Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sleeskee

PS2 - temat ogólny o grach

Gra-Symbol Play Station  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę/serię uważasz za symbol produku firmy Sony

    • Seria Tekken
      22
    • Seria Gran Turismo
      29
    • Seria Crash Bandicoot
      32
    • Meal Gear Solid
      21
    • Seria Soul Blade/Soul Calibur
      1
    • Inna
      21


Polecane posty

- Ico

- Shadow of the Colossus

- Jak II (lepszy od "trójki")

- Black

- God of War (I, II)

- Devil May Cry

- Killzone

- Star Wars: Force Unleashed.

- Władca Pierścieni: Trzecia Era.

Władcę kupiłem dzisiaj, i ledwo mnie od telewizora na obiad odciągnęli, tak wciąga :)

SW głównie za możliwość sterowania Sithem, oraz za fantastycznie zrealizowane pojedynki na miecze świetlne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killzone - Fantastyczzny tryb single

God of war 1 i 2 - Rzez :)

Black - Grafika przepiękna zdecydowanie najlepsz ana ps2!

Manhunt - Co tu mówić.. gra kultowa głównie przez brutalność :]

Wszystkie Call of Duty szczególnie 1 - świetny klimat , Świetne misje wielka grywalność

Socom wszystkie części - Gra idealna dla maniaków wojska... 3 przebija wszystko umożliwiając do wielkiego arsenału wybór lunet , celowników , tłumików itp.

Rainbow six 3 - Świetna taktyczna strzelanina

Battlefield 2:Modern Combat - Gra świetna, jednak przydałby się jakiś tryb skirmish na singla

Full Spectrum Warriors - Głównie przez to ciekawe sterowanie :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PS2 od roku i moim zdaniem najlepsze gry to :

GTA Vice City i VC Stories - według mnie najlepsze GTA na lastgeny

FIFA 09 - (chyba nikt jej jeszcze nie wymienił) grafika super, jak na PS2, grywalność też dobra, jeden z minusów - tryb Be a Pro. To nie jest to samo, co na PieCach!!!

Wszystkie Call of Duty - szczególnie 3 - Medal of Honour to przy nich d*pa

Prince of Persia Sands of Time - to samo, co na kompach, tylko lepsze sterowanie

Tekken 5 - tego nie znajdziecie na PC-tach... (chyba, że Street Fighter IV)

Gran Turismo 4 - najlepsza samochodówka bez modelu zniszczeń

Burnuot Paradise i Dominator - najlepsza wyścigówka z zarąbistym modelem zniszczeń, świetną grafiką ale niestety nie ma prawdziwych samochodów :(

Nie polecam :

Wszystkich Harrych Potterów - najgorsze g*wno, jakie może być

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam na PS2 takie oto :tongue: :

- Shadow Of The Colossus - bardzo fajna, raz grałem ale dość mocno wciąga bo są bardzo zróżnicowane tytułowe kolosy, czy bardziej mi to przypomina to kamienne golemy, dość mroczna jeśli chodzi o grafikę, muzyka super, zwłaszcza gdy wprowadza do walki z kolosami i w trakcie walki z nimi :wink:

- ze ścigałek to Need For Speed: Most Wanted - tuningowanie fajnych bryk, min. porsche czy lambo gallardo (mój ulubiony to Ford GT :laugh: ), pościgi policyjne, czarna lista i bardzo fajne inne misje&zadania, no i oczywiście wyścigi z innymi kierowcami :wink:

- dla fanów F1 to polecam F1 05 i 06 - zwłaszcza F1 06 bo tam jest bardzo fajnie odwzorowana fizyka i zniszczenia, oraz całe elementy przez które można odczuć całą przyjemność i poczuć jak to jest jeździć jak Alonso, Shumacher czy Kubica( akurat Kubicy tam nie ma :tongue: ), bolidy są bardzo ładnie zrobione i dość szczegółowo odwzorowane, są wszystkie teamy i kierowcy którzy jeździli w sezonach 2005i 2006 :icon_mrgreen:

- bijatyki: Tekken 5 - dużo fajnych i zróżnicowanych postaci, różne areny walk, cała masa kombosów dla każdej z postaci, ładna graficzka, ciekawy tryb: Devil Jin Arcade Mode , czy jakoś tak, story i arcade mode, jak to w każdej bijatyce :wink:

Co do bijatyk to mam prawdziwy unikat:

Bloody Roar 3* - czy ktoś pamięta jeszcze tą grę :pytajnik: Była jeszcze 2-ójka na PSX a ja grałem w nią na kompie przez emulator (taki programik dzięki któremu można grać w gierki z PS2 czy PSX na kompa :lol2: )

