Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sleeskee

PS2 - temat ogólny o grach

Gra-Symbol Play Station  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę/serię uważasz za symbol produku firmy Sony

    • Seria Tekken
      22
    • Seria Gran Turismo
      29
    • Seria Crash Bandicoot
      32
    • Meal Gear Solid
      21
    • Seria Soul Blade/Soul Calibur
      1
    • Inna
      21


Polecane posty

Soulcalibur 3-piekna grafa i rewulucyjny system chodzenia we wszystkie strony!

no rewolucyjny to on był w 99 roku gdy gra lądowala na Dreamcascie ;) sam mimo iz przepadam za tą serią 9zwlaszcza za dwójką) to bym na PS2 i tak faworyzował Virtua fighter 4. Ta gra to przekolos i klasyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Tekkena 5, ale kwestia gustu. Soul Calibur - jak lubisz nawalanki bronią i taki klimacik fantasy średniowiecze, Tekken albo Virtua Fighter (wybór dosyć trudny) jeśli preferujesz turnieje walki na gołe pięści różnymi stylami. No i Fight Night jeśli interesuje cię wyłącznie boks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisalem ze nielubie tekkena5:D.Odblokowalem wszystkie postacie(niestety Jimpachiego sie nie da oblokowac :( )i opanowalem do perfekcji walke devil jinem(czyli wale na oslep po padzie).No i byla to pierwsza to pierwsza bijatyka w ktora zagralem.Ale dla mnie wygrywa soulcalibur 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 polecam Fife Street 2, NFL 3z WWE SmackDown vs. Raw 2008 no i oczywiście God of War 2. To są jedyne gry na PS2 które naprawdę wciągnęły mnie. Spędzałem nawet kilkanaście godzin dziennie na każdą z tych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uzasadnisz?

chciałbym wiedzieć co jest takiego wspaniałego w Fifa Street 2, naprawdę, bo sam tego nie ogarniam.

Zależy co kto lubi,zgadza się nie jest to gra na ,,dłużej'',bo kariera jest dosc marna,ale jest idealna na grę z kolegami itp..Nie ma to jak grać Brazylią z kumplem który gra np.Niemcami.Wyjść sam na sam,zrobić 360,i strzelić w okno z bani :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż żadnej awangardy nie napisze:

-Devil May Cry 3 wciągające i przyjemne w dodatku ma jakąś znośną fabułe. Nie rozumiem tych co uważają że jest trudna,

-Burnout revenage i dominator warto przyjrzeć się obu ponieważ mają różne tryby rozrywki i zawodów,

-Turniej Króla Żelaznej Pięści 5 (Tekken :P ) dla tej gry kupiłem Pleja,

-Metal Slug Anthology wręcz klasyka z każdego salonu gier na koloniach teraz w twoim domu ;) ,

-Baldur's Gate Dark Aliance coś dla dwóch graczy w pojedynke nuuuuudne,

-GoD rekomenduje kumpel jeszcze nie grałem

-PC-towcom odradzam FPP przyzwyczajonych do myszy

-MK Armageddon niby 60 postaci ale każda ma ten sam fatality :( :( tryb łażenia fajny choć raczej na jeden raz,

-Grand turizmo mi nie podeszła (nie lubie realistycznej motoryzacji) ale grać można,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... wszystko git fulll wypas ziomki .......... z małym drobnym prawie nie zauważalnym ale..........(zawsze jakieś musi być xD )

Heh wszyscy (większość) podaje tytuły gierek które konkretnie im przypadły naj bardziej do gustu ( soory ale podawanie Fify Street do tytułów "must have" na PS 2 to już sprawa gustu xD )

Albo ja jestem ślepy albo nikt nie podał ICO - gra stara jak świat, mało kto o niej słyszał a tym bardziej grał , świetna fabuła, klimat i rozwiązania, które do teraz nie mają sobie równych jedynie grafika może troszkę w 2008r. już "nie robić..."

Dziękuje za uwagę.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ButchStein - nikt nie wspomniał o Ico? mój post z pierwszej strony tematu:

Osobiście polecam Ico i Okami. Artystyczne, oryginalne, pełne rozmachu gry - zapadną w pamięć, niepowtarzalne gry.

Ico to piekna przygodówka w starym stylu. Chłopiec z rogami został złożony w ofierze w wielkim, pustym zamczysku, zamknięty życem w sarkofagu. Traf chciał że jego podstawa się ułamała i udało mu się wydostać. Po drodze spotyka dziewczynę mówiącą w starożytnym narzeczu, w dwójkę (prowadzi ją za rękę) będą szukać drogi do wolności. PRZE-PIĘ-KNA opowieść

Okami - tu nie ma co za dużo pisać, perfekcyjna oprawa audio-wizualna, gigantyczny świat, japońska mitologia i Amateratsu: bogini - wilk, którą sterujemy przywracając przyrodę do życia. Być graczem i nie zobaczyć tej ferii barw, artyzmu tryskającego z każdego kadru, nie malować drzewom koron magicznym pędzlem to tak jakby się nic nie widziało i w nic nie grało.

Warto zagrac jeszcze choćby w:

świetne Beyond Good & Evil

oryginalne Mark of Kri

chore We love Katamari

Perfekcyjne dzieło Naughty Dog - JAK 2

Tak więc..... WĄ :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, do tego potrzeba zero wprawy, dlatego własnie gra jest skasztaniona. Podczas mojego pierwszego meczu w FS zagrąłem z kumplem który miał grę od tygodnia - obaj strzleiliśmy dwucyfrowy wynik, niesttey przegrałem jedną bramką. Żałosne.

