Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Szczerze - nigdy sie nimi nie jaralem. W ogole malo kto z polskich uatorow sf (wspoleczsnych) mnie rusza. A Piekara IMO stal sie wyrobnikiem piora (te kontynuacje Conana pisane jako Jack de Craft, ze o zlosliwosciach w strone Sapkowskiego w niektorch tesktach o Arrivaldzie nie wspomne, ewidente "pozyczki" pomyslow od innych - Ponury Milczek to kiepska kopia Ksiezycowej Cmy) itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ukończyłem mass effect (taka moja kupka wstydu), wiele osób mówiło że zakończenie jest... słabe.

Ja osobiście nie mogę się z tym zgodzić, jak dla mnie było to jedne z najlepszych w grach wideo, wydaje mi się ze wszyscy ci którzy krzyczeli na netach to osoby które chciałyby endingu z bohaterem który rzuca flagę i mówi ze wygraliśmy wojnę (taki hollywoodzki obraz [call of duty?]) i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

Tutaj mam pytanie dla ciebie, czy tez uważasz ze zakończenie trylogii jest słabe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, jednak przypomnialem sobie film i na necie przejrzałem dyskusje na jego temat. I baardzo wiele rozbieznych opinii, wiec ciekawilo mnie Twoje zdanie.

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważne (już bez jaj) pytanie. Nie wiem czy ktoś się ciebie o to pytał... Ale czy często dostajesz maile (listy), o totalnie głupiej treści? Chodzi mi o te śmieszne teorie spiskowe CDA, rozmaite prośby o konkretne gry itp. Chodzi mi o mniej więcej ile procent jest głupich, proporcjonalnie do ilości wszystkich listów z całego miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aż tak źle. :) Ja myślałem o minimum 40%... Ale mam jeszcze jedno pytanko. Pod recenzją "Deadlings" napisałeś że jesteś rozczarowany, bo prawie wszystkie recenzje były sensowne, na poziomie itp. Czy naprawdę chciałeś rozmaite "kwiatki" do wyśmiewania? Powiem tyle- trzeba było powiedzieć, to napisałbym taką recenzję, że aż byś się za głowę złapał. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, nie jestem palladynem i chodzaca sprawiedliwoscia. YT jest faktem. Moge udawac, ze nie istnieje ale nadal tam jest razem z wszystkim, co tam publikuja. Ale ok, postaram sie wrzucac linki wylacznie z autoryzowanych stron.

No dobra, ale torrenty też są faktem, razem ze wszystkim co tam jest. Analogia do oglądania na YouTube filmów czy seriali byłaby chyba w tym przypadku jak najbardziej uzasadniona: niby nie wchodzę w posiadanie niczego, ale i tak duch piracenia jest tu obecny, bo robiąc tak, korzystam za darmo z owoców czyjejś ciężkiej pracy, za które ktoś chciałby dostać zapłatę a które zostały opublikowane bezprawnie.

Ale jesli chodzi ci o to, zeby glosic "hue hue, Smuggler tak zwalcza piractwo, a sam..." to prosze bardzo.

Nie no, nie jestem tak małostkowy, żeby się czymś takim ekscytować - może to emotka, której użyłem, sprawiła takie wrażenie, ale nie chciałem po prostu, by ktoś w moim poście dopatrzył się natarczywości czy wyrzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie dziwne pytanie, do ciebie smuggler. Jakie jest twoje najskrytsze marzenie, które nie zrealizowałeś, a chciałbyś zrobić? Żeby było uczciwie, to moim marzeniem jest, odwiedzić różne kraje, i poznać zagraniczne kultury, i zwyczaje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler- Jak nie chcesz się dzielić, to OK. Nie chcę cię naciskać, w żaden sposób. Ale jak jesteś ciekaw, to moim celem który chcę osiągnąć to: Chiny (i nauka języka, oraz sztuk walki), Do Egiptu w celach turystycznych. Ogólnie kiedyś mam zamiar odwiedzić Amerykę Południową, i oczywiście Afrykę (fajnie tam prawda?). Jeszcze jest parę miejsc, które chcę odwiedzić, ale nie powiem o nich. Bo jak ty nie chcesz powiedzieć, to ja też nie muszę o moich, bardziej szalonych pomysłach mówić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierw wypada bym się przywitał, gdyż pierwszy raz do ciebie piszę. Dzień dobry, lub dobry wieczór, zależy kiedy czytasz. Jak twoje nerwy rage.png , po czytaniu tych wszystkich pytań i ogólnie jak zdrowie.tancze.gifwink_prosty2.gif

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...