Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Witam!

Nie chcę zadawać żadnych pytań, chce tylko poinformować Was(CDA) o tym że często dochodzi do takich sytuacji w kioskach że pracownicy kiosku biorą różne gazety/magazyny(często również CDA) dla swoich znajomych lub rodziny którzy czytają ów magazyn, kopiują zawartość płyty, jeżeli ciekawi ich jakiś artykuł robią im zdjęcia i oddają do sprzedaży wiem o tym bo od kiedy moja siostra ma staż w Kolporterze(kiosk w Tesco) sam tak robiłem, podobno w często dochodzi do takich sytuacji że potem owe gazety wracają do reklamacji. Moja siostra przez cały rok miała staż więc przez cały rok dostawałem CDA za darmo, choć nie tylko CDA lecz również PC World, PC Format, Niezbędnik itp. A że staż jej się już skończył informuję Was o tym ponieważ odwalacie kawał dobrej roboty. Wiem że to kropla w morzu lecz w internecie w wielu forach można przeczytać o takich sytuacjach.

Dalej zróbcie co uważacie za stosowne. Jeżeli chciało Ci się to wszystko czytać dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w CDA Pracują jeszcze jacyś byli Amigowcy?

Tak ale nie powiazani ze scena. Takze byli atarowcy. :)

Mam wątpliwą przyjemność kierować w pracy kilkoma totalnymi debilami i stąd moje pytanie:

Skąd Ty bierzesz siłę i nerwy żeby odpowiadać na te niekiedy totalnie durne pytania, które Ci ludzie zadają?

Mnie momentami nerwy ponoszą...

Po prostu sie nie przejmuje, choc czasem tez mam ochote walnac w jakis leb :)

Hej, Smugg. Pamiętasz zapewne grę UFO: Enemy Unknown alias X-COM: UFO Defense. Według rankingu IGN najlepsza gra wszechczasów. Myślisz, że nadal warta jest pogiercowania?

Pewnie tak, choc powroty do starcych gier w wiekszosci koncza sie jakims rozczarowaniem...

Co myślisz o zakupie KOTOR 2 z 35zł opłaca się?

Ja bym kupil

smuggler film ,, trzystu ,, nie chce mi chodzić nie wiem dla czego , to chyba wina kodeków , wiesz gdzie można ściągnąć jakieś by film działał

Nie wiesz.

Jakie jest Twoje ulubione opowiadanie ze zbiorku "Po zachodzie Słońca"?

Wiem jakie jest zdecydowanie najgorsze - "kot z piekla rodem".

Zbliża się premiera "Pod kopułą". Kupujesz w dniu premiery, czy po prostu jak kiedyś będziesz w empiku czy w księgarni to weźmiesz? Masz wobec tej powieści jakieś specjalne oczekiwania?

Mam nadzieje, ze skradnie mi ze 2-3 wieczory. A kupie jak zobacze na polkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Twoje ulubione opowiadanie ze zbiorku "Po zachodzie Słońca"?

Wiem jakie jest zdecydowanie najgorsze - "kot z piekla rodem".

Nom, faktycznie jedno ze słabszych - takie denne i przewidywalne. Chociaż chyba gorsze było "Dzień rozdania świadectw" i "Sen Harvey'a" - niby najkrótsze, ale strasznie się przy nich wymęczyłem.

A opowiadanie "Rzeczy, które po sobie zostawili"? Mnie się bardzo podobało, strasznie fajny klimat... Jeszcze bardzo dobre było "New York Times w cenie promocyjnej"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

seria ksiazek o Wiedzminie z Rivii (po przeczytaniu faq wnioskuje, ze tobie rowniez) bardzo mi się podobala, wieć postanowilem zakupic kolejną ksiązeczkę pana Sapkowskiego, a mianowicie tę o wdziecznej nazwie 'zmija'.

Przeczytalem juz z kilkanascie stron i musze stwierdzic, ze jest bardzo nudna i /nijaka/.

Jesli miales (nie)przyjemnosc zaznajomic się z tym /czyms/, to podzililbys sie informacją, czy akcja się pozniej rozkręci, warto czytac dalej?

Pozdrawiam

Szczerze mowiac - kiepska :(. Zdecydowanie Sapkowskiemy forma opadla, im dalej od wiedzmina, tym gorzej... Lepiej sobie poczytaj "cos sie konczy, cos zaczyna" -> zbior opowiadan - bardzo roznych, ale w tym jedno zartobliwe z cyklu wiedzminskiego, o slubie Yennefer i Geralta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wiele osób napisze maile z prośbą, byście usunęli Z shotgunem i w spódnicy i oddali Ci stronkę, to się uda?