Gra może sprawić przyjemnosć komuś kto się cieszy że po pięciu minutach jest mistrzem swiata i robi cuda na kiju, ja wolę gry w których taki efekt przychodzi z czasem i skillem. Zresztą akurat po pięciu minutach fify street ma się dosyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slee(chyba moge sie do ciebie zwracac skrotem)jesli szukasz fajnego RPG(nie jRPG) to ci polecam Buldurs Gate:Dark Alliance 2(wczoraj kupilem i dla mnie 10/10)

Jesli lubisz sie kryc w ciemnosciach to splinter cell.

Jesli masz sentyment do grekow to spartan total warrior(taki misz masz,barbarzyncy z polnocy mieszkajacy pod troja?Rzymianie ktorzy uzywaja medzzy niszczenia sparty?No coz ale ozrywka przednia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam dlaczego nikt (chyba) nie wspomnial o dwóch grach:

* Onimusha 3 - świetna gra, bodajże najlepsza ze wszystkich części serii Onimusha. No i gratisowo dwie znane postacie w rolach glownych ;) czyli Jean Reno i Takeshi Kaneshiro. Grę polecam szczególnie tym, którzy lubią dużą siekanke, duży wybór broni. Postaciami gramy naprzemiennie. Walka odbywa się głównie bronią białą :lol: Fabuła jest naprawde dobrze rozbudowana, dodam tylko że Takeshi zostaje przeniesiony do naszych czasów, a jego miejsce w XVI wieku zajmuje Jean Reno. Nic, tylko grać! :lol:

* Genji - gra bardzo podobna do Onimusha 3. Równie dobra sieczka. Gra opowiada piękną historię walki pomiędzy dwoma japońskimi klanami. Świetna grafika, świetna treść. Również polecam!

Obe gry ostatnio kupilem na Allegro. Za obie dałem łącznie niewiele ponad 50 zł, tak więc naprawdę warto :lol:

PS. nie wiem dlaczego na forum niedocenioną grą jest Shadow of the Colossus i Ico. Moim zdaniem jedne z najlepszych gier na PS2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ps2 to moje 3 ulubione gierki to

Dragon Quest

Final Fantasy X

Final Fantasy XII

polecam te gry maja świetna fabułe i są długie z wieloma sekretami itp warte zagrania jeśli ktoś ma cierpliwość do licznych scen i wielu zagadek :) (mowa o Dragon Quescie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem wręcz maniakiem jRPGów oto moje tytuły:

Final fantasy 10

Seria Shadow Hearts

Suikoden 3 i 5 (4 strasznyyyyyyyyyyy syyf)

Mana Khemia Alchemists of Al Revis

a jesli chodzi o inne gatunki to

Soul Calibur 2 i 3

Tekken 5 i tag tournament

Resident Evil 4

seria Jak & Dexter

seria Crash Bandicoot

do tego całkiem udany Rpg o podobnym systemie jak final fantasy 10 czyli Władca Pierścieni Trzecia Era

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez a kingdom hearts jest retard-team disneya :/ goofy, mickey i inne donaldy... nie wiem, osobiście nie jestem w stanie wgryść się w gameplay przez tą makdonaldową stylistykę i z kieszeni wzięte założenia świata. Na odyna tylko tego brakuje, żebym utorzsamiał się z Goofym albo przeżywął jego przygodę -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "mast hewów" wypadało by z pewnością wymienić:

1. Gran Turismo 3 (jest też GT concept, też całkiem niezłe) - jest to klasyk, jest to exclusive na PS2, gra była wysoko oceniona, IMHO najlepsza ścigałka ever, nadal grywam od czasu do czasu.

2. Final Fantasy X (i X-2) - początek argumentacji patrz wyżej, chyba najlepszy jRPG tyle, że nie każdy musi zdzierżyć stylistykę.

3. Seria GTA (III, VC, SA, LCS, VCS) - wiadomo co to za gry, IMHO najlepsza seria ever, nie jest na pierwszym miejscu w rankingu PS2 tylko dla tego, że są to tytuły wieloplatformowe.

4. God of War i GoW II - gieerki pokazują potencjał drzemiący w konsoli, wyglądają naprawdę świetnie, rzekłbym, że nextgenowo, no i są niesamowicie grywalne.

5. Tekken 5 - kolejny klasyczny tytuł.

6. The Getaway (jest też sequel TG: Black Monday; obie dostępne są w platynie za jakieś śmieszne pieniądze) - taka ciekawostka zrobiona przez chłopaków z Soho, jest to klon GTA z akcją osadzoną w Londynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War I i II to po prostu dla mnie taka rzeznia że nie wydaje mi się jak ktoś kto ma ps2 nie zagrał przynajmniej w demko, gry tak zasysają przed konsolę że nie można się oderwać od tłuczenia kolejnych hord nieumarłych,cyklopów itp. Jak dla mnie fabuła jest świetnie poprowadzona i Kratos to jeden z moich ulubionych bohaterów gier ever ( obok Raziela i Princoka z trylogii PoP ) Także gry polecam szczerze tylko jeśli dopiero masz tą konsolkę to nie zaczynaj od GoWów bo inne gry będą przy nich wyglądać kiepsko:P ( chodzi mi o grafikę ). Oprócz tego to seria Burnout jest świetna, Shadow of the collosus to naprawdę gra godna polecenia i wspomniane przez przedmówców Ico- ta gra ma niepowtarzalny klimat. pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...