Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Ja chciałbym spytać jak kończy się gra zamieszczona na CD - Runaway.

Ok.Napiszę. :D

Nie pamiętam dobrze ale pod koniec przywołują ducha i okazuje się' date=' że gangsterzy nie zabili ojca Giny tylko jej kolegę czy kogoś.Chodziło o pięniądze.Po tym ten główny bohater postanawia wrócić do szkoły.Jednak na samym końcu filmik pokazuje jak bohater z Giną leży na plaży itd.[/quote']
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jak przejść w dodatku do Call of Duty misje Train Bridge? Dochodzę do owego mostu i nie mam bladeko pomysłu na dalszą grę. Mostem przejść nie mogę bo podrugiej stronie stoi niemiec z CKM i nie da się go zabić.

Jeśli dobrze rozumuję, to chodzi o most w misji [misi :D] brytyjskiej [w nocy]?

Jeśli tak, to tu piszę, że:

musisz wejść na most i iść tak do połowy aż znajdziesz otwory z drabinkami. Schodzisz, idziesz jeszcze dalej i szukasz świecących elementów do podkładu ładunku. Oczywiście montujesz ładunki wybuchowe. Potem wracasz na most i idziesz jeszcze dalej mostem aż do następnego otworu. Schodzisz, podkładasz, wychodzisz. Wracasz na początek mostu do towarzyszy [broni] i idziesz z nimi czynić honory [detonacja ładunków] Thats All!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ topic nie rozrasta się tak jak powinien (5 stron to lichutko...) chciałbym wyjść z pewną inicjatywą. W SPOJLERACH pisze się jak na razie tylko zakończenia gier. Właściwie to dlaczego nie filmów / książek / komiksów / seriali...

Świecąc przykładem chciałbym zapytać o zakończenie serialu "Kameleon".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wiem czemu... :| Po pierwsze bo tu ogólnie na forum się raczej o grach gada, a po drugie, bo jak bardzo to zakończenie filmu, książki, serialu możesz sobie przeczytać/obejrzeć, a zakończenia gry to już aż tak łatwo się nie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj_ten_co_siedzi_obok

Mam pytanie. Jakie s inne zakończenia Post Mortem?? Ja poznałem dwa jak niszcze głowę facet się zalamuje a potem bebe oddaje głowę tej babie. I jak zabijają mnie i ta sama sytuacja z bebe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakie s inne zakończenia Post Mortem?? Ja poznałem dwa jak niszcze głowę facet się zalamuje a potem bebe oddaje głowę tej babie. I jak zabijają mnie i ta sama sytuacja z bebe.

Jest jeszcze takie zakończenie, że detekty Hellioun uratuję ci życię, zabijając Kaufnera z pistoletu. Ale ujrzysz je tylko wtedy, gdy zaniesiesz dowody niewinność Helliona do inspektora Lebrun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pafcio -> Twój pierwszy argument miałby sens gdyby ten topic znajdował się w dziale "Komentarze". Oczywiście jeszcze lepiej byłoby gdyby któryś z moderatorów przeniósł go do "Off-topicu" gdzie pasowałby jeszcze lepiej, o co zresztą postuluję. Po drugie, zakończenie np. serialu "Kameleon" nie jest tak łatwo poznać, zwłaszcza dlatego, że żadna stacja telewizyjna go już nie emituje...

dj -> Końcową rozmowę z Kaufnerem można poprowadzić na dwa sposoby. Jeżeli go wkurzysz, to zastrzeli cię, a jeżeli go udobruchasz - pozwoli się obezwładnić MacPhertersonowi. Czyli - w Post Mortem są trzy zakończenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zakończeń w grze Prince of Persia Warrior Within :)

Jeśli nie zdobędziemy wszystkich life upgrades, to walczymy z cesarzową, Dahaka ją po walce wchłania, xionrze wraca do ziomków, ale jego miasto się pali, to zakończenie widziałem ;) Gdy się zbierze wszystkie 9 upgrades to walczy się podobno z samym Dahaką... jakie jest wtedy zakończenie?

EDIT

Do poniższego posta by Mike L: dzięki za info :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mr_MojoRisin

A ja chciałby się dowiedzieć o koniec I.G.I.2 8) , doszedłem jakoś pod sam koniec, w misji były takie anteny satelitarne,obejrzałem rozkład mapy i uznałem że mi się nie chce już grać w I.G.I 2 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla zupelnej odmiany prosilbym o zakonczenie trylogii wladcy pierscieni :D [bo jakims cudem nie widzialem 3 czesci...]

