Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

oraz Dark Souls.

Ha! Właśnie miałem wczoraj zapytać, czy zamierzasz w to pograć. Lubisz jak cię gra gnoi?

Pewnie długo przy tym nie wytrzymam, ale chcę sprawdzić. Przy Demon's Souls bawiłem się nieźle przez kilka godzin - do czasu, gdy stwierdziłem, że to bez sensu.

W każdej części GoW uzyskałeś 100% tylko nie w GoW II. Znudziło ci się?

Nie. Po prostu czekam na moment, kiedy nie będę miał w co grać i będę miał czas wrócić do God of War II, żeby zdobyć pozostałe trofea.

I jak tam granie w Dead Island na PS3? Nie sprawiało trudności?

Nie sprawiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ciągle jeszcze powinniśmy o tym Painkillerze pisać? Od jego premiery minęło 7 lat.

Powinniście byli pisać co najmniej połowę tego co o Wiedźminie., a nie rzucać "szmatławą" recenzję kilka miechów po premierze. To tylko świadczy o tym, że nie wierzyliście w polskich programistów.

Nikt nie jest wypadkową gustów graczy na świecie.

Powiedz to fanom The Sims

Nie wiem, o co Ci chodzi z tym Painkillerem w CDA. Mamy założyć stały dział o tej grze, czy co? I od razu stały dział o Reality Pump? Nie było w CDA zapowiedzi Two Worlds II? Nie było jej recenzji? Co jeszcze ma być? Czterostronicowy artykuł publicystyczny o tym, że "to kwestia czasu, zanim Reality Pump podbije świat"? Niech podbije, to na pewno o tym napiszemy.

Tja, krótką wzmiankę. A jak Wiedźmin 3 okaże się crapem to i tak wyjdzie tipsomaniak na jego temat.

Painkiller tak. Ale patrząc na przeciętną sprzedaż multiplatformowego Bulletstorma (nawet EA wypowiadało się o sprzedaży tej gry bardzo ostrożnie, a nie standardowym marketingowym bełkotem z gatunku "jest super, jest super!"), mógłbym się spierać. Gdzie jest Bulletstorm 2, skoro gra była takim przebojem? EA chyba nie ma w zwyczaju porzucać marek, z których da się wyssać ostatniego dolara, co?

Jak EA zrobiło taki marny marketing to nic dziwnego, MW sprzeda się nawet jak będzie w 2D i grafiką sprzed 10 lat bo ma markę, a Bullet musi jeszcze na nią zapracować.

RPG to nie FPS. Od erpegów nie wymagamy multi. Jak w ogóle miałoby wyglądać? Co-op? W Wiedźminie nie ma drużyny. Deathmatche wiedźminów na arenie? Bez sensu.

W Two Worlds jest multi i całkiem pomysłowy, a w singlu też nie masz drużyny

Bo już zanim dostaliśmy pierwszą grę PCF do recenzji, wiedzieliśmy, że ich nienawidzimy i postanowiliśmy zniszczyć ich już w zarodku. Takiej odpowiedzi się spodziewałeś?

Daruj sobie ten sarkazm, chodzi o to, że lubię i Wiedźmina i Painkillera, tylko dziwnym trafem Wiedźmin od CDP zajmuje więcej obszaru pisma i dodatków do niego niż nawet wasi wrocławscy ziomale z Techlandu. CDP was sponsoruje? bo nie jest tajemnicą, że wydali ciężką kasę na promocję Witcherów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, krótką wzmiankę. A jak Wiedźmin 3 okaże się crapem to i tak wyjdzie tipsomaniak na jego temat.

Szkoda mi czasu na dyskusje z betonem, który i tak wie swoje. I udam, że nie przeczytałem w dalszej części twojego posta sugestii, że bierzemy w łapę od CDP. Masz prawo mieć swoje zdanie, ale uważaj z karalnymi insynuacjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi czasu na dyskusje z betonem, który i tak wie swoje. I udam, że nie przeczytałem w dalszej części twojego posta sugestii, że bierzemy w łapę od CDP. Masz prawo mieć swoje zdanie, ale uważaj z karalnymi insynuacjami.

To nie była sugestia tylko pytanie jeśli nie zauważyłes. W programach publicystycznych czy w debatach z politykami często zadaje się takie pytania i nikt nie robi z tego problemu. A jeżeli ktoś jest betonem (to jest cbraza jak mniemam), bo nie zgadza się z twoim tokiem rozumowania to sorry, faktycznie czas tą gadkę-szmatkę skończyć.

