Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Chciałbym prosić by zamieszczanych spoilerów nie walić czcionką 32 i pogrubieniem. Najlepiej byłoby napisać na początku czego dotyczy spoiler, a samą informacje zamieścć jakimś słabo widocznym kolorem (np: białym lub żółtym). Po zaznaczeniu czyta sie dobrze. Nie każdy bowiem chce od razu czytać wszystkie spoilery

Może wartoby do kolorów czcionek dodać kolor taki jak ma tło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matt_Entor
Może wartoby do kolorów czcionek dodać kolor taki jak ma tło.

Byłby to dobry pomysł z dodaniem tego koloru czcionki.. można by chociażby dodać taki spoiler w innym wątku odnosząc się między innymi do istniejącego tematu.. byłoby to chyba wygodniejsze, ponieważ skoro pojawia się temat 'Zapowiedź CDA XX/XXXX' to prenumerator który takowy numer dostał te parę dni wcześniej odniesie się z takową informacją w tym wątku (opisując, już 'nie-spoilerując' swoją reakcję na numer zapowiedziany) zamiast tam dawać linka do postu ze spoilerem którego dodał tu.. warto by rozważyć taką opcję działania spoilerów.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Może wartoby do kolorów czcionek dodać kolor taki jak ma tło.

Chciałbym tylko powiedzieć, że na forum posty mają na zmianę dwa kolory (#DEE3E7 oraz #EFEFEF) i nie do końca wiadomo, jaki kolor tła będzie miał nasz post. No chyba, żeby dodać nie zwykłą barwę, tylko taki styl jak code i quote - "hidden".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matt_Entor
No chyba, żeby dodać nie zwykłą barwę, tylko taki styl jak code i quote - "hidden".

to byłby prawdopodobnie najmądrzjeszy sposób, aby post-spoilerów z wielu tematów nie wrzucać w jeden wspólny temat, a sprawdził się już na niejednym forum, a faktem jest, że rzeczywiście kolor czcionki inny jest w cytacie, a inny w poście..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zamieszczam spojlera dotyczacego Star Wars KOTOR.

Chodzi o to ze nasz bohater walczacy z sithamii polujacy na wychowanka najwiekszego sitha w historii dowaiduje sie ze to wlasnie on :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zamieszczam spojlera dotyczacego Star Wars KOTOR.

Chodzi o to ze nasz bohater walczacy z sithamii polujacy na wychowanka najwiekszego sitha w historii dowaiduje sie ze to wlasnie on :]

Gratulacje !

Właśnie zepsułeś zabawie wielu osobom, które tu zajrzą, noszą się z zamiarem przejścia KOTORa i przypadkowo zobaczą twój post :evil: . Zadowolony ? A Rozy pisał, żeby samą informacje zamieścić jakimś słabo widocznym kolorem (np: białym lub żółtym). Poza tym nikt cię o to nie pytał, a tu się chyba najpierw zadaje pytanie, a dopiero potem odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak spoilery o KotOR ludzie już walili w topiku o tej grze, więc chyba dużo to nie zmieni. CHYBA. :twisted: Jednak mimo wszystko warto zwrócić takiemu osobnikowi uwagę, by następnym razem napisał takie coś na żółto lub np. biało (tak jak pisał RoZy). Temat IMO bardzo pożyteczny, w czym utwierdził mnie ostatni spoiler oceny DooMa 3 w przeciekach do nru z Chromem. :roll: No ale mnie to aż tak nie wnerwiło, natomiast niektórzy utrzymywali, że "zepsuło im to dobry humor/nastrój na cały dzień".

PS. Jak zacząłem czytać smugglerowego posta, to w pierwszej chwili byłem pewien, że po słowach "Jesli chcecie np. dowiedziec sie "a co dostala FIFA w najnowszym CDA" albo zdradzic "co dostala FIFA w najnowszym CDA" albo "jak sie konczy gra XXX" itd. to prosze takie informacje/pytania" nastąpi wyrażenie "podawać/zadawać na gg". No i że pisanie tego na forum grozi ostrzeżeniem. :wink: A tu proszę, całkiem fajna sprawda. Bo mnie np. oceny gier recenzowanych w kolejnych nrach CDA ciekawiąc. Szczególnie nowej FIFY. :D :lol: Jak będzie miała być, to pisać! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam coś powiem w nowym cda dostaniemy 3 gry wymienie je alfabetycznie i się okazuje że dostaniemy 3 albo kiszki albo praiwe nic:)

1Zwykły dodatek nic ciekawego może poza dodatkowymi misjami i (... za duża podpowiedź) tytuł: Commandos (...) call of duty

2 Drake of 99 dragons tej gry cda na 100% nie zrecenzuje ponieważ średnia ocen tej gierki na gamerankings.com wynosi zaledwie 25% po prostu GNIOT

3 Gra która mało kogo zainteresuje ponieważ jest o nieciekawej dla większości graczy tematyce tytuł: silent hunter 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Drake of 99 dragons tej gry cda na 100% nie zrecenzuje ponieważ średnia ocen tej gierki na gamerankings.com wynosi zaledwie 25% po prostu GNIOT

Tego, że niskie oceny odnoszą się do wersji konsolowej już kolega nie raczył zauważyć, prawda? W innym temacie CormaC mówił, że gra w stosunku do wojego pierwowzoru jest o wiele bardziej grywalna, ma poprawione wszystkie drazliwe błędy swej konsolowej wersji.

