Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Sobota, godzina 15:30: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:1

Mecz drużyn bardzo wyrównanych,lecz minimalnie lepsza drużyna ostatnio jest Śląsk, jednak nie wiedzie im się na wyjazdach. Piast gra w kratkę, więc stawiam na remis który jest możliwy.

Sobota, 18:00: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:2

Ciężkie zadanie przed Legią. Lechia to bardzo niewygodny przeciwnik, jednakże jeśli myśli się o mistrzostwie, to takie mecze powinno się wygrywać.

Sobota, 20:30: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:1

Wisła sięga dna, i kiedyś musi wydostać się z dołka. Mimo iż Robak jest w znakomitej formie to ostatnio Pogoń z trudem zdobywa punkty. W tym meczu postawie na małe przebudzenie się Wisły w postaci remisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast - Śląsk 1:2

Gospodarze grają słabo i przegrają to spotkanie. Goście walczą, bo większość piłkarzy gra o nowe kontrakty.

Lechia - Legia 1:1

Obydwie drużyny mają o co walczyć. Padnie remis, choć więcej sytuacji będą mieli gospodarze.

Wisła - Pogoń 0:2

Goście są w gazie, a gospodarze wręcz przeciwnie. Do tego w najlepszej dyspozycji jest Robak, a to gwarantuje bramki.

Widzew - Cracovia 2:1

Gospodarze muszą wygrywać, a już u siebie tym bardziej. Cracovia zawodzi i raczej przegra.

Górnik - Ruch 1:1

Remisik. Wiadomo, to są derby, na boisku będzie walka, ale jakości już zdecydowanie mniej.

Zawisza - Lech 0:3

Po zdobyciu i świętowaniu PP przez piłkarzy Zawiszy nie sądzę, żeby mieli siłę walczyć w poniedziałek z Lechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 15:30: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2-0

Piast gra na własnym stadionie z ekipą bardzo nijaką i wszystko mi podpowiada, że trzy oczka zostaną w Gliwicach.

Sobota, 18:00: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1

Lechia w tym sezonie pokonywała już Legię. Teraz będzie bardzo ciężko o zwycięstwo, ale już remis jest jak najbardziej realny.

Sobota, 20:30: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 3-1

Biała Gwiazda na własnym obiekcie nie może tracić punktów jeżeli ma ochotę na grę w pucharach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 15:30: Piast Gliwice 1-0 Śląsk Wrocław

Piast fajnie się zaprezentował z Jagą, a Śląsk raczej obecnie bardzo słaby. Liczę na skromną wygraną Piasta.

Sobota, 18:00: Lechia Gdańsk 0-1 Legia Warszawa

Lechia już od dawna gra bardzo słabo i tutaj skończy się skromną wygraną Legii po kiepskim meczu.

Sobota, 20:30: Wisła Kraków 0-0 Pogoń Szczecin

Wisła w kryzysie - Pogoń w kratkę. Raczej dużo się w tym meczu nie będzie działo.

Niedziela, 15:30: Widzew Łódź 0-0 Cracovia Kraków

I tu podobnie. Widzew ostatnio całkiem nieźle sobie poczynał, ale tu skończy się bez bramek.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów

Obie drużyny w kiepskiej dyspozycji ostatnio. Kolejne derby na remis.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 0-1 Lech Poznań

Zawisza z pucharem, ale raczej w kiepskiej dyspozycji ostatnio. Co innego Lech, który się ostatnio w lidze wybija.

Poniedziałek, 20:30: Zagłębie Lubin 0-1 Korona Kielce

Zagłębie w finale PP zaprezentowało się nawet nieźle, ale to Korona dobije lubinian, którzy po tym meczu będą praktycznie bez szans na utrzymanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 15:30: Piast Gliwice 0:1 Śląsk Wrocław

Jeśli Piast będzie grał tak, jak w ostatnich meczach, to po prostu spadnie. Śląsk minimalnie wygrywa. Może pójdzie za ciosem?

