Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Czyżby Riot stwierdził, że wycenianie bycia "pozytywnym" na poziomie 6 złotych jest jednak kpiną i zasadniczo większą "nagrodą" było nie zbanowanie?

Przynajmniej wreszcie stało się to na co czekałem od samego początku gry w lola, czyli Team Liquid jest teraz teamem w lolu, co oczywiście nie jest istotne, ale w związku z tym mamy stronę informacyjną, która nie jest całkowitym dnem.

http://www.liquidlegends.net/

Ma pokazane najważniejsze streamy, jakie turnieje są teraz lub mają być (i za ile godzin/dni).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dostałem, w takim razie się nie martwię. Po prostu tamten post był tak napisany, że myślałem, że już Riot wszystkim wysłał i to potwierdzone info, a ja taki nieszczęśliwy nie dostałem.

Ekhem...

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - w ciągu kilku kolejnych dni (...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisi mi to wlasciwie, cale 10 zlotych, oj. Sam ban na czat tak samo, i tak go nie uzywam w ogole, ale sam fakt, ze to jest jakas porazka. Do tego chyba mozna dostac bana na rankedy, tez za "flame", wiec nie kolorowo moze byc. Chyba czas calkowicie sie przerzucic na produkcje Valve, coraz wiecej w nia gram.

A co do tego bledu, masz pelno rozwiazan na YT zapewne, sam musialem naprawiac "attempting to reconnect", bo boty z supportu nie pomoga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić offtopu - wydaje Wam się, że warto się sugerować tier listami / counterpickami? W sumie często gram Katariną na Anię, Fizza - zero problemów.

Nie warto. Najważniejszy jest skill. Zawsze gdy ktoś podczas champion selectu pyta się np. "wziąć X czy Y przeciw Ahri?", odpowiadam "your best". Najgorsze to wybrać "kontrę" którą nie umie się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ale jak się nie ogarnia dobrze dalej postaci. Wtedy działają. Np renekron na jaxa. Lee na j4 ( ten akurat zawsze działa..). Skill to jedno a counter picki to zupełnie co innego jak się nie umiem grać postacią która jest cp to lepiej grać postacią która nie jest twardym cp. Sorka za chaotyczność wypowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić offtopu - wydaje Wam się, że warto się sugerować tier listami / counterpickami?

Przez cały 4 sezon widzałem może jedną albo dwie dobre tier listy. Jak widzę tierlisty na how2win to się zastanawiam czy mu płacą za trollowanie czy on tak za darmo dla satysfakcji. Ogólnie tierlisty wymarły jak LCS powstał, bo teraz nie musimy czekać 2-3 miesiące by zobaczyć co jest grane w pro grach, mamy to co tydzień. Ogólnie nie wiem też dla kogo miałyby być te tierlisty, bo jeśli ktoś mainuje daną rolę to wie to, albo nie mainuje tej roli. Jeśli to jest dla kogoś kto został "zmuszony" do gry na danej pozycji, to ja nie wiem co tam robią postacie takie jak Zed, Orianna, Vayne.

Counterpicki mogłyby być przydatne dla kogoś, kto gra na topie/midzie i mainuje (a raczej zaczyna mainować) te pozycje, wiec raczej nie na zasadzie, że w champion select jest "oh nie, mają fizza, zobaczmy co ta strona poleca na kontre"

Ogólnie jedyny przypadek, gdy korzystam z tier list, to gdy mam grać na TT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Counterpicki mogłyby być przydatne dla kogoś, kto gra na topie/midzie i mainuje (a raczej zaczyna mainować) te pozycje, wiec raczej nie na zasadzie, że w champion select jest "oh nie, mają fizza, zobaczmy co ta strona poleca na kontre"

