Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Sobota, 15:30: Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1

Stawiam na nudny mecz i remis.

Sobota, 18:00: Cracovia Kraków - Widzew Łódź 1-0

Stawiam na gospodarzy, którzy mierzą się z miernym Widzewem.

Sobota, 20:30: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1-0

Lechia ma teraz nowego trenera i zadziała efekt nowej miotły.

Niedziela, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 0-1

Stawiam na WKS, który pod wodzą Pawłowskiego gra całkiem dobrze.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0-1

Górnik gra dramatycznie zle dlatego stawiam na gości.

Poniedziałek, 18:00: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1-0

Zagłębie będzie chciało urwać u siebie punkty drużynie Smudy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 2-0

Śląsk jest w kryzysie. Myślę, że beniaminek wygra u siebie mimo pewnych niepowodzeń.

Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0-1

Górnik gryzie glebę. Mimo ostatnich remisów myślę, że tym razem przegra to spotkanie.

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0-2

Legia się ocknęła to może i Wisła da radę. Choć jak padnie remis to się wścieknę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Zawisza Bydgoszcz 2-1 Śląsk Wrocław

Śląsk raczej nie powinien liczyć na korzystny wynik w tym spotkaniu. Nie z taką formą...

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze 1-2 Jagiellonia Białystok

Górnik w tej rundzie wyraźnie dołuje i tego przyczyna jest mi zupełnie nieznana. Nic nie wskazuje na jakikolwiek progres, więc chyba zanotuje kolejną porażkę.

Poniedziałek, 18:00: Zagłębie Lubin 0-1 Wisła Kraków

Zagłębie jest obecnie w stanie urwać punkty Wiśle, ale goście będą starali się za wszelką cenę do tego nie dopuścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 2-0

Bydgoszczanie na własnym stadionie nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem fatalnie grającego Śląska.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-1

Obie ekipy w tabeli dzieli tylko kilka punktów i wydaje mi się, że możemy obejrzeć podział punktów również w tym starciu.

Poniedziałek, 18:00: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0-3

?Biała Gwiazda ostatnio gra naprawdę fajnie i drużyna z Lubina absolutnie nie zmieni tego stanu rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 28. kolejki: http://imgur.com/9A24hWX

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/hIVRt5N

XXIX kolejka (4. - 7. kwietnia 2014 roku):

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Sobota, 18:00: Widzew Łódź - Wisła Kraków

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów - Korona Kielce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2:1

Przed rozpoczęciem sezonu nikt nie spodziewał się że Śląsk będzie walczył o utrzymanie. Zawodnicy Ojżyńskiego pokazuje że jest w stanie pokonać teoretycznie silniejszego

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1:3

Górnik gra fatalnie. To jest najłagodniejsze określenie jakie mogę napisać. Jednak może teraz dadzą troszkę radości kibicom Górnika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:1

Oba zespoły ostatnio prezentują dobrą formę. Mecz powinien być zacięty i skończyć się podziałem punktów

Sobota, 18:00: Widzew Łódź - Wisła Kraków 1:2

Wisła dała się pokonać ostatnio w niesamowity sposób. Teraz będą chcieli się zrehabilitować i zgarnąć cenne 3 punkty

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0

Lech nie zagrał źle z Legią. Lech powinien bez problemu zdobyć 3 punkty. Inna kwestia- Jagiellonia jest blisko Górnika i przegrana z Lechem pozwoli mu na spokojne wejście do pierwszej ósemki smile_prosty2.gif

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:1

Może teraz Kręcina pomoże. Piast gra źle, a Pogoń jest w czołówce. Jednak ekipa z Gliwic potrafi być groźna u siebie

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:0

Legia pewnie zmierza po tytuł. Jednak niedługo będą dzielone punkty, a Legia będzie chciała mieć sporo przewagi. Zawisza nie powinna zagrozić Legii w tym meczu

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów - Korona Kielce 2:0

Ruch zwolnił tempo. Jednak Korona gra w kratkę i Ruch w końcu powinien przełamać złą passę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1:0

Podbeskidzie gra ostatnio lepiej niż Śląsk. Własne boisko powinno pomóc gospodarzom w odniesieniu zwycięstwa.

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2:1

Gra Górnika trochę się polepszyła. Jednak to nadal słabiutki zespół. Cracovia to średniak ligowy, lecz w tym spotkaniu przybliży się do pierwszej ósemki

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:0

Oba zespoły są wyrównane i ciężko wskazać faworyta. Stawiam na Lechię, bo grają u siebie.