Film się kończy tym, że Gandalf postanawia odwróćić uwagę posiadacza przeklętego pierścienia, aby Frodu mół go wrzucić do lawy. Ostatecznie pierścień zostaję zniszczony, gdyż Gollum wpada z nim do lawy. W zakończeniu Frodo udziela sobie pogawędkę ze swoim przyjacielem i wyrusza z Gandalfem w podróż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że końcówka jest dowodem na słuszność przewidywań Gandalfa, który mówi o Gollumie, iż nie można go zabijać, bo zawsze może się jeszcze zmienić i nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi coś dobrego - na koniec własnie, przypadkiem i całkowicie niechcacy wprawdzie to własnie Gollum ratuje Śródziemie.

A wszystkim nie wiedzącym jak to się wszystko kończy polecam książkę. Film był wprawdzie dobry, ale wersja papierowa jest genialna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Quek6

A ja dam Spojlerek do Scraplanda ;]

okazuje się że szef jest mordercą i może kierować każdą osobą za pomocą pewnej machiny. Potem szef chce odlecieć wraz z betty i zniszczyć Scrapland. Zabijamy szefa, bierzemy babkę, dostajemy słowa podzięki od mieszkańców i odlatujemy. DI END

A ja się spytam jak się kończy gra "HUGO: Liany" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość superfly86

a ja chcialbym sie dowiedziec co bedzie w KOTORZE 1 jeżeli wybierzemy kobietę za naszego bohatera, ciekaw jestem co wtedy malak powie bo nie możemy byćjuż Revanem wtedy no chyba ze to transwestyta :P więc jak sie bedzie konczyla gra gdy bedziemy kolesią ? i co malak powie na statku gdy zaatakuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czy KIEDYKOLWIEK ktoś powiedział, że Revan to facet? Nie, a on sam zawsze w masce łaził. Zauważ, że autorzy wybrenli z tego tak, że nie wiadomo kim on jest, ani jaką ma płeć. To trochę jak z "bohaterem" z Diablo 2, no tym co w "jedynce" wchłonąłDiablo. Nie wiemy, czy to babka, czy facet, bo ciągle łazi zakapturzona postać. AMEN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superfly86 - ależ jakn jabtradizej moze i tak jest. Raz, ze Revan zawsze chodził w masce, dwa, ze to imiepasuje równie dobrze do meżczycny zjak i kobiety. Wszystko zależy od tego, jak sieto imieprzeczyta. Podobnie masz z imieniem Alex, które moze byc przypisane i kobeicie i meżczyźnie (z czego skrupulatnie skorzystano w Deus Ex - Invisible War).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secundo-co jest na filmiku po pokonaniu Shodan w System Shock2 (filmik za Chiny nie chce sie wlaczyc)

Filmik jest świetny, a oto, co przedstawia:

Po finałowej walce, SHODAN w długiej przemowie próbuje przekonać naszego bohatera, aby jej nie niszczył. Obiecuje mu rzeczy, przy których cyber-moduły to zabawki dla dzieci. Bohater przez chwilę myśli, wyciąga przed siebie pistolet, stwierdza "Naah" i niszczy SHODAN raz na zawsze. To nie koniec outra! Jak, być może, pamiętasz, Suarez i Rebecca uciekli wcześniej z Von Brauna. Akcja przemieszcza się do ich pojazdu. Suarez patrząc w przestrzeń mówi do dziennika pokładowego o ich ucieczce i o tym, że Rebecca od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Nagle słychać jej głos (odmieniony) i ją samą (wygląda trochę zainfekowana Kerrigan ze Starcrafta) i mówi: "Tommy... How do you like my new look?" Ekran przysłania ciemność i słychać tylko jej śmiech...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, stary nie możesz poczekać te cztery dni, żeby się dowiedzieć? Dowiesz się jeszcze co dostało Boiling Point, Specforce, Battlefield 2 i wiele innych... :? Co to za pytanie? Nie sądze żeby ktoś Ci na nie odpowiedział. Teraz nie dostaniesz na nie odpowiedzi. Cierpliwości chłopie,cierpliwości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...