Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

2x Infinity Edge u Tristany powoduje krwawienie z oczu...
Build na Ryze'a też co najmniej... ekhem... intrygujący. Całą dyskusję o przydatności smite'a na linii przemilczę. Jeśli ktoś uważa, że smite na topie jest lepszym wyborem niż teleport, to chyba żadne argumenty do niego nie trafią. Pomijam już fakt, że normale są raczej słabym wyznacznikiem tego, jak bardzo sprawdza się dana rzecz : )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zbudować cztery, ale mecz się za szybko skończył, na Ryzie tak samo 4 ROA wink_prosty.gif

Myślę, iż koledze bardziej chodziło o tego Rabaddona i Thornmail na Ryze niż o same RoA - lepiej sprawowałyby się Void + FH. Sam swego zaś czasu kombinowałem z dwoma IE coby uzyskać efekt 100% crit (wraz z Shiv i PD), aczkolwiek zdecydowanie lepiej na AA ADC działa IE + Ghostblade + 2x PD - na PBE są zmiany w tych itemach (przesuwają %), a więc polecam spróbować zanim build stanie się nieaktualny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP możliwe że niewłaściwe bany na czat się nie liczą(chociaż wnioskując po Twojej reakcji to mógł być słuszny ban na czat tongue_prosty.gif), a w przypadku banów trzeba było przekroczyć ban na ileś dni 15 albo 17 nie pamiętam w tej chwili. Zaraz może zobaczę co mi podarował Riot na moich kontach smile_prosty.gif.

PS. Elise Lotos Śmierci i Leona Żelazna Solari(w sumie mam już wszystkie skórki do Leony :P) spodziewałem się czegoś lepszego ale i tak jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncie EUW już dostałem (Pumpkinhead Fiddle <3), a na EUNE jeszcze nie. Z tego co pamiętam to miałem jedną restrykcję czatu, ale były one nagminne i bezpodstawne u wielu graczy w tamtym czasie (uważam, że u mnie również), więc możliwe że dostanę.

Co do tych giftów to dostaliście wiadomość na maila czy in game'owo jakoś?

Wiadomość in-game.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sensem wstawienia 5-minutowego czasu oczekiwania przed rozpoczęciem poszukiwania meczu, jako kary za opuszczanie gier. Ostatnio grałem mecz, i gość pomimo nałożonej już takowej kary poflejmował, i wyszedł. Powinni przywrócić bany, bo chociaż na chwilę było o tego jednego toxic playera mniej.

W ogóle społeczność lola to porażka. Ciężko się dogadać z kimkolwiek, a da się z nielicznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Chodzi o samą w sobie frustrację. Masz ochotę zagrać teraz mecz, ale musisz poczekać 5 minut zanim w ogóle dołączysz do kolejki (+ oczekiwanie na start champ selecta + champ select + loading), co odczuwalnie zwiększa ogólny czas do rozpoczęcia właściwego meczu. Dają ci jednocześnie jasno do zrozumienia, za co tą "karę" dostałeś, więc mimo wszystko będziesz bardziej uważać w przyszłości, mając to na uwadze.

Przynajmniej w teorii :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A w praktyce, 90% leavów z lobby jest zwiazane z tym, ze masz tam trolla, ktory z gory sugeruje ci, ze bedzie trollowal gre, albo picknal urgota na jungle bez smite. Ratujesz 3 inne osoby przed porazka, i strata 20 minut zycia, i dostajesz za to kare. "Troche" slabo. Sami sobie policzcie, ile razy wyszliscie z powodu trolla, a ile razy, bo mama akurat zrobila obiad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2Up

To jest właśnie ten największy problem. Dużo ludzi woli wyjść z gry już w lobby, niż zagrać mecz z trollującym dzieciakiem, który po angielsku umie tylko zwyzywać czyjąś matkę. Tak czy tak, nawet za takie coś LeaverBuster spełnia swoją "rolę" i montuje karę. Szczerze, sam bym nie wiedział jak złożyć to tak, żeby działało to sprawnie, ale Riot powinien coś z tym zrobić. Jest różnica między złośliwym opuszczaniem gry "Bo nie dostałem mida", a opuszczaniem jej przez trolli.

Na tyle na ile w niższych ligach, da radę wycarryować grę 4v5, to wyżej jest już naprawdę ciężko. I nie raz spotkałem się z taką sytuacją, że zostałem sam z innym wytrwałym graczem, i LeBlanc pod AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie wychodzę. Nawet w przypadku Urgot junger w/out smite. Wszystko da się wygrać. Ja mam się podkładać dlatego, że mam trolla? Mam tracić kilka(naście) minut żeby zagrać kolejny mecz (nie mam pewności, że w następnym lobby nie będzie następnego idioty)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP ja uwielbiam ten skin :D zawsze jak gram Cho to z tym skinem chociaż że mam też wersje mecha. W sumie nie wiem czemu ale strasznie lubię tą postać, tak samo Nunu. Miałem pewien okres że nawet grałem Cho na supporcie :D. Ktoś jeszcze ma jakieś postacie które gorzej działają w obecnej mecie a jednak chce się nimi grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...