Sobota, 18:00: Lechia Gdańsk 1:2 Legia Warszawa

Legia ogrywa każdego, kto się nawinie, ale tym razem mierzy się z Lechią, która ostatnio sprawiała drużynie ze stolicy sporo problemów. No ale, skoro drużyna Berga w takiej dobrej formie, to może przełamie złą passę w starciach z gdańskim teamem?

Sobota, 20:30: Wisła Kraków 1:2 Pogoń Szczecin

Wisła przegrywa wszystko i tym razem też jest spora szansa na porażkę. Pogoń z Robakiem i Akahoshim jest mocna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 2 mecze tej kolejki.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1

Zawisza rzuci wszystko na PP, Lech wydaje się mieć łatwą przeprawę.

Poniedziałek, 20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Zagłębie pokazało fajny futbol, nie wiem czy są wstanie powtórzyć , jeśli im się uda, to mogą ten mecz wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Widzew Łódź 1:0 Cracovia Kraków

Żeby było ciekawiej, to niech ten Widzew wygra. Cracovia nic wielkiego nie pokazuje.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze 1:1 Ruch Chorzów

Derby Górnego Śląska na remis. Szykuje się zacięty mecz.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 0:2 Lech Poznań

Zmęczeni gracze Zawiszy nie będą w stanie przeciwstawić się grającemu ostatnio bardzo dobrze Lechowi.

Poniedziałek, 20:30: Zagłębie Lubin 1:1 Korona Kielce

Korona jest według mnie ekipą nieco lepszą od Zagłębia, więc ten mecz co najmniej zremisuje. Dodatkowo lubiński klub jest po finale Pucharu Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0

Aaaaa! Znowu to samo. No nie wiem kto wygra, bo mecz może pójść w każdą stronę. Może Widzew chce jednak się wygrzebać ze spadkowego dołka. Naprawdę nie wiem - trudno wyczuć.

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-1

Mimo słabszego meczu ostatnio, mam nadzieję, że Ruch w tych derbach da radę Górnikowi.

Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2

Puchar Polski, Pucharem Polski ale moja wiara w Lecha jest silniejsza. Mimo wyjazdu liczę na dwubramkowe zwycięstwo.

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Kolejny mecz niewiadoma. Ale skoro Zagłębie odpuściło nawet Puchar Polski, to co mówić o zwykłym meczu ligowym. Korona nieco słabiej ostatnio więc raczej remis. Ale nie zdziwiłbym się gdyby mi na złość wygrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1:0

Koniec żartów dla Widzewa, ten klub ma potencjał co pokazał w Kielcach, i jest w absolutnym stanie pokonać Cracovię, jeśli tego nie zrobi na 90% żegna się z Ekstraklasą.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1:1

Ruch jest małym faworytem, ale liczę że Górnik zaprezentuje podobny poziom jak w Szczecinie, i przynajmniej zremisuje nie wykluczam nawet zwycięstwa.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1:2

Zawisza gra dobrą piłkę, lecz to Lech jest na fali zwycięstw i by myśleć o mistrzostwie musi kontynuować pasmo zwycięstw. Zawisza ma 120 min w nogach meczu pucharowego,i tu upatruję szanse Lecha na zwycięstwo.

Poniedziałek, 20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:1

Zagłębie musi u siebie wygrywać bo ich sytuacja w lidze jest dramatyczna. Korona jest dobrym zespołem, lecz myślę że Zagłębie będzie gryźć trawę by za wszelką cenę wygrać i liczyć się w walce o utrzymanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Widzew Łódź - Cracovia Kraków 0-1

Będę całym sercem kibicował krakowskiej ekipie i liczę na ich zwycięstwo. Łatwo pewnie nie będzie, ale trzy punkty na pewno są do zdobycia.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1

Oba kluby mogą coś ciekawego zaprezentować, ale możemy mieć też bardzo nudne starcie. Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1

Kolejorz musi za wszelką cenę wygrywać wszystkie spotkania i czekać na wpadki Legii. Mam nadzieję, że Zawisza pokaże kawał fajnego futbolu, bo ją na to stać.

