Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2013 zawartość

Polecane posty

Twoj poprzedni awatar byl zdecydowanie lepszy.

Obecny awatar Bazyliszka jest co prawda mało estetyczny, ale prawdziwy jak mało co na tym świecie. ABG! Dobra, ale to nie jest miejsce na kibicowskie przepychanki, a temat o nowym numerze pisma. Co prawda nie zacząłem jeszcze go czytać - jestem na ukończeniu tipsomaniaka (ach te ciekawe i rozwijające szkolenia pracownicze ^^) i muszę pochwalić osobę, która wpadła na pomysł, aby temat przewodnim były gry niecodzienne - zapewne był to Berlin. Pomysł jest strzałem w dziesiątkę - dawno tak interesującej i wciągającej treści nie było w dodatku tego typu.

Wieczór z końcówką Gears of War 3, początkiem LEGO Star Wars oraz CDA i Harrym Hole - ech, żyć nie umierać smile_prosty.gif No i jeszcze nowy SW Komiks :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę pochwalić osobę, która wpadła na pomysł, aby temat przewodnim były gry niecodzienne - zapewne był to Berlin. Pomysł jest strzałem w dziesiątkę - dawno tak interesującej i wciągającej treści nie było w dodatku tego typu.

dziekuje, dziekuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr już po części przeczytany i... nie zrozumcie mnie źle, ale za dużo Berlina w Tipsomaniaku i w piśmie. Było tak kiedyś z Hutem, ale tamten był lepszy. Żaden z twoich tekstów, panie B, mi się nie spodobał w piśmie. W Tipsomaniaku było trochę lepiej. Sorry.

Spodobał mi się za to tekst o Kickstarterze, ale zauważyłem 2 błędy- w jednym pan gem napisał "Broken Promise" miast "Broken Age", a w liście najdroższych projektów na zielono zaznaczył... Ouyę. Dobra, ma coś wspólnego z grami, ale autor wyraźnie napisał

połowa dotyczy właśnie gier (zaznaczone na zielono)

A Ouya nie jest grą. Ale i tak Smg mnie zaraz zjedzie, że gem ma rację, a ja nie, ale tekst b dobry. :)

Szpile, AR i NL jak zwykle na świetnym poziomie. :)

PS Panie Berlin- na twoim zdjęciu w CDA masz na twarzy pianę? :co:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No przecież nie... mleko :):D

Walcząc z sennością właśnie skończyłem czytać ten numer. Rzeczywiście widać, że większość tekstów zapewniło nam "Next Generation" - Berlin, Papkin, 9kier, Szoki, enki, Gregorius (dawniej Zakłady 22 lipca). Ale co się dziwić stara gwardia (Allor, Hut, Gem) stała się kierownictwem średniego szczebla, kosi kasę za "zarządzanie" i nie ma czasu na tak przyziemne sprawy jak recenzje :):P:D. Albo po prostu czekają/biją się o to któremu dostanie się recenzja GTA V, Rome TW 2 itp. A słabiaki mogą recenzować świeżaki :).

No i w końcu gem skrobną swój felieton. Nie wiem czemu się czepia Kickstartera. Przestępczość niestety jest z nami od zarania ludzkiej cywilizacji. I we wszystkich dziedzinach życia popełniane są przestępstwa. Dotyczy to też Kicka czy Bitcoinów. Z tego powodu nie można wszystkiego zakazywać. I nikt nikomu nie każe wpłacać tych pieniędzy. Ja tego nie robię i mam spokój. Ale cieszę się, że powstanie Weronica Mars The Movie. I w ogóle mi przebija się z tego felietonu zawiść - "że ktoś dostaje za swój pomysł kupę kasy i nie ma żadnego nad nim nadzoru. To niesprawiedliwe, bo ja też bym tak chciał." Nie wiem czy Gem.ini miał to na myśli ale ja coś takiego odczułem po lekturze jego felietonu.

P.S. POWTARZAM - AVATAR JEST OKOLICZNOŚCIOWY, NA JEDEN TYDZIEŃ. POTEM WRÓCĘ DO STAREGO. Ja nie jestem CDA by zmieniać świetną formułę na stałe bo wiem, że "Lepsze jest wrogiem dobrego", o czym świadczy np tekst o internecie z tego numeru. Zasady działania są nie zmienione od 60 lat. I wszyscy są zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr już po części przeczytany i... nie zrozumcie mnie źle, ale za dużo Berlina w Tipsomaniaku i w piśmie. Było tak kiedyś z Hutem, ale tamten był lepszy. Żaden z twoich tekstów, panie B, mi się nie spodobał w piśmie. W Tipsomaniaku było trochę lepiej. Sorry.

Spodobał mi się za to tekst o Kickstarterze, ale zauważyłem 2 błędy- w jednym pan gem napisał "Broken Promise" miast "Broken Age", a w liście najdroższych projektów na zielono zaznaczył... Ouyę. Dobra, ma coś wspólnego z grami, ale autor wyraźnie napisał

połowa dotyczy właśnie gier (zaznaczone na zielono)

A Ouya nie jest grą. Ale i tak Smg mnie zaraz zjedzie, że gem ma rację, a ja nie, ale tekst b dobry. smile_prosty.gif

Szpile, AR i NL jak zwykle na świetnym poziomie. smile_prosty.gif

PS Panie Berlin- na twoim zdjęciu w CDA masz na twarzy pianę? co.gif

iyaKpdd.gif

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem wcześniej jaka ma być zawartość tego numeru i jestem pozytywnie zaskoczony. Pełniaki: Operation Flashpoint oraz Il-2 Sturmovik, ciekawy Tipsomaniak. Przeczytałem już część publicystyki i jakoś nabrałem wrażenia, że jest lepsza/ciekawsza niż w kilku poprzednich numerach.

