Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

http://polygamia.pl/...era__.html?bo=1

mów sobie co chcesz, to była konkurencja, rozumiem.

A co mam mowic, z wszystkich pism konkurerncji Gambler najbardziej mi pasowal.

ale ja poczułem się dziwnie po lekturze artykułu.. przez moment znowu malutki a zaraz potem taki stary.

ch**ernie mi brakuje tamtych lat, tej beztroski, klnięcia na sterowanie w crusaderze, posiadówek z kumplami przy pierwszych robakach, mk123, hirołsach, samotnych nocnych sesji w dooma, duke`a...

Aha, tesknimy za mlodoscia - czyli zaczynamy czuc sie staro, tak? Spoko, przejdzie ci za pare lat.

Smg, czy Ty wiesz, że Multimedialny Odlot (pamiętam ten kicz biggrin_prosty.gif) na polsacie prowadził TEN Piotr Rubik? biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif z krzesła spadłem !

11.20

Wiedzialem, ale jakos to mnie nie rusza.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Smuggler czytałeś może tę książkę? http://lubimyczytac....-napisalo-zycie

A może ktoś z obecnych tu czytelników by się wypowiedział, bo zastanawiam się czy warto ją kupić? smile_prosty.gif

A tak naprawdę, to już jestem przekonany po recenzjach, co do zakupu, ale chcę poznać więcej opinii i zachęcić do zapoznania się z tą pozycją ze względu na ważny temat i aktualny. By samemu wyrobić sobie zdanie. smile_prosty.gif

Edytowano przez clancy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanom (eks)majora Jacka Reachera przypominam, ze 14.01 wychodzi w Polsce najnowsza ksiazka Lee Childa z tym bohaterem w roli glownej.

Jako, ze zrobilem przedplate, w minute alb dwie po premierze ksiazka laduje na moim Kundelku.

I to wlasnie lubie w e-ksiazkach.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paperwhite jest IMO duzo lepszy, bo ma podswietlenie ekranu - i nie chodzi o to, ze mozna czytac w ciemnosci, a o to ze odpowiednio dobrany poziom oswietlenia pieknie podbija kontrast. W pelnym sloncu tego nie widac ale juz przy czytaniu w normalny dzien na kanapie czy fotelu - podswietlenie naprawde duzo daje.

PW kupilem jak tylko pojawilo sie na rynku (z USA mi MQc przywiozl, jak pojechal na E3) i to bylo jakies 500 zl - uwazam, ze bardzo dobrze zainwestowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggie tradycyjnie wracam do Ciebie z watkiem MMA. Najprawdopodobniej w tym roku UFC zorganizuje gale w Polsce. Wszelkie znaki na niebie i Ziemii wskazuja, ze odbedzie sie ona juz w kwietniu. Dana White najprawdopodobniej zechce wykorzystac fakt, ze o pas walczyc bedzie nasza Joanna Jedrzejczyk i zrobi z tego walke wieczoru. Najwieksze szanse na organizacje ma Lodz i Krakow. Moje pytanie - czy gdyby te niepotwierdzone informacje okazaly sie prawda pojedziesz na te gale?

Dodatkowo: miales przyjemnosc obejrzec walke o title shot Joanny Jedrzejczyk z Claudia Gadelha? Pytam bo wiem ze Cie odcieli od UFC ;). Jesli nie to zalecam nadrobic ta zaleglosc, Asia zawstydza dyspozycja wiekszosc fighterow z KSW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale... moze chociaz gry sprzedawales na atarynke? Seksmisje, Freda, Miecze Valdgira, Robbo?

Nic, zero, null.

O C64 juz pisze teksty

Nie zapomnij choć wspomnieć o C 4 plus smile_prosty.gif To był mój pierwszy "komp" - straszna pomyłka confused_prosty.gif

Nawet mi nie mow - pozyczylem od znajomego na 2 dni... i sie zepsul. :/ No to wypadalo naprawic na swoj koszt, Grrr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działał... tyle, że nie bardzo miało na nim co działać - w pamięci to mi się może ze 2-3 gry zachowały. Jedyny tytuł jaki pamiętam to Trap Door (platformówka z jeżem)

Gdzieś go jeszcze mam... może kiedyś spróbuję uruchomić, choć prędzej zrobię dekoracje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...