Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sleeskee

PS2 - temat ogólny o grach

Gra-Symbol Play Station  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę/serię uważasz za symbol produku firmy Sony

    • Seria Tekken
      22
    • Seria Gran Turismo
      29
    • Seria Crash Bandicoot
      32
    • Meal Gear Solid
      21
    • Seria Soul Blade/Soul Calibur
      1
    • Inna
      21


Polecane posty

Nie no o Blacka się otarłem ale mnie dość szybko sfrustrował. Zbyt mała liczba checkpointów i ślamazarne tempo akcji mnie skutecznie odstręczyły. Plus konieczność repetowania całych leveli w przypadku zakończenia przedwcześnie misji i praktycznie konieczność rycia się etapów na blachę... Dlatego mam urazę do FPSów na PS2 :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą to gry "na dwóch". Nie mam i nie miałem PS2, ale moi koledzy tak, więc takie gry utkwiły mi w pamięci: (No dobra jeszcze MGS3, którego posiadacz "czarnulki" młóci teraz już kolejny raz na ekstrimie)

Tekken 4 - Bardzo udana kontynuacja, wprowadzono wiele nowego - np. obijanie o ściany przeciwnikiem i przeszkody na środku planszy. Jednak w tą część długo nie grałem. Nadszedł...

Tekken 5 - Łudząco podobny do poprzedniej części tylko z większą ilością postaci i ciosów. Gra się do tej pory Kapitalnie! (Ulubiona postać: King)

Soul Calibur 3 - Bijatyka tej samej firmy, o podobnych założeniach, ale różniąca się szczegółami rozgrywki. Inaczej się "bronisz", ataki też są podzielone w inny sposób (Tekken - pięści+kopnięcia, SC - Ataki poziome i pionowe) Jednak więcej gramy w tytuł wymieniony wyżej.

Gran Turismo 3 - Świetna ścigałka. Ogromny wybór samochodów i realistyczne prowadzenie auta (coś tam w dwójce było w podtytule o tym)

Ratchet & Clank (chyba 3) Tryb multi ciekawy, ale dostawałem po tyłku, więc za bardzo nie lubię w to grać ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale dla mnie słysząc markę Sony to kojarzy mi się z Gran Turismo najpierw, a potem dopiero z MGS. :P Jakoś przez ostatnie miesiące GT tak się "splotło" z marką Sony, że to jest moje pierwsze skojarzenie. A MGS teraz wychodzi też na Xboksa więc marka jakby się trochę oddaliła od Sony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suteq, marka nigdy nie miała konsolowego rodowodu i praktycznie wszystkie części (prócz 4, 3 i PO i PW) są również na inne platformy, ale i tak stawiam na MGS bo to najlepsza seria na świecie, i jak tylko słyszę PSX to widzę okładkę MGS. ; P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,widzę, że nie tylko ja kocham Ico! Gra to absolutne arcydzieło, nie będę pisać dlaczego, w to po prostu trzeba zagrać. Jedyne, co mi się nie spodobało, to

happy end wciśnięty trochę na siłę

, ale może to i lepiej? :)

Jest to jedyna gra, która w taki sposób pokazuje przyjaźń, miłość i przywiązanie. Grafika, mimo upływu lat, wciąż zachwyca. Podobnie dźwięk.

Sequel, Shadow of the Colossus, też przeszedłem. Również zachwyca, również ma niesamowity klimat, ale to też zupełnie inna gra. Walka z latającym kolosem nad jeziorem i finałowe starcie - takich scen nigdy się nie zapomina...

Fumito Ueda to bóg niesamowitych gier. Czy muszę dodawać, że dla Last Guardian kupuję PS3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu nabyłem OKAMI i jestem z tego nabytku bardzo zadowolony. gra może nie jest najlepszą grą na ps2 ale zdecydowanie jedną z piękniejszych i przynosi całe tony radości ;) polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOD OF WAR II jest świetne!!!!! Wciągnęło mnie na dłuuugie dłuuugie wieczory. Szczerze polecam tą gre.Akcja jest tam non stop i można usypać sobie górkę martwyvh potworów.Warto ją kupić, tymbardziej że tak jak większość gier na PS2 nie kosztuje dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...