Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1

?Ciężki mecz do wytypowania, w zasadzie każdy wynik jest prawdopodobny. Jednak po namyśle stawiam na minimalne zwycięstwo przyjezdnych.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0

Przy całej mojej sympatii dla bydgoskiej ekipy i przy chęci zobaczenia faktycznej walki o mistrzostwo chętnie ujrzałbym niespodziankę, ale jednak chyba szanse na to są niewielkie.

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-1

Moja ekipa ostatnio miała tyle pecha, że teraz nie widzę już innej możliwości jak zainkasowanie trzech oczek i powalczenie o czołową ósemkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Piast Gliwice 0-0 Pogoń Szczecin

Chyba jednak uparcie typuję taką ekstraklasową nudę.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa 1-0 Zawisza Bydgoszcz

Zawisza grał ze Śląskiem słabo i Legia znów pewnie w jakiś słaby sposób dowiezie skromne zwycięstwo.

Poniedziałek, 18:00: Ruch Chorzów 1-0 Korona Kielce

Ruch zaliczył wpadkę, ale na Koronie sobie to odbije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXIX kolejki: http://imgur.com/OJpPfDe

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/ZFSVkRx

XX kolejka (wszystkie mecze w sobotę 12. kwietnia o godzinie 18:00):

Górnik Zabrze - Lech Poznań

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

Korona Kielce - Cracovia Kraków

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:1

Może tym razem Górnik zaskoczy ( żart tygodnia :-). Nie mam żadnych argumentów na zwycięstwo Górnika, więc liczę na cud

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1

Jaga ostatnio nie ma dobrej passy. Piast gra ostatnio w kratkę. Jaga ma szansę na awans do pierwszej ósemki i zawodnicy będą chcieli to osiągnąć.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 2:0

Nie będę ukrywać- kibicuję Koronie, bo Cracovia w przypadku wygranej prześcignie Górnika.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2:1

WIdzew ostatnio gra przyzwoicie, ale to Pogoń powinna ten mecz wygrać i mieć komfort przed kolejnym etapem rozgrywek

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Wisła obniżyła loty. Akurat chcę aby Podbeskidzie utrzymało sie w lidze i liczę na niespodziankę

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:1

Zagłębie jest nieprzewidywanym zespołem. Potrafi zagrać dobre spotkanie, aby potem słabe. Legia nie zachwyca swoją grą

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2:1

Zawisza niespodziewanie łatwo pokonał Jagę w PP. Teraz będą chcieli kontynuować dobrą passę i udowodnić że tak wysoka pozycja w tabeli jest nieprzypadkowa

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2:1

Nie będę ukrywać- kibicuję Śląskowi, bo Lechia w przypadku wygranej prześcignie Górnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:2 Górnik gra piach, Lech próbuje goni Legię, co pokazał tydzień temu. Zabrzanie w takiej formie to nie przeszkoda dla drużyny z Poznania.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 Probierz powracający do Białystok to może dla wielu dobry omen. Nie dla mnie i uważam, że Jaga przez to lepiej grać nie będzie. Stawiam na gości.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 1:1 Myślę, że Cracovia spróbuję powalczyć o 3 punkty, ale odbije jej się to czkawką, bo w Kielcach lekko się nie gra.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2:0 Robak prezentuje naprawdę dobry poziom. Gospodarze powinni zmieść Widzew z powierzchni Ziemi.

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Chciało by się zapytać Smudę, ile można przegrywać. Chyba już starczy.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2 Legia bez Radovicia w takiej dyspozycji to spore osłabienie. Liczę jednak, że zmiennicy zrobią wszystko co w ich mocy, by wywieźć z Lublina komplet punktów.

