Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Widziales juz ten spot wyborczy? Jaka jest Twoja opinia na temat przedstawionych w nim postulatow (pomijajac juz sam fakt, ze to tylko kielbasa wyborcza)?

ZERO POLITYKI W TYM WATKU. [smg]

EDIT:

sad_prosty.gif To gdzie Cie o to zapytac?

Jesli bardzo musisz to na priv ale ja naprawde nie cierpie rozmow o polityce.

Edytowano przez Smuggler
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo straszyliście Howkina aby usunął to :

http://webcache.goog...kop.pl/wpis/123 ????

W ogole. Sam jestem ciekaw czemu to usunal.

I dlaczego olewacie ta sprawę ? ;p

Bo nie ma sprawy, jest tylko zbiorowy hejt,

9kier nie zna się na grach albo udaje że się zna,

Spoko. Twoja opinia w tej sprawie wiele dla mnie znaczy. Moze cos na temat splątania kwantowego teraz oglosisz, tonem kategorycznym?

może utwórzcie nową gazetke jak tak bardzo ja lubicie i niech recenzuje , jedzenie , albo jakieś wydarzenia historyczne np. II Wojne Światową , już widzę te ponętne opisy ,,II wojna światowa była nudna, Brak było w niej emocji, ocena wojny 6/10 xD

Wiesz czym sie rozni pizza od twej opinii? Pizze zamawialem i ucieszylem sie, gdy w koncu sie pojawila przed moimi oczyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie zapoznalem z zawartoscia pod tym linkiem. Bol tylka, zgrywanie kozakow, internetowi damscy bokserzy i niski poziom wypowiedzi, czyli w znakomitej wiekszosci duma gimbazjum. A w realu pryszczate leszcze, ktore tylko w d... byly i g... widzialy.

@down

A dlaczego ja mam odpowiadac, jak to temat z pytaniami do Smugga? Swoja droga zabawne, ze o bolu tylka pisze osoba, ktorej posty zostaly popelnione wlasnie z jego powodu (czyzby czynilo Cie to ekspertem w tym zagadnieniu? ;)). Intrygujace sa tez te "dowody" niby potwierdzajace slusznosc krytyki, o ktorych piszesz. Czyzby chodzilo o dowod w postaci tego, ze jestes przekonany o slusznosci wlasnej opinii, przez co automatycznie to Ty masz racje? ;) Co do fali placzu, bicia piany i poziomu wypowiedzi, to jednak sugeruje powrot na wykop, tam koledzy doskonale udowadniaja wlasna kulture osobista i zakladam, ze chetnie podziela sie z Toba swoim doswiadczeniem. No i last but not least - sluchasz Nicky Minaj? Ogladasz komedie romantyczne z Bollywood? Jestes weganinem? Nie? Do czytania tekstow 9kier tez Cie nikt nie zmusza...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DubleUp Wasz poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia :O , Nie odpowiadacie nawet na jedno moje pytanie smile_prosty.gif widać CdAction skończyło się razem ze swoja społecznością a negatywne wypowiedzi sa dla was jak piasek w oczy, leje sie piana z ust i ogólny ból [beeep] spowodowany brakiem umiejętności przyjmowania krytyki potwierdzonej dowodami.

Czekam na kolejną fale płaczu bez odpowiedzi iż NajnKarta jest slicna supel recenzentką gier smile_prosty.gif

ps. Nie jest. (No shit Sherlock...)

Na razie ty tu chlipiesz, ze olewamy gimbazjalny shitstorm. Wiem, wiem, to sie nazywa "brakiem umiejetnosci przyjmowania krytyki" co w tlumaczeniu na polski znaczy "macie przyznac, ze mamy racje i robic to, co wam powiemy". No shit, Sherlock. Kupowanie CDA nie jest przymusowe. My robimy pismo tak, jak uwazamy za sluszne, a wy mozecie je kupic, albo nie. I to jest uczciwe. Natomiast nie bedziecie nam narzucac jaka polityke personalna/wydawnicza mamy prowadzic. I tyle.

PS. Jakikolwiek foch w reakcji na te slowa dowodzi, ze nie masz umiejetnosci przyjmowania krytyki. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje drogi gimnazjalny przyjacielu, stawiający spację przed przecinkiem (i czyniący inne znaki nakazujące przyjmowanie Ciebie jako ważny autorytet w pisaniu recenzji), że tu nie chodzi o to, że wy się nie zgadzacie. Jako czytelnicy mamy pełne prawo nie zgadzać się z "obiektywną" (hehe, jeszcze nie było) recenzją dziewiątki. Ale prawa nazywania ją za to *#@&%#@ czy *#@&@% albo #$%@#% ewentualnie ^%#@ to już nie mamy. Gownem to obrzucają szympansy. Nauczcie się kultury.