Sobota, 18:00: Widzew Łódź - Wisła Kraków 0:0

Widzew jest słaby, ale nadrabia walecznością. Wisła jest mocniejsza, ale ostatnio gra słabo na wyjazdach. Remis jest prawdopodobny

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:0

Lech jest zdecydowanym faworytem. Jeżeli marzy im się walka o mistrzostwo to takie spotkania powinien wygrywać.

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:1

Oba zespoły potrafią zaskakiwać. W tym spotkaniu nie ma zdecydowanego faworyta. W takich sytuacjach stawiam na remis, który jest możliwy

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:0

Zawisza to solidny zespół, lecz Legia jest lepszym zespołem. Jeśli marzy o zdobyciu mistrzostwa, takie spotkanie powinna spokojnie wygrywać

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów - Korona Kielce 1:1

Ruch opadł z sił.Korona gra ostatnio równo. Remis jest w tym meczu możliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1:2 Mecz, który sporo może namieszać w dole tabeli. Póki co Górale są drudzy do spadku i w przypadku zwycięstwa znacznie zbliżyliby się do wrocławian. W Śląsku to wiedzą, dlatego zagrają na 200%, a kadrowo są lepsi.

Cracovia - Górnik Zabrze 1:1 Oba zespoły ostatnio rozczarowują swoją grą, więc postawię na remis.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1 Na pewno w zarówno jednej jak i drugiej drużynie jest spory potencjał, lecz mimo to liczę, że wygra faworyt.

Widzew Łódź - Wisła Kraków 0:1 Jakiekolwiek punkty Widzewa w tym meczu bardzo by mnie zaskoczyły. Wisła ostatnio doznała dotkliwej porażki z zespołem z Lubina. Smuda wściekł się, dlatego krakowianie podejdą do tego meczu ze szczególną motywacją.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1 Nie wiem czego się spodziewać. Niby Lech w ostatnim meczu przeważał, to jednak skuteczność tego zespołu zawodzi. Sądzę, że gospodarze jednak zagrają o wszystko, bo kolejna porażka może sprawić, że walka o mistrza będzie przedwcześnie zakończona.

Piast Gliwice - Pogon Szczecin 0:1 Robak w formie, ale czy potrafi strzelać gole swojemu byłem zespołowi? Myślę, że tak i 3 punkty pojadą do Szczecina.

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:1 Trudny mecz Legionistów, którzy tak naprawdę prezentują ostatnio bardzo przeciętny futbol. Rywal wymagający, który nie boi się nikogo i to on jest tak naprawdę faworytem. Liczę tylko, że piłkarze Wojskowych odpowiednią podejdą do tego meczu i pokażą, że nie tylko można na nich wieszać psy.

Ruch Chorzów - Korona Kielce 2:1 Wszyscy są zaskoczeni tym, co dzieje się w chorzowskiej drużynie. Dobra passa przerwana trzema brutalnymi porażkami. Myślę, że pora na przełamanie drużyny gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Śląsk Wrocław

Dwie ekipy walczące już tylko o jak najwięcej punktów przed podziałem i walką o utrzymanie - obie równie słabe. Nudny remis.

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków 1-1 Górnik Zabrze

Cracovia wciąż ma szansę na górną połówkę, ale gra raczej słabo - Górnik ma z kolei szansę na dolną połówkę i gra równie słabo. Ostatecznie chyba będzie remis i obie drużyny zostaną tam, gdzie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 2-0

Dla mnie Śląsk powinien spaść do I ligi, Ekstraklasa nic na tym nie straci, a może nawet zyskać. Podbeskidzie ostatnio gra całkiem przyjemną piłkę i z przyjemnością obejrzę ich kolejne zwycięstwo.

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1

Oba zespoły w ostatnich kolejkach bardzo często remisują i teraz w ich bezpośrednim starciu również dużo przemawia za podziałem punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie - Śląsk 1:2

Śląsk musi wygrać ten mecz, bo jak nie to na prawdę zrobi się gorąco we Wrocławiu.

Cracovia - Górnik 1:1

Remis. Gospodarze nie są tacy mocni jak w zeszłym sezonie i nie uda się wygrać.

Lechia - Zagłębie 3:2

Gospodarze muszą wygrać, żeby mieć jeszcze nadzieje na awans do grupy mistrzowskiej.

