Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2013/2014

Polecane posty

Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:0

Śląsk gra w taki sposób, że zdobywa punkty i nie inaczej będzie w niedzielę. Goście nie umieją grać na wyjazdach i nie mają w swoim składzie Paixao.

Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:3

Co z tego, że Legia przegrywa w LE jak leci skoro w lidze leje wszystkich jak chce? Klasyk tylko z nazwy, bo znowu będzie łatwa wygrana Legionistów.

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2:1

Goście zawalają sezon i raczej do końca tej rundy nie poprawią swojej pozycji w tabeli. Pogoń gra bardzo dobrze, Wdowczyk wie czego chce od zespołu, więc u siebie to wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godzina 15:30: Śląsk Wrocław 3-1 Korona Kielce

Śląsk gra ostatnio naprawdę skutecznie, a wszystko zawdzięczają jednemu zawodnikowi, Paixao, który świetnie wykorzystuje swoje sytuacje. Korona nie powinna mieć argumentów, by odebrać gospodarzom punkty.

Niedziela, godzina 18:00: Widzew Łódź 0-3 Legia Warszawa

Widzew jest w tym roku niemiłosiernie wręcz słaby, więc mająca problemy w każdych rozgrywkach poza naszą Ekstraklasą, Legia, bez problemów wygra to spotkanie i zachowa bezpieczny dystans do goniących rywali.

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2-0 Zagłębie Lubin

Zagłębie potrafi zaskoczyć, ale nie wiem czy zdoła to zrobić tym razem. Rywal jest dosyć mocny, na fali i gra u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godzina 15:30: Śląsk Wrocław 2:2 Korona Kielce

Śląsk zaczął wreszcie wygrywać. To dobrze, bo wrzesień i październik nie był dla wrocławskiej ekipy owocny w punkty. Korona gra różnie, choć na pewno lepiej, niż za Ojrzyńskiego. Chyba padnie remis.

Niedziela, godzina 18:00: Widzew Łódź 2:3 Legia Warszawa

Legia nie jest w najwyższej formie, ale Widzew to tragedia defensywna. Z Lafrancem i de Amo na pozycjach stoperów daleko nie zajadą. Łodzianie mogą sprawić problem Legii, ale warszawianie ostatecznie wygrają.

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin 2:0 Zagłębie Lubin

Zagłębie dostaje wciry od każdego i Pogoń też będzie chciał strzelić "Miedziowym" kilka goli. A szczecinian stać na to, bo mają Robaka, Akahoshiego i Murayamę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godzina 15:30: Śląsk Wrocław - Korona Kielce 0-1

W przypadku typowania spotkań Korony nie kieruje się głową i statystykami, ale miłością do tego klubu. Patrząc na sytuację obiektywnie, to nawet remis będzie sporym zaskoczeniem. Jednak inaczej nie mogę wytypować.

Niedziela, godzina 18:00: Widzew Łódź - Legia Warszawa 0-2

Legia musi wreszcie zacząć grać z zaangażowaniem godnym obrońcy tytułu, który zmierza po kolejny triumf. Jeżeli nic nieprzewidywalnego się nie zdarzy to wynik dla mnie jest mocno oczywisty.

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2-2

Nie jestem zbyt obeznany ze składami obu ekip i nie darzę ich sympatią. W takich przypadkach najczęściej stawiam na podział oczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godzina 15:30: Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1 - te dwie drużyny ostatnio grają nierówno, potrafią zagrać dobry mecz, później beznadziejny. Remis

Niedziela, godzina 18:00: Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:2 - Legia mimo kiepskiej ostatnio formy powinna sobie bez problemu poradzić z Widzewem.

Poniedziałek, godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2:1 - Zagłębie gra totalną padakę w tym sezonie, nawet Lenczyk nie potrafi tego zmienić. Pogoń powinna wygrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XVI kolejki: http://i.imgur.com/4ER4RJt.png

Klasyfikacja generalna: http://i.imgur.com/nTOJRUk.png

XVII kolejka (22-25. listopada 2013 r.):

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - Korona Kielce

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Sobota, 20:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków - Lech Poznań

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:1

Zagłębie zaimponowało w Szczecinie, Piast to średniak ligowy po którym nie wiadomo czego się spodziewać. Zagłębie potrzebuje punktów, i wydaje mi się ze własne boisko pomorze w odniesieniu jakże cennego zwycięstwa.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0

Wisła to zespół własnego boiska na którym rzadko oddaje punkty, Korona może zapomnieć o jakichkolwiek punktach w Krakowie. '

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 3:1

Zawisza wygrywa u siebie z kandydatami do pucharów, to czemu miała by nie pokonać słabego choć momentami zaskakującego Widzewa.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1

Bardzo ciężki pojedynek, Jagiellonia obniża loty,a Śląsk potrafi zagrać dobry mecz by później w następnej kolejce nie istnieć. W tym spotkaniu liczę na zaskoczenie Ślaska który będzie chciał wziąć rewanż za porażkę u siebie.

