Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Czy miałby ktoś ochotę napisać, jak kończy się Still Life, bo pytanie to było powtarzane już 3 razy, ale nie było na nie odpowiedzi. Crying or Very sad . Sam zresztą jestem bardzo ciekawy...
Główna bohaterka dowiaduje się gdzie będzie ostatnie morderstwo pod mostem. Jedzie tam i strzela do zamaskowanego mordercy, a ten wpada do rzeki. Policja znajduje tylko maskę, brak ciała. Ostatnia scena to Victoria w jakuzzi rozmawiająca przez telefon.[
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja notomiast chciałbym się dwoiedzieć, jakie są zaokńczenia (oba) Hitmana: Blood Money. :) Egeniusz zrobił mi smaka na to. ;)

Hitman?

Są 2:

Znajdujesz się w tym białym, oszklonym budynku. Napisy lecą a ekran pulsuje:

1. Umierasz spalony żywcem ( bo myslą, ze i tak martwy jesteś :) ). Nawet fajna animacja jak powoli zostajesz opuszczany w dół i skremowany.

2. Szybko wciskając strzałkę budzisz się i mozesz zabić wszysytkich wrogów :) Łącznie z księdzem i dziennikarzem. Potem filmik z Dianą, która rozmawia z szefem Agencji i mówi "Nie mozemy go znaleźć" . Scenka z Hitmanem w domu z różowym światłem :) mówiącego do jakiegoś Chińczyka"Pokażcie, co tu macie" ( nie pamiętam dokładnie, ale wygladało troche jak burdel ;E )

Nie trzeba dodawać, że 2 zakończenie nieco lepsze :)

Ja natomiast chciałbym się dowiedzieć jak konczy się Ni-Bi-Ru: Age of Secrets.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądnąłem z nudów ten temat i zauważyłem pewną nieścisłość w postach dotyczących zakończenia GTA 3. Tak więc ostatnia misja wyglądała w ten sposób:

Catalina & Kartele napadają na nową posiadłość Asuki i porywają Marię. Asuka ginie. Bohater ma zapłacić spory okup za Marię (500 tys., czy milion, tego już nie pamiętam, mniejsza o takie drobne ;) ). Zgłasza się więc pod wskazany adres. Jak zwykle przy takich transakcjach zabierają mu broń, ale okazuje się, że to pułapka. Jednak nasz hero uderza jednego z Karteli i zdobywa pistolet. Zabija kilku niemilców i rusza w kierunku tamy. Tam unieszkodliwia kolejnych Karteli. Zestrzela helikopter z Cataliną w środku, ma się rozumieć - Catalina ginie. Uwalnia Marię, która jest zakochana w bohaterze.

W tym momencie większość kończyła, wspominając o napisach końcowych i genialnej muzyce.

Błąd! Po uwolnieniu Marii, słyszymy informację z radia, iż na terenie Shoreside Vale miała miejsce wielka strzelanina, do tej pory znajdowane są ciała członków Kartelu. Nie wiadomo jednak co było przyczyną, ani kto dokonał tej masakry. Bohater odchodzi z Marią, która gada bez przerwy, niekoniecznie sensownie. I tu słychać jeden czy dwa strzały, a Maria milknie. W moim mniemaniu, bohater zastrzelił ją za gadulstwo :twisted: .

Dopiero tutaj zaczynają się napisy końcowe.

Naprawdę nikt oprócz mnie tego nie zauważył? Za pierwszym razem sam miałem wątpliwości, czy to nie były chwilowe omamy słuchowe, ale przeszedłem fabułę po raz drugi. Zakończenie takie samo, czyli tak jak napisałem powyżej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd! Po uwolnieniu Marii, słyszymy informację z radia, iż na terenie Shoreside Vale miała miejsce wielka strzelanina, do tej pory znajdowane są ciała członków Kartelu. Nie wiadomo jednak co było przyczyną, ani kto dokonał tej masakry. Bohater odchodzi z Marią, która gada bez przerwy, niekoniecznie sensownie. I tu słychać jeden czy dwa strzały, a Maria milknie.

Z tymi strzałami to nie pamiętam. Lecz fakt że słyszymy radio i info o rozrubie w Shoreside Vale, a po tym napisy. Ale czy ją zastrzelił... No cóż, gość się najwyraźniej zbulwersował ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy Quake'a 4.

Po pokonaniu finałowego bossa oglądamy filmik, na którym jest Kane, jego dowódca i paru towarzyszy. Może mi ktoś powiedzieć, o czym mówią postacie, a szczególnie co tak zdziwiło Kane'a? Grę przeszedłem, sam filmik widziałem, jednakże dziwnym trafem nie miałem w nim dźwięku, a czytania z ruchu warg jeszcze nie opanowałem w tak dalekim stopniu ;) .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak się kończy Hitman Contracts i Hitman Silent Assasin ?

Druga część kończy się misją w klasztorze, (tym samym co na początku), wibijamy gangsterów i uwalniamy ojca.

W Hitman: Contracts mamy zadanie w stylu "Leona Zawodowca". Tzn. na początek musimy się wydostać z mieszkania do którego nadciągają antyterroryści (spora grupa), następnie musimy zabić inspektora dowodzącego akcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o outro :) Bo pamiętam, że w 3 (nie ukończyłem) był taki motyw, że Hitman wracał po akcji postrzelony i przez całą grę leżał na stole i koleś go operował/zszywał/ch**gowieco robił, a Hitman sobie przypominał poprzednie zlecenia. I co dalej? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jak kończy się gra Tomb Raider: Legend?

Mówisz- masz:

Ostatnia misja TR: Legend rozgrywała się w Boliwii. Na początku misji jest intro w którym Lara zjeżdża na lince na małą skalną wysepkę. Jest tam Amanda i jakiś gostek w ciemnych okularach (nie pamietam jak sie nazywa). Po zabiciu kilku najemników jest animacja w której Amanda zamienia się w ogromnego potwora. Sposób na jego zabicie: strzelać w niego pociskami z magicznego miecza, a gdy polegnie należy podbiec i wcisnac przycisk Akcji. I tak 4 razy. Po walce następuje animacja w której Lara wkłada miecz do skały i pojawia się wizja jej matki.
To tak będzie w skrócie :twisted: Nie pamietam niektorych szczegółów, bo gralem dosyc dawno :P Polecam TR:Legend, naprawde warto!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś chciałbym się dowiedzieć jak się kończy Post Mortem.
Wspaniała intryga, ciekawa fabuła =). Główny bohater znajduje się w posiadłości de Allepina gdzie zastaje porwaną pannę Blake i zabójce którym okazuje się Franc Kaufner. Możemy obejrzeć jedno z dwóch alternatywnych zakończeń w zależności od tego jak poprowadzimy dialog. Nasza postać może zginąć; lub przeżyć, obezwładnić przestępce i zniszczyć głowę bafometa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się kończy FEAR?

Co się dzieje z tą dziewczynką i jak są wyjaśniony wątki?

Zakończenie jest ewidentnym wstępem do kolejnej części - po zniszczeniu podziemnego kompleksu, gdzie był kolega Fettel, wychodzimy na powierzchnię. Tam następuje duuuuuuuuży wybuch, który oczywiście przeżywamy. Nasi kumple robią szybką reanimację, i wsiadamy do helikoptera, a tam (zgadnij? :P) się czai Alma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...