Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Lubisz korzystac z FB? Sadzisz, ze ma wiecej zalet czy wad? Co myslisz o zjawisku ludzi, ktorzy wiecznie sprawdzaja fejsbuka, pisza posty i uaktualnienia statusu, melduja sie w roznych miejscach i maja pierdyliard znajomych, z ktorymi w sumie nie rozmawiaja? Chec pochwalenia sie, oznaka samotnosci, moda czy moze cos innego jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi 30 minut Sprawy Osobistej. I musze powiedziec, ze to jedna z lepszych ksiazek z calej serii. Do tego juz niemal koniec a ja nadal nie wiem wielu rzeczy (w innych ksiazkach zdarzalo mi sie domyslec kto, dlaczego, jaki bedzie zwrot scenariusza itd,) wiec trzyma mnie w napieciu.

Nie mam ulubionej, wszystkie mi sie w sumie podobaja.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, nie jestem palladynem i chodzaca sprawiedliwoscia. YT jest faktem. Moge udawac, ze nie istnieje ale nadal tam jest razem z wszystkim, co tam publikuja. Ale ok, postaram sie wrzucac linki wylacznie z autoryzowanych stron. Ale jesli chodzi ci o to, zeby glosic "hue hue, Smuggler tak zwalcza piractwo, a sam..." to prosze bardzo. Linkow do torrentow i miejsc, skad mozna pobrac te muzyke za free nie podam, choc tez sa w internecie i wiem, gdzie sa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o ściąganiu pirackich kopii gier, które się już kiedyś kupiło, ale np. płytka się porysowała? Czy twoim zdaniem fakt wydania pieniędzy na tę grę wcześniej usprawiedliwia używanie pirata i można go traktować jako swoistą kopię zapasową gry?

A dlaczego sobie wczesniej nie zrobiles kopii zapasowej?

Ciekawi mnie również, co sądzisz o używaniu pirackich gier w dzisiejszych czasach jako dem? Zakładając oczywiście, że człowiek ściągający takiego pirata po krótkim czasie odinstaluje pirata nie eksploatując go i zakupi/nie zakupi sprawdzaną grę.

Tja, w 95% po przejsciu calej gry "eeee.... jednak do bani, nie kupie...." albo "no ale po co mam kupic jak juz singla zaliczylem, a w multi nie gram". Prawda?

Czy miałeś kiedyś jakąś grę, na której twoi koledzy z redakcji oraz konkurencja nie pozostawili suchej nitki, a ty uważałeś ją za dobrą/bardzo dobrą/wybitną/twoją ulubioną? Jeśli tak, to prosiłbym o przykład takiej gry.

Nie przypominam sobie ale na pewno grales w wiele malych, smiesznych gierek, ktore inni by wysmiali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czy będąc szanowanym i poważanym oraz dobrze zarabiającym, żonatym, ustatkowanym redaktorem monopolistycznego pisma o grach jakim jest bez wątpienia CD-Action nie jest ci głupio, że nie masz samochodu?!?!

A dlaczego MUSZE miec samochod? jak bede chcial to go sobie kupie w kazdej chwili. Gdy musze gdzies szybko pojechac biore taksowke, przy dalszych wyprtawach wynajmuje samochod na ten czas... i spokoj. Nie babrze sie z OC, myciem, serwisem, itd. itp.

2. Czytałeś coś Harlana Cobena? Jeśli tak, jak oceniasz jego książki?

Cos pewnie czytalem bo nazwisko brzmi znajomo.

3. Oprócz rzecz jasna Brazil, masz jakiś film do którego często wracasz i który bardzo lubisz?

Hm... Lubie StarDust i Narzeczona dla Ksiecia (ten film ogladam w kazde swieta, jak wy Kevina).

4. Kiedy ostatnio się upiłeś?

Wtedy jeszcze nie umiales pisac. Nie lubie sie upijac, choc lubie sobie wypic dobry alkohol w sensownych ilosciach.

5. Co sądzisz o grze Postal 2?

Nic,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Co prawda nie odnoszące się tylko do CDA, ale interesujące.

Co oznacza zapis, że redakcja zastrzega sobie prawo do nieodpłatnej publikacji materiałów niezamawianych? Chodzi mi ściśle o branżę grową (choćby z uwzględnieniem upadłych magazynów). Czy chodzi tu wyłącznie o publikację ewentualnych listów, czy istnieje szansa, że wysłany tekst, w zamierzeniu większy artykuł, zostanie opublikowany bez uzgodnienia z autorem (bez zwrotnej informacji lub propozycji wynagrodzenia)?

Zastanawia mnie, czy w tej kwestii liczyć trzeba wyłącznie na uczciwość redakcji (a może to zwyczajnie ryzyko ewentualnego wolnego strzelca?).

