Skocz do zawartości

SPOILERY


Smuggler

Polecane posty

Potrzebuje spoilera do SW KoTOR 1. Mianowicie co dzieje się po tym jak Mroczny Jastrząb wylatuje z Gwiezdnej Kuźni ? Gra wywala mnie wtedy do windows i nie wiem jak zakonczyło się losy naszych bohaterów :/
Gra kończy się bardzo podobnie co IV epizod SW (chodzi mi o dobre zakończenie). Galaktyka świętuje zwycięstwo nad ciemną mocą, a nasi dzielni bohaterowie dostają medale za zaprowadzenie porządku w galaxy far far away... ;).

Chciałbym się dowiedzieć, jaką ocenę w CDA dostała gra Evil Twin:Cyprien's Chronicles ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje spoilera do SW KoTOR 1. Mianowicie co dzieje się po tym jak Mroczny Jastrząb wylatuje z Gwiezdnej Kuźni ? Gra wywala mnie wtedy do windows i nie wiem jak zakonczyło się losy naszych bohaterów :/

Wylatujesz z Gwiezdnej Kuźni i lądujesz, a raczej pojawiasz się na tej planecie, na której byłeś wcześniej (takiej z lazurowym morzem, piaszczystą plażą, bujną roślinnością i niebem bez chmurki) stoisz przy tej wielkiej świątyni razem z Bastilią, Cartem lub jakimś innym kolesiem, który się do ciebie przyłączył, a przed tobą stoi pełno ludu i klszcze, krzyczy i się raduje. Przed tobą stoi bodajże Rada Jedi i ci dziękuje za uratowanie świata i zakonu Jedi, jak i również za zabicie Malaka. THE END! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylatujesz z Gwiezdnej Kuźni i lądujesz' date=' a raczej pojawiasz się na tej planecie, na której byłeś wcześniej (takiej z lazurowym morzem, piaszczystą plażą, bujną roślinnością i niebem bez chmurki) stoisz przy tej wielkiej świątyni razem z Bastilią, Cartem lub jakimś innym kolesiem, który się do ciebie przyłączył, a przed tobą stoi pełno ludu i klszcze, krzyczy i się raduje. Przed tobą stoi bodajże Rada Jedi i ci dziękuje za uratowanie świata i zakonu Jedi, jak i również za zabicie Malaka. THE END! :D[/quote']

To naturalnie w wersji, w ktorej Dobro Zwycieza. Ale jest i drugie zakonczenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim zakończeniu czyli po ciemnej stronie Mocy zostajesz w Gwiezdnej Kuźni. Bastilia dzięki swojej Bitewnej Medytacji niszczy flotę Republiki i wszystkich ich członków wraz z Radą Jedi. A ty zabijasz Malaka i zostajesz nowym Władcą Sithów. THE END 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ocen- wiem, ale nie wiem czy to co wiem, jest dobre :] (czyt. jutro looknędo archiwum i wam powiem). Ciekawi mnei inna rzecz. Co prawda konsolowiec ze mnie żaden, ale w recenzji Star Wars epizod 3 (gry) w Virusie!, powiedziane było coś o "alternatywnym zakończeniu historii"... zna je ktoś może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać, co dostał w CD-ACTION The Elder Scrolls III Morrowind? :D Myślę, że pewnie 9/10 albo coś około tego, ale chcę być pewny. Więc proszę o szybką odpowiedź. Dzięki :D .

Gra The Elder Scrolls III: Morrowind dostała w CD-Action ocenę 9+/10 i znaczek jakości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać, co dostał w CD-ACTION The Elder Scrolls III Morrowind? :D Myślę, że pewnie 9/10 albo coś około tego, ale chcę być pewny. Więc proszę o szybką odpowiedź. Dzięki :D .

Gra The Elder Scrolls III: Morrowind dostała w CD-Action ocenę 9+/10 i znaczek jakości ;)

Dzięki za szybką odpowiedż. :D Tak jakoś myślałem, że około 9/10, a tu jest 9+. Cóż w końcu jestem pewny :lol:. Jeszcze raz dzięki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć skąd niektóre osoby wiedzą, jakie pełne wersje będą w 10/2005 mimo że nie było jeszcze przecieków?

A może te osoby mówią, że wiedzą, a naprawdę ściemniają, wprowadzając kogoś w błąd. :D Takie jest moje wytłumaczenie na twoje pytanie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć skąd niektóre osoby wiedzą, jakie pełne wersje będą w 10/2005 mimo że nie było jeszcze przecieków?

A może te osoby mówią, że wiedzą, a naprawdę ściemniają, wprowadzając kogoś w błąd. :D Takie jest moje wytłumaczenie na twoje pytanie. :D

No mam nadzieję że ściemniają, bo inaczej to byłyby to baaaaardzo słabe pełne wersje :? Osobiście mam cichą nadzieję że Dungeon Siege 1, ale słoneczko dzisiaj nad moją miejscowością grzeje ostro więc możliwe że to jednak nadal za głośna nadzieja :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaką ocenę dostał w CDA Gothic 2. Mam nadzieje że pytania nie było a jeśli było to przepraszam. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jeśli mnie pamięć niem myli, to Ghotic 2 otrzymał ocenę 9/10, na pewno dostał znaczek jakośći, tego jestem pewien. A co do polonizacji Fresspace 2, otrzymała ona ocenę 6/10. Główne zastrzeżenia budziły chyba nagrane dialogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć, jaką ocenę dostały w CDA gry:

:!: Codename:Panzers Faza Pierwsza;

:!: Airline Tycoon Evolution;

:!: Trzecia Fala :) [jeżeli była kiedykolwiek recenzowane].

Dziex ::P

Pierwsze Codename dostało bodajże 9/10 (niezła była z tym afera, hehe :wink: ). Jeśli chodzi o ATE to ja nie wiem :?

A jakbyś dobrze poczytał w najnowszym CDA to dowiedziałbyś się, że Trzecia Fala nie była nigdy rezenzowana w CDA.; a średnia ocen w necie wynosi chyba 47% :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć, jaką ocenę dostały w CDA gry:

:!: Codename:Panzers Faza Pierwsza;

:!: Airline Tycoon Evolution;

:!: Trzecia Fala :) [jeżeli była kiedykolwiek recenzowane].

Dziex ::P

Pierwsze Codename dostało bodajże 9/10 (niezła była z tym afera, hehe :wink: ). Jeśli chodzi o ATE to ja nie wiem :?

A jakbyś dobrze poczytał w najnowszym CDA to dowiedziałbyś się, że Trzecia Fala nie była nigdy rezenzowana w CDA.; a średnia ocen w necie wynosi chyba 47% :D

Codename Panzers Phase One (Faza Pierwsza) dostała 9+/10 i znaczek jakości a nie 9/10. Ale to mała pomyłka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...