Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Kolega z golda 2 znaczy się carrował Ciebie i kumpli? No tak, shit meta, lets all spe "SPECIAL"...

Tyle że nie graliśmy na jakiś bronzach... chodzi o to, że coraz częściej spotykam xina, czy jaxa na midzie i zadaje mi się, że meta pod upada, sztywne trzymanie się jej jest i fleimienie na ludzi, którzy wykazują trochę inicjatywy bez sensowne, gdyż przeciwnik obróci to przeciw tobie i skontruje cie byle mobilnym off tankiem na midzie. Nie namawiam od razu, aby grac wszystkim tam gdzie się chce, ponieważ, nie została ona bezpodstawnie wymyślona (ap na midzie, aby szybciej zdobywał lvl, adc z supp bo jest papierkiem na poczatku itp.) ale troche innowacji potrafi wygrać gre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty nie łamiesz mety :D

Xiny, J4, i reszta od dawna biegały po midzie od czasu do czasu. Nie są to popularne picki po prostu z prostego względu, że jakiś solidny, long range nuker i mają pograne. Xin to mniej bo ma uber solidne obrażenia i możliwość "klejenia się" do celu. Zresztą reszta też to ma.

Od dawna nawijam tutaj, że teoretycznie wszystko co idzie na mida może iść na topa i odwrotnie.

Trochę sparafrazuję ostatnie parę liter Twych "trochę elastyczności potrafi wygrać grę" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć metę za rok od teraz, ale gdyby nie było przez ten roku żadnych stron o LoL'u, turniejów, youtube i streamów.

Są 2 opcje:

1. Wszyscy by grali tak samo jak teraz.

2. Każdy by grał tak jak chciał

Tyle to się stanie również, jeżeli będą stremy i filmy na yt ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć metę za rok od teraz, ale gdyby nie było przez ten roku żadnych stron o LoL'u, turniejów, youtube i streamów.

Są 2 opcje:

1. Wszyscy by grali tak samo jak teraz.

2. Każdy by grał tak jak chciał

Tyle to się stanie również, jeżeli będą stremy i filmy na yt wink_prosty.gif

Nie do końca. Teraz metę podłapuje się od graczy D1 i Challenger, a gdyby oni nie istnieli w ogóle tzn. tak nigdy. Wszyscy by grali jak w sezonie 1 przed finałem sezonu czyli np. Ashe na midzie ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jest Caitlyn. Zarówno do farmy jak i do harrasu, by później wykończyć przeciwnika, który w zasadzie nie będzie miał jak uniknąć np. twojego ulta.

Zawsze banowana i nie wiem czy da rade Sorace tbh :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś 1v1 na Snowdown Showdown? Ma ktoś dobry pomysł na champa w tym trybie.. słyszałem ze supporty są dobre np: Soraka biggrin_prosty.gif

Wszystkie postacie z dalekim zasięgiem są dobre. Mi się bardzo dobrze grało lux, wystarczy spokojnie dobić do 6 poziomu, a potem kombo z laserem i win :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś 1v1 na Snowdown Showdown? Ma ktoś dobry pomysł na champa w tym trybie.. słyszałem ze supporty są dobre np: Soraka biggrin_prosty.gif

Kennen, Nunu, Caitlyn top 3.

Kennen jest słaby, nawet przed kilkoma minutami zmasakrowałem kolesia swoją Soraką po prostu nic nie mógł zrobić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś 1v1 na Snowdown Showdown? Ma ktoś dobry pomysł na champa w tym trybie.. słyszałem ze supporty są dobre np: Soraka biggrin_prosty.gif

Kennen, Nunu, Caitlyn top 3.