Edytowano przez Vacter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce oznacza to tyle, że jesli napiszesz do nas jakis tekst (na nasze zamowienie) a on nie pojdzie do druku, to i tak dostaniesz za niego kase.

Jeszcze sie nam nie zdarzylo, zeby wziac cudzy tekst z maila itd. i wrzucic go jako artykul i NIE zaplacic (pomijam listy do AR czy np. konkursy na recenzje itd. gdzie np. piszemy, ze nagroda bedzie publikacja albo jakies upominki).

Krotko mowiac - nie zamierzamy nie placic za teksty, ktore publikujemy jako recenzje/zapowiedzi/publicystyka - chyba ze autor sam zaznaczy, ze nie chce za to pieniedzy.

A powyzszy tekst, ktory cytujesz jest po prostu prawnicza formulka, ktora sie rytunowo umieszcza w pismach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze przekazanie władzy w ręce Qnika było dobry posunięciem udżwignie ciężar odpowiedzialności ??

Myślisz ze przekazanie władzy w ręce Qnika było dobry posunięciem udżwignie ciężar odpowiedzialności ??

nie, zalamie sie i powiesi na lejcach, jak to kon...

@@@DARK PINK

Jedyne co mielismy wspolne z jakimkolwiek forum antyfanow to to, ze czasem tam zagladalem i robilem sobie z nich jaja i wdawalem sie w pyskowki, czesto zreszta przegadujac i wysmiewajac wszystkich tam akurat obecnych trollface.gif. Nie obchodzi mnie kto tam bywal i co pisywal, bo nie moja sprawa jak ktos odreagowuje zyciowe i zawodowe frustracje. Anastazja czy Hermenegilda - whatever...

Fora te zreszta juz nie istnieja, bo albo zmadrzeli albo im mamy przestaly dawac kase na internet.

A jako redakcja nie mielismy zadnej mozliwosci by takie forma zamknac (zakladajac nawet, ze chcielibysmy...) bo niby jak "Policja? Zamknijcie ich forum bo nas nje lubia"?

Jesli ktos czul sie dotkniety jakimis tresciami na forum, to mogl zlozyc doniesienie do prokuratury. A np. ja olewalem wszelkie zaczepki i epitety, jakie w moja strone kierowano na tych forach. Dlaczego? Bo mialem to i ich w d... i tym samym nie widzialem powodow by jakiegos dupka scigac, bo raczyl mnie nazwac "pedofilem" gdyz "odpowiadam na listy dzieciakow". A niech se gadaja, moze ich nedzne zycie w ten sposob bedzie mialo jakis sens. Bo antyfanami najczesciej zostaja ludzie nieszczesliwi, zakompleksieni i pogardzani przez otoczenie... I hejtem lecza swoje kompleksy i maja nadzieje, ze w koncu ktos ich zauwazy, chocy ten, ktorego hejtuja. No coz, nawet nie pamietam ksywki tego cwoka. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Smugg, ze sie wtrace, ale nie moge sie powstrzymac.

"granie w gry" w "waszym wieku" to taka lekka pedofilia..trollface.gif

Albo nie znasz znaczenia slowa pedofilia, albo przyprawiasz pieprzem farmazony. I prosze pokaz mi, ktora gra ma ograniczenie wiekowe "do", a nie "od". Gry to hobby jak kazde inne, a Twoja powyzsza wypowiedz to absurd.

A w wcześniejszym poście pisałem o waszej PRZPYADKOWEJ obecności na forum antycda. Co dowodzi, że to nie jest tylko hejtpage założony przez ludzi, którzy czytają CDA tylko dlatego, że znajdują je w śmietniku... i hejtują tak bez celu.

A dlaczego byla przypadkowa? Czasem fajnie jest podraznic sie ze smutnymi, zakompleksionymi misiaczkami, ktore staraja sie dowartosciowac znajdujac sobie podobnych hejterow tego samego czasopisma. W koncu w kupie razniej, bo kupy teoretycznie nikt nie ruszy... Po raz kolejny Twoj tok rozumowania i laczenia ze soba faktow wydaje mi sie dosc zagadkowy.

W takim razie widzę, że nie dziwi Cię wiele rzeczy np. ataki z 11 września wcale nie były zaplanowanym działaniem mający dać prawo Bushowi ataku na afganistan. Łatwiej wierzyć w to co mówią, że to jacyś źli i głupi terorryści, którzy się spotkali...

A czyz nie jest znanym zjawiskiem, ze kazdemu wiekszemu wydarzeniu towarzysza teorie spiskowe? Zreszta ponownie Twoj tok myslenia mnie zadziwil... Gdzie forum antyfanow CDA, a gdzie 11 wrzesnia i wnioski, odnosnie tego, co dziwi Smugga...