Sobota, 20:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:0

Legia nie zachwyca, ale i tak wygrywa. Pogoń to solidna firma, ale na mistrzów Polski to nie wystarczy.

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:1

Ciekawy pojedynek, oba zespoły ostatnio przegrały, ale lepsze wrażenie zrobił Ruch. W tym spotkaniu stawiam na remis.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2

Górnik nie powinien mieć kłopotów z pokonaniem Podbeskidzia, jednak nie spodziewam się jakiegoś oszałamiającego zwycięstwa. Podbeskidzie to waleczny zespół,i na pewno tanio skóry nie sprzeda. Stawiam na minimalne zwycięstwo Zabrzan.

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:1

Szykuje się dobre widowisko, oba zespoły mają w swych szeregach dobrych piłkarzy i każdy wynik jest możliwy. W takim przypadku gdzie nie mam pojęcia co obstawić stawiam na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1:1

Oba zespoły grają slabo. Nie widzę tu faworyta, więc dam na remis

Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0

Wisła po porażce z Górnikiem będzie chciało się odegrać i nie tracić kontaktu z czołówką

Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2:1

Zawisza w ostatnich tygodniach zaskakuje i to oni powinna wygrać ze słabym Widzewem

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1

Ciężki mecz do obstawienia. Dam na minimalne zwycięstwo Śląska, który potrafi zagrać dobry mecz

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1

Legia gra ostatnio słabo, ale to wystarczy by pokonać ekipę ze Szczecina.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:1

Lechia zawodzi w tym sezonie. Ruch po zmianie trenera, gra dobrze. Remis dla Lechii będzie dobrym wynikiem

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

Górnik jest faworytem tego spotkania. Podbeskidzie gra słabo, więc Górnik powinien zgarnąć 3 punkty

Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:2

Lech gra ostatnio w miarę dobrze i 3 punkty pozwolą im doścignąć czołówkę naszej ligi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:3 Myślę, że zobaczymy tradycyjne bicie głową w mur w wykonaniu piłkarzy z Lubina. Piast przyjeżdża tu po 3 punkty i raczej je wyłuska.

Wisła Kraków - Korona Kielce 3:1 Wisła w starciu z Koroną przy wsparciu swoich kibiców powinna rozbić w pył gości. Potencjał piłkarzy jest nieporównywalnie lepszy w drużynie Smudy.

Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2:0 Inny wynik niż zwycięstwo Zawiszy byłby sporym zaskoczeniem. Widzew strasznie dołuje z grą co widać od dłuższego czasu.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:0 Tu liczę na dobry mecz w wykonaniu gospodarzy. Informacja o konsekwencjach wynikających z kłopotów finansowych zespołu podziała na pewno na psychikę piłkarzy.

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:1 Mecz kolejki. Jeśli Rado nie wróci na mecz i nie błyśnie formą podobnie jak Kuciak, to możemy się spodziewać wysokiej wygranej gości, która byłaby historyczna.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:2 Trudno mi uwierzyć, że Probierz postawi ten klub na nogi. Za to kompletnie nie zdziwi mnie, jeśli po Ruch wygra ten mecz po stałych fragmentach.

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 Czerwona latarnia ligi kontra wicelider tabeli. Logika podpowiada, że punkty zostaną w Zabrzu.

Cracovia Kraków - Lech Poznań 0:2 Cracovia z osłabieniem w defensywie zostanie zjedzona przez wracającego do przyzwoitej formy Lecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XVII kolejka (22-25. listopada 2013 r.):

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin 1-0 Piast Gliwice

Niech będzie. Kiedyś wygrać muszą, a mecz u siebie z Piastem to niezła okazja.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków 1-1 Korona Kielce

Wisła ostatnio jakby słabiej, a Korona potrafiła 2 razy lekko zaskoczyć. Stawiam remis.

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz 2-0 Widzew Łódź

Po trochę słabszym okresie czas, żeby Bydgoszczanie znów wygrywali. Lepszej okazji wymarzyć sobie nie mogą.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok 1-0 Śląsk Wrocław

Śląsk mimo wszystko chyba jednak w dołku, Jaga niedawno pokonała u siebie Lecha. Myślę, że i teraz na skromne zwycięstwo ich stać.

