Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy chodzić na koncerty lokalnej sceny metalowej?

Czy ja chodzę? Zdarza mi się, pewnie.

Jeśli tak czy zdarzyło ci się wyłowić jakieś ciekawe zespoły?

Jeśli ktoś lubi tradycyjny heavy, to może rzucić uchem na dwie wrocławskie kapele - Clairvoyant i Crimson Valley.

Jakie masz oczekiwania wobec nadchodzącej płytki Stosu?

Kompletnie żadnych. Jeśli nagrają świetny album - bardzo się ucieszę. Jeśli nagrają słaby - niespecjalnie mnie to obejdzie.

Ja szczerze mówiąc trochę się obawiam, nowe utwory z dem, które zostały wrzucone na YT, niespecjalnie mi podchodzą.

Masz na myśli kawałki z dema "Przebudzenie"? Ono ma już 10 lat, więc trudno po nim oceniać obecną kondycję zespołu. Inna sprawa, że nie bardzo wierzę w to, żeby była lepsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta jest już gotowa, ale jeszcze nie jest dostępna, bo póki co czekamy na okładkę. Promówka poszła już jednak do jednej dziennikarki, więc jeśli powieje z dobrej strony, w grudniu będziemy mieli już pierwszą recenzję i wywiad w prasie. A niebawem pewnie udostępnimy w sieci jeszcze coś z tego albumu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mnie to nie obchodzi, bo kontakty z X360 mam wyłącznie służbowo w redakcji, i to najczęściej z developerską wersją konsoli. Sieć w mojej prywatnej PS3 potrzebna jest mi w zasadzie tylko do ściągania aktualizacji i grania w Fifę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki płyn do płukania jamy ustnej polecasz? jakiej używasz pasty? Czy masz nadwrażliwe zęby?

Ee... Mieszasz kawę w lewo czy w prawo?

A tak na poważnie: I jak tam po seansie nowego trailera? Cieszysz się, że będzie Los Santos, czy wolałbyś, tfu, Vice City?

Krążą pogłoski o nowym GoW. I tu pytanie: Nadal mitologia grecka, czy zmiana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słyszałeś nową wersję Black Swan z albumu Thirteen ? IMHO te solowe wstawki są jakieś "niedorobione".

Według mnie cały album jest niedorobiony. Jestem nim rozczarowany, bo spodziewałem się czegoś przynajmniej tak dobrego jak "Endgame", a tu figa.

2. Kiedy wydajecie płytę ? Mam nadzieję, że nie będzie trzeba czekać tyle co na DNF :wink:

Nie trzeba będzie, bo płyta jest już gotowa. Obecnie czekamy, aż grafik skończy okładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz modele gitar?

Mam jedno wiosło - BC Rich Mockingbird NJ z przystawkami Seymour Duncan Livewire Dave Mustaine.

Model twojej pierwszej gitary elektrycznej?

W zasadzie no-name, ale ponieważ złożył go wrocławski lutnik, a nie jakiś Chińczyk, to nawet się do czegoś nadawała.

Skoro płyta już prawie gotowa to spróbujcie skontaktować się Romualdem Jakubowskim z Polskiego Radia, który prowadzi w Jedynce audycję ROCK NOC, może puści parę waszych utworów w audycji.

Najpierw chcielibyśmy mieć w ręce gotowy do sprzedaży album, żeby promować już coś, co ludzie mogliby kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Daniel. Mieliście plany na puszczenie w eter drugiego singla. Temat zmarł śmiercią naturalną czy po prostu odłożyliście to w czasie?

Temat jest wciąż aktualny i myślę, że niebawem pojawi się w sieci drugi numer. Czekamy na okładkę, żeby przy okazji ją pokazać.

Co sądzisz o postawie polskich klubów w LE?

W zasadzie interesował mnie tylko Śląsk, a wiadomo, jak sobie poradził. :) Fajnie, że Legii się wiedzie, ale nie żebym się tym bardzo pasjonował. A Wisła... cóż, jak na mistrza kraju spore rozczarowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...