Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Hehe, hefalumpy i jednorożce - toż przynajmniej nie trzeba 2-3 strony wstecz wertować żeby się dowiedzieć gdzie to się wybierasz - kierunek Narnia wink_prosty.gifwink_prosty.gifwink_prosty.gif

A swoją drogą to tak na serio podziwiam, że z nudów masz zamiar na neta wejść jak będzie gdzieś wifi, ja odkać pracuję to zawsze jak jade na wakacje to laptop zostaje w domu, a komórka jedyny kontakt ze światem, przy czym wszystkim zapowiadam - dzwonić tylko w razie kryzysu i wcześniej puścić esa bo inaczej nie odbieram. Cóż to takie moje 2 tygodnie tylko dla mnie i żony :D

Edytowano przez lechoo84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi przywieziesz w prezencie z podróży?

AIDS, kochanie,

Czytasz Świat Dysku?

Owszem, tylko na litosc nie pytaj "a ktora ksiazke cenisz najbardziej" itd. Lubie Swiat Dysku jako calosc, nie robie rankingu lepszych/gorszych, nawet te gorsze sa wystarczajaco dobre, bym nie zalowal lektury,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Smugg, to który cykl cenisz najbardziej :trollface:?

AIDS, kochanie

Uuu... Ciekawych rzeczy się o tobie dowiadujemy chytry_prosty.gif:P

Jak wrócisz to MJ będzie się z tego naśmiewał w AR, bo pamiętam, że tak kiedyś w jednym numerze było z Kilimandżaro :P, do dziś nie wiem, czy pojechałeś naprawdę, czy były to żarty :P, bo był to mój pierwszy numer :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze WSZELKIEGO fanatyzmu, a czy jest czerwony, zielony, czarny, czy teczowy - tak czy siak nie cierpie ludzi, ktorzy sa przeswiadczeni, ze maja racje a wszyscy inni, ktorzy mysla inaczej sa tym samym w bledzie, sa debilami, zdrajcami itd. itp. Ogladalem ostatnio jego reportaz z ziemi swietej - to robienie "malpiego kroku" z frapaniem sie pod pacha na widok rosyjskiej wycieczki = zenada. Program o buddyzmie -> katastrofa. Niech w cholere jedzi gdies daleko i chrzani o bananach czy Zulusach, ale jak zaczyna idelogizowac, to mam odruch wymiotny na jego widok. Gosc wysmiewa cudze religie, po czym jest oburzony, ze ktos nie wchodzi do kosciola na kolanach, a to przeciez BRAK SZACUNKU DLA JEGO WIARY itd. itd. Taki Kali w koszuli hawajskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie kusi, żeby Ci błędy pogrubić w cytacie trollface.gif, a tak na poważnie to, naprawdę? Uważam, że to jest chore. To, że ktoś jest katolikiem/judaistą/muzułmaninem nie znaczy, że może obrażać inne religie, każdy w coś wierzy i to szanuje...

Zagrasz w GW2? Grasz w LoLa? tongue_prosty.gif

Edytowano przez darthmetalus
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie kusi, żeby Ci błędy pogrubić w cytacie trollface.gif,

Dawaj, o ile to nie literowki czy brak polskich ogonkow

Zagrasz w GW2? Grasz w LoLa? tongue_prosty.gif

Nie gram w ZADNE gry MMO. ZADNE. Bo tak.

Jak tam mija urlop szeryfie? Będą zdjęcia na płytce z twojej wyprawy?

O polnocy wylatuje dopiero... a jak bedzie sie czym pochwalic, to moze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeżeli ktoś przyjmuje wiarę katolicką, to przyjmuje ją z całym dobrodziejstwem inwentarza, uznaje, że to jedyna droga do zbawienia, zatem takie cackanie się z odmiennymi poglądami jest najzwyklejszą głupotą.

Program o buddyzmie nie był żadną katastrofą, bo w końcu konsultował go z buddystami, którzy mu zresztą ten scenariusz napisali, dwa - co jak co, ale jest to filozofia koszmarnie egoistyczna, a przesiewana na grunt europejski w mocno rozwodnionej formie, by ułatwić ludziom usprawiedliwienie i przechodzenie do porządku dziennego nad takimi "przyjemnostkami" jak aborcja. "No bo się ten płód zreinkarnuje".

Katolickie lemingi i moderniści niech się schowają do dziury, nikt ich nie potrzebuje.

Żebym nie był taki bezkrytyczny i zachwycony Cejrowskim, to mnie ta jego pogarda wobec Rosjan też denerwuje, a i odcinek pochwalny ku czci islamu był niepoważny (objeżdża buddyzm, a islam chwali i jeszcze gada, że chrześcijanie i muzułmanie wierzą w tego samego Boga - toż to głupota jest).

Edytowano przez Revanchist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeżeli ktoś przyjmuje wiarę katolicką, to przyjmuje ją z całym dobrodziejstwem inwentarza, uznaje, że to jedyna droga do zbawienia, zatem takie cackanie się z odmiennymi poglądami jest najzwyklejszą głupotą.

Czyli moge wejsc do meczetu i sie odlac posrodku, bo to panie nie jest "prawdziwa religia". No i podniose straszny wrzask, ze ktos (shintoista) np. wjedzie do kosciola na rolkach, bo to brak szacunku? No co ty kurde gadasz. czlowieku.

Program o buddyzmie nie był żadną katastrofą, bo w końcu konsultował go z buddystami, którzy mu zresztą ten scenariusz napisali,

Po pierwsze nie z buddystami, a jakimis "fachowcami". Po drugie jakby buddysta zrobil material o katolikach, konsultujac sie z Natankiem i Rydzkiem, to ciekawe czy uznalbys to za obiektywny obraz religii, ktora wyznajesz. A przeciez "z katolikami konsultowal". Akurat znam kilka osob zaangazowanych w buddyzm, ktorzy doslownie bili glowami o kant stolu, jak sluchali jego "rewelacji".

dwa - co jak co, ale jest to filozofia koszmarnie egoistyczna, a przesiewana na grunt europejski w mocno rozwodnionej formie, by ułatwić ludziom usprawiedliwienie i przechodzenie do porządku dziennego nad takimi "przyjemnostkami" jak aborcja. "No bo się ten płód zreinkarnuje".

Ta, a katolicyzm to kanibalizm (spozywanie ciala i krwi) z Bliskiego Wschodu, rozwodniony itd. No daj spokoj z takimi argumentami.

Katolickie lemingi i moderniści niech się schowają do dziury, nikt ich nie potrzebuje.

Zaczynam cie nie lubic. Nie lubie pomidorowej - po co pomidorowa, NIKT JEJ NIE CHCE JESC. I ty mowisz o egoizmie buddyzmu, skoro nawet katolikow juz dzielisz na rownych i rowniejszych, wedle swej miary?

Wiesz co - nie chce sie wk... przed samym wylotem. Ide sobie. I NIGDY wiecej nie rozmawiaj ze mna na tematy religijne, bardzo prosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos podróży - jesteś minimalistą, jeżeli idzie o bagaż? Czy raczej zabierasz ze sobą pół domu?

To zalezy - sprzetu fotograficznego ponad 10 kg biore. W sumie to 13... :) A pozostale 7 kg limitu to ciuchy.

Smugg, a dokąd lecisz? Szukałem kilka stron wcześniej ale nie znalazłem.

Fuertaventura & Lanzarotte - takie wulkaniczne wyspy jakies 100 km od Maroka, na Atlantyku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...