Kennen jest słaby, nawet przed kilkoma minutami zmasakrowałem kolesia swoją Soraką po prostu nic nie mógł zrobić biggrin_prosty.gif

Jak ktoś nim nie umie grać to pewnie, ze jest słaby....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże przed chwilą miałem taki mecz. Wszystko szło gites, pushowaliśmy, zabijaliśmy, ale gdzieś jest 30 minuta, 4 osoby na midzie teamfight, ale debil Yi gdzieś łazi na bocie albo w dżungli i z sytuacji wygrywającej była przegrywająca. No serio skąd się biorą takie głąby. Po co zaczynają grę nie umiejąc w nią grać. Zero teamfightu, zero pomocy. Wyrżnęliśmy 4, został nasz Yi i ich typek, który uciekał do bazy może z max 100hp, a nasz Yi zamiast pushować wieżę to pobiegł za nim do bazy przez co zginął od typka, który się właśnie odrodził. Boże, ta gra tyle nerwów wywołuje przez głupich ludzi, że masakra. A dobieranie lvl to też totalnie z tyłka, lvl 16, a dobrało lvl 5 i 30. No brawo Riot.

Ogólnie sam jestem noobem, mam ten 16lvl, ale ogarniam co się dzieje(może to dlatego, że kiedyś grałem od razu z 30lvl i dużo się nauczyłem). Natomiast totalnie nie rozumiem głąbów co nie pomagają drużynie, albo o zgrozo wychodzą z gry. Zbanowałbym ich z miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Yi to nie był jakiś noob, bo widać, że ogarniał, składał dobry build i naprawdę jak się już wbił to leciały double kille(szczególnie na początku wyłapał chyba ze 2). Dlatego nie rozumiem dlaczego tak failował i w ogóle nie pomagał gdy ważyły się losy meczu. Serio, jak ktoś ma 15lvl to już można od niego oczekiwać pewnych zachowań. Zresztą nawet pisane mu było na chacie "yi mid" i jak do ściany. Więc sorry, ale nic nie usprawiedliwia zachowania ani jego ani jemu podobnym.

Tak w ogóle to w ich drużynie był lvl 5 i jechał nas jak chciał. ;]

A i wiesz co ja mam gdzieś czy dostanę mniej czy więcej IP i expa tylko chcę sobie normalnie pograć, przyjemnie spędzić czas, ale nie mogę gdy widzę takiego typa jak nasz Yi(w ogóle to ostatnio zawsze jakiś gimbus się trafi, który albo failuje albo zwyczajnie wychodzi z gry, chyba trzeba poczekać aż zacznie się szkoła).

Sam dobrze wiesz, że 5 vs 4 gdy większość ma już 18lvl i złożony build to automatyczna przegrana.

Rozumiem jakbyśmy normalnie, bez faili i byśmy przegrali(zresztą miałem tak kilka razy w przeciągu ostatnich dni) to spoko, oni byli lepsi, my staraliśmy się jak mogliśmy i tyle. Nie mam nic do zarzucenia. Ale jak ktoś z 15-20lvl wali takie faile to ja się pytam po co taki typ gra normalne mecze, niech sobie gra z botami, bo cierpi przez niego cała drużyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rankingi nie wiem czy mam zamiar grać. Imo bez zgranej ekipy(ts/skype) nie ma co się tam pchać. W dodatku mam dopiero 16lvl więc do 30 to jeszcze trochę mi zajmie wbicie(zapewne miesiąc-dwa).

Ale to w ogóle dziwne, przed świętami przez 3 dni miałem chyba 7 zwycięstw pod rząd. Nastały święta i zaczęły się trafiać osoby, które wychodzą/nie współpracują. Czyli jednak coś jest na rzeczy z tymi świętami.

Tak w ogóle to zobaczyłem na filmach, że już gracze, którzy grają rankedy mają porobione masterki ogólne, nie do każdej postaci jak nooby tylko ogólne. Jest gdzieś może do podejrzenia na jakiejś stronie takie coś?

No i w sumie mam pytanie, bo kupiłbym jakiegoś czempiona, ale kurde w sumie sam nie wiem co. Skłaniam się ku Teemo albo Kassadin. Z reguły lubię postacie dystansowe ale postaciami melee też nie pogardzę zwłaszcza, że Mordkiem fajnie mi się gra.

Tylko kurde nie wiem co kupić. A może totalnie inną postać? Co doradzilibyście?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...