Widzew - Wisła 0:2

Goście ostatnio zawodzą, a wreszcie przydałoby się zdobyć punkty i walczyć o LE.

Lech - Jagiellonia 3:1

Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się za porażkę z Legią i nie mogą już tracić punktów.

Piast - Pogoń 1:2

Gospodarze są w słabej dyspozycji i Pogoń jak zwykle to wykorzysta.

Legia - Zawisza 1:1

Wyrównany mecz. Legia mnie nie przekonuje, a Zawisza jest w stanie sprawić niespodziankę.

Ruch - Korona 1:2

Gospodarze ostatnio ewidentnie odpuszczają i zdeterminowana Korona powinna to wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1-2

Śląsk musi się podnieść i to wygrać, ma szansę na awans w tabeli i zawsze to będzie lepszy bilans po rundzie zasadniczej.

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1

Cracovia ma za mały potencjał by wygrać, zaś Górnik to samo bez formy, i nie radzi sobie zbytnio z meczami, ale jest szansa na punkt, a Cracovia to ostatni ratunek na szanse na awans do 8mki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Śląsk Wrocław

Słaby ten Śląsk. Podbeskidzie punktuje w tej rundzie lepiej, nie traci zbyt wiele goli i po podziale punktów będzie miało jeszcze szansę na utrzymanie. Gospodarze wymęczą zwycięstwo.

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków 1:1 Górnik Zabrze

Pomimo fatalnych wyników, Górnik najpewniej utrzyma się w czołowej ósemce ligi. Chętkę na wyższe niż obecnie miejsce ma Cracovia, ale niestety głupio traci punkty. Tym razem może być podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Śląsk Wrocław

Wszystko wskazuje na zwycięstwo gospodarzy, ale postawię na Śląsk. Zmiana kiedyś musi nadejść, a łatwiejszych meczy raczej po drodze już nie będzie.

Piątek, 20:30: Cracovia Kraków 2-1 Górnik Zabrze

Górnik kontynuuje swoją "świetną" passę i walkę o utrzymanie w grupie mistrzowskiej. Cracovia w tym meczu może tylko bardzo zyskać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0-1

Oj coś czuję, że po pokonaniu Wisły Zagłębie może sprawić kolejną niespodziankę i wygrać także z Lechią.

Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-3

Tutaj odwrotnie. Może głupia Wisła się zrehabilituje i da radę pokonać ostatnią drużynę tabeli.

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1

Niech mnie ten Lechu nie zawiedzie i pokona Jagę. To jest do zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk 2:1 Zagłębie Lubin

Z wywiadów wyciągnąłem bardzo pozytywny obraz Moniza. Wygląda na profesjonalistę pełną gębą. Lechia może wygrać z Zagłębiem, któremu niby udało się pokonać Wisłę, ale nie można zapomnieć, że ta Wisła nie zwyciężyła od wielu tygodni.

Sobota, 18:00: Widzew Łódź 0:2 Wisła Kraków

Lepszej okazji do przełamania dla krakowian nie będzie, bo gorszej drużyny niż Widzew w lidze nie ma. Może wreszcie się Smudzie powiedzie.

Sobota, 20:30: Lech Poznań 3:1 Jagiellonia Białystok

Lech brawurowo wjechał na 2. miejsce w tabeli i nie powinien go prędko oddać. Jagiellonia to ekipa przeciętna, ale potrafiąca zaskoczyć. Myślę jednak, że skoro traci 3 gole z beznadziejnym ostatnio Górnikiem, to lepszy kadrowo Lech ją wypunktuje.

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice 1:1 Pogoń Szczecin

Piast to typowa ekipa walczaków, która nic wielkiego w tym sezonie nie osiągnie. Pogoń jest na pewno ekipą lepszą, ale ma problem z wygrywaniem meczów - dużo ich remisuje. Tym razem ponownie może podzielić się punktami, bo traciła już oczka z drużynami gorszymi od gliwiczan.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa 2:1 Zawisza Bydgoszcz

Mam nadzieję, że Zawiszy uda się utrzymać w czołowej ósemce. Są tego sukcesu bardzo bliscy. Z Legią jednak przegrają - nie ma Masłowskiego, który był motorem napędowym ekipy Tarasiewicza, a poza tym jest to po prostu drużyna słabsza od warszawian.