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1:1 Obie drużyny grają nieźle i trudno powiedzieć kto będzie triumfował. Stawiam na remis.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:2 Jeśli Lechia wygra ten mecz, to kolejne siedem może przespać, a nic wielkiego jej się nie stanie. Dlatego też, ten mecz będzie szczególny i gdańszczanie zagrają na 200%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jak ja uwielbiam te wiosenne soboty ze studiem S-13. :)

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Górnik całą wiosnę leży i kwiczy. To mam nadzieję że się dalej nie podniesie.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0

Probierz wrócił, Jaga ma jeszcze szansę na awans do grupy mistrzowskiej, Piast nie. Liczę, że Jaga będzie walczyć do końca.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2

j.w. Cracovia wygrała by to i była już bezpieczna. Koronie wiosna słabo wyszła bo będzie walczyć o utrzymanie.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1-1

Pogoni nikt nie podskoczy i już im nie zależy, a Widzew walczy o życie i pokonał Wisłę ostatnio. Może remis.

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Ryzyk-fizyk. Niby Wisła powinna się odkuć, ale ponieważ jest beznadziejna to nigdy nic nie wiadomo.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-0

Ale byłby numer gdyby Zagłębie jednak wygrało. Może zaskoczą wojskowych. :)

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0 -1

Może być niemiła niespodzianka i wypadnięcie Zawiszy w ostatniej chwili z grupy mistrzowskiej. Nie wiem, ale coś czuję w kościach.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-2

Żal Śląska, ale Lecia ma o co grać. WKS jest strasznie zdemoralizowany i raczej przegra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze 0-2 Lech Poznań

Górnikowi spadek do grupy walczącej o utrzymanie raczej nie grozi, ale porażka w tym spotkaniu już jak najbardziej. Gospodarze są cieniem drużyny z poprzedniej rundy i porażka dwoma bramkami będzie bardzo skromna.

Jagiellonia Białystok 2-1 Piast Gliwice

Jaga ma pewne nadzieje wraz z powrotem jednego z jej najlepszych trenerów. Również spróbuję dać mu szansę.

Korona Kielce 1-2 Cracovia Kraków

Cracovia może jeszcze spróbować powalczyć o grupę mistrzowską, ale będzie o to niezwykle trudno.

Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź

Widzewowi przydadzą się każde punkty, więc przy odrobinie szczęścia może uda mu się zdobyć choć jeden.

Wisła Kraków 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła do tej pory zawodziła, ale kiedyś musi nadejść ten moment odbicia od dna...

Zagłębie Lubin 2-1 Legia Warszawa

Postawię na zwycięstwo gospodarzy, którzy mogą wierzyć w to, że mają na to szansę. Legia jest osłabiona, co gospodarze mogą spróbować wykorzystać.

Zawisza Bydgoszcz 1-2 Ruch Chorzów

Ruch gra całkiem nieźle. Jest wyżej w tabeli od Zawiszy i jeśli utrzyma formę ma szanse jeszcze trochę namieszać.

Śląsk Wrocław 0-2 Lechia Gdańsk

Lechia spróbuje wykorzystać beznadziejną formę gospodarzy, by utrzymać się w grupie mistrzowskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-1

Powinien być ciekawy mecz, obstawię na Lecha, Górnik nie gra najlepiej, a Lech musi zbierać punkty, ale racja Górnik nie jest pewny utrzymania miejsca.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1

Jaga ostatnio ma swoje problemy, ale ten mecz jak marzą o awansie na górną tabelę, muszą wygrać. Ciekawy mecz, w końcu nikt nie jest pewny swego i musi walczyć.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2

Korona u siebie potrafi napsuć krwi, raczej swoje miejsce utrzyma, nie wiem co na to Cracovia, który jak marzy o top-8 to musi to wygrać.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0

Nie ma co opisywać, tylko jeden faworyt do wygrania tego meczu.

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Nie wiem co dać, Wisła ma problemy kadrowe, ostatnio przegrywała mecze i gubiła punkty, zaś Górale szukają punktów w utrzymaniu się w lidze.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1

1 bramka starczy, i tak nie będzie Radovicia, a ktoś to musi strzelić.