Edytowano przez Bolow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była sugestia tylko pytanie jeśli nie zauważyłes.

"Czy to prawda, że sprzedajesz dzieciakom z gimnazjum narkotyki?" to też jest pytanie. I uważasz, że jest niewinne? Ot, ktoś niczego nie sugerując ani nie podejrzewając, po prostu wpadł na to, żeby spytać o coś takiego. Nie ma w tym żadnej insynuacji, nieeeeeeee, absolutnie. Skończyliśmy rozmowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj współczuję odpowiadania na niektóre pytania. W2 mi nie poszedł więc powkurzam kogoś i bezpodstawnie oskarże o korupcję.

Teraz pytanie.

Jaki masz stosunek do hip-hopu polskiego a jaki do amerykańskiego. Nie jest to pytanie w stylu lubisz PEJE, DMX, tylko chodzi mi raczej o te stare składy, graczy, którzy robili lub robią to z miłości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DR, to kiedyś dla ciekawości kupiłem neonowe struny tej firmy (zielone). Fajnie wyglądają w ciemności ale po kilku godzinach grania kostką powłoka neonowa się zdziera i później wyglądają jak shit, choć na brzmieniu nie tracą. Moim zdaniem to tylko taka ciekawostka na jeden występ. A ty miałeś z nimi styczność?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłeś całego Wiedźmina 2 albo ew. widziałeś większość jak ktoś przechodził ? Czy uważasz tą grę za zbyt krótką, i czy pozostaje niedosyt ? (jeśli nie masz zdania to fajnie jakbyś przytoczył ogólne wrażenia wśród kolegów z pracy, zwłaszcza te już po ochłonięciu i z większym dystansem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz PS3 (ja także) to dlaczego najczęściej recenzujecie gry na X360.

A jaki związek ma moja sympatia do PS3 do tego, na jakich platformach recenzujemy gry w CDA? A recenzujemy taką wersję, jaka przyjdzie. Niektóre gry dostajemy i na X360, i na PS3, a wtedy można sobie wybrać, na czym woli się testować.

Aha, co sądzisz o grze Heavy Rain i Uncharted 2 i 3, oraz o polskim dubbingu do nich?

W Uncharted 3 jeszcze nie grałem. HR i U2 to znakomite gry. A o dubbingu się nie wypowiem, bo grałem w wersje angielskie. W ogóle konsolę mam ustawioną na język angielski, więc część gier sama na tej podstawie ustawia się na język angielski.

Jaki masz stosunek do hip-hopu polskiego a jaki do amerykańskiego. Nie jest to pytanie w stylu lubisz PEJE, DMX, tylko chodzi mi raczej o te stare składy, graczy, którzy robili lub robią to z miłości?

Niech sobie robią co lubię - co mnie to obchodzi? Ja hiphopu nie słucham i słuchać nie będę.

Jeżeli chodzi o DR, to kiedyś dla ciekawości kupiłem neonowe struny tej firmy (zielone). Fajnie wyglądają w ciemności ale po kilku godzinach grania kostką powłoka neonowa się zdziera i później wyglądają jak shit, choć na brzmieniu nie tracą. Moim zdaniem to tylko taka ciekawostka na jeden występ. A ty miałeś z nimi styczność?

Nie miałem i nie odczuwam potrzeby mieć. :)

1.Jeżeli Dead Island jest taka długa, to ile godzin w nią grałeś ?

No ze 30 było, bo robiłem wszystkie questy, jakie znalazłem.

2.Nie wiem czy to pytanie było, ale czy u was w redakcji pracuje jakaś kobieta ???

Tak, niejedna zresztą, ale żadna z nich nie pisze tekstów.

Oglądałeś coś Lyncha? Jak wrażenia (głównie chodzi mi o mindf**ki, z których słynie) ?

Szczerze mówiąc, nie pamiętam, czy oglądałem.

Przeszedłeś całego Wiedźmina 2 albo ew. widziałeś większość jak ktoś przechodził ?

Nie. Dałem sobie spokój z Wiedźminem 2 po kilku godzinach. Gra działała na moim kompie słabawo, w dodatku niezbyt dobrze mi się gra na PC. Miałem nadzieję na wersję na PS3, ale chyba się jej nie doczekam, więc może wrócę do pecetowego Wiedźmina 2 w jakiejś edycji rozszerzonej. Zdaję sobie sprawę z tego, że to znakomita gra i warto do niej przysiąść.

Macie już sprecyzowaną datę premiery kolejnego singla?

Nie. Czekamy na okładkę, wtedy wrzucimy numer do sieci razem z nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Przez trzy dni żadnego posta w tym wątku!

