Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Gość Slade_Biały

Tak naprawdę to jeśli chodzi o ocenę San Andreas recenzant miał bardzo ułatwione zadanie. Za nieporównywalną grywalnośc i niemałą innowacyjnośc musi byc 10... Bo jak inaczej :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zakonczenie San Andreas:

Po przejęciu terenów Sweet dowiaduje się gdzie jest fabryka cracku big smoke'a. Sweet chce tam wkroczyc ale CJ mówi że chce to załatwic sam.CJ przedziera się przez 3 pietra i wybija WSZYSTKICH ludzi jakich spotka. potem przychodzi czas na BS. skubany ma kamizelke wiec strzelamy długo. po zabiciu go CJ pyta się go dlaczego zdradził. Powód jasny. Dla kasy i dla sławy. Pojawia się skurczysyn Tempeeny i chce nas załatwic z shotguna lae CJ przechytrza go a gnojek zwiewa. gonimy go autem(gosc ucieka wozem strazackim) ale w koncu traci kontrole i wypada centralnie w naszej dzielnicy(ganton) i ginie. Potem przychodzi Mad dog. Zdobył złotą płytę!! Kończą się zamieszki i wszyscy żyją długo i szczęśliwie:D

a ja chciałbym wiedizec jak konczy się The suffering. najlepiej wszystkie 3 zakonczenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zakonczenie San Andreas:
Po przejęciu terenów Sweet dowiaduje się gdzie jest fabryka cracku big smoke'a. Sweet chce tam wkroczyc ale CJ mówi że chce to załatwic sam.CJ przedziera się przez 3 pietra i wybija WSZYSTKICH ludzi jakich spotka. potem przychodzi czas na BS. skubany ma kamizelke wiec strzelamy długo. po zabiciu go CJ pyta się go dlaczego zdradził. Powód jasny. Dla kasy i dla sławy. Pojawia się skurczysyn Tempeeny i chce nas załatwic z shotguna lae CJ przechytrza go a gnojek zwiewa. gonimy go autem(gosc ucieka wozem strazackim) ale w koncu traci kontrole i wypada centralnie w naszej dzielnicy(ganton) i ginie. Potem przychodzi Mad dog. Zdobył złotą płytę!! Kończą się zamieszki i wszyscy żyją długo i szczęśliwie:D

a ja chciałbym wiedizec jak konczy się The suffering. najlepiej wszystkie 3 zakonczenia:)

Jeśłi chodzi o zakończenia The Suffering są one następujące:

1. Jeśli było sią złą postacią podczas gry, to ujrzy się zakończenie, gdzie Torque zaibja swoją rodzinę oraz przemienia się w potwora.

2.Jęsli byłeś dobrą postacią, a często przemieniałeś się w bestię lub pozwalałeś zabijać wrogom swych sprzymierzeńców, to ujrzysz zakończenie, gdzie. Torque uderza swoją żonę, która opada głową o blat jakiegoś mebla, co powoduję jej śmierć. Jego syn widząc to ucie przed ojciec, ojciec go goni, jednak jego syn utapia się w wannie.

3. Jeśli byłeś dobrą postacią, nie pozwalałeś zabić wrogom swych przyjaciół, a jeszcze wyszli z tego żywi, nie przesadzałeś w przemianę bestię, to ujrzyć zakończenie, gdzie dwóch zamaskowanych gośći wpada do domu Torquea, którzy zabijają jego rodzinę, zaś głównego bohatera gry pozbawiają przyjemnośći.

Aha, jeśli jesteś ciekawy, jaka fabuła będzie w The Suffering 2, to zaglądnij na http://fpp.cdaction.pl/arch/fppmz42/dane/09.html .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wiedzieć co dostały : Soldier of Fortune II , Medal of Honor:AA , RTCW , Quake III :Arena , NFS:Porsche , Splinter Cell:Pandora Tommorow i Aliens vs. Predator I i II .

