Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witaj Smugglerze.

1. Czytałeś może książki z serii Assassin's Creed? Jeśli tak, to jak bardzo ci się one podobały? Ja przeczytałem ostatnio Assassin's Creed Renesans, i mimo powtórzenia fabuły ACII nawet przypadła mi do gustu, zastanawiam się nad kupnem następnych książek.

2. Zastanawiam się również nad kupnem książek z serii Mass Effect. Czytałeś je może, a jeśli tak, to warto się z nimi zapoznać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z Kutcherem zamiast Charliego? (Charli daje teraz radę w Anger Managment). A 2 spłukane dziewczyny też mi się podobają. Uwielbiam patrzeć na ładne kobiety z poczuciem humoru jak Max :P. Caroline za bardzo mi przypomina Paris Hilton ale można się przyzwyczaić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz jakąś ulubioną książkę S.Kinga? Ja przeczytałem "Grę Gerarda" oraz "Smętarz Zwieżęcy" - nie zachwyciły mnie.

Ciezko powiedziec - na pewno duze wrazenie zrobil mnie mnie Smentarz dla zwierzakuw, bo czytalem go w pare dni po tym jak uspilem swego kota, wiec dylematy bohatera mocno do mnie przemawialy, zastanawialem sie czy tez bym tak zrobil itd.

Nawet z Kutcherem zamiast Charliego? (Charli daje teraz radę w Anger Managment). A 2 spłukane dziewczyny też mi się podobają. Uwielbiam patrzeć na ładne kobiety z poczuciem humoru jak Max tongue_prosty.gif. Caroline za bardzo mi przypomina Paris Hilton ale można się przyzwyczaić smile_prosty.gif.

Kutchner ssie - caly urok tego serialu to Charlie i jego relacje z reszta postaci, bez niego serial stal sie nudny.

A podobienstwo do Paris Hilton jest zapewne nieprzypadkowe... Niedlugo (jesienia?) powinien byc drugi sezon.

Aha, jeszcze Big Bang Theory aka Teoria WIelkiego Podrywu, a sila rozpedu ciagle jeszcze Jak poznalem wasza matke

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brazil".

A Aleks sie udziela ale oszczednie, bo ciagle jest w niedoczasie i nie dostarcza screenow. :)

Co prawda UFC 150 już dawno za nami, ale po gali można było wyczytać wiele negatywnych opinii odnośnie werdyktu w głównej walce wieczoru. Czy uważasz, że wynik jest słuszny?

Nagralem sobie gale i skonczyla mi sie po trzeciej rundzie walki finalowej... A potem wyczytalem wyniki i nie chcialo mi sie juz jej ogladac. Nie wiem jak dalej ale po tym co widzialem obstawialbym innego zwyciezce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam Sheldona i Barneya. HIMYM na szczęście zostało już tylko góra 2 sezony, jeśli nie jeden. Jeśli znajdziesz trochę czasu, to zerknij na "The Exes". Aktor grający wcześniej Turka w Scrubs jest tam całkiem zabawny jako postać podobna do Barneya. I mam nadzieję, że nowy sitcom Sary Chalke, który będzie puszczany od września, wypali a nie padnie jak "Mad love".

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, potrzebuję Twojej pomocy.

1. Pamiętasz może pewien felieton EGM-a, który był na chyba n.t ME i internetowej rejestracji czy coś? Możesz go kojarzyć, bo dopisałeś się do niego "Nie mam internetu w domu, bo z różnych powodów nie chcę. I lipa."

2. Odnośnie 1. pytania: od kiedy masz internet w domu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec - na pewno duze wrazenie zrobil mnie mnie Smentarz dla zwierzakuw bo czytalem go w pare dni po tym jak uspilem swego kota, wiec dylematy bohatera mocno do mnie przemawialy, zastanawialem sie czy tez bym tak zrobil itd.

Smuggler ogarnij błędy ortograficzne, poprawna nazwa to - ,, SmĘtarz dla zwierzakÓw ,, to gdzie zrobiłeś błędy litery powiększyłem, aż żal patrzeć gdy osoba która o to najbardziej ma pretensje sama robi największe błędy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczu, bylo kilka tlumaczen tytulu, i tyle. W oryginale Pet Semantary, a tlumaczyc na polski mozna to rozmaicie. W czym masz problem? Ze podalem wlasna wersje tytulu? Jakbym napisal "Wysoka wieRZa" albo powiedzmy "Renka miszcza" to moglbys sie czepiac. No chyba, ze ci to poprawia humor, to prosze bardzo - "nananana, Smuggler zrobil blad, nananana" :P

Miszczu, bylo kilka tlumaczen tytulu, i tyle. W oryginale Pet Semantary, a tlumaczyc na polski mozna to rozmaicie. W czym masz problem? Ze podalem wlasna wersje tytulu? Jakbym napisal "Wysoka wieRZa" albo powiedzmy "Renka miszcza" to moglbys sie czepiac. No chyba, ze ci to poprawia humor, to prosze bardzo - "nananana, Smuggler zrobil blad, nananana" :P

Brylant -

1) Nie pamietam

2) Od 3 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler kiedy skoczyłeś z granatem pod czołg? Bo według jednego z twoich starszych artykułów(pamiętam że na okładce była zapowiedź Dooma 3) na temat zmarłych gier - to tak wychodzi dzień czy 2 dni po premierze DNF. A tak poza tym czemu publikacja była nazywana nowym działem kiedy kiedyś była pod inną nazwą. Czy wróci cudowny sufler? Ciągle używam tego do GTA VC i SA, najlepsze solucje jakie pamiętam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Pytanie Takie inne. A Mianowicie Czy uważasz że jest sens pisać w swoich dwóch 'wcieleniach' chociażby na GW? jako SMG piszesz coś o np. fabule itd. a jako MA Piszesz Całkiem co innego, co jest sprzeczne co pisałeś jako SMG. To Ma Sens tongue_prosty.gif?

Mr. Hyde też zachowuje się inaczej od doktora Jekylla, też bez sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...