Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Zaintrygował mnie ten fragment w FAQ dot. Waldemara Łysiaka. Zdradziłbyś, co Ci nie podpasowało w tym "politycznym" Łysiaku? Czytuję od czasu do czasu felietony WŁ, i generalnie koleś ma konkretny i całkiem rzeczowy "ogląd na rzeczywistość", choć słownictwa często używa niewybrednego. Czy to właśnie przez słownictwo, czy coś innego?

Edytowano przez kal3jdoskop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles byl za PRL "pieszczochem" (duze naklady, szybki druk), w dzialanosc antypanstwowa sie nie mieszal (takze w drugim obiegu) paszport dostawal bez problemu itd. itp. a teraz "wielki bojownik z komuna" sie okazuje. Razi mnie jego hipokryzja i zacietrzewienie. Ale nie chcialbym tutaj rozwijac tego tematu,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w przyszłym numerze będą recenzje Fify i PEsa czy dopiero za dwa numery można się spodziewać?

Nie będzie recenzji. "Już graliśmy" nie oznacza tego, że gra zostanie zrecenzowana; po więcej info odsyłam do "zawartości" następnego numeru na stronie głównej.

Pytanie: Jaka była Twoja pierwsza "większa" robota? Chodzi mi o np. recenzję jakiejś znanej gry, jakiś długi tekst. Oczywiście w CD-Action. Interesuje mnie też to, czy kiedykolwiek coś, kolokwialnie mówiąc, spieprzyłeś na większą skalę. Oczywiście, jeżeli to nie jest tajemnica :P

Edytowano przez Radeghost
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jaka była Twoja pierwsza "większa" robota? Chodzi mi o np. recenzję jakiejś znanej gry, jakiś długi tekst. Oczywiście w CD-Action. Interesuje mnie też to, czy kiedykolwiek coś, kolokwialnie mówiąc, spieprzyłeś na większą skalę. Oczywiście, jeżeli to nie jest tajemnica tongue_prosty.gif

Nie pamietam pierwszej "wiekszej roboty" w CDA a jakiejs wiekszej wpadki - na szczescie tez nie.

Masz smartphona?

Często go używasz do gier?

W ogole - jesli juz gram "mobilnie" to na tablecie - wiekszy ekran i rozdzialka robia roznice.

Jakie aplikacje i gry są dla Ciebie najlepsze?

Z gier to BowMan, Cut the Rope, GravDefenders HD, Angry Birds, jakis pasjans, reversi takie tam. Aplikacje - najbardziej korzystam na smartfonie z programu do wyszukiwania polaczen komunikacji miejskiej i nawigacji (nigdy nie mialem pamieci do ulic...), czytam newsy w necie, itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w przyszłym numerze będą recenzje Fify i PEsa czy dopiero za dwa numery można się spodziewać?

Nie będzie recenzji. "Już graliśmy" nie oznacza tego, że gra zostanie zrecenzowana; po więcej info odsyłam do "zawartości" następnego numeru na stronie głównej.

źle się wyraziłem. Oczywiście nie pytałem o ten numer, który ukaże się już jutro tylko o kolejny - nie koniecznie przecież zdążą

podtrzymuję pytanie w taki razie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smug czego się boisz ? Pająki, węże, robaki, dzieciaki, pszczoły, osy........confused_prosty.gif

W sumie jakiejs fobii na cokolwiek nie mam, choc nie przepadam za wszelkiej masci robactwem pelzajaco-wieloodnozowym, to nie jest to jakas fobia. Ale mam lek wysokosci, o tyle dziwny, ze na luzie patrze sobie np. przez okno samolotu na 1-10 km w dol, a czuje sie niepewnie na np. wysokiej drabinie.

źle się wyraziłem. Oczywiście nie pytałem o ten numer, który ukaże się już jutro tylko o kolejny - nie koniecznie przecież zdążą

podtrzymuję pytanie w taki razie

Nie znam odpowiedzi, na razie nie mamy tych gier, ale wszystko sie moze zdarzyc.

ODLICZANIE: 5...jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój ulubiony system operacyjny ?

Jak ja byłem na koloniach to jeden gościu powiedział mi że xp najlepsze, tak mnie wnerwił że kazałem mu 20 razy napisać na tablicy "siódemka rządzi" i napisał ! icon_mrgreen.gif

Najlepszy jest XP jezyk1.gif.

Dlaczego tak rzadko piszesz recenzje w CDA?smile_prosty.gif

Bo mi sie nie chce? :) A bardziej serio - bo mam inne zajecia, a gier ktore sam z siebie chcialbym recenzowac nie jest za wiele, a jak juz sa, to zwykle jest wiecej chetnych do ich recenzowania. Wole zreszta sie koncetrowac na tekstach publicystycznych, ktore pisze czesciej niz recenzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ! Zazdroszczę... Marzą mi się dalekie wyjazdy i pozdróże ale niestety nie za bardzo mam z kim :/ Śnię o Australii, sam nie wiem czemu, ale od dawna chciałbym tam pojechać :P Nie tylko leżeć gdzieś na plaży, ale jezdzić troche po kraju i zwiedzać...ehhh. Rozmarzłem się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ! Zazdroszczę... Marzą mi się dalekie wyjazdy i pozdróże ale niestety nie za bardzo mam z kim confused_prosty.gif Śnię o Australii, sam nie wiem czemu, ale od dawna chciałbym tam pojechać tongue_prosty.gif Nie tylko leżeć gdzieś na plaży, ale jezdzić troche po kraju i zwiedzać...ehhh. Rozmarzłem się smile_prosty.gif

I poplywac na Wielkiej Rafie Koralowej, ech... Ale nie rozumiem czemu koniecznie musisz jechac z kims...

Jeśli lubisz kontakty z pająkami wielkości patelni, to czemu nie tongue_prosty.gif.

W Australii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie musze z kimś, ale zawsze raźniej :D. Szczegolnie, ze moj na chwile obecna najdalszy wyjazd to Chorwacja 3 lata temu :P Samolotem też nie latałem, ale jak chce się zwiedzac swiat to trzeba sie przelamac ;) Obiecalem sobie kiedys, ze zaczne podrozowac i mam nadzieje, ze przy nastepnej okazji ta obietnice wobec siebie zaczne spelniac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot samolotem (tak do 5-6 godzin) to sama przyjemnosc, potem zaczyna sie robic niewygodnie (przynajmniej mi) wiec lot powyzej 10 godzin (non-stop, szczegolnie w nocy) juz mnie odstrasza od niektorych "desytynacji". Choc i tak 27 godzin w autokarze (do Wloch) bylo mimo wszystko gorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Australii?

Ta, w końcu tam są tak duże, że mają paski życia... Ale tak na serio to też bym pojechał do Australii, pomijając pająki bardzo ciekawią mnie australijskie pustkowia i bezdroża.

Co do podróżowania z kimś - z jednej strony może i raźniej, z drugiej czasami można z takim kompanem się męczył, jak akurat będzie zrzędliwy :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...