Poniedziałek, 20:30: Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-3

Moja ekipa ostatnio pokazała, że niedoróbki techniczne można wyrównać zaangażowaniem. Jeżeli w tym starciu również będą gryźć murawę, to nie widzę innego scenariusza jak nasze wysokie zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 1-2 Lech Poznań

Lech nie może się poddawać. Musi wygrywać i liczyć na wpadki rywali, ale nie będzie łatwo ani o jedno, ani o drugie.

Poniedziałek, 20:30: Zagłębie Lubin 1-1 Korona Kielce

Zagłębie w finale PP nie grało najgorzej. Może uda się utrzymać taką formę i zdobyć cenny punkcik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXXII kolejki: http://imgur.com/1B5X0nP

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/YitpQXl

XXXIII kolejka (9-12. maja 2014 roku):

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Piątek, 20:30: Legia Warszawa - Wisła Kraków

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Piast Gliwice

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Górnik Zabrze

Niedziela, 15:30: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz

Poniedziałek, 18:00: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2:0

Zagłębie dalej zawodzi i w meczu z Jagą jest skazana na pożarcie. Jagiellonia tym meczem może zapewnić sobie utrzymanie.

Piątek, 20:30: Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0

Legia gra kiepsko, ale to wystarczy na nasze podwórko. Wisła pozytywnie mnie zaskoczyła, wygrywając wysoko z Pogonią. Jednak to Legia jest faworytem.

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1:2

Piast ma nowego trenera. Może to dodatkowo zmotywować piłkarzy. Cracovia przegrała z Widzewem, co wskazuje na słabą formę piłkarzy Stawowego

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:2

Pogoń została upokorzona w meczu z Wisłą. Lechia gra w kratkę, ale powinna poradzić się z Pogonią

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Górnik Zabrze 0:2

Wierzę w cud, ale już jeden zdarzył się tydzień temu :-). Faworytem jest Lech, ale piłka jest nieprzewidywalna. Górnik w przypadku wygranej ma szansę na grę w pucharach

Niedziela, 15:30: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Podbeskidzie na razie mnie zaskakuje. Gra skutecznie i efektywnie. Korona nie pokazuje nic wielkiego/

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Zawisza swój cel już osiągnęła. Ruch walczy o udział w pucharach. To sprawi że mecz będzie zacięty.

Poniedziałek, 18:00: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 0:1

Widzew nie składa broni. Śląsk wydaje się faworytem, ale Widzew pokazał że może powalczyć z silniejszymi zespołami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1-0

Wrócił Probierz, może i wróci wygrywanie u siebie. W Zagłębie jakoś nie wierzę.

Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1

Aż żal będzie patrzeć na ten mecz, bo jakoś wątpię by Wisła zachowała formę z meczu z Pogonią. A Legi to taki klub, że może z każdym przegrać. Ehhh nie wiem jak będzie.

Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0-2

Po tym blamażu z Widzewem jakoś odechciało mi się stawiać na Cracovię.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-1

Obie drużyny są w takim sobie stanie, więc może remis padnie.

Lech Poznań - Górnik Zabrze 1-0

Zwyżka formy Górnika, zwyżką, ale Lechu mógłby to wygrać i nie stracić dystansu do Legii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2:1

Zagłębie będzie grać z nożem na gardle, jednak jest gorszym zespołem niż Jagiellonia. Po bardzo wyrównanym spotkaniu postawie na Jagiellonię która tym spotkaniem powinna przybliżyć się do utrzymania w Ekstraklasie.

Piątek, 20:30: Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:0

Hit kolejki!!!!!!. Wisła ostatnio pokazała koncert gry, i dała znać że jest głównym kandydatem do trzeciego miejsca. Legia jak na ich możliwości gra słabo, lecz zdobywa punkty. W tym spotkaniu jest faworytem, lecz znowu prawdopodobnie wygra minimalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:0 Gra piłkarzy Zagłębia nie porywa. Kadrowo lepsza jest Jagiellonia i to na nią stawiam w tym meczu.

Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1Trudny mecz dla Wojskowych, biorąc pod uwagę ostatni rezultat Wisły jak i ostatnie męczarnie gospodarzy w z Lechią. Ważny mecz, ale będzie wymagał dużo lepszej gry, inaczej goście urwą punkty.

Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1:1 Trzy poprzednie mecze i trzy porażki, a to nie wróży najlepiej krakowskiemu zespołowi. Piast będzie ostro walczył, nikt nie chce przegrać. Jednak od nowego szkoleniowca od razu cudów nie oczekuję.

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1 Pogoń z Wisłą zaliczyła sporą wpadkę i to na pewno odciśnie się na psychice piłkarzy. Lechia nie grała złego meczu, więc jak piłkarze nastawią celowniki, to pulę zgarną gdańszczanie.

Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:1 Trudno uwierzyć w inny scenariusz niż ten, w którym klub walczący o mistrzostwo pokona średnio spisujących się Zabrzan.

Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Twierdza w Kielcach nieczęsto pada i wydaje mi się, że tym razem nie oprze się przeciwnikowi.

Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1:1 Zawisza od 4 spotkań nie zdobył ani jednego punktu, więc motywacja do przerwania tej fatalnej passy będzie wielka.

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1:0 Wynik w ostatnim meczu to IMO wyjątek, wynikający z wczesnej czerwonej kartki. We Wrocławiu będzie na Widzew czekała całkowicie inna drużyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok 1-2 Zagłębie Lubin

Nie mam nic do stracenia. Postawię na słabo spisujące się Zagłębia i małą niespodziankę z ich strony.

Piątek, 20:30: Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków

Ostatnio Wisła mnie mocno zaskoczyła i sądzę, że w meczu z faworyzowaną Legią będzie w stanie to powtórzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia - Zagłębie 2:1

Gospodarze zawodzą, ale u siebie powinni wygrać. Goście zmierzają powoli do 1. ligi.

Legia - Wisła 3:1

Gospodarze mnie nie zachwycają, ale Wisła raczej nie powtórzy tak dobrego meczu jak z Pogonią.

Cracovia - Piast 2:1

Goście po zmianie trenera gry za bardzo nie poprawią i Cracovia powinna się przełamać.

Pogoń - Lechia 2:1

Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za mecz z Wisłą, a goście ostatnio wpadli w dołek.

Lech - Górnik 2:0

Kolejorz jest w bardzo dobrej dyspozycji i nie powinien przegrać z Górnikiem.

Korona - Podbeskidzie 1:1

Raczej remis. Obydwie ekipy bardzo potrzebują punktów i nimi się podzielą.

Ruch - Zawisza 1:1

Obydwie ekipy o nic już tak na prawdę nie walczą, więc będzie to taki typowy mecz walki.

Śląsk - Widzew 2:2

Widzew nie może tracić punktów, ale wygrać raczej nie dadzą rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1-1

Remis, czy zwycięstwo którejś drużyny, wydaje się że Jaga jest małym faworytem zaś Miedziowi powinni atakować jak chcą zostać w lidze.

Piątek, 20:30: Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-0

Osłabiona Wisła nie ma najmniejszych szans z gospodarzem tego meczu.

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1-2

Zwycięstwa tego meczu oddali się od strefy spadkowej, ale to Piastowi powinno bardziej zależeć na polepszeniu wyników, Cracovia ostatnio słabo, podobnie jak Piast, który ma nowego trenera.

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2-1

Pogoń nie przegrywa u siebie, do tego ostatnia porażka z Wisła powinna zmotywować gospodarzy do lepszej gry, jest szansa na przeskok w tabeli.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Górnik Zabrze 1-0

Jeden zero, ale to wystarcza do podtrzymania passy zwycięstw u siebie i szansy na rekord, oraz na nie pozwolenie Legii się oddalić.

Niedziela, 15:30: Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Korona jest groźna u siebie, ale goście są niepokonani, i są w świetnej dyspozycji, zapowiada się ciekawy mecz, każdy punkt pozwoli powiększyć przewagę i nie spaść.

