Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Nie narzekam...

Oto moje pytanie: jakie mógłbyś mi polecić książki, których, że tak powiem "wstyd nie znać". Dodam, że interesują mnie te z gatunku fantastyka/do przemyślenia; coś w stylu Lem, Orwell

No to Lem, Orwell i cos w tym stylu :).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko :)

Mam jeszcze jedno pytanie:

W którymś AR napisałeś, że interesujesz się sumo. Co spowodowało, że zainteresowałeś się tą sztuką walki? Co jest w niej ciekawego według Ciebie? Czy interesujesz się innymi sportami walki? Myślałeś może kiedyś o trenowaniu sumo/judo/zapasów?

OK, to było więcej niż jedno, sorry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem ogladac na Eurosporcie... i spodobalo mi sie. Bardzo fair play, bardzo dynamiczna (wbrew pozorom). bo walki zwykle trwaja kilka sekund, czasem kilkanascie, rzadko kiedy kilkadziesiat... a do tego pomijajac jakies sytuacje, gdy trzeba ogladac powtorki na video by znalezc zwyciezce (bo przegrywa ten, kto pierwszy dotknie ringu czymkolwiek innym niz stopa a obaj zawodnicy runeli naraz)

to w 9 wypadkacg na 10 sam mozesz od razu stwierdzic kto wygral. Nie ma ze pol godziny wala sie po ryjach po czym "decyzja sedziow": wygrywa ten, kto naszym zdaniem byl duzo slabszy itd.

Uprawiac sumo - Boze, nie. Po prostu lubie ten sport ogladac.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggie polecam Ci dzisiejsza gale mma FEN na polsacie (a najlepiej polsacie sport) jesli znajdziesz czas. Polecam o tyle ze toczy sie we Wroclawiu i prezentuje niezly poziom. No i walcza ludzie z mojego klubu, m.in.: Michal Michalski. Od 19 na Polsacie Sport albo 22 na Polsacie (ta druga jest niepelna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj czy czekasz z niecierpliwością, lub czy w ogóle czekasz bardziej niż przeciętny gracz na Wiedźmina 3. I czy jak czekasz i planujesz zakup, to czy będziesz grać na PC czy PS4 lub Xbox-ie??

Czekam i bede gral na PC. Tak naprawde czekam na 2 gry: ME 4 i Wiedzmin 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waćpanie Smugglerze, czy waszmość pan miał już styczność z Kindle Paperwhite II? Odświeżyłem sobie tekst czytnikowy z nr 216 CDA (w związku z moimi dylematami: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=268585), tamże była mowa o pierwszej generacji Paperwhite'a... A może było już coś w CDA o tym nowszym modelu i moim oczom umknęło? Miłego dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy model i mi wystarczy, gdybym nie mial, kupilbym dwojeczke. Tak naprawde rozni ja od jedynki poprawione oswietlenie, choc mi to z jedynki nie przeszkadza.

Na Voyage poczekam az stanieje, na razie dosc absurdalna cena, prawie 200 $ - z 50 musi stracic minimum.

Wiecej szczegolow - w twoim watku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam szklarnia teraz?

Pytam bo nabyłem sobie pierwszą stałkę f50/1,4 i się przyzwyczajam do zdjęć bez kręcenia pierścieniem zoom. Się nachodzić trzeba smile_prosty.gif - za to zdjęcia fajnie/inaczej wychodzą. Na cropie (N D7000) do portretów i dalszych planów fajny. Do zdjęć w pomieszczeniach i "street foto" trochę za wąski.

Szklarnia bez zmian - mam wszystko, czego potrzebuje... poza czasem na robienie fot. A co do stalek to nie ma jak portetowa 85-tka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluj ze dales sie odciac od UFC Smuggie... to co zrobila z dotychczasowa mistrzynia Joanna Jedrzejczyk przechodzi pojecie. To ze mamy Polke z pasem UFC to jedno, ale to ze Wielka Pania z Wielkiej Organizacji zmasakrowala nieznana swiatu dziewczyna z Olsztyna to juz wielka rzecz. Przegladalem wczoraj wiadomosci niemal kazdej polskiej stacji telewizyjnej - ani slowa o tym epokowym wydarzeniu w historii tego sportu, za to mase materialu o tym ze skacza jakies konie. Wstyd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem wczoraj wiadomosci niemal kazdej polskiej stacji telewizyjnej - ani slowa o tym epokowym wydarzeniu w historii tego sportu, za to mase materialu o tym ze skacza jakies konie. Wstyd.

W Teleexpresie coś Orłoś napomknął. Ale tylko napomknął, nie rozwijał tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...