Edytowano przez Akron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chyba nie mają co robić, skoro ich życiowym celem jest zjechanie, skrytykowanie (o ile tak to można nazwać) i tak dalej kogoś, kto zna się na rzeczy lepiej od nich. Ja też mam pewne zastrzeżenia do CDA i niektórych artykułów, wiadomo że nikt nie jest nieomylny i idealny, ale do cholery - nawet jeśli mi się coś nie podoba, nie muszę od razu nikogo obrażać, albo oznajmiać tego światu w naprawdę żałosny sposób. No ale cóż, jak mawiał Lem: "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów". Cytat wręcz idealnie podsumowujący sytuację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ex95

Cóż, nie ma żadnych wątpliwości, że im większa społeczność, tym silniejsze w niej instynkty stadne.

Forma krytyki o której mówisz może i faktycznie jest dosyć niskich lotów, jednak powoduje ją zapewne ładunek emocjonalny - tu kuriozalnie: głównie nostalgia.

Duża część aferzystów wychowywała się na CD-A i ma za złe to, że pismo nie "dojrzało" wraz z nimi.

Gdy masz -naście lat, to styl prowadzenia dyskusji przez Smugglera faktycznie może budzić swoisty rodzaj respektu, gdy masz ich już trochę więcej - niekoniecznie.

9kier może i faktycznie zaliczyła delikatną wtopę, jednak gromy które na nią spadły to nie wynik rozgoryczenia samą recenzją, ale raczej żali, które kumulowały się przez x ostatnich lat. wink_prosty.gif

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9kier - cytowanie selektywne ma to do siebie, że często umyka sens cytowanej wypowiedzi:

9kier może i faktycznie zaliczyła delikatną wtopę, jednak gromy które na nią spadły to nie wynik rozgoryczenia samą recenzją, ale raczej żali, które kumulowały się przez x ostatnich lat.

Jeśli natomiast pijesz do samego słowa "wtopa", to miałem przez to na myśli wchodzenie w polemikę z trollami, ale to pisałem już w twoim temacie.

Do recenzji wolę się nie odnosić, bo nie miałem okazji zagrać w rodzimą produkcję This War of Mine i nie jestem obiektywny.

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggie czytales autobiografie Mike'a Tysona pt.: "Moja Prawda" ? Jesli nie to polecam, jest napisana w taki sposob, ze faktycznie ma sie wrazenie jakby pisal ja czlowiek ktory pare razy mocno oberwal w leb. Normalnie bylaby to wada, ale w tym konkretnym przypadku to powazna zaleta.

PS. Obejrzales juz ta walke o pas Asi Jedrzejczyk? Broni tytulu juz w czerwcu na gali z kilkoma innymi Polakami w Berlinie (walczy m.in. Hallman czy Jotko. Walka wiec o sensownej porze i dostepna za friko w Extreme Sports :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie jestem obiektywny.

biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Coś nie tak z tym sformułowaniem?

Recenzję widziałem, ale w grę nie grałem, więc nie jestem w stanie zweryfikować na ile miałaś rację, pisząc o niej tak, a nie inaczej.

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic osobistego, podśmiechuję się trochę z tego obiektywizmu, który jest tak wałkowany wszędzie, bo dopóki nie jesteś maszyną, która ocenia grę w zerach i jedynkach, nie ma czegoś takiego. Nie da się obiektywnie ocenić emocji. Ani obiektywnie ocenić, czy coś jest fajne, czy nie. A czyste "ficzery" to sobie można przeczytać i tu nie bardzo jest pole do różnych opinii.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu myśli raczej to, że nie mogę obiektywnie ocenić tego na ile twoja recenzja była rzetelna, bo w samą grę nie grałem. Nie rozumiem dlaczego zbieram cięgi za użycie tego słowa.

Bo obiektywnosc nie istnieje przy ocenie rzeczy odbieranych subiektywnie. Obiektywnie mozesz powiedziec, ze wczoraj bylo o 2 stopnie Celsjusza mniej niz dzis. Ale juz nie mozesz obiektywnie ocenic czy dzisiejszy dzien jest ladniejszy niz wczorajszy, bo ktos uzna, ze wczoraj bylo ladniej i co mu zrobisz?