*w grze chodzi o naparzanie się postaciami które się zamieniają w bestie, np. wilk, żuk, kameleon, kret, lew i inne, b.fajne kombosy i ciosy, zmiana w bestię następuję wtedy gdy się naładuje pasek pod postacią i wtedy można się zamienić np. w lwa czy żuka. Postacie są dość ładnie zrobione w porównaniu z 2-ójką, ogólnie grafa jest fajna, muzyczka też jest ok :wink: można wybrać z dość dużej listy utworów, dla tych co się znudzili Tekenem czy Soul Caliburem, TOTAL OLDSCHOOL :brawa::lol2: trudno ją zdobyć, a gra jest naprawdę warta każdego grosza :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kolejne gry więc się z wami podzielę tytuami (pewnie już były ale co tam polecę)

Black Zarąbisty FPSik na PS2 świetna grafa fajne bronie SCREEN

Hitman: Blood Money Chyba każdy zna . Dobra grywalność lecz troszkę słaba grafika SCREEN

Ojciec Chrzestny ; Świetna gierka o bohaterze rodziny Corleone który pnie się do góry w ich hierarchii SCREEN

Red Faction 2 ; Świetny FPS z fajnym modelem zniszczeń. Pod względem GeoModa jest gorszy od poprzedniczki ale wymiana ognia nadal jest fajna SCREEN

GTA Liberty City Stories Kolejna część GTA, wydana na PS2 i PSP. Świetna część fajne misje, fajnie jest pojeździć po świecie GTA 3 motorami SCREEN

Narazie to wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zagłosowałem na przygody Kratosa :=) Myślałem nad MGSem, ale IMO najlepsza część czwarta jest już na konsole następnej generacji, tak samo zresztą jak GTA. IV na next-geny miażdży, wypala i wbija w glebę [na konsole, bo optymalizacja nie kwiczy ;P] a patrząc przez ten pryzmat przygody CJa już takie wspaniałe się nie wydają. Poza tym, uwielbiam tą piękną rzeź jaką urządza bóg wojny swoim wrogom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na God Of War ponieważ ta gra jest masakrująca i można ją przechodzić kilka razy. @UP jak się nie mylę Black jest tylko 1

Zgadaza się, Blacka dam w następnym plebiscycie, gdzie wybierzemy najlepszą pojedyńczą produkcję :P Ja dałem głos na MGS ponieważ fabuła i ogólnie cała trzecia cześć gry miażdży, a zwłaszcza w wersi Substience z lepszą kamerą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie Metal Gear Solid, w moim mniemaniu zarówno części drugiej, jak i trzeciej blisko do miana gry idealnej. Ogółem rzecz biorąc cała seria MGS jest niezwykła, wynosi się ponad status przeciętnej gry. Przekazuje ona sobą niesłychaną głębię, opowiada wspaniałe historie, lecz jednocześnie nieprzeciętnie bawi. Jak dla mnie jest idealnie oszlifowanym diamentem wśród innych gier konsolowych i PCtowych.

Nie wyobrażam sobie jej poniżej jakiegokolwiek inne tytułu w tym plebiscycie. Owszem God Of War jest grą bardzo dobrą, bawiłem się przy nim świetnie, opowiada ciekawą historię i nie brak mu epickości, lecz w porównaniu do takiego Metal Geara wydaje mi się cholernie płytki i pozbawiony głębi. C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na God Of War ponieważ ta gra jest masakrująca i można ją przechodzić kilka razy. @UP jak się nie mylę Black jest tylko 1

Zgadaza się, Blacka dam w następnym plebiscycie, gdzie wybierzemy najlepszą pojedyńczą produkcję :P Ja dałem głos na MGS ponieważ fabuła i ogólnie cała trzecia cześć gry miażdży, a zwłaszcza w wersi Substience z lepszą kamerą :D

Black jest tylko jeden, więc nie jest serią. Zagłosowałem na GTA, ponieważ to naprawdę dobra gra. Może teraz nie wydaje się taka piękna, ale wcześniej to naprawdę był HIT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na Pro Evolution Soccer. Zakupiłem część 2008 ponad rok temu wraz z konsolą i gram w nią do teraz. Poza tym posiadam także grę z serii FIFA i osobiście uważam, że rozgrywka w PES jest o wiele lepsza. Szkoda, że można oddać tylko jeden głos, bo inne gry z listy także na niego zasługują. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam:

1.God Of War (oczywiście)

2.Ojciec Chrzestny (jest pl)

3.Medal Of Honor Vanguard (jest pl)

4.Gun.

5.GTA Liberty City Stories.

6.Splinter Cell Pandora Tomorrow.

Tak się składa że to wszystkie gry jakie mam na ps2 i te wszystkie gry polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takich symboli jest kilka. Po części każda z wymienionych w ankiecie gier może być za taki uważana, ale najbardziej skłaniam się ku rudzielcowi. Było nie było pierwsza plejka kojarzyła się głównie z nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że do 5 gen. każda konsola miała swoją maskotkę (np.Sega- Sonic) więc nic dziwnego że konsolę kojarzysz z tym przez co została reklamowana :) Mi się tam PS kojarzy (przynajmniej jeśli chodzi o postać) z Kratosem, trudno w EX'ach ma PS3 znaleźć drugą taką postać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...