Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sleeskee

PS2 - temat ogólny o grach

Gra-Symbol Play Station  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę/serię uważasz za symbol produku firmy Sony

    • Seria Tekken
      22
    • Seria Gran Turismo
      29
    • Seria Crash Bandicoot
      32
    • Meal Gear Solid
      21
    • Seria Soul Blade/Soul Calibur
      1
    • Inna
      21


Polecane posty

Zagłosowałem na "inne". A jakaż to seria? Mówię, że God of War. Może na wyrost, ale przygody Kratosa skąpane w hektolitrach krwi są dla mnie tym czego potrzebowała maszynka Sony. Genialny slasher w mitologicznych tematach. Czego chcieć więcej? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi PS kojarzy się od razu z Crashem, pierwsza gra w którą na tej konsoli. Oj chętnie straciłbym przy niej cenny czas :D

A co do GoW'a to jakoś mnie nie powalił. Wiem, mało takich jak ja ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Final Fantasy i Gran Turismo.

Pamiętam,gdy kupiłem Psone w zestawie z FF8,które przeszedłem w 108 godzin (moja pierwsza gra jaką przeszedłem :)).

Potem zastanawiałem się nad kupnej kolejnej gry,do wyboru miałem Tekkena 3 i Gran turismo 2.

Wybrałem GT2,echh te czasy gdy się jeździło do 3 nocy i pobijało rekordy okrążeń,każdy zakręt brało z największą precyzją i prędkością... piękne czasy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do polecenia jeszcze mam Red Dead Revolver, na prawdę świetnie się gra! Czasem wkurza boss po każdej mapie. Jeszcze mogę polecić SmackDown vs Raw 2007 (tak jak @UP), Resident Evil 4 (na PS2 świetnie się gra). No narazie tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. God of War

2. God of War 2

3. Shadow of the Colossus

4. MGS3

5. Silent Hill 4

6. GTA SA

7. Onimusha: Warlords

8. Resident Evil 4

9. Killzone

10. Fifa Street 2

IMO, są to najlepsze gry jakie kiedykolwiek powstały na tę wspaniałą konsolę jaka jest PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Tekken 5, bo posiada też w sobie poprzednie części (1-3) w wersji z automatów oraz Władca Pierścieni: Trzecia Era jeśli lubisz turowe RPG (ja nie lubiłem, ale ta gra była genialna). Zdobyłem prawie wszystkie przedmioty - bite 40 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Predator: Concrete Jungle to naprawde świetna gra, u mnie dostała by 9-/10. Duuuuużo brutalności (dla niektórych dobrze dla niektórych źle), dużo broni, strojów itp. dla Predzia, naprawde polecam.

Żeby nie robić OT dodam od siebie grę Free Running, dziś przyszła i gra jest naprawde miodna, dużo tricków, można przebierać swojego Traucera. Jak się poćwiczy można naprawde odwalać niezłe "combosy". Jedyną wadą dla mnie jest muzyka, do Free Runu czy Parkour raczej bardziej pasował by Francuzki Rap, a tam leci jakaś dziwna muzyka, choć niektóre utwory wpadają w ucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie właśnie taki soundtrack chciałbym w niej usłyszeć. W samej grze niektóre kawałki naprawde są nude, ale niektóre naprawdę są dobre. Z czasem im jesteśmy dalej tym mamy lepsze ciuchy (dodają na przykład więcej życia albo że Traucer szybciej biega), lepszą muzykę (właśnie), oraz tricki. Niedługo jak kolega wróci nakręcę swój filmik i wrzuce abyście sobie obejrzeli. Tylko musi wrócić kolega bo sam nie utrzymam pada i kamerki.

I znów żeby nie był Off Top polecę wam grę Red Dead Revolver, niedawno obejrzałem kilka trailerów z Red Dead 2 i coś mnie skusiło żeby ją kupić, kolega wrócił ze Szkocji, miał kilka gierek na PS2 (PS2 już sprzedał) to złapałem okazję i kupiłem Red Dead Revolver za (UWAGA!!!) 10PLN (kupiłem jeszcze, Freedom Fighters, The Warriors, Call Of Duty 5, Resident Evil 4 oraz Smackdown vs Raw 2007. Za wszystkie gry zapłaciłem 60-80zł) i tak gram, gram i im dalej jestem tym gra lepsza.

Nie wiem czy już nie pisałem ale chciałbym wam jeszcze polecić The Warriors. Jest to bijatyka, ale można okradać sklepy, auta, wymuszać haracze od ludzi itp. Naprawde polecam, szczególnie że jest w Platinum. Filmik z gry

No i polece wam jeszcze grę którą chyba wszyscy znają. Resident Evil 4!! Naprawde niezła nawalanka, kupa zombiaków, gra długa (ja jej jeszcze nie przeszedłem ale tato jak grał to skończył ją w 25godzin, ja w ok 15-17 się wyrobię bo jestem przy końcu a mam 14), fajnie można ulepszyć bronie, dobre zwroty akcji, kupa brutalności. Tę grę też można za grosze dostać więc tymbardziej polecam.

Ale żem się rozpisał, no ale mam nadzieje że komuś to pomoże w zakupie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Resident evil 4 w ( chyba ) 14.37h. Ostatnio zamówiłem sobie kolejną grę o wrestlingu ( Smackdown Shut Your Mouth ) i muszę przyznać, że oprócz gorszej grafiki, ta gra jest bardziej hardcorowa, polecam tę grę osobom które lubią wyzwania. Fajny w tej części jest tryb Hardcore, można w nim psikać gaśnicą. Jakby co to tu jest Filmik z Gry:

. Predator Concrete Jungle będę mieć z 2 tygodnie, jak wrócę z wycieczki ( już się nie mogę doczekać ) :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wrestling niezły jest, choć widać że troche już ma bo Kane ma jeszcze długie włosy :D Ale jak będę mieć kaskę to sobie może zakupię. Narazie kupiłem tego Free Running i naprawde dobrze się spisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę jeszcze raz grę Manhunt 2, w grze jest tyle samo strzelania, jak i skradania, a jeśli ktoś słabo strzela na padzie to ta gra jest świetna gdyż można strzelać jak w każdej grze na ps2, lub nacisnąć jeden przycisk ( L1 lub L2 ) i automatycznie będzie namierzać. Jeśli ktoś lubi gry brutalne i klimatyczne to powinien kupić i to zaraz lecz jeśli ktoś ma słabe nerwy to odradzam. Jedyny minus to czas w jakim można ukończyć grę, jedynie 7h. Na tym filmiku są przedstawione egzekucje z gry

.

Jeszcze jedno odnośnie Smackdown vs Raw 2007, tam da się odblokować taki sam strój Kane jak w Shut Your Mouth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie miałem coś jeszcze spytać, bo ja mam w sklepie w SvR 2007 postacie, stroje i takie różne do kupienia, ale to jest LOCKED jak to moge odblokować?

A ja polecę Freedom Fighters, gra naprawde świetna, masę strzelania, gra jest co prawda trochę trudna ale da się przyzwyczaić. W niektórych misjach trzeba się nieźle namęczyć. Grę naprawdę polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...