Mi się zdaje, że to niemożliwe, bo jedni by się cieszyli z powrotu AR w dawnej objętości, a inni (znacznie głośniejsi) wylecieli by z zarzutami o seksizm i te sprawy.

Mam nadzieję, że się mylę, ale z czasem ten dział będzie raczej pełnić funkcję "Dyżurnego murzyna", co by nie było, że tylko faceci grają i mogą o graniu pisać.

Tyle z mojej strony. :smile:

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Smugg. Pamiętasz zapewne grę UFO: Enemy Unknown alias X-COM: UFO Defense. Według rankingu IGN najlepsza gra wszechczasów. Myślisz, że nadal warta jest pogiercowania?

Pewnie tak, choc powroty do starcych gier w wiekszosci koncza sie jakims rozczarowaniem...

Ja tam lubię pograć czasem w stare gierki. Czy ktoś pamięta jeszcze grę Dungeon Master 2? ten klimat...

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś mam nietypowe pytanie - wiesz, co to liczi? Jeśli tak - lubisz?

Jasne ze lubie, choc chcialbys sprobwac "w naturze" a nie z puszki, ponoc wtedy zupelnie inny smak. W mojej knajpce ulubionej podaja to jako darmowy deser do sushi. :)

Mam pytanie. Jaki jest najlepszy zestaw komputerowy za 3000 złotych ???

Najlepszy. Facet, raz ze nie jestem sprzetowcem, a dwa to jakbys zapytal "jaki rower mam kupic" nie mowiac czy chcesz gorski, czy miejski, czy jakas wyczynowa scigalke. Skad ja mam wiedziec JAKI bedzie dla ciebie najlepszy?

Hej, Smugg. Pamiętasz zapewne grę UFO: Enemy Unknown alias X-COM: UFO Defense. Według rankingu IGN najlepsza gra wszechczasów. Myślisz, że nadal warta jest pogiercowania?

Pewnie tak, choc powroty do starcych gier w wiekszosci koncza sie jakims rozczarowaniem...

Ja tam lubię pograć czasem w stare gierki. Czy ktoś pamięta jeszcze grę Dungeon Master 2? ten klimat...

Odpalilem dzisiaj sobie Achtung Spitfire z 1995 roku. Cudenko. To turowa strategia symulujaca walki mysliwcow w II wojnie swiatowej. Zupelnie o niej zapomnialem, nie gralem w toto z 6-7 lat conajmniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozwinął się temat starych gier to jeśli chodzi o gry powiedzmy do roku 98 to jakie były Twoje ulubione:

- strategia

- RPG

- platformówka

- symulator

- zręcznościówka / strzelanka

Jako, że jestem w tę stronę dość mocno skręcony, to najlepiej na Amidze ofcoz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozwinął się temat starych gier to jeśli chodzi o gry powiedzmy do roku 98 to jakie były Twoje ulubione:

- strategia

- RPG

- platformówka

- symulator

- zręcznościówka / strzelanka

Jako, że jestem w tę stronę dość mocno skręcony, to najlepiej na Amidze ofcoz...

Jezu ja nigdy nie lubilem robic takich klasyfikacji :/ Na Amidze lubilem np. grac w Steel Empire czy HistoryLine 1914-18, ale nigdy sie nie zastanawialem ktora jest lepsza i dlaczego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłeś mnie tym, że wiesz co to. Mnie Kitty tym zagięła :D A na Amidze to się grało w północ-południe, Cannon Fodder i Settlers. To były świetne gry :D Jedne z najfajniejszych. A teraz standardowo pytanko: czy uprawiasz jakiś sport?

\

Oooo... Cannon FOdder, Mega-Lo-Mania... :wub:

Teraz zadnego nie uprawiam ale biegam sobie codziennie w ramach "trzymania formy" tyle ze w domu, na orbitreku. ;) Sie zrobi cieplej, to rower sie wyjmie z kanciapy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Kittie za pomylenie nicku :P

A Smugglerze,

powiedz mi szczerze.

Czy ciężko pracujesz?

czy nerwy przy tym psujesz?

Mam nastrój na wiersze :D Wczoraj jeden napisałem :) Chce ktoś przeczytać to ślijcie prośby na PW*

*sorka za taką autoreklamę xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...