Sobota, 20:30: Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin

Grają u siebie, więc dam ten skromny kredyt zaufania, acz to powinien być wyrównany mecz.

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk 0-1 Ruch Chorzów

Lechia już całkowicie zablokowana zupełnie nie przypomina siebie z początku sezonu. Mimo, że gra tylko z Ruchem, stawiam na niebieskich.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Tu moim zdaniem powinna być miazga. Łatwe zwycięstwo Ruchu.

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków 1-1 Lech Poznań

Cracovia ostatnio niespecjalnie. Już lepsze wrażenie sprawia Lech. Damy remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0-1

Liczę na to, że Lubinianie będą jeszcze zaspani po urlopie i Piast wygra. Może też być niestety remis, ale może nie będzie.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1-0

Niech Biała gwiazda nie zrobi wstydu i wygra. Potrzebuję punktów bo się opuszczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1:1 - dwa tygodnie przerwy to za mało żeby Lenczyk wycisnął więcej z grupy pseudopiłkarzy z którymi pracuje. Remis

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0 - Wisła u siebie gra bardzo dobrze, Korona na wyjazdach średnio. Nie powinno być w tym meczu niespodzianki

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 3:1 - Każdy inny wynik niż zwycięstwo Zawiszy będzie sensacją.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:0 - stawiam na niespodziankę w tym meczu. Śląsk mnie ostatnio nie przekonuje, a Jagiellonia ma dużo rzeczy do udowodnienia

Sobota, 20:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:2 - Legia ostatnio nie zachwyca, czego efektem może być kolejna strata punktów.

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:2 - Mimo że trochę lepsza kadrowo jest Lechia to jednak zawali kolejny mecz.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 - to będzie wymęczone zwycięstwo Górnika mimo różnicy klas w składach

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków - Lech Poznań 1:1 - wszystko w tym meczu będzie zależeć od dyspozycji dnia. Jednak kibice Lecha znowu mogą się rozczarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1-1

Zagłębie jeśli myśli o utrzymaniu musi ten mecz zapunktować, Piast gra w kratkę i nie wiemy jak się mecz potoczy, kto wygra, wydaje się że pachnie remisem.

Wisła Kraków - Korona Kielce 1-0

Dla Korony to zapewne mecz sezonu, z Wisła trzeba wygrać, ale jak wiemy Wisła gra dosyć przyzwoicie i chyba tą bramkę na wagę 3pkt zdobędzie Biała Gwiazda.

Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2-1

Niestety ale mój ulubiony klub Widzew nie będzie tego meczu wspominał najlepiej, nie daję im szans na wygraną, Zawisza powinna wygrać ten mecz, możliwe że nawet awansuje do górnej tabeli.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-2

Śląsk jak chce utrzymać miejsce w lidze, musi ten mecz wygrać, ale wiemy że jak Jaga odpali wyższy bieg, to jest szansa na korzystny wynik.

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2-0

Legia wydaje się zwycięska na papierze, ale mecz zweryfikuje i zobaczymy czy się pomyliłem z wynikiem.

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1-1

Nie wiem co się wydarzy Lechia gra w kartkę Ruch czasem zaskoczy czasem odczuje boleśnie porażkę.

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Jak Górnik marzy o pierwszej 3, to takie mecze z "liderami" dołu tabeli powinno się wygrywać bez wysiłku, więc innego wyniku nie powinno być.

Cracovia Kraków - Lech Poznań 1-2

Obstawiam że Lech lepiej podejdzie do meczu, i po ciekawym meczu, powinni wygrać i awansować na 4 miejsce w tabeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1-0

Teoretycznie to Piast wydaje się mieć więcej atutów przed tym spotkaniem, ja jednak postawię na niespodziankę.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - Korona Kielce 0-1

Moja miłość do kieleckiego klubu jest tak wielka, że pomimo słabych wyników w tym sezonie cały czas stawiam na nich i czekam na zmianę złej passy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin 1:1 Piast Gliwice

W tym meczu ekipa kiepska mierzy się ze średniakiem. Własne boisko może być małym atutem Zagłębia, więc stawiam na remis.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków 3:1 Korona Kielce

Nie ma się nad czym za bardzo zastanawiać. Korona dopiero co wygrzebała się ze strefy spadkowej, głównie dzięki nieudolności rywali, a Wisła gra całkiem dobrą piłkę i na pewno nie pozwoli sobie na kolejną stratę punktów po remisie z Podbeskidziem i przegranej z Górnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1-0

Zagłębie po przerwie będzie zapewne niezłe bo Lenczyk to facet, który potrafi wyciągać drużyny z kryzysu a Piast w tym sezonie nie zachwyca.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - Korona Kielce 2-0

Wisła u siebie nie zawodzi a Korona nie gra porywającej piłki dlatego myślę, że atut własnego boiska wystarczy podopiecznym Smudy do zdobycia 3 oczek.

