Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2013 zawartość

Polecane posty

Ja dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Na okładce poprzedniego numeru niby jest tylko zbliżenie en face na bohatera kolejnego Assasin Creeda, w stylu chociażby wcześniejszych "wiedźminowych" okładek. Ale wystarczy popatrzeć trochę niżej i co mamy? Pistolet, a jakże :), przyczepiony do jego klatki piersiowej. Na ręce nie było już miejsca, ale "gun" być musiał :). Dlatego cieszą mnie czołgi na aktualnej okładce. Lecz jako fan serii Total War, bardzo bym chciał by Rzymianie również zawitali na froncie CDA. Szkoda, że nie wiemy, jakie okładkowe arty przesłał wam dystrybutor. Najlepszy wariant - szarża słoni bojowych w tumanie kurzu, na okładce CDA 11/13. To by było coś :). Mam nadzieję, że redakcja się postara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na razie rzuciłem taką chęć. Nie wiem czy w materiałach prasowych Rome 2 albo hi-res tapetach w sieci w ogóle są pokazane inne nacje niż Rzymianie. Mam w tej chwili za wolny internet by sprawdzić. Ale nawet jakby nie było, to może są Rzymianie odpalający katapultę (z płonącym pociskiem)? Niestety nie wiem. Poza tym, że Rome 2 zdecydowanie powinien znaleść się na okładce. Jako fanowi strategi, mi na tym zależy. Tym bardziej, że nie dacie chyba rady wrzucić dobrej recenzji GTA V do przyszłego numeru. Ja nie widzę innych kandydatów do gry okładkowej na 24 września. Europa Universalis 4 ma mimo wszystko mniej fanów i mniejszy rozmach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie widzę szarży słoni - A SZKODA! Są ze 3 obrazki z szarżą konnicy i jeden z wielbłądami smile_prosty.gif. A;e pewnie nie ma wersji hi-res i trudno by to było wkomponować w okładkę (choć jak się popieści, to się zmieści smile_prosty.gif)

http://blog.laptopma...r-Rome-II-3.jpg

Ale ja mam inną koncepcję - zróbcie znowu, jak w 4/13 okładkę z samym logosem/symbolem gry. Okładka w tonacji czerwono-złotej (kiedyś był czerwono-srebrny Dragon Age) z nieco mniejszymi literami nagłówków by wymiotła. Ten motyw chyba jest w hi-res?

Rome-2-Total-War.jpg

Uważam, że bezdyskusyjnym jest, że R2TW musi mieć tą okładkę. Nie chcę znowu jakiegoś przyszłego "możehitu" (Dying Light, AC4) z 2-stronną zapowiedzią.

P.S. Ktoś jeszcze ma "mieszane uczucia" co do kolejnego ataku reklam Farming Simulatora na stronie forum? smile_prosty.gif

@DOWN

Wyraźnie piszę "jeśli będzie w hi-res". Jak nie to trudno, może być nawet ten standardowy pretorianin.

http://media.pcgamer...ge-Panorama.jpg

Dlaczego od razu wychodzisz z gadką "nie da się, nie od nas zależy, to twoja wina że masz zachciewajki"? Ja wiem, że nie wszystko się da, ale od razu postawa na nie nie podoba mi się w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty zrozumiesz w końcu, że okładka nie jest zależna od nas w 100%, tylko - głównie - od materiałów dostarczonych przez studio/wydawcę/etc., którego gra ma się na okładce znaleźć?

Wyobraź sobie teraz - tak hipotetycznie - że gry to biznes. Ktoś je robi. Ktoś decyduje więc na którymś tam szczeblu ich produkcji o STRATEGII MARKETINGOWEJ. Znaczy to tyle, że ktoś formułuje jakieś zasady według których będzie komunikował się z klientem - dlatego Tomb Raidera nie reklamuje się teraz gołym cycem, a tym że Lara dorosła. Dlatego na okładce Bioshocka Infinite jest facet z gunem, a nie Elizabeth w kwiatkach. Ktoś chce zakomunikować jak jego produkt wygląda i czego się po nim spodziewać i wszystkie grafiki promocyjne - oficjalne - są tworzone właśnie zgodnie z tym.

