Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

a co uważasz o dużym poparciu dla Palikota?

To chyba żadne zaskoczenie, że sporo osób w wieku do 25 lat poparło Palikota, bo radykalne hasła do takich ludzi trafiają. Wepchnął się między PO i SLD - tu skubnął, tam skubnął i ma trzecie miejsce.

Ile razy byłeś na Przystanku Woodstock?

Ani razu. To nie są moje klimaty, bo na koncerty jeżdżę, żeby ułyszeć i zobaczyć zespoły, na których mi zależy, a nie taplać się w błocie. Na Przystanku nie grają kapele, które chciałbym zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nowy system obrony bywa czasem złośliwy (ale karne już w ogóle mnie zaskoczyły i dobiły). A pytam o nowy matchmaking ponieważ dobiera on graczy nie dość, że z naszej ligi (jeśli pokusimy się o granie sezonów, ale nie polegają one oczywiście na rozgrywce w tabeli), to jeszcze grających zespołem z taką samą ilością gwiazdek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Ciebie takie trzy pytania, które może się już powtórzyły, ale pomimo tego prosiłbym o odpowiedź:

1. Co sądzisz o starej Metallice tzn. o jej pierwszych pięciu albumach?

2. Jakiego radia słuchasz, jeżeli w ogóle jakiegoś słuchasz?

3. Czy słuchałeś kiedyś AC/DC?

Edytowano przez BocieQPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaC, co sądzisz o zespole Donots? Smuggowi już zadawałem to pytanie teraz kolej na ciebie. Dla mnie kawał super punk-rocka. chociażby kawałek "Dead man walking".

a co uważasz o dużym poparciu dla Palikota?

To chyba żadne zaskoczenie, że sporo osób w wieku do 25 lat poparło Palikota, bo radykalne hasła do takich ludzi trafiają. Wepchnął się między PO i SLD - tu skubnął, tam skubnął i ma trzecie miejsce.

Ile razy byłeś na Przystanku Woodstock?

Ani razu. To nie są moje klimaty, bo na koncerty jeżdżę, żeby ułyszeć i zobaczyć zespoły, na których mi zależy, a nie taplać się w błocie. Na Przystanku nie grają kapele, które chciałbym zobaczyć.

Kormacze, jak nie chcesz to nie musisz "taplać się w błocie", jak to obrazowo określiłeś. Tam nie ma zasady "przyjeżdżasz, masz być brudny". Chociaż jak byłem w Kostrzynie, i widziałem tłum ok. 50 ludzi, jak z pobliskiego błotnego gnojowiska zrobili sobie plac zabaw, to mnie ręcę opadły...

A wydaliście już jakąś płytę?

Tak, 5-utworową EP-kę, własnym sumptem. http://www.indespair.pl/pl/dyskografia.php?title=no_escape

Bo trochę waszych empetrójek pałęta się po sieci np. No Escape, Virus (nie słyszałem kawałka ale coś mi się z ajronami kojarzy, jakiś bonus track do składaka z Blaze'em na wokalu)

Zbieżność tytułów.

Pistachio Revoluxion,Final Destination, Another World (to o grze komputerowej?)

Te trzy nie są nasze. Zbieżność nazwy z duńską kapelą Indespair, która od kilku lat gra jako Eciton.

I druga rzecz, pytałem o to Smugglera, ale jak zwykle powiedział, że nie wie, a mianowicie czy będą kawałki amatorskich kapel w CDA? - całkiem sympatyczny dodatek to był :)

Wątpię, żeby były.

A ja bym sobie z chęcią posłuchał muzyki amatorów. niektóre kawałki moich znajomych, którzy grają w przysłowiowym "garażu" są całkiem niezłe, mają moc oraz w miarę sensowne teksty. wiem, że CDA to nie jest muzyczny promotor, ale, zapytuję się - dlaczego nie? eksperyment mógłby się powieść, i miło by było usłyszeć (przeczytać ;) od ciebie post: "pacjent żyje, i ma się całkiem dobrze". new, young age - to źle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o starej Metallice tzn. o jej pierwszych pięciu albumach?