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2-0

Zawisza ostatnio gra coraz lepiej a Widzew to drużyna, która ostatnio strasznie dołuje dlatego stawiam na Zawiszę.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-1

Jaga nie jest mocna u siebie a WKS na wyjazdach dlatego myślę, że skończy się to remisem.

Sobota, 20:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2-0

Legia jest raczej pewniakiem w naszej lidze i u siebie raczej wygrają z Pogonią.

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2-1

Lechia ostatnio trochę dołowała ale teraz mecz u siebie z Ruchem i myślę, że to będzie dobry mecz dla gospodarzy do odkucia się.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Spotkanie mocnego Górnika z beznadziejnym Podbeskidziem wynik może być tylko jeden i zwycięstwo 2 drużyny ligi.

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków - Lech Poznań 1-2

Cracovia w tym sezonie u siebie gra koszmarnie a to będzie dobra okazja dla Lecha aby wygrać i trzymać się czołówki, która w 1 rundzie im odjechała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zagłębie Lubin 1-0 Piast Gliwice

Chyba jednak znów dam szansę Zagłębiu i postawię na zwycięstwo tej drużyny. Czasami mam wrażenie, że choć nie mogą oni grać jeszcze gorzej, to cały czas wyprowadzają mnie z błędu. Piłkarze mają jednak przebłyski dobrej gry i kiedyś musi to zaskoczyć.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce

Wisła jest w niezłej formie i choć ostatnio częściej zdarzają się jej wpadki, to w dalszym ciągu w większości meczów jest faworytem. Korona nie stawia szczególnie wysokich wymagań swoim rywalom, więc całkiem możliwe, że gospodarze wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 1:1

Typowy mecz walki, w którym obydwie drużyny nie pokażą jakiejś oszałamiającej piłki, ale walkę o piłkę do ostatniej minuty. Piast na wyjazdach nie zachwyca, więc strata punktów możliwa.

Wisła Kraków - Korona Kielce 3:1

Wisła miała 2 tygodnie na przygotowanie i zgranie, Smuda czas pewnie wykorzystał, dlatego na własnym stadionie nie powinni mieć problemów z wygraną. Goście na wyjazdach nie grają rewelacyjnie i potwierdzą to w prestiżowym meczu w Krakowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2-1

Zawisza przegrała ostatni mecz, ale Widzew słaaaby jest. Myślę, że u siebie dadzą radę wygrać.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-1

Trudny typ bo Jaga jest u siebie a Śląsk miał perturbacje właścicielskie. A jak nie wiesz co wypadnie, to obstaw remis :)

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-1

Słaba Legia powinna dać radę Pogoni która gubi się w ważnych spotkaniach.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1-2

Lechia mnie ciągle zawodziła, więc tym razem postawię na Ruch.

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Mimo fatalnych występów w meczu ze Słowacją te patałachy z Górnika powinny pokonać Podbeskidzie z końca tabeli.

Cracovia Kraków - Lech Poznań 1-1

Cholercia, chciałbym by wygrał Lech. Ale równie dobrze mogą to zrobić całkiem nieźli gospodarze. Ryzykuję remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz 3:1 Widzew Łódź

Zawisza jest lepszy, zdobył więcej punktów, gra u siebie - typ oczywisty.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok 2:2 Śląsk Wrocław

Trudny do obstawienia mecz. Śląsk punktował ostatnio okazalej, ale i "Jaga" potrafiła wygrać np. z Lechem. Nie wiem, nie wiem, stawiam na remis.

Sobota, 20:30: Legia Warszawa 2:1 Pogoń Szczecin

Legia otrząsnęła się po porażce z Zawiszą i wygrała dwa kolejne mecze. Pogoń ostatnio nie imponuje, więc stawiam na gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2:0

Zawisza gra w tym sezonie bardzo dobrze o czym przekonało się już wiele faworyzowanych ekip, a tym spotkaniu faworytem będą gospodarze. Widzew gra bardzo słabo i nie będzie łatwo im się utrzymać. Co innego gospodarze, którzy walczą o czołową ósemkę, a takie spotkania po prostu muszą wygrywać.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:1

Typowy mecz na remis. Jak wiadomo obydwie drużyny lubią tworzyć pasjonujące widowiska okraszone dużą ilości goli, a co najważniejsze zakończone podziałem punktów. Nie inaczej będzie i dzisiaj.