Jeżeli twórcy Rome albo dowolnej innej gry mają pomysł, że na artach okładkowych będzie koleś z dzidą albo samochód strzelający zielonymi kozami to jest ich sprawa - może nam się podobać, nie musi. Jak nie pasuje na okładkę, to na niej nie będzie i trafi na nią w końcu coś innego - coś, co pasuje.

"Dajcie na okładkę" jest tak cholernie błędnym tokiem rozumowania, że już nie mogę tego czytać. I nawet pewnie nie wypisałem 1/4 problemów, które się wiążą z tematem okładkowym.

Po prostu przestańcie. Proszę. Już nie mogę tych ciągłych pretensji czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiony i napoczęty. Według mnie mega plaskacz należy się osobie, która wybierała soft do recenzji. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego zrecenzowany/opisany został Winamp na Andka, skoro na markecie "wisi" genialny i pod każdym względem lepszy PowerAMP. Pełna korekcja, regulacja panoramy, playlisty, covery czego chcieć więcej? Pomijam że kosztuje niecałe 12 czy 13 orenów, podczas gdy Winamp PRO (od dłuższego czasu schodzący na psy zresztą) 15. Dla mnie to wpadka numeru, dlatego "rządam" satysfakcji. Niechaj osoba, która ten niecny czyn popełniła, stanie przed lustrem i wymierzy sobie siarczystego plaskacza:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj osoba, która ten niecny czyn popełniła, stanie przed lustrem i wymierzy sobie siarczystego plaskacza:)

E tam, od bicia mej osoby mam kogo innego. :)

Wybór softu do tekstu to sprawa szersza niż odpowiedzialność jednej osoby, ale za odtwarzacz akurat odpowiadam ja. Winamp trafił tam dlatego, że się na nim nie zawiodłem i poza tym, tak zwyczajnie, po ludzku, mam sentyment do tego softu. Używam go bardzo często - biegam z muzyką na uszach - i ani razu mi się nie zawiesił, w przeciwieństwie do PA, który najwyraźniej nie lubi się z moim telefonem, LG L9. Oczywiście równocześnie pewnie masz rację - wielu osobom ten drugi prawdopodobnie lepiej się podoba, sądząc po opiniach na GP. Ja mam widać inne doświadczenia i to właśnie Winampa mam u siebie w ulubionych :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tym numerze podobają się felietony. Szczególnie zainteresował mnie tekst o konsoli Xbox One, Po co nam Kickstarter oraz Nauce informatyki w PRL. Całe szczęście, że ja coś takiego nie przeżywałem, jeśli chodzi o lekcje informatyki, a tym co coś takiego przeżyli szczerze współczuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer.

Pod względem merytorycznym mam się do czego przyczepić.

Tipsomaniak to prawdziwa bomba.

Ale papier coraz mniej mi się podoba. CDA czytam nawet 3 tyg. Trochę na kibelku, trochę pod kocykiem, do śniadania przed wyjściem do pracy. I po takim maratonie wygląda jak z psu gardła wyciągnięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli:

1. pełniak

2. pełniak

3. pełniak

4. 1/2 pełniaka

5. klient World of Warplanes

??

XD

Calkiem niezla dedukcjachytry.gif

Nie wiem czemu Smuggler tak się obawia na Markolfie. 115 tyś sprzedanych egzemplarzy CDA 11/13 będzie na mur beton. Bo chodzi o to byście dawali te złoto do czołgów jak najczęściej. Brat czeka na bonusy do LoLa. To kolejna góra do przejścia dla CDA.

Temu, ze wtedy byl to nr urodzinowy, z Far Cry 2 na coverze , a do tego z doswiadczenia wiem, ze za kazdym razem gdy powtarzasz akcje to ludzie sie coraz bardziej uodparniaja i pewnie teraz beda juz marudzenia "a ja bym chcial 5000 golda i miesiac premium i zeby wiele kodow dalo sie laczyc na jednym koncie" itd.

Ale oczywiscie bardzo bym sie ucieszyl, gdybys wyjatkowo to ty mial racje,jezyk2.GIF i wynik oscylowal w poblizu tamtego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...