Dla mnie "stara Metallica" to pierwsze trzy płyty. Bo jak można zestawić czarny album np. z "Kill'em All"? Trzy pierwsze albumy to było przyzwoite granie - nic specjalnego, ale da się słuchać. Nie wracam do nich, bo szkoda mi czasu na coś, co uważam tylko za przyzwoite i "słuchalne".

2. Jakiego radia słuchasz, jeżeli w ogóle jakiegoś słuchasz?

Nie słucham żadnego.

3. Czy słuchałeś kiedyś AC/DC?

Nie. Nudzi mnie ten zespół niemiłosiernie. Trudno mi uwierzyć, że nagrali tyle płyt, bo ja mam wrażenie, że grają w kółko wariacje na temat 3-4 kawałków.

Czy zamierzacie robić relacje z minecon'u który odbędzie się 18-19 listopada w Las Vegas. Czy któryś z redaktorów będzie się tam wybierał?

Szczerze mówiąc, nie wiem, po co mielibyśmy wysyłać kogoś na zlot fanów Minecrafta. Stosunek sensowności do kosztów jest według mnie zerowy.

CormaC, co sądzisz o zespole Donots? Smuggowi już zadawałem to pytanie teraz kolej na ciebie. Dla mnie kawał super punk-rocka. chociażby kawałek "Dead man walking".

Nie słucham punk rocka, tego zespołu nie znam.

Kormacze, jak nie chcesz to nie musisz "taplać się w błocie", jak to obrazowo określiłeś. Tam nie ma zasady "przyjeżdżasz, masz być brudny".

Nie o błoto chodziło w tym, co pisałem, tylko o to, że na Woodstocku nie grają zespoły, które mnie interesują.

A ja bym sobie z chęcią posłuchał muzyki amatorów. niektóre kawałki moich znajomych, którzy grają w przysłowiowym "garażu" są całkiem niezłe, mają moc oraz w miarę sensowne teksty. wiem, że CDA to nie jest muzyczny promotor, ale, zapytuję się - dlaczego nie? eksperyment mógłby się powieść

Eksperyment już był i skoro zaprzestaliśmy dawać na płycie kawałki młodych kapel, to chyba znaczy, że się nie powiódł, prawda? A muzyki amatorów znajdziesz w necie na tony - wystarczy trochę zechcieć i poszukać.

Czy znasz zespół Symphorce? Mam takie wrażenie, że mogłby on trafić w Twoje gusta :D Jeśli tak to co o nim myślisz?

Tak na szybko:

Znam kapelę, ale mnie nie rusza.

Czytałeś może książkę "Iron Maiden. Historia Żelaznej Dziewicy" Paul Stenninga? Opłaca się kupić?

Nie, nie czytałem. Z biografii Maidenów czytałem tylko "Run to the Hills".

Czy Iron Maiden jest według Ciebie zespołem satanistycznym?

Oczywiście, że nie. Jaki oni w ogóle mają związek z satanizmem? Że mają płytę i utwór zatytułowane "The Number of the Beast"? Nie ma w ogóle tematu jakiegokolwiek związku Maidenów z satanizmem.

Przesłuchałeś już w całości nową płytę Iced Earth - Dystopia? Co o niej sądzisz?

Płyta przyzwoita, ale nie porywa mnie. Nie dorasta do kostek "Something Wicked".

Podoba Ci się wokal Stu Block'a?

Tak, pod warunkiem, że nie wpada w dziecinne wysokie wokale, bo to słabo mu wychodzi.

Czy masz zamiar wybrać się na koncert tego zespołu w Warszawie?

Chciałbym, ale dzień wcześniej będę w Krakowie na Amon Amarth i nie dam raczej rady pojechać do Wawy na IE. Pojechałbym prosto z Krakowa, gdyby w nocy był ze stolicy jakiś pociąg powrotny do Wrocławia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "stara Metallica" to pierwsze trzy płyty.

A co sądzisz o AJFA Metalliki, oprócz tego, że praktycznie nie ma na niej basu? :P Dla wszystkich metalowych hipsterów Meta kończy się na Kill'em All, ewentualnie właśnie na Masterze, a jakoś nikt nie pamięta o tym świetnym krążku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...