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów 1:1 Korona Kielce

Ruch wpadł w dołek. Ja tam nie wiem dlaczego, bo aż tak się Ekstraklasą nie interesuję, ale chyba muszą kiedyś zacząć punktować. Korona nie jest rywalem, z którym chorzowianie nie mogliby zremisować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk 1-1 Zagłębie Lubin

Postawię na remis. Obie drużyny zaliczyło ostatnio progres, co czyni je bardziej wyrównanymi. W każdym razie ciekawe spotkanie, którego wynik jest małą zagadką.

Sobota, 18:00: Widzew Łódź 1-3 Wisła Kraków

Lepszego momentu na przełamanie i nie stracenie szansy na walkę o tytuł już chyba nie będzie, więc Wisła powinna zrobić wszystko, by się znów nie skompromitować.

Sobota, 20:30: Lech Poznań 3-1 Jagiellonia Białystok

Lech z Legią nie grał źle, więc skoro dobrze radził sobie z liderem, to pokonanie drużyny znajdującej się dalej w tabeli powinno być zwykłą formalnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0

Za oboma klubami nie przepadam i najchętniej obstawiłbym bezbramkowy remis, jednak zwycięstwo Lechii da szansę Podbeskidziu na wydostanie się ze strefy spadkowej.

Sobota, 18:00: Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1

Wisła w ostatniej kolejce pokazała wszystkie swoje kardynalne błędy i wydaje mi się, że teraz może być już tylko lepiej. Tym bardziej w starciu z takim rywalem.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0

Lech za wszelką cenę musi wygrać dwa ostatnie spotkania i liczyć na jakieś potknięcie Legii. Wtedy można zacząć myśleć o pogoni za mistrzem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1

Nie wiem co tu obstawić, Zagłębie gra w kratkę, Lechia ostatnio punktuje, tak samo jak Goście, ale obydwie drużyny o coś walczą.

Sobota, 18:00: Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1

Wisła powinna to wygrać, by zmazać ostatnio przegrany mecz.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1

Jaga walczy o 8mkę, Lech by zostać na drugim miejscu, mecz powinien być ciekawy, zobaczymy co przyniesie, na pewno nie nudę.

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2

Nie wiem czy dobrze, wynik może być każdy, ale Piast nie gra piłki jaką grali w poprzednim sezonie, a Pogoń liczy na 4th, da to im przewagę w następnej rundzie.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Kibicuję Z?awiszy, Legia i tak to wygra, niestety, ale tak trzeba obstawić, Legia potrzebuje więcej punktów bo potem i tak ją "ograbią" jak to powiadają.

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Dla Korony to mecz który muszą wygrać jeśli liczą na cud i bycie w 8mce, jak to będzie, nie wiadomo. to Ruch jest faworytem ale ostatnie mecze to były tragiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1

Zagłębie w tej rundzie gra zdecydowanie lepiej ale Lechia też prezentuje się solidnie dlatego stawiam na remis.

Sobota, 18:00: Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1

Wisła w końcu się przełamie bo Widzew to pewniak do spadku.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-0

Lech gra niezłą piłkę a w tym sezonie u siebie są bardzo mocni.

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1

Pogoń gra bardzo dobrze w tym sezonie a Piast raczej dołuje.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Legia u siebie nie odpuści a Zawisza w meczu ze Śląskiem wygrał dość szczęśliwie.

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Ruch świetnie gra pod wodzą Kociana i powinien dać radę Koronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2

Piast ostatnio przegrał i już nie ma szans na awans do grupy A. Pogoń jest bardziej zmotywowana.

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Spróbuję postawić na lidera, choć ostatnio gra tak że zęby bolą. Ale może ten mecz też wygrają.

Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-1

Korona ma jeszcze teoretyczną szansę załapać się do grupy A. Ruch jest w kryzysie ostatnio. Pewnie pożałuję ale postawię na Kielce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice 0-2 Pogoń Szczecin

Pogoń jest w całkiem dobrej dyspozycji, więc zwycięstwo tej drużyny wydaje się być pewne.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa 3-2 Zawisza Bydgoszcz

Zawisza może napsuć Legii sporo krwi i do ostatniej chwili walczyć o punkty. Jednak myślę, że doświadczenie gospodarzy pozwoli im wygrać.

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów 1-2 Korona Kielce

Obie drużyny mnie nie powalają w jakiś szczególny sposób ani pozytywnie, ani negatywnie. Solidne drużyny, które stać na wyrównaną walkę i może którąś z nich nawet na zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...