Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Pograłem trochę w tym nowym trybie i muszę przyznać że jest całkiem zabawny biggrin_prosty.gif. Dużo śmiesznych sytuacji mi się przytrafiło Skarner lecący przez całą mapę z przeciwnikiem itp. Tylko niektórzy biorą ten tryb trochę zbyt poważnie, co też mnie śmieszy. Ogólnie tryb na duży plus jak dla mnie, genialnie gra mi się na nim Cho'G biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o obecnej rotacji? Moim zdaniem calkiem ciekawa, choc troche wiecej postaci zasiegowych Riot mogloby dac...

Niestety rotacje nie obchodzą mnie od kiedy mam wszystkie postacie... :(

Co do nowej postaci - ja zawsze się cieszę. Im więcej tym lepiej. Myślicie, że kiedyś RITO zmieni liczbę banów w draftach z trzech na cztery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby. Ja wszystkich opków nie zbanuje, a enemy na platynie jakieś gówniane Yasua, czy inne bezużyteczne Fizzy banują. A banki na Irelkę, Rek Sai czy Riven to co?

Zresztą Warwick to też u mnie zawsze insta ban, bo zawsze gram midem/ADC, a 0/50 warwick i tak soluje 50/0 shut downuje 50/0 ADC w team fightach. Zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ makemabad Riot o tym mówił już kiedyś, gdy zostanie przekroczona jakaś liczba postaci ale nie pamiętam ile to miało być jak ktoś pamięta to niech podrzuci info. I poprosił bym też info o tej nowej postaci smile_prosty.gif. Mnie też rotacje nie obchodzą z tego samego powodu co makemabad. Ja chce sobie zagrać Rek'Sai ale zawsze jest ta postać banowana i nic nie daje tłumaczenie że ja się zamienię nawet jak mamy FP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że kiedyś RITO zmieni liczbę banów w draftach z trzech na cztery?

Postaci przybywa, a banów ile było, tyle jest i wcale nie obraziłbym się, gdyby pojawiły się po cztery bany na stronę. Szczególnie kiedy gram premade, bo wtedy chciałbym pozbyć się nie tyle "opeków", co postaci niewygodnych dla mojej drużyny/teamcompu, a teraz zawsze zostaje coś, czego nie chciałbym mieć przeciwko. No i na TT, gdzie balans jest zachwiany i niektórych championów po prostu trzeba się pozbyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka co do tych roli, jak się w lobby wpisze w pole wyszukiwania Marksman, to ci wyszukuje ADC. Niby fajnie, ale wśród nich jest Teemo eyes.gif

Bo 'marksman' to postać używająca do ataku zasięgowego jakiejś fizycznej broni. Dlatego np. taka LB, choć jest zasięgowa, nie jest zaliczana, bo korzysta z magicznego kryształu (chyba) na jej 'lasce', tak samo Brand, bo 'strzela' z rąk, analogicznie Annie, a taki Teemo używa 'bambusa' do wystrzeliwania lotek. :P Mam nadzieję, że wytłumaczyłem, tym, którzy nie ogarniali czemu jest tak a nie inaczej. Thx cpt. Obv!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@: Zerknij sobie tutaj, dość użyteczna jest też ta strona. Jeśli nie grałeś nigdy w żadne MOBA przejdź samouczki, a potem przygotuj się na spotkanie ze znaną wszystkim z wiadomych względów społecznością i... graj. Pamiętaj, żeby nie kupować żadnych run przed 20 poziomem, bo to strata IP, lepiej trochę nazbieraj, a potem uzupełnisz sobie dwa podstawowe zestawy. Możesz też wrzucić sobie do zakładek lolkig.net albo op.gg, całkiem użyteczne strony, jeśli tylko dotrwasz do momentu, kiedy takie rzeczy zaczną Cię interesować/być przydatne tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem ta temat championów. Jak już zaczniesz grać poczytaj sobie lore i skille postaci popatrz się która z nich najhardziej ci się podoba i ją sobie kup. Samemu odradzam patrzenie na silę danej postaci w tym momencie a już tym bardziej na jej popularność.

Lolking.net to dobra strona aczkolwiek już dawno ją porzuciłem wolę własne bulildy.Edit: Pytanko: Czy jeżeli kupię ulepszenie wojownik + widmowe ostrze + czarny tasak to statystyki tłuczków zawartych w tych przedmiotach będą się statkować? Pytam bo słyszałem na ten temat różne opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie olewaj samouczka. Ogarniesz podstawy i będzie lepiej. Nie daj się wkręcić za bardzo : )

Właśnie wczytuje mi się kolejny mecz i zauważyłem dziwną rzecz. Otóż zobaczcie jak bardzo Spirit Guard Udyr ma podobny splash art do Rengara. W sumie Mordekaiser też.

Rito leniuszki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczytuje mi się kolejny mecz i zauważyłem dziwną rzecz. Otóż zobaczcie jak bardzo Spirit Guard Udyr ma podobny splash art do Rengara. W sumie Mordekaiser też.

Rito leniuszki?

Obstawiam, że po prostu splashe rysowała/projektowała ta sama osoba i po prostu to widać - szczególnie, że te postacie mają mieć wygląd typu bad-ass : )

Sam kiedyś sporo rysowałem, nawet na tym forum wciąż można znaleźć moje prace, i choćby nie wiem jak dobrym rysownikiem ktoś był, to i tak zawsze łatwo będzie rozpoznać jego styl, kreskę itd. nawet na rysunkach, które nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Po prostu ucząc się rysować nabywasz pewne schematy, które według Ciebie się sprawdzają i potem używasz ich już całkiem nieświadomie. Oczywiście dałoby się to wyeliminować, ale nie w przypadku rysunków, które mają być "na wczoraj" : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą postacią był Jayce drugą Victor a trzecią J4 żadnego z nich zakupu nie żałuję pomimo iż ciężko się nimi grało. J4 do tej pory jest moim mainem jako że uwielbiam junglowac. Trudność postaci motywowała mnie bardziej żeby nauczyć się nią lepiej grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...