1. Wróciłeś z wywczasu? Jeśli tak, to jak wrażenia? I czemu właśnie Maroko? Czyżby miało to coś wspólnego z tym, że ten kraj to największy producent haszyszu na świecie? :wink:

2. Ile szacunkowo może wynosić koszt wydania waszej płyty?

3. Czy naprawdę heavy/thrash metal to absolutnie jedyne rodzaje muzyki jakie słuchasz? Trochę to dziwne...

4. Ponieważ jesteś ateistą, czy nie sądzisz, że teoria ewolucji jest zbyt naciągana? Że niby to wszystko stało się przez przypadek? A może bliżej Ci do bycia agnostykiem, albo wierzyć, że stworzyło nas UFO? :smile:

5. Czy czułbyś pewną satysfakcję, gdyby kieeeedyś udało Ci się przeskoczyć Smugglera swym wątkiem? W końcu dzieli Was "tylko" 70 stron różnicy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wróciłeś z wywczasu? Jeśli tak, to jak wrażenia? I czemu właśnie Maroko? Czyżby miało to coś wspólnego z tym, że ten kraj to największy producent haszyszu na świecie? :wink:

Tak, wróciłem już jakiś czas temu. Maroko wybraliśmy, bo była niezła oferta na tydzień zwiedzania + tydzień w hotelu. Było bardzo fajnie, ale prywatnie doradzałbym zwiedzanie krajów, w których jest co zwiedzać. :) Maroko pod tym względem nie ma startu np. do Egiptu.

2. Ile szacunkowo może wynosić koszt wydania waszej płyty?

Masz na myśli koszty od momentu wejścia do studia do momentu, w którym będziemy mieli w rękach gotowe płyty? Powinno wyjść coś koło 20 tys. złotych.

3. Czy naprawdę heavy/thrash metal to absolutnie jedyne rodzaje muzyki jakie słuchasz? Trochę to dziwne...

Zdarza mi się słuchać rzeczy trochę cięższych (np. Amon Amarth) i trochę lżejszych (np. Alice Cooper, Whitesnake). Zresztą tradycyjnego heavy słucham już rzadko.

4. Ponieważ jesteś ateistą, czy nie sądzisz, że teoria ewolucji jest zbyt naciągana?

Nie, nie sądzę.

A może bliżej Ci do bycia agnostykiem, albo wierzyć, że stworzyło nas UFO? :smile:

Fajnie obejrzeć sobie na Discovery jakieś głupotki o kontaktach starożytnych cywilizacji z UFO, ale nie wierzę w takie rzeczy.

5. Czy czułbyś pewną satysfakcję, gdyby kieeeedyś udało Ci się przeskoczyć Smugglera swym wątkiem? W końcu dzieli Was "tylko" 70 stron różnicy?

Nie czuję potrzeby przeskakiwania Smugglera w liczbie podstron. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płytę, to jestem trochę zaskoczony. Ja rozumiem, że metal to dość niszowy gatunek w tym kraju, ale 20 tałzenów to mimo wszystko nie jest tyle ile myślałem ( a myślałem, że kwota będzie w przedziale 50-75 tyś.). Swoją drogą być może orientujesz się jaka jest średnia sprzedaż płyt najpopularniejszych kapel metalowych w Polsce na tę chwilę.

2. Ehm... Czemu nie grasz w strategie? No dobra - w RTSy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jesteś ateistą to pewnie życzyłbyś sobie zniknięcia krzyży ze szkół i urzędów, ja jestem katolikiem ale nie mam nic przeciwko usunięciu stamtąd krzyży. A moje pytanie jest takie co sadzisz o tym, że np. w Europie (ot choćby Anglia) pracownikom (np. stewardessą) zakazuje się nosić krzyży chrześcijańskich na szyi? Tobie osobiście też by to przeszkadzało? Pytam Cię jako ateisty no bo ja uważam, że bez przesady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o płytę, to jestem trochę zaskoczony. Ja rozumiem, że metal to dość niszowy gatunek w tym kraju, ale 20 tałzenów to mimo wszystko nie jest tyle ile myślałem ( a myślałem, że kwota będzie w przedziale 50-75 tyś.).

A na jakiej podstawie szacowałeś tak wysoki koszt? Nie nagrywaliśmy w bajeranckim studiu z Panem Producentem, Który Wspólpracował Z Edytą Górniak, Więc Kosi Gruby Szmal, nie będziemy tłoczyć 50 tys. egzemplarzy w digipackach, a okładki nie robi nam HR Giger.