Nic mu nie zrobię, bo ma prawo do własnego zdania. Bazując jednak na czynnikach takich jak temperatura powietrza, zachmurzenie, wilgotność oraz prędkośc wiatru mogę powiedzieć, że była dobra i będzie to opinia stosunkowo obiektywna.

Obiektywność to nie ocenianie w systemie zero-jedynkowym, ale raczej bezstronność, brak uprzedzeń przy podejściu do tematu.

Obiektywnosc nie istnieje :)

No to ocen obiektywnie czy buddyzm jest lepszy od shintoizmu? smile_prosty.gif

Nie jestem na tyle kompetentny, by móc się na ten temat wypowiadać.

Redaktor CD-A natomiast w kwestiach gier powinien być jako tako obeznany i myślę, że mogę tego oczekiwać.

Obeznania na pewno, ale dlaczego obiektywizmu?

Nie wiem co to za moda, by zasłaniać się subiektywnością opinii - profesjonalna recenzja powinna cechować się jak największą obiektywnością, bo ma dać czytelnikowi rozeznanie, czy dany produkt faktycznie spełni jego oczekiwania.

Poczytaj definicje recenzji, a wtedy zobaczysz, ze z zalozenai jest to SUBIEKTYWNA opinia. A silenie sie na obiektywizm to "muzyka totalnie do bani, ale ze komus moze sie bardzo podoba, to dam 5/10". Bez sensu. Ale dla ciebie moze to byc najlepszy soundtrack w grach ever. I co teraz?

Mam nadzieję, że nie zbesztasz mnie za posiłkowanie się Wikipedią:

Krytyczne lub pozytywne omówienie utworu (...), którego celem jest poddanie ocenie wartości tego dzieła w oparciu o powszechnie przyjęte kryteria lub w sposób czysto subiektywny.

A jakie sa "powszechnie przyjete kryteria ocen gier"? Ano nie ma, tam obowiazuje czysty subiektywizm przeciez.

Używanie argumentu, że każda recenzja jest całkowicie subiektywna to nic innego, jak przyznanie, że recenzja napisana przez wydawcę jest równie rzetelna, jak ta spod pióra (w teorii) bezstronnego redaktora CD-A.

Nie, bo nie jest bezstronna, a to co innego niz obiektywizm. Ja moge subiektywnie powiedziec "dla mnie 2/10" albo "9/10" i nic to dla mnie nie zmieni - dostane te sama wierszowke itd. Dla wydawcy ocena "9/10" to znacznie wieksza sprzedaz, wiec i zyski, wiec on bedzie sie staral gre ocenic jak najlepiej. Czujesz roznice? I nie mow, ze jak damy grze 2/10 to oni zabiora nam reklamy, wiec my tez dlatego dajemy 9/10. Dawalismy blockbusterom niskie oceny i jakos nadal sa reklamy w CDA.

Właśnie dlatego napisałem, że opinia niezależnego recenzenta jest bardziej obiektywna od opinii wydawcy.

Ja wole slowo RZETELNA a to nie to samo.

Jeśli chodzi o fragment:

nie mow, ze jak damy grze 2/10 to oni zabiora nam reklamy

To nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek coś takiego głosił.

Antycypowalem typowe reakcje. Nie mowie, ze ty to mowiles, a tylko ze czesto takie "argumenty" padaja.

No i Smg ma rację, to jego temat, więc nie ma sensu tu toczyć długawych dysput na ten temat.

Nie musisz mowic, ze mam racje. Zawsze mam racje. trollface.gif

PS. Wcialem sie w dyskusje ale kurde w moim watku jest, to mam moralne prawo tongue_prosty.gif.

Wtedy byłem zły, że pociąłeś w drobne części moją wypowiedź, którą kierowałem do 9kier. Teraz jak najbardziej jest to na miejscu.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na twoje wątpliwości z AR (choć pewnie już sporo osób zdążyło to zrobić), IDDQD to był kod na nieśmiertelność (herosowi aż oczka od niego bielały), a IDKFA dawał wszelką broń, amunicję oraz wszystkie trzy kolorowe klucze.

Swoją drogą, bo od dłuższego czasu o tym myślę - nie miało być aby cesarza lodów WANILIOWYCH, zamiast bakaliowych? Patrz AR bodaj z numeru 04/03...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe akurat Lem to faktycznie powiedzial.

Tylko gdzie? Pisząc posta, sugerowałem się tym, że czynione przez internautów próby dotarcia do źródła tej wypowiedzi - a przynajmniej te, które prześledziłem - kończyły się fiaskiem. Nawet fani z forum.lem.pl nie dali rady.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...