Jeśli dobrze pamiętam oceny gier w CDA były następujące:

Soldier of Fortune II - 9/10

Medal of Honor:AA - +8/10

RTCW - +8/10

Quake III :Arena - 9/10

NFS:Porsche - chyba 9/10

Splinter Cell:Pandora Tommorow - 9/10

Aliens vs. Predator I - +7/10

Aliens vs. Predator II - 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

No co do ocen które zostały podane to musze potwierdzić ze takie właśnie były jeśli mnie pamięć nie myli a nie sądze zeby tak było.:D:D:D

Bo codziennie pije wiadro lecytyny co by wszystko(prawie wszystko) pamiętać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Joker

Noo czasami lepiej niektórych rzeczy nie pamiętać, bo to może na złe wyjśc.

Przy okazji kto wie jak się skończył Ghost Master bo tą gierkę w CDA wygrałem, 2 razy zaczynałem i do końca nie dobrnąłem mimo, że mi się podobała :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq pirata, ściągnął z torrenta albo innego emula - czego się tu wstydzić?

TORRENT RULEZ ^^ !!!

Cytując Johnego Bravo: "O mamo... ale to było głupie". Dziwię się, że żaden modek jeszcze cię nie zabanował... :/ Obniżasz IQ forum...

Dobrze, a teraz mam już konkretne pytanko, mianowicie: kto zdradzi mi, jak kończy się Shadow Man? Bo w tę grę grałem tylko tyle, co u kuzynki, a że nie jeżdżę do niej codziennie, tylko raz na pół roku, więc za daleko w rozgrywce się nie posunąłem (nie chce mi jej pożyczyć!!!). Strasznie jestem ciekawy, jak to wszystko się kończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do którego momentu doszedłeś ale dalej idzie tak.

Po domniemanym spodkaniu Luka, Mike idzie za nim po tych podziemiach. Po wylączeniu tych machin i dojściu do dużego pomieszczenia widzi brata siedzącego na tronie. Po krótkiej rozmowie (You wana hear a joke :D ) okazuje się, że to nie Luke tylko Legion w jego postaci. Mowi mu, że cała jego wyprawa była z góry przewidziana, że Darc Souls miał mu przynieść Mike, że ciemności i tak spadły by na Ziemie a Netie miała wpaść w odrętwienie. Potem, po krótkim pojedynku, Zły zmienia się "trohe" :twisted:. Ostatecznie Mike zwycięża go ("Było napisane: Legion weźmie CZarne Dusze w siebie i prosze bardzo" po prostu przejadł go energią tych Dusz), wieje stamtąd i wisi drinka Jointiemu :). A tak po za tym to daj się zwycięzyć fajny filmik jest wtedy.

Kurde weś ktoś przerób to na niewidoczne :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących fabuły Post Mortem. Ponieważ z pewnych powodów w trakcie gry "umkneło" mi kilka rzeczy, pomimo dojścia do finału nie znalazłem odpowiedzi na wszystkie pytania.

1.Kto był mordercą ? De Appelin czy Dr.Kaufner ?

2.Na co zmarł De Appelin i czy faktycznie nie żył ?

3. Czy w finałowej scenie (w domu De Appelina) Dr.Kaufner był sobą, czy jego ciało przejoł De Appelin przy pomocy Głowy Bafometa ?

4. W kim Appelin odnalazł drugie wcielenie swojej zmarłej ukochanej ?

PS. Na wszelki wypadek pytania zadałem w cytacie, ponieważ zawierają kilka spoilerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących fabuły Post Mortem. Ponieważ z pewnych powodów w trakcie gry "umkneło" mi kilka rzeczy, pomimo dojścia do finału nie znalazłem odpowiedzi na wszystkie pytania.

1.Kto był mordercą ? De Appelin czy Dr.Kaufner ?

2.Na co zmarł De Appelin i czy faktycznie nie żył ?

3. Czy w finałowej scenie (w domu De Appelina) Dr.Kaufner był sobą, czy jego ciało przejoł De Appelin przy pomocy Głowy Bafometa ?