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1

Lubię Zawiszę i im kibicuję, taki też będzie wynik.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1

Remis, może Gospodarze kiepsko sobie radzą, nie wygrywają, ale remis jest w zasięgu, zaś Lechia walczy o top-8 i ten mecz muszą wygrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:2

Górnik na każdym kroku rozczarowuje, Lech ostatnio pokazał dobrą formę którą w tym spotkaniu niestety będzie kontynuował.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:1

Oba zespoły grają na bardzo podobnym poziomie czyli słabo. Nie ma w tym spotkaniu faworyta, więc stawiam na remis który jest możliwy.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 1:1

Cracovia ma spore szanse żeby znaleźć się w ósemce, jednak trzeba wygrać a to nie będzie łatwe. Wydaje mi się że mecz zakończy się podziałem punktów.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2:0

Zaś Robak będzie mieć okazję na powiększenie swojego dorobku bramkowego. Widzew pokazuje się z dobrej strony, ale na Pogoń to nie wystarczy.

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Wisła ostatnio gra cienko, ale jest małym faworytem w tym spotkaniu.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0:1

Czeka Legię ciężka przeprawa, ale i tak jest faworytem tego spotkania. Brak najlepszego zawodnika w Legii Radovica nie powinno mieć wpływu na zwycięstwo Legii.

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1:0

Zawisza imponuje w tym sezonie tak jak Ruch. Spotkanie wyrównanych drużyn, gdzie nie ma faworyta. Postawie na gospodarzy wyłącznie dla tego że grają u siebie.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2:2

Lechia ma szansę na ósemkę, lecz wygrać będzie piekielnie trudno. Śląsk pokazał siłę w ostatnim spotkaniu, jednak to Lechia będzie bardziej zdeterminowana żeby to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Po mam nadzieję pasjonującym meczu wynik będzie remisowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze 0-2 Lech Poznań

Lech ostatnio zagrał pięknie, a na Górnik wręcz brak słów.

Jagiellonia Białystok 0-0 Piast Gliwice

Jagiellonia z Probierzem zaczęła fatalnie i tu zwyżki formy nie będzie. Remis.

Korona Kielce 0-0 Cracovia Kraków

Tu raczej stawiam na nudne widowisko i bezbramkowy remis.

Pogoń Szczecin 2-0 Widzew Łódź

Pogoń będzie walczyć o puchary. Widzew niby ostatnio się zerwał, ale na punkty na wyjeździe to nie wystarczy.

Wisła Kraków 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Koniec pechowej passy Wisły i dość łatwa wygrana.

Zagłębie Lubin 1-1 Legia Warszawa

Żadna to niespodzianka, bo Legia mimo liderowania jest niemal tak słaba, jak reszta ligi. Remis w Lubinie.

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Ruch Chorzów

Zawisza osłabiona, ale i Ruch w kiepskiej formie. Remis

Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk

Śląsk walczy o dodatkowe punkty, a Lechia o ósemkę. Raczej wyrównany mecz i remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik - Lech 1:3

Goście wreszcie złapali wiatr w żagle i powinni sobie poradzić z tragicznie grającym Górnikiem.

Jagiellonia - Piast 1:1

Gospodarze są w tragicznych nastrojach po ostatnich wpadkach, a na dodatek nowy trener też wielkiej sympatii nie wzbudza. Remis, bo Piast będzie bardzo nieskuteczny.

Korona - Cracovia 1:3

Goście grają jeszcze o awans i będą musieli tu wygrać. Korona przegrała grupę mistrzowską z Ruchem i nie będą dzisiaj bardzo zdeterminowani.

Pogoń - Widzew 3:1

Goście wreszcie wygrali mecz, ale w Szczecinie znowu będzie porażka. Gospodarze walczą o puchary i ten mecz wygrać muszą.

Wisła - Podbeskidzie 2:1

Goście słabo grają na wyjazdach i to się dzisiaj potwierdzi. Gospodarze będą chcieli przerwać wreszcie złą passę meczów bez wygranej.

Zagłębie - Legia 1:1

Remis. Goście zagrają bez Radovicia i jego brak będzie bardzo widoczny.

Zawisza - Ruch 2:1

Gospodarze będą chcieli dzisiaj wygrać, żeby zdecydowanie poprawić swoją sytuację przed główną walką o puchary.