Swoją drogą być może orientujesz się jaka jest średnia sprzedaż płyt najpopularniejszych kapel metalowych w Polsce na tę chwilę.

Nie mam pojęcia.

2. Ehm... Czemu nie grasz w strategie? No dobra - w RTSy?

Bo ich nie lubię.

Jako, że jesteś ateistą to pewnie życzyłbyś sobie zniknięcia krzyży ze szkół i urzędów, ja jestem katolikiem ale nie mam nic przeciwko usunięciu stamtąd krzyży. A moje pytanie jest takie co sadzisz o tym, że np. w Europie (ot choćby Anglia) pracownikom (np. stewardessą) zakazuje się nosić krzyży chrześcijańskich na szyi? Tobie osobiście też by to przeszkadzało? Pytam Cię jako ateisty no bo ja uważam, że bez przesady.

Mnie nie przeszkadzają ludzie wierzący, dopóki mi się ze swoją wiarą nie narzucają - nie pytam nikogo o przekonania religijne i nie interesują mnie one. Jeżeli ktoś chce nosić symbole religijne, powinien mieć takie prawo. Z drugiej strony z Sejmu i urzędów krzyże powinny według mnie zniknąć, ze szkół również, państwo nie powinno łożyć na Kościół (bo to również moje pieniądze i nie życzę sobie, żeby były tak wydawane), a duchowni nie powinni pchać się do polityki i cieszyć takimi przywilejami (np. podatkowymi) jak teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony z Sejmu i urzędów krzyże powinny według mnie zniknąć, ze szkół również

Oj, nie przesadzaj. W Polsce wciąż jest tyle absurdalnych sytuacji,że debaty na temat tego czy krzyż z Sejmu usunąć, czy nie, powinny być na końcu listy "rzeczy do zrobienia".

Zresztą zobacz, w kalendarzyku UE świąt chrześcijańskich brak. Nie sądzisz, że to skreślanie ważnej części historii Europy? Nie sądzisz, że takie działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku?

PS Katolicy wciąż stanowią większość w Polsce i to już jest jakieś "usprawiedliwienie" dla krzyży w przestrzeni publicznej. Żydzi w USA stanowią mniejszość, mimo to jeszcze za kadencji Busha postawili przed Białym Domem wieeeelką Menorę. Żłóbka tam nie uświadczysz. Oczywiście za ten czyn nikt im kary nie wymierzał choć był to czyn niezgodny z prawem. W czym taki, z braku lepszego przykładu Rothschild, jest lepszy od Smitha?

Edytowano przez korred02
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony z Sejmu i urzędów krzyże powinny według mnie zniknąć, ze szkół również

Oj, nie przesadzaj. W Polsce wciąż jest tyle absurdalnych sytuacji,że debaty na temat tego czy krzyż z Sejmu usunąć, czy nie, powinny być na końcu listy "rzeczy do zrobienia".

Ja nie twierdzę, że trzeba marnować czas na debatowanie o krzyżu w Sejmie. Po prostu uważam, że nie powinno go tam być, a państwo i Kościół powinny być wyraźnie rozdzielone. W Polsce nie są.

Zresztą zobacz, w kalendarzyku UE świąt chrześcijańskich brak. Nie sądzisz, że to skreślanie ważnej części historii Europy? Nie sądzisz, że takie działania mogą przynieść więcej szkody niż pożytku?

Nie obchodzi mnie, czy święta kościelne są, czy ich nie ma.

PS Katolicy wciąż stanowią większość w Polsce i to już jest jakieś "usprawiedliwienie" dla krzyży w przestrzeni publicznej.

Według mnie to żadne usprawiedliwienie. Tak samo w żaden sposób nie jest usprawiedliwione to, że z pieniędzy publicznych opłacani są na przykład szkolni katecheci. Jeśli Kościół chce nauczać, niech naucza - ale za swoje pieniądze. Swoją drogą jestem ciekaw, jak bardzo skurczyłaby się polska katolicka większość po wprowadzeniu obowiązkowego podatku kościelnego dla wiernych.

Żydzi w USA stanowią mniejszość, mimo to jeszcze za kadencji Busha postawili przed Białym Domem wieeeelką Menorę. Choinki tam nie uświadczysz. Oczywiście za ten czyn nikt im kary nie wymierzał choć był to czyn niezgodny z prawem. W czym taki, z braku lepszego przykładu, Rothschild, jest lepszy od Smitha?

A co mają wspólnego amerykańscy Żydzi z krzyżem w Polskim sejmie?

Kupiłes Batmana:AC ?

Nie, nie musiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...