4. W kim Appelin odnalazł drugie wcielenie swojej zmarłej ukochanej ?

PS. Na wszelki wypadek pytania zadałem w cytacie, ponieważ zawierają kilka spoilerów.

Ad1. Mordercą był doktor Kaufner.

Ad2. De Appelin został zabity, zabił go najprawdopodobniej Dr. Kaufner.

Ad3. Osobę Kaufnera przejął De Appelin, jeśli chodzi o przejmowanie ciał, było to związane z pewną klątwą.

A ja mam takie pytanko, jak umieścić swoje słowa napisane w poście od razu w cytacie?

Że przepraszam? Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym pytaniem - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goliat-----> Jestes genialny. Nie wiesz ze takie rzeczy jak o Post Mortem daje sie w cytacie? :x Dzieki tobie znam koniec Post Mortema a nie przeszedlem go. :evil: Czy takie rzeczy trzeba tlumaczyc? ](*,) Dzieki bardzo.

Sorry, nie zauważyłem tego wczoraj, powinienem był poprawić... Z drugiej strony - jeśli już zaglądasz na temat "Spoilery" to powinieneś jednak ostrożność wykazać... - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do ludzi co mają Thief Gold (są tacy którzy maja 100% (sekrety) w Polsce?) :D

Gry nie będe miał (bo niedostepna) więc prosze o dokładny (okrutny jestem, wiem :roll: ) opis misji, których nie ma w Dark Project:

:arrow: little big world, to taki sekret w posiadłości Constantina, wiem tylko o śmiesznej wielkości :)

:arrow: Downwind Thieves Guild (ta z wazą, zaczyna sie od kłótni z cieciem o hasło) od momentu wejścia przez tajne drzwi z kasyna w piwnicy

:arrow: Gildii Magów, o tym nic nie wiem

:arrow: Songs of the Cavern, też nic nie wiem

Chodzi mi o: pomieszczenia, przeciwników itd. po prostu... dokładną (co do 1 pokoju (no dobra, mniej więcej), rozmowy) relację przechodzenia levelu. No i przede wszystkim jak istotne są dla fabuły "złotego" Thief?

Aha, goliat (quote](color=white] to, co chcesz napisać i spoiler gotowy, tylko zamiast ( dajesz [ :wink:

EDIT: Hmm, albo rzadko któs tu zagląda, albo nikt nie ma Thief Gold. W Polsce wydano tylko Dark Project, czy jak :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

"Jak kończą się gry:

-The Suffering

-Hitman 1

-GTA 2

-XIII

Jeśli przypomnę sobie jeszcze jakies tytuły to napiszę, bo mam nadzieję, że któryś z forumowiczów będzie znał odpowiedzi :D

_____________________________________

CDA is the best i ty o tym wiesz :D :twisted:

_____________________________________

The sufferin już znam. Sorki za pomyłkę:) Arek.M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie XIII

W ostatniej misji zapobiegasz wystrzeleniu rakiet ( albo wybuchowi nie pamiętam) i pokonujesz Mongose ( ten łysy w płaszczu). Później jest mini misja w której juz po uratowaniu swiata bierzesz udział w balu na statku i na tym właśnie balu podsłuchujesz plany senatora lecz zostajesz złapany. CDN... Jednak według mnie w tym momencie historia się zapętla bo XIII ma przebłyski z przeszłosci i wszystko pasuje. Strzelanina na statku wyskoczenie za burtę i znalezienie się na plaży. Jednak to tylko moje wymysły :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to aby zrozumiec zakończenie XIII to trzeba wiedziec co sie działo przez cała grę. Otóż na samym końcu podsłuchujemy rozmowę telefoniczną brata zabitego prezydenta- Sheridana i tej blondyny, którą poznaliśmy w tym małym domku. Kobieta mówi, aby on oddał jej dziecko. Po chwili rozmowa urywa sie a Jasona Fly'a (głównego bohatera) osaczaja straznicy, którymi przywodzi Sheridan i gra sie konczy. teraz domyślamy się, że numerem I wcale nie był Wax, tylko własnie Sheridan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...