Śląsk - Lechia 1:2

Śląsk się podłoży, bo oni i tak o nic już nie grają, a wiadomo, że jest to meczy przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze 1:3 Lech Poznań

Lech jest w dobrej formie, nawet w przegranym meczu z Legią grał nieźle (ale zabrakło wykorzystania jakiejś sytuacji). Górnik dołuje od wielu tygodni i ma farta, że przewaga nad miejscem 9. okazała się wystarczająca.

Jagiellonia Białystok 1:1 Piast Gliwice

Obie ekipy nic wielkiego w ostatnich tygodniach nie osiągnęły. Jagiellonia ma starego-nowego trenera, którzy trochę przeczyścił kadrę i pewnie tym razem białostoczanie stracą mniej bramek. Nie wiem tylko, czy wygrają.

Korona Kielce 1:1 Cracovia Kraków

Korona nie ma już wiele do zyskania czy stracenia, ale nie sądzę, by Pacheta na to zważał - tak czy siak będzie walczyć o wygraną. Stawiam na remis, bo Cracovia to ekipa co najwyżej średnia.

Pogoń Szczecin 2:1 Widzew Łódź

Pogoń nie przegrywa, ale częste remisy nie przybliżają szczecińskiej drużyny do miejsc pucharowych. Widzew jeszcze się szamocze, ale dawno nie grał z tak silną drużyną jak team Wdowczyka.

Wisła Kraków 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Wisła dostaje po tyłku od kogo popadnie, więc Podbeskidzie na pewno zwietrzyło szansę na zdobycie czegoś w Krakowie. Myślę, że walecznych "Górali" stać na remis, szczególnie w sytuacji, gdy znów podyktowany zostanie jakiś rzut karny. Sokołowski strzelał gole z "jedenastek" w trzech ostatnich potyczkach.

Zagłębie Lubin 0:1 Legia Warszawa

Legia bez Radovicia, więc o zwycięstwo będzie jej znacznie trudniej. Myślę, że warszawianie wymęczą wygraną, bo Zagłębie nie prezentuje nic ciekawego.

Zawisza Bydgoszcz 1:1 Ruch Chorzów

Na moje, to mecz na remis. Dwie porównywalne drużyny, choć Zawisza ma ogromne problemy z kontuzjami pomocników i dlatego nie wierzę w wygraną bydgoszczan.

Śląsk Wrocław 1:2 Lechia Gdańsk

Śląsk tracił gola w pięciu ostatnich meczach (dalej nie chce mi się sprawdzać) i wszystko wskazuje na to, że dziś Kelemen też będzie wyjmował piłkę z szatni. Do Wrocławia przyjeżdża bowiem Lechia, która za Moniza pokazuje dobrą, ofensywną piłkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Kolejorz musi za wszelką cenę zdobyć komplet punktów w ostatniej kolejce i czekać na to, co zrobi Legia.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1

Kluby grają na zbliżonym poziomie i remis będzie najbardziej sprawiedliwym wynikiem, który jeszcze fajniej pomiesza tabelę.

Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1

Kielecką ekipę ostatnio prześladował duży pech i gdyby dodać te stracone punkty do ich dorobku, to mogliby być nawet w czołowej ósemce. Jednak trzeba powalczyć teraz o komplet punktów, bo im więcej będzie ich przed podziałem tym lepiej w kontekście walki o utrzymanie.

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0

Pogoń ten pojedynek musi rozstrzygnąć na swoją korzyść. Grają u siebie z ekipą, która jest głównym kandydatem do spadku - inny wynik będzie dużą niespodzianką.

Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1

Wisła o meczu z Widzewem powinna jak najszybciej zapomnieć i postarać się o komplet punktów, które mogą dać im grę w pucharach.

Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2

Ciekawie byłoby w przypadku remisu lub zwycięstwa Zagłębia, jednak na takie rozwiązanie chyba nie mam co liczyć.

Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0

Zawisza jako beniaminek absolutnie kupił moje serce kibica i z każdym meczem kupuje coraz bardziej. Teraz z Ruchem łatwo nie będzie, ale można pokusić się o trzy punkty na własnym obiekcie.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1

Starcie ekip, których mogłoby dla mnie nie być w ekstraklasie. Wynik jest mi obojętny, więc stawiam na podział punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXX kolejki: http://imgur.com/QRjfVoo

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/rUjb6Eu

XXXI kolejka (25-28. kwietnia 2014 roku):

Piątek, godzina 18:00: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piątek, godzina 20:30: Lech Poznań - Wisła Kraków

Sobota, godzina 15:30: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Sobota, godzina 18:00: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice

Sobota, godzina 20:30: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Niedziela, godzina 15:30: Korona Kielce - Widzew Łódź

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, godzina 18:00: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Faworytem wydaje się Cracovia, ale dam na ekipę Ojżyńskiego. Będzie to dla nich bardzo ważny mecz, który może dać im wiarę w własne możliwości

Piątek, godzina 20:30: Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0

Lech jest jedynym zespołem, który może zagrozić Legii. WIsła natomiast jest rozczarowaniem rundy wiosennej i nie widzę szans na zdobycie choćby punktu przez ekipę Smudy

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:1

Przed rozpoczęciem tego sezonu nie spodziewałem się że te 2 kluby będą tak słabo grały i walczyły o utrzymanie. Mecz będzie zacięty i może być podział punktów

Sobota, godzina 18:00: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1

Jaga ma czego żałować, bo byla blisko awansu do grupy mistrzowskiej. Piast natomiast zawodzi i to Jagiellonia powinna zdobyć 3 punkty

Sobota, godzina 20:30: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:0

Legia ma tylko 5 punktów przewagi nad Lechem. Takie mecze jak ten z Zawiszą powinna wygrywać. Legia na ten moment jest zespołem lepszym

Niedziela, godzina 15:30: Korona Kielce - Widzew Łódź 1:2

Widzew raczej spadnie z ligi, ale może w końcówce się obudzą. Korona gra w kratkę, więc może będzie niespodzianka

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:0

Ruch jest dla mnie zaskoczeniem że tak wysoko jest w tabeli. Lechia swój cel osiągnęła i jest w pierwszej ósemce.

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:3

Wierzę w cuda :-) Nie mam argumentów na wygraną Górnika, więc liczę na cud

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXXI kolejka (25-28. kwietnia 2014 roku):

Piątek, godzina 18:00: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Remis, Górale łatwo nie oddadzą punktów, tam każdy ma szansę spaść, wszystkie mecze powinny być ciekawe.

Piątek, godzina 20:30: Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Lech szykuje się do zdobycia 3pkt, Wisła ma spore problemy z zawodnikami.

Sobota, godzina 15:30: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1

Obstawiam w ciemno, bo mecz może być ciekawy, ale bliżej im do podziału punktów.

Sobota, godzina 18:00: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-2

Jaga miała problemy, nie wygrywa od 5 kolejek i wydaje mi się że Piast ma szansę na 3pkt.

Sobota, godzina 20:30: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0

Niby jest pewniak, ale Zawisza gra przyzwoitą piłkę, i jedynie jedna bramka ma szansę wpaść.

Niedziela, godzina 15:30: Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0

Pewniak, tak się wydaje. Korona nie powinna mieć problemów z pokonaniem Widzewa.

Niedziela, godzina 18:00: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-0

Ciężko będzie, ale Ruch ma szansę i powinien zdobyć 3pkt.

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

Górnik jest w słabej formie, mieliśmy przerwę, więc jest i szansa na poprawę, ale Pogoń wydaje się faworytem i łatwo nie będzie Górnikowi o punkty..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Podbeskidzie ma denerwującą cechę pod koniec rozgrywek - nie chce grzecznie paść na pysk. :) Myślę że może wygrać z maczetami.

Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1

Tu już jest myślenie życzeniowe. Lubię Lecha i chcę by wygrał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia - Podbeskidzie 2:1

Gospodarze będą chcieli pokazać, że są za mocni na grupę spadkową i wygrają to spotkanie.