A ja tam korzystam z pewnej strony, gdzie ludzie swoimi głosami decydują, które picki wyświetlane są jako picki silne i słabe przeciwko danej postaci. Pewnie wiecie co to za strona. I czasem wtedy wybieram jedną z tych postaci, niekoniecznie tę, która ma najwięcej głosów, a tę, którą mam opanowaną najlepiej. Choć myślę, że bardziej wynika też to z faktu, że ja czasem nawet nie wiem czym chciałbym zagrać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą stronę z poradnikami do postaci najbardziej polecacie? Na razie korzystałem z Lolkinga, ale raczej nie ma tam dużo dobrych guide'ów. Na postacie, które ogarniam sam staram się tworzyć własne buildy, ale na jakieś nowości (czy to w samym LoLu, czy nowości dla mnie) wolę na początek wykorzystać jakieś sprawdzone itemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tier Listy to całkowite brednie, zazwyczaj napisane przez jedną osobę, w 100% subiektywne, Counter picki oczywiscie istnieją, warto się czasami nimi sugerować, ale trzeba użyć mózgu, samemu przeanalizować skillset danych postaci, i pomyśleć, czy champ X, dysponujący takimi spellami, może na luzie pokonać champa Y. Counter listy też są zbyt subiektywne. A probuilds.net należy analizować BARDZO ostrożnie, bardzo wiele streamerów sobie po prostu trolluje z buildami, i testują różne rzeczy, tak więc uważajcie, ale to wystarczy użyć rozumu, więc spoko.

A do tego bana co dostałem, to chyba za gry Xerathem, 4/5 gier to ciśnięcie mnie od skrypterów, pewnie do tego reporty dochodzą. Kiepskie to czasy dla graczy arcymaga ;/

Swoją drogą obstawiam, że branie smite na linie, szczególnie mida, to będzie next big thing, u Riot będzie to balansował kolejny rok biggrin_prosty.gif Któryś streamer podłapie, i gg. No bo wole se wziąć połączenie ignite i exhausta (który zadaje, szczególnie w early, więcej DMG niż ignite, i to sporo), oraz mini-morellomicona, który po patchu 4.22 będzie tanszy, niż Morello, a będzie dawał taki sam CDR i AP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smite na linii to jest coś maczeta z odp ulepszeniem zaczyna cisnąć ze hej przeciwników. Dodatkowy susain na lini zawsze się przyda a z tego co pamiętam to pasyw maczety działa też na miniony ( mogę się mylić nigdy tak nie grałem). Zakładam że smite bd naprawdę opłacalny na earlygameowych champach takich jak Jayce czy Pantheon. Warto zauważć że smite zadaje natychmiastowe obrażenia a ingnite rozłożone w czasie przez co można przed nimi uciec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że pasyw z maczety nie działa na miniony. Do tego, by on zadziałał, to MUSISZ otrzymać obrażenia od potworów na jungli, nie wystarczy, że wejdziesz z nimi w wymiane.

Na Midzie raczej zawsze Magusa sie bierze, nie wiem co może być wyjątkiem, może Cassio, ze względu na pasyw. Na ADC biorę zazwyczaj ten pod HP, mamy dobry def item (500HP + Tenacity, jak dla mnie spoko + CDR). Ewentualnie ten pod AD. Pod AA raczej się nie opłaca, bo nie będziemy go farmili na jungli za bardzo, ale to też ogarne. Topa ze smajtem nie próbowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bota smajtuje się Grompa jak najczesciej, daje cholernie dużo, szczególnie, gdy w enemy jest poke setup, już dwukrotnie wygrałem wymiane dzięki temu. Oprócz skirmishera, nie opłaca się brać niczego innego, to właśnie głównie dlatego bierze się smajta, czerwony smite jest zdecydowanie za mocny, za 2 - 3 patche zapewne dostanie nerfy (niebieski dostanie, i ludzie zaczną zauważać czerwony).Ewentualnie, jak chcemy zwiększyć kill potential, to można wziać tego slowa, ale większy potencjał ma czerwony, Akali dostaje Exhausta + tego Smite, i nie robi już całkowicie nic.

Na Topa także czerwony wydaje sie dobry, strasznie czesto wchodzi sie tam w dłuższe wymiany, a skirmisher zapewnia wgraną, nawet przeciwko kontrom.

Poeksperymentuje zaraz dalej tongue_prosty.gif

4 ostatnie gry, lane smite, the best smite xD

http://i.imgur.com/IHyrTn0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...