Poza tym to, że Ty sądzisz, iż te gry to kiszki, nie znaczy, że innym się nie spodobają. Grałem w demo Drake'a i bardzo mi się podobało, a dodatkowe misje do Commandos powitam wręcz z radością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Gra która mało kogo zainteresuje ponieważ jest o nieciekawej dla większości graczy tematyce tytuł: silent hunter 2
Co za kpina... Sam nienawidzę jak choroby symulatorów wszelkiej maści, ale akurat ten tytuł wywołuje u mnie szybsze bicie serca... Akurat w tą grę należy zagrać bez względu na to którego gatunku gier jest się fanem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Kurcze, siedzialem w szkole i widze ze jestem strasznie niedoimformowany... Po topicu przecieki widze ze jakis [no comment] gosc wypisal pełne wersje po tym jak zobaczyl reklamę CDA w innym czasopismie. Jednak jego post zostal usuniety...i teraz nie weim jakie fulle beda! Darek w tym topicu cos tam powiedzial ale dla mnie to jest niejasne. Bardzo proszę o podanie mi TYLKO I WYŁĄCZNIE tytlulów zamieszczonych pełnych wersji w CDA. Z gory wielkie dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City konczy sie nastepujaca:

Do twojej willi na Starfish Island przyjezdza domagajacy sie kasy Sonny Forelli. Nieoczekiwanie zdradza cie Lance, stajac po stronie Sonny'ego tlumaczac sie ze od poczatku byl jego wtyczka ktora miala cie sledzic. Musisz zabic ich obu a pozniej.... stajesz sie bossem najwiekszej mafii w Vice City!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
GTA Vice City konczy sie nastepujaca:

(...)

i dostajesz koszoolke z bardzo optymistycznym napisem

KTOS wie czy jak sie przejdzie wszystkie kampanie w Soldiers : HoWII to sie dostaje jakies bonusowe misje ? [moze troszq nie na miejscu ale keke !]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne złe zakończenie to to, w którym bohater ginie ;] Ale nie trzeba przechodzić całej gry by je zobaczyć, wystarczy wystawić się na ogień przeciwników :P

A faktyczne zakończenia są trzy:

- New Dark Age, czyli wybranie drogi profesorka. Cały świat pogrąża się w chaosie po odcięciu komunikacji i kontroli cyfrowej. Jak w tytule - następuje nowa mroczna era.

- Illuminati, czyli zostawienie Heliosa, przystąpienie do tej tajnej grupy i sprawowanie kontroli nad całym światem.

- Helios, połączenie się z AI Heliosa i przeniesienie się do cyberprzestrzeni, po czym jako idealna władza skierowanie ludzkości na nowe tory rozwoju i techniki.

Co ciekawe, w DX:IW fabuła jest tak skonstruowana, jakby wszystkie 3 wydarzenia miały miejsce... Bardzo ciekawe.

EDIT: RoZy, sorka, my mistake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktyczne zakończenia są trzy:

Grrrr... Cardi czytałeś co pisałem pod postem Smg? Tylko wlasnemu refleksowi zawdzięczam że nie popsułeś mi zabawy, bo w DX jeszcze nie grałem :) Popraw kolor bo inni mogą być bardziej nieuważni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak kończy się Soul Reaver 2 :?:

Grę kończy wstawka animacyjna, w której Raziel rozmawia z Kainem, a na końcu Raziel przenosi się do świata zmarłych.

No nie, ludzie, bez jaj! Co to w ogole jest? Z twojej wypowiedzi widze, ze ta gra ma bardzo intrygujaca fabule, skoro na sam koniec, w koncowej rozmowie nie dowiadujemy sie zadnych informacji... Konkrety!

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Soul Reavera także nie mogłem przejść. Po prostu za nudny.

To może ja zdradzę, co się stało pod koniec Mafii:

Okazało się, że Sam był zdrajcą. Chciał aby się spotkać. I się spotkaliśmy. Jednak nie w cztery oczy...

Tommy'emu udało się jednak go zabić. Na końcu rozsypane pieniądze nia samym dole plami krew Sama...

Tommy dożył sędziwego wieku. Zeznał przeciw swemu bossowi mafijnemu, ten zaś powędrował na krzesło elektryczne. Czy zaś zmarł, tego nie wiem, bo...

Był piękny, letni dzień. Tommy podlewał właśnie kwiaty w ogródku, gdy droga limuzyna przejeżdżająca obok zatrzymała się. Wysiadło z niej dwóch elegancko ubranych mężczyzn. Jeden z nich spytał się o Tommy'ego Angelo. Drugi zaś wyjął obrzyna i zgodnie z sycylijską tradycją... zastrzelił Tommy'ego. Ostatnimi słowy, jaki słyszał, było "Mr. Salieri przesyła pozdrowienia!".

PS. Najlepszym pomysłem jest pisanie spojlerów białą czcionką na białym tle cytatu. Wtedy to NIC nie widać przed zaznaczeniem, nawet na niebieskim tle. A nie każdy chce się dowiedzieć, jak to było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...