Lech - Wisła 3:0

Gospodarze pokażą atrakcyjny, ofensywny futbol i poradzą sobie bardzo łatwo z mocno osłabioną ekipą Smudy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 Podbeskidzie ostro walczy o utrzymanie i raczej nie zwolni tempa. Cracovia gra w kratkę, a utrzymanie ma raczej zapewnione.

Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0 Od pewnego czasu Wisła strasznie dołuje. Dochodzą kontuzje, słaba dyspozycja czołowych zawodników i krakowski klub traci mnóstwo punktów. Z Lechem, który walczy o mistrza, wynik niższy być nie może.

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1:0 Derby Dolnego Śląska dla gospodarzy. Nie zagra Rymaniak, teren też niesprzyjający, bo Miedzowi tylko raz w tym sezonie zdobyli komplet na wyjeździe.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:2 Stawiam na Piasta, bo Jaga ma Probierza. Jak na razie to gdzie się nie zjawi, tam partoli robotę. Odejdzie teraz motywacja, za to Piastowi punkty są bardzo potrzebne do utrzymania.

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1:0 Na cuda nie liczę. Mecz z gatunku tych, które trzeba wygrać. Mogę się tylko bać, że Legia za szybko przejdzie do fazy utrzymywania się przy piłce, co może się zemścić w końcówce.

Korona Kielce - Widzew Łódź 1:0 Widzew na wyjeździe jeszcze nie wygrał, więc nie ma co liczyć, że naglę się przełamie. 3 punkty zostaną w Kielcach.

Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:1 Ruch na pewno pościga się z innymi zespołami o udział w europejskich pucharach. Do tego jednak potrzebne są zwycięstwa, a Lechia to wymagający przeciwnik.

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2:0 Z tak grającym Górnikiem trzeba wyłącznie punktować. Wdowczyk zbudował poukładany zespół, który nie powinien mieć problemów z zabrzanami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, godzina 18:00: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

Kusi mnie dać na Podbeskidzie, ale postawie remis. Obie drużyny są wyrównane, i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy.

Piątek, godzina 20:30: Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0

Wisła grała bardzo dobrze, a teraz jest wrakiem które nawet Podbeskidzie bije. Lech który walczy o mistrza musi spokojnie takie mecze wygrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, godzina 18:00: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Liczę na ciekawe starcie zakończone podziałem punktów, co zaowocuje jeszcze większym zagmatwaniem i tak już pokręconej tabeli.

Piątek, godzina 20:30: Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Kolejorz jest chyba w trochę lepszej dyspozycji niż Biała Gwiazda, ale na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, godzina 18:00: Cracovia Kraków 1:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Niesprawiedliwy podział punktów sprawił, że każda ekipa w grupie spadkowej może się pożegnać z ligą. Podbeskidzie potrafi zaskakiwać, a już remis na stadionie "Pasów" będzie sukcesem.

Piątek, godzina 20:30: Lech Poznań 4:1 Wisła Kraków

Wisła trapiona jest kontuzjami - obrona "Białej Gwiazdy" może wyglądać w tym spotkaniu fatalnie. Ostatnio forma obu ekip zdecydowanie wskazuje na zwycięstwo Lecha, według mnie wysokie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0-1

Ciężko typować. Mecz może pójść w każdą stronę, więc spróbuję postawić na bogatsze Zagłębie i zobaczymy co będzie.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0

Może Probierz się pozbierał przez te święta i tym razem wygra. Jaga gra o życie.

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0

Beniaminek, beniaminkiem, ale Legia chyba sobie poradzi. Niech przestanie być tak do niczego. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, godzina 15:30: Śląsk Wrocław 1-2 Zagłębie Lubin

Zagłębie jest w tej chwili w lepszej dyspozycji i swoją szansę powinno wykorzystać.

Sobota, godzina 18:00: Jagiellonia Białystok 1-1 Piast Gliwice

Ani jedna, ani druga drużyna moim zdaniem nie będzie pokazać swojej wyższości.

Sobota, godzina 20:30: Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz

Legia musi wygrać, by nie stracić swej przewagi nad Lechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...