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 2-1

Dużo nie dzieli oba zespoły, ale Ruch jak chcą puchary ten mecz powinien wygrać, nawet remis dużo nie da. Zawisza ma puchary poprzez wygranie PP.

Poniedziałek, 18:00: Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 1-0

Nie wiem co się wydarzy, wynik może być każdy, liczę na Widzew, ale typuję całkiem inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1-0

?Dużym faworytem spotkania będzie ekipa gospodarzy i na własnym terenie powinni sobie oni poradzić z pokonaniem Zagłębia.

Piątek, 20:30: Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-1

Bardzo liczę na stratę punktów Legii, bo wtedy tabela byłaby już niesamowicie ciekawa. Wisła ostatnio pokazuje kawał fajnej piłki i remis w stolicy jest możliwy do osiągnięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 20:30: Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków

Cóż, Wisła wygrała ostatnio przekonująco, co zaskoczyło jakieś 99% kibiców polskiej piłki. Legia ma passę kilku zwycięstw, ale w meczu z Lechią warszawski klub nie zaprezentował się najlepiej. Stawiam na gospodarzy, bo zawsze na nich stawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przespałem 2 pierwsze mecze, a za Zagłębie byłoby grubo punktów :/

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków 0-1 Piast Gliwice

A liczę na niespodziankę i pogrążenie Zagłębia, które już mi gra na nerwach. Piast na wyjeździe z Jagą pokazał, że go stać na dobrą grę i tutaj liczę na coś podobnego.

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin 2-0 Lechia Gdańsk

To nic, że Pogoń ostatnio ostro oberwała. W tej lidze to nic nie znaczy i tu będzie łatwa wygrana gospodarzy.

Sobota, 20:30: Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze

Podobnie, jak wyżej. Lech jest obecnie w znacznie lepszej formie.

Niedziela, 15:30: Korona Kielce 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona raczej kiepska i być może jest jednym z kandydatów do spadku. Tutaj wymęczony remis u siebie

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów 0-0 Zawisza Bydgoszcz

Ruch słaby, Zawisza słaby. Nudny mecz bez bramek.

Poniedziałek, 18:00: Śląsk Wrocław 1-0 Widzew Łódź

Widzew gra beznadziejnie na wyjazdach i tu też Śląsk z trudem, ale wygra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków 2-1 Piast Gliwice

Piast ma jakieś szanse na pokonanie Cracovii, ale nie sądzę, by dzisiaj mu się to udało. Walka o utrzymanie potrwa jeszcze jakiś czas.

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin 3-1 Lechia Gdańsk

Pogoń nie odda tak łatwo skóry jak ostatnio. Gra na własnym stadionie zmotywuje jej graczy do gry na odpowiednim poziomie.

Sobota, 20:30: Lech Poznań 2-1 Górnik Zabrze

Górnik zaskoczył ostatnio wszystkich wygrywając swoje spotkanie, ale Lech nie da sobie wydrzeć trzech punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0:0

Oba zespoły grają bardzo źle, i w tym meczu nie sądzę żeby się coś zmieniło. Po prawdopodobnie beznadziejnym spotkaniu mecz zakończy się remisem.

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:1

Pogoń jest w dołku, Lechia również nie gra rewelacyjnie. Stawiam na gospodarzy wyłącznie dlatego że grają u siebie.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:0

Oba zespoły grają o puchary, jednak Górnik mimo świetnej ostatnio gry jest zdecydowanie gorszym zespołem niż Lech. Lech nie może sobie pozwolić na straty punktów, więc powinien niestety spokojnie to wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1-0

Ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli i prezentują bardzo zbliżony poziom, więc nie zdziwi mnie żaden rezultat. Stawiam jednak na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2-0

Pogoń będzie sporym faworytem tego spotkania i sądzę, że na własnym stadionie zdobędzie ona komplet punktów.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Górnik Zabrze 3-1

Kolejorz musi wygrać wszystkie spotkania do końca sezonu i liczyć na jakiś cud w postaci kilku porażek Legii. Pierwszy cel, jakim jest Górnik, nie powinien przysporzyć piłkarzom z Poznania większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...