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:2

Bardzo prawdopodobny remis. Legia nie zachwyca w lidze, a o LE to już nawet nie ma co mówić. Pogoń gra całkiem przyjemny futbol, punktują, a na dodatek Wdowczyk Legię zna bardzo dobrze.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 1:1

Taki typowy mecz na remis. Obydwie drużyny zaprezentują kopaninę, która będzie satysfakcjonowała obydwie ekipy, a już szczególnie jeden punkt.

Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

Górnik jest w bardzo dobrej formie i myślę, że pod wodzą Wieczorka będą chcieli pokazać, że nie wygrywali tylko dlatego, że ich trenerem był Nawałka. Goście wiadomo, będą walczyli, ale zadecyduje piłkarska jakość.

Cracovia Kraków - Lech Poznań 2:3

Jeśli na prawdę Lech jest w takiej znakomitej formie jak mówi trener Rumak to spotkanie w Krakowie musi wygrać. Gospodarze też grają bardzo przyjemną piłkę, dlatego też zobaczymy bardzo dobre i wyrównane starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz 3-1 Widzew Łódź

Nawet nie ma co tu mówić. Widzew jest w beznadziejnej formie i sytuacja tej drużyny w tabeli komplikuje się z tygodnia na tydzień. Zawisza ostatnimi czasy jest ciągle w dobrej oraz przede wszystkim równej formie, więc powinien sobie poradzić.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok 1-2 Śląsk Wrocław

Śląsk wrócił w ręce miasta i miejmy nadzieję, że wszystko powoli wróci do normy. Pieniędzy na klub będzie mniej, ale może uda się zatrzymać kluczowych piłkarzy i na nich oprzeć budowę zespołu w przyszłości. W tym spotkaniu jeszcze powinno być ok, więc i stawiam na zwycięstwo WKSu.

Sobota, 20:30: Legia Warszawa 2-1 Pogoń Szczecin

Sytuacja na ogonie Legii robi się coraz bardziej zacięta i każda strata punktów może ten zespół w przyszłości drogo kosztować. Myślę, że to właśnie ta myśl sprawi, ze Warszawianie wygrają i utrzymają pozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2-0

?Bardzo ciekawi mnie forma bydgoszczan po reprezentacyjnej przerwie. Mam nadzieję, że pozwoli ona na pokonanie ekipy z Łodzi.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-1

Już miałem wytypować zwycięstwo Śląska, jednak w ostatniej chwili zmieniłem zdanie i stawiam na podział punktów.

Sobota, 20:30: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3-1

Inny wynik niż wysokie zwycięstwo stołecznej ekipy będzie uznany za wielką niespodziankę. To jednak nie nastąpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2-0

Ciut wyżej w tabeli jest drużyna z Chorzowa, jednak według mnie to ekipa z Gdańska wykorzysta atut własnego boiska i trzy punkty zostaną na PGE Arenie.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1

Dużo większą sympatią darzę ekipę Podbeskidzia i bardzo chciałbym, żeby sprawiła ona jakąś niespodziankę. Biorąc jednak pod uwagę poczynania obu drużyn w tym sezonie muszę postawić na zabrzan. Liczę przynajmniej na wyrównane starcie i co najmniej honorowe trafienie Podbeskidzia.

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków - Lech Poznań 0-0

Starcie ekip sąsiadujących ze sobą w tabeli może okazać się świetnym spotkaniem dla kibiców, ja jednak czuję, że będzie wiało nudą i zawodnicy będą raczej przebywać w strefie środkowej boiska niż pod polami karnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk 1-2 Ruch Chorzów

W tej kolejce nie padnie żaden remis, mówię wam to. I choć obie drużyny będą w pełni zadowolone nawet z 1pkt to któraś z nich zdoła jeszcze ustrzelić zwycięską bramkę. Postawię na Ruch, choć równie dobrze mogą to być gospodarze.

Niedziela, 18:00: Górnik Zabrze 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie nie będzie mieć żadnych szans na zdobycie punktów i Górnik odniesie zasłużone wysokie zwycięstwo gwarantujące, to że Legia nie zdoła zbytnio odskoczyć.

Poniedziałek, 18:00: Cracovia Kraków 1-2 Lech Poznań

Cracovia gra ostatnio bardzo dobrze i mógłbym postawić na jej zwycięstwo, ale liczę jednak to, że Lech zdoła je gospodarzom wydrzeć nawet w ostatnich sekundach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...