Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2013 zawartość

Polecane posty

@UP

"Wyjątkowo miał rację"? No teraz to mnie obraziłeś na maksa tongue_prosty.gif. Ja zawsze mam rację biggrin_prosty.gif.

Tja, zawsze poza tymi przypadkami, gdy sie mylisz :)

To, że się pomyliłem przy ostatnim konkursie o 5 tyś egzemplarzy, to detal. Mieliście problemy z dystrybucją i stąd zostało aż 15 tyś egzemplarzy. Tym razem monitorujcie by dowieźli CDA choćby do tej Bydgoszczy. smile_prosty.gif

Sami o tym pisaliście - 1 milion Polaków gra w WoT. Nakład CDA to 130 tyś egzemplarzy. 1200 złota za 16 zł + pismo + 2 DVD to duża okazja. I minimum te 12% graczy na to pójdzie. Matematyki nie oszukasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie to cos wiecej niz matematyka - Kieslowski nawet o tym jeden odcinek Dekalogu zrobil. Duzo prostsze byloby zycie, gdyby wszystko dalo sie prosto wyliczyc. Ale niestety - w tych rownaniach wiecej jest niewiadomych, niz cyferek, i to z gatunku X= 5 albo 244, ale nie wiemy czemiu i kiedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpila do szpil

Jako "mało wymagający czytelnik", bo ceniący Wasze teksty, dowiedziałem się w końcu, dlaczego jakoś "nie wchodzą" mi "Wysokie Obcasy"...

Chyba nie ogarniam tego, co chciales przekazac. Mozesz po prostu dowalic prosto z mostu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...