No i informacja o prezencie do WoTa w następnym numerze ok.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr już po części przeczytany i... nie zrozumcie mnie źle, ale za dużo Berlina w Tipsomaniaku i w piśmie. Było tak kiedyś z Hutem, ale tamten był lepszy. Żaden z twoich tekstów, panie B, mi się nie spodobał w piśmie. W Tipsomaniaku było trochę lepiej. Sorry.

[...]

[...]

Walcząc z sennością właśnie skończyłem czytać ten numer. Rzeczywiście widać, że większość tekstów zapewniło nam "Next Generation" - Berlin, Papkin, 9kier, Szoki, enki, Gregorius (dawniej Zakłady 22 lipca). Ale co się dziwić stara gwardia (Allor, Hut, Gem) stała się kierownictwem średniego szczebla, kosi kasę za "zarządzanie" i nie ma czasu na tak przyziemne sprawy jak recenzje smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Albo po prostu czekają/biją się o to któremu dostanie się recenzja GTA V, Rome TW 2 itp. A słabiaki mogą recenzować świeżaki smile_prosty.gif.

[...]

Mi akurat bardziej podobają się teksty od Berlina, Papkina, enkiego i reszty (oprócz 9kier - nie trawię jej kobiecego spojrzenia na gry biggrin_prosty.gif) nowych redaktorów (+ oczywiście Smugglera lol.gif) niż od "starej gwardii". Mają oni swój oryginalny, bardziej luźny styl, który mocniej mi pasuje.

A co do zasypiania przy piśmie 8azyliszka - może lepiej wyspać się w nocy, zdrzemnąć się w ciągu dnia, albo wypić kawę, by nie mieć chęci spania przy czytaniu? oczko2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Widać, że nie oglądałeś odcinka "Laboratorium Dextera" o kawie. Ja go widziałem i kawy nie piję :). Wolę Be Power z Biedronki :):P.

Ja mam trochę przesycenia Berlinem. Wiem, dziwne, że bardziej podobały mi się jego teksty jak było ich mniej. Teraz uważam, że trochę straciły na "berlinowatości" i są bardziej podobne do stylu innych kolegów z redakcji. I nie spodobał mi się jego felieton, bo wychodzi na to, że wszystkiemu winne są media. Ostatnio często słyszę podobne tezy i w ogóle się z nimi nie zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No tak. Smugglerowi starych kości do Kolonii już się nie chciało taszczyć :)

Póki Berlin, będziesz opisywał te zapowiadane gry z pewną dozą sceptyczności, jak w zeszłym roku, ja będę zadowolony. Jeśli zaś będziesz łykał większość gadki producentów i dystrybutorów jak Hut czy gem, to ja stracę zapał do czytania twoich tekstów. Zobaczymy jak mi się spodoba wasza relacja z tego Gamesconu - trzymam kciuki za całą ekipę CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterka z płytą. DVD 2 włożyłem do mojego stacjonarnego napędu i działa. To samo zrobiłem z DVD 1 i nie działa. Skoro płytki tłoczone są w tym samym czasie, ta samą techniką, to dlaczego tak się dzieje? Włożyłem DVD 1 do innego napędu. Popiłowało trochę i odpaliło. Cuda panie. Ktoś jeszcze miał coś podobnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterka z płytą. DVD 2 włożyłem do mojego stacjonarnego napędu i działa. To samo zrobiłem z DVD 1 i nie działa. Skoro płytki tłoczone są w tym samym czasie, ta samą techniką, to dlaczego tak się dzieje? Włożyłem DVD 1 do innego napędu. Popiłowało trochę i odpaliło. Cuda panie. Ktoś jeszcze miał coś podobnego?

Tak to panie bywa. Pomaga czasem obnizenie predkosci napedu z np. 16x na 8x - wtedy nagle zaczyna wszystko chodzic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No właśnie. Musisz kupić przenośną nagrywarkę podłączaną przez USB LiteOna (koniecznie w kolorze białym :D). Na niej mi się płytka z OF odpaliła. Na stacjonarnej nagrywarce LiteOna, w kolorze czarnym nie działała. :P

Ale bajer. Brat zamówił i wreszcie przyszła do nas myszka Tracer Sniper. Cała redakcja ja ma, to brat dał się namówić i wytłumaczyć sobie, że idiotyzmem jest 3 krotne przepłacanie za Razery Nagi, Hexy itp. Nawet jak mają grafiki z LoLem :). I wiecie co jest nadrukowane na pudełku tej myszki? Oryginalny (przynajmniej tak wygląda) znaczek jakości i napis "CDA poleca". To ja się nie dziwię Razerowi, że się wkurzyli i przestali wykupywać u was reklamę na tylnej okładce. No skoro oni wam płacą, ale wy bezczelnie mimo tego polecacie i popieracie, bezczelnie 3x tańszą konkurencję... :):P:D Jeszcze CDA nie zginęło póki nie wysługuje sie wszystkim korporacjom (poza Apple niestety). I za to was lubię.

P.S. Ale fajnie w Tracerze to podświetlanie pulsuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...