Pisałeś, że Bóg jest dla ciebie na pierwszym miejscu,a później długo nic, ale było to już dawno, więc smuggler się zmienił, a ty możesz nie pamiętać...

Kupuje CDA od 1996 roku, od pierwszego numeru pisma, na strone i forum zaczalem zagladac na 2-3 lata przed rejestracja i ja tez nie pamietam, by Smugg kiedykolwiek i gdziekolwiek napisal, ze to Bog jest dla niego no.1. Czyzby spisek? A moze po prostu pamiec plata Ci figle lub wyobraznia stara sie zmienic fakty?

@Smugg

Jest jakis sposob na skontaktowanie sie z Gemem? W pismie mozna przeczytac jego recki i opinie, ale na forum temat z pytaniami do niego jest zamkniety, a i on sam ostatni raz byl online 22 grudnia...

jacek.smolinski@cdaction.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że fakt, że nie pamiętasz kiedy była bitwa pod grunwaldem czy samosierra też dowodzi, że ich nie było. A fakt, że ja to wiem dowodzi, że rozum płata mi figle i jestem miłośnikiem teroii spiskowych.

Roznica jest taka, ze jako milosnik historii doskonale pamietam nie tylko daty tych bitew, ale takze dodatkowe fakty z nimi zwiazane, a nawet gdybym tego nie wiedzial, to te informacje bez problemu odnajde. Z kolei Ty na chwile obecna nie jestes w stanie nikomu udowodnic, ze to co mowisz nie jest tylko i wylacznie wytworem Twojej wyobrazni. Na tej samej zasadzie ja moge napisac, ze w garazu mam cztery Ferrari i dwa Lamborghini i jestem szefem Valve (tak, Gabe Newell to ja - nikt nie wie, ze plynnie mowie i pisze po polsku!), a kto mi nie wierzy ten jest kiep. Skoro sam autor tej niby wypowiedzi jej nie pamieta i jest przekonany, ze nic takiego nie napisal, skoro ja mimo swojego stazu tutaj tez nie przypominam sobie, zeby Smugg kiedykolwiek cos takiego mowil, to istnieje duze prawdopodobienstwo, ze starasz sie wmawiac innym fikcyjne opinie i/lub to, co chcialbys uslyszec. Albo Ci sie pomylily osoby, albo fora, albo...

Pozwól, że do reszty Twojej wypowiedzi się nie odniose, bo niechcacy moglbym naruszyc zasady netykiety, a opinii na FA z powodu Twojej osoby nie zamierzam sobie psuc. Dlatego zycze Ci milego dnia i bycia blizszym rzeczywistosci. smile_prosty.gif

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czego ma dowodzic twoj post, tak naprawde - Darku Pinku? Ksywke mozesz zmienic ale nie adres IP trollface.gifTwoje nowe konto zostaje zablokowane, a przy probie stworzenia nastepnego masz bana permanentego.

Jesli ktos tworzy sobie wlasna wersje historii, w ktorej pod Grunwaldem w 1836 walczyli Hunowie z Majami, i ignoruje uwagi "no ale zaraz, przeciez tak nie bylo", dowodzac przy okazji, ze owa bitwa nieprzypadkowo miala miejsce, gdyz to efekt spisku masonsko-feministycznego, to jaki sens ma dyskusja z taka osoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Nikogo nie obraziłem, nie złamałem regulaminu. Jedyny powód dla ktorego mnie banujesz i usuwasz moje posty, toto, że pisze niewygodne fakty, którym czasem nie możesz zaprzeczyć? Czy taki inteligetny jak Ty facet.... musi się uciekać do tego typu tricków?

Tak.

Ban permanenty za multikonta i probe ominiecia regulaminowej kary.

Adieu.

Edytowano przez Smuggler
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadać takie pytanie o CD-Action...

Mam komputer AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz, 2gb ram, windows 7 32 bit home premium, geforce9600GT 1024mb.

Wiem że nie możecie zdradzać pełniaków i nie pytam o znaczne szczegóły, chcę tylko orientacyjnie wiedzieć kiedy- teoretycznie- mniej więcej może pojawić się pełniak o wymaganiach minimalnych wyższych niż dane mojego komputera? Nie pytam się o żadne szczegóły, tyle ile możesz powiedzieć. Bo wiecie jak sam pisałeś na rok do przodu nawet jakie pełniaki będą a i orientujesz się co jest w waszym zasięgu. Hmm, to jak?

Przepraszam z góry jeśli nawet to pytanie to pytanie o za wiele.

Edytowano przez CahirMawrDyffryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...