Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Zasadniczo chciałbym spróbować nauczyć kogoś grać w tę grę (na pewno jest to lepsze wyzwanie od bronze 5 do diamentu challengera które reprezentuje całkowicie nic), więc jeśli ktoś był chętny, to niech napisze mi na PW: nick, server, link do op.gg i krótki opis dlaczego jest w tej lidze co teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wyjątkowo dużo szczęścia, w tajemniczym prezencie otrzymałem koszykarza Dariusa:

http://s30.postimg.o...tm8g1/zzzzz.png

Skin do bohatera którego lubię i to taki którego sam nigdy bym nigdy nie kupił (bo nie będzie w promocji za połowę ceny :) )

Pierwszy raz słucham co bohater ma do powiedzenia. Nie miałem czasu na normalną grę, tylko na szybko stworzyłem grę dla 1 gracza żeby zobaczyć jak skin się prezentuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dostałem nic, a mam 2 czyściutkie konta, bez banów, ostrzeżeń, nic. Nie dość, że dosłownie raz kupiłem 2x mystery gifta, to wylosowałem 2 skiny do Garena, mimo, że mam prawie wszystkie postacie, to nawet za bycie miłym nic nie dostanę :/

Swoją drogą widzę, że znowu jest bajzel, ludzie z banami podostawali, a takie ogórki jak ja - nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Do 14 stycznia mają rozdawać, a potem sprawdzać jeszcze, czy kogoś nie ominęli, więc wkrótce powinieneś dostać :)

Też w sumie jestem zdziwiony tym, że zbanowani także dostali. Nie wiem, może Riot postanowiło się zlitować, a może nie sprawdzają tego dokładnie, w każdym razie mi to nie przeszkadza, dopóki ,,czyści" gracze też dostaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą widzę, że znowu jest bajzel, ludzie z banami podostawali, a takie ogórki jak ja - nie.

Rozdawanie tych giftów ma trwać dobre kilka dni. To czy dostaniesz wcześniej, czy później, nie zależy ani od położenia, ani od serwera, ani od twojej aktywności - jak masz pecha to dostaniesz nawet w ostatni dzień. Jeśli jednak nie dostaniesz, radzę napisać do supportu. Jak rzeczywiście masz czyste konto, powinni ci bez problemu wysłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to zastanawia mnie, czy dostanę gifta na euw, gdzie konto stworzyłem w grudniu

Identyczna sytuacja u mnie (konto założone w grudniu na EUW) - przed chwilą otrzymałem gift (The Magnificent Twisted Fate), mimo iż w sumie na ostatnią chwilę (po newsie) dokupiłem postać aby spełnić wymóg minimum skórek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć 5 lv konta oraz co najmniej 10 nieposiadanych skórek, czyli jak się ma zbyt dużo to również nie spełnia się wymogu. Ja miałem na tym koncie jedynie TF oraz Dravena, a więc na wszelki wypadek dokupiłem Ashe.

Zainteresowany jest ktoś forumową rozgrywką w Fantasy LCS? Miałem okazję zagrać w becie - oglądanie meczy prosów nabiera całkiem nowego wymiaru. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na east dostałem Super Teemo, na West nic, ale nie mam pewności czy tam coś dostanę (ale udało się wskoczyć do Platyny na tydzień przed resetem, woo hoo)... Not bad, mogło być gorzej, choć raczej Szatanem nie gram XD

Zainteresowany jest ktoś forumową rozgrywką w Fantasy LCS? Miałem okazję zagrać w becie - oglądanie meczy prosów nabiera całkiem nowego wymiaru.

Bardzo chętnie. Z racji pisania dla pewnego portalu i tak jestem zmuszony śledzić rozgrywki LCS, więc można by dodać do tego mały dreszczyk emocji = D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre posty i krew mnie zalewa. Podobno ja jestem marudą, ale niektórzy z was dostali za darmo (sic!) całkiem drogie skiny (co najmniej za 975 RP) i jeszcze marudzą. Jak mi dadzą Assassin Mastera Yi to i tak będę zadowolony, bo nie liczyłem na nic. Ogarnijcie się tongue_prosty.gif.

Patch nie zaskoczył, choć muszę sprawdzić jak w praktyce wygląda sprawa base gates i tego Zz'Rot Portalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przecież nie poszedł na forum Riotu (czy tam teraz tablice) i nie narzeka jacy to są do [beeep] ; ) Po prostu wyraził tutaj ubolewanie, że nie miał więcej szczęścia przy losowaniu. Jak napiszę, że szkoda iż nie wygrałem w Lotka głownej nagrody, to zaraz będzie to chamstwo z mojej strony w kierunku Totalizatora? : >

Ja raz kupiłem skrzyneczkę za 490 RP i BOOM... Spirit Guard Udyr, choś Udyrem w ogóle nie gram, haha : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...