Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonatica

Najgorsza gra

Polecane posty

A dla mnie jednak Metin2. Próbowałem się przekonać ponownie, bo kolega gra, ale gdy patrzę na teksty "bedziesz mojom dziewczynom" ciągłe "sell rib+9" to mnie krew zalewa. Nie da się tam normalnie pogadać, bo albo będą wyzywać od noobów i wyzywać na pojedynki, albo będą chcieli Cię oszukać, choć kilka fajnych osób się zdarzyło. Questy są również nudne i oklepane, a itemy w questach, które wypadają z poszczególnych zwierząt niedorzeczne. Pokrzywa w jakimś tam wilku? Jeszcze nie wiem po co dali tyle rodzajów wilków różniących się tylko kolorem, to wkurza. Mam zabić jakiegoś tam głodnego niebieskiego alfę wilka, a nagle znajduję tylko głodne niebieskie wilki, aż doprowadzało mnie to do konwulsji. Za mało elementów społecznościowych, jak i normalnej społeczności, choć bywają wyjątki. Ortografia graczy razi po oczach. Wkurza mnie baardzo wolne poruszanie się postaci, bez konia w zasadzie ani rusz. Gra rzekomo fajna zaczyna się od około 25 lvl, ale nie miałem ochoty wbić nawet 20. Podsumowując:

-Brzydka grafika, nawet na Tibię mi się lepiej patrzy, mimo że jej nie lubię

-Płytkie questy opierające się na grindzie i przynoszeniu dziwacznych rzeczy, w sumie popychają i tak do grindu

-W większości głupi jak but i aroganccy gracze, zero ortografii, choć wyjątki są nie liczne, dobre i to

-Nuuudaaaa!! Rzekomo tylko do 25 lvl

-Ciągle te same dźwięki i nudne dialogi składające się na klikanie dalej albo tak, albo nie, mało wyboru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wyżej. Nie wiem jakim cudem dojechałem do 30 lvl. Nudno było, ludzie tam grający to jakieś świry (przy czym oddaję honor wyjątkom), zwierzęta do zabicia trochę ciężko znaleźć, bo wyglądały podobnie a nazywały inaczej. Słabo, muszę sobie poszukać innej gry.

Poza tym, to raczej unikam słabych gier i nie przypominam sobie jakiejś spektakularnej wtopy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metin 2 jest strasznie nudny oraz jak dla mnie bez sensu, nie wiem jakim cudem ta gra zrobiła się popularna, jak kiedyś tibia, w M2 animacja się powtarza, ciągle, grafika lipna i co tu dużo gadać, totalna klapa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość gier przeglądarkowych takich jak Ogame, czy Plemiona. Albo też internetowych jak Tibia i Metin. Tragedia. Z takich normalnych gier, to chyba nie mam najgorszej, może na siłe Simsy, ale tak po prawdzie do tej serii nic nie mam, po prostu nie lubie, tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj jak czytam ten temat to mi się aż źle robi. To nie jest Topic ''Gra z ulubionej serii która was zawiodła'' albo ''Gra w której mi się coś nie podobało'' to najgorsze gry i nie wierzę że nigdy nie graliście w nic gorszego niż Heroesy V (tak ja też się zawiodłem ale nie jest najgorsza) czy Polanie 2 (Świetne, Polskie RTS swego czasu porównywalne do Warcrafta). Są czasem tak beznadziejne platformówki czy fps, ja np. przypadkiem zainstalowałem którąś część Mortyra (III chyba, w CDA była) i zwątpiłem bo nie dałem rady dokończyć etapu. Chyba o to w tym chodzi, ta gra aż odpychała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj jak czytam ten temat to mi się aż źle robi. To nie jest Topic ''Gra z ulubionej serii która was zawiodła'' albo ''Gra w której mi się coś nie podobało'' to najgorsze gry i nie wierzę że nigdy nie graliście w nic gorszego niż Heroesy V (tak ja też się zawiodłem ale nie jest najgorsza) czy Polanie 2 (Świetne, Polskie RTS swego czasu porównywalne do Warcrafta).

Może ktoś grał w Polanów 2 w multi, bo tu ta gra okropnie kuleje( a raczej kulała, bo w teraz raczej już nikt w nią nie gra). Za to w single player (nawet tryb rpg w single) jest to jedna z najlepszych gier, w które grałem w moim życiu. Bardzo oryginalna i ciekawa kampania oraz pomysłowa mechanika gry (krowy ;) ) czynią z nią świetną grę nawet dziś i nie wierzę, że jest to czyjaś najgorsza gra (chyba, że ktoś nie gra w nic oprócz gier z oceną przynajmniej 8/10 ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Najgorsza gra w jaką zdarzyło mi się zagrać to był chyba tak jak kolegów powyżej Metin2. Gra bez "praktycznie" żadnej fabuły to wszystko okraszone nudnym i w wielu przypadkach takimi samymi questami typu przynieś x tego, zabij y tego.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze gry w które miałem (nie)przyjemność zagrać:

Mars: Bunt Robotów

Super Stunt Spectacular

Deaktywacja

Nitro Family

Granie w te cudaczne twory to koszmar :smile: Po nich każda inna gra jest hitem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch racer (seria)- chyba oczywiste dlaczego, wystarczy spojrzeć na fizykę (a raczej jej brak), grafikę, dźwięk też nie ciekawy, i nudaaaaaaaaaa!!!

G3- zmierzch bogów- najgorszy mój zakup, pod jarałem się recką z CD PROJECT, na YT, zainstalowałem, zobaczyłem, wywaliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją najgorszą grą jest bez wątpienia Planescape Torment ze wzg na uciążliwość i monotonność. Nie polecam nikomu. A co do Snajpera to jest to MOAR bugów. W pierwszym lvl udało mi się chodzi po jeziorze i odkryłem że most jest pusty :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś kojarzy, ale było coś takiego o zacnym tytule NINA: Trylogia. Tak długo się instalowało, a nie dokończyłem nawet 1 etapu... niestety nie spodobała mi się, hehe ;]

A tak coś z poważniejszych tytułów, to kompletnie nie przypadł mi do gustu NfS: Pro Street. Totalne zaprzeczenie idei "nid for spida"... Mam nadzieję, że to tylko taka jednorazowa pomyłka była...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorszy był.......METIN2. Ten kto robił tą gre miał chyba za 4 promile alkoholu we krwi........Gorszego kiczu moje oczy nie widzialy.

Zgadza się. Zdecydowanie jedna z najgorszych gier :wallbash: . Do dziś nie wiem jakie ziółka wciągali jego twórcy :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorszy był.......METIN2. Ten kto robił tą gre miał chyba za 4 promile alkoholu we krwi........Gorszego kiczu moje oczy nie widzialy.

Zgadza się. Zdecydowanie jedna z najgorszych gier :wallbash: . Do dziś nie wiem jakie ziółka wciągali jego twórcy :dobani:

Zgadzam się, jednak na listę najgorszych z najgorszych wtrąciłbym jeszcze grę Postal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...