Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Sorki ludziska, pewnie uznacie mnie za totalnego lamera, ale jest to mój debiut na jakimkolwiek forum i nie wiem jak się tym ustrojstwem posługiwać... Ale jak mi to gdzieś poleci to mam pytanko: Smuggler, pisałeś kiedyś w CDA że Twoja kobieta w dalszym ciągu gra na Amidze. Czy też kiedyś byłeś amigowcem? Ja byłem (w sumie jestem nadal bo mam swoją ami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałeś się kiedyś nad wydaniem autobiografii (masz sporo fanów)

W moim zyciu nie ma nic, czym chcialbym sie dzielic z obcymi ludzmi

Jak wyglądał twój pierwszy dzień w redakcji

Poczytasz w kwietniowym CDA

Jaka jest według ciebie największa wada oraz zaleta polskiego społeczeństwa

Bezinteresowana zawisc i zycie przeszloscia ("no przeciez trzeba wyjasnic na kogo kapowal Mieszko I!")

Na jaką gre czekasz najbardziej / kontynuacje jakiej gry chciałbyś zobaczyć

Taka, ktora zmusi mnie do zarwania paru nocy...

Jakiej komórki używasz

Sprawnej.

Czy są jakieś wolne etaty w redakcjii

Tysiace.

Czy chciałbyś zostać w przyszłości premierem RP ( JA bym na ciebie głosował) :diabelek:

Nie chce miec NIC wspolnego z polityka, pomijajac fakt, ze chodze glosowac.

Sorki ludziska, pewnie uznacie mnie za totalnego lamera, ale jest to mój debiut na jakimkolwiek forum i nie wiem jak się tym ustrojstwem posługiwać... Ale jak mi to gdzieś poleci to mam pytanko: Smuggler, pisałeś kiedyś w CDA że Twoja kobieta w dalszym ciągu gra na Amidze. Czy też kiedyś byłeś amigowcem? Ja byłem (w sumie jestem nadal bo mam swoją ami).

No pewnie, ze bylem i to zapalonym i aktywnym na ami-scenie.

Wolisz tradycyjną kuchnie ( typu pirogi Ruskie ) czy wolisz coś bardziej wykwintnego np smardze czy kaczki w sosie myśliwkim

W redakcji nieraz sie dziwia, jak sobie na biurku postawie obok siebie zingera z KFC i sushi z japonskiej restauracji. Bo lubie jedno i drugie...

Czy to naprawdę ty jesteś na tym zdjęciu http://img269.imageshack.us/img269/8163/smugg1.jpg

No pewnie ze to ja. Ja to ten mlodszy.

Oczywiście, zgadzam się z Tobą tutaj (przecież to jasne, że zmiany nie wynikają ot tak sobie) ale problem dotyczy tego, że zabraliście się za poprawianie dobrego i sprawdzonego (nie tylko moim zdaniem) fundamentu który był bardzo mocny i AKURAT w tym przypadku nie musiało to być konieczne.

To, ze czasem sie wymienia calkiem jeszcze dobry TV CRT na plazme cie nie dziwi?

Piszę też dlatego, że czytając ostatnio "aktywniej" forum "natykam się" na opinie, iż dla wielu są to ostatnie numery Cd-Action jakie kupią w związku z tymi zmianami.

I trudno. Tak widac byc musi. Kazda zmiana cos konczy i cos zaczyna. Jesli ktos uwaza, ze CDA to np. zawartosc cover DVD na poczatku, a reszta sie nie liczy, to trudno. Mamy prawo tak rozwijac pismo jak uwazamy za sluszne, wy zas macie prawo tych zmian nie akceptowac i poszukac sobie pisma, ktore wam lepiej pasuje.

I choć oczywiście, słowa te są na wyrost (bo nie sądzę aby stali, wieloletni czytelnicy porzucili jedno z najlepszych pism jakie powstało o grach PC), to jednak skłania to do myślenia, że kiedyś faktycznie tak się stanie i stracicie nie pojedynczych czytelników ale i stałe rzesze ludzi, lubiących sprawdzony dobry klimat panujący w CD-A.

I albo przyjda nowi czytelnicy, albo awansujemy do statusu "pism kultowych" (czyli tych, co padly :P).

Napiszesz najpewniej "poczekaj, zobaczysz co się stanie/zmieni i dopiero wtedy wydawaj osądy" lecz posłużę się tutaj cytatem: lepiej zapobiegać niż leczyć... [potem-dop. własny].

Totez wlasnie zapobiegamy- skostnieniu i zmarginalizowaniu CDA. A lepiej duzo wczesniej niz o moment za pozno - tak jak za pozno pisma typu SS, Gambler, czy Reset sie zorientowaly, ze ich profil, ktory KIEDYS idealnie pasowal do gustow ludzi,przestal pasowac. I co? I wszelkie wysilki by WOWCZAS sie zmienic byly daremne. Pisma padly.My wyciagnelismy z tego wnioski.

Uspołeczniajcie się, ale bez przesady. Wyrobiliście sobie już taki elektorat, że rozmaite młode "ziomalstwo" nie musi być Waszymi kumplami w drodze ku chwale pisma (każdy by chciał tworzyć i mieć wpływ na Wasz miesięcznik, a najlepiej każdy chciałby być kumplem redakcji).

Niby dlaczego te zmiany maja byc zmianami wte strone? Zauwaz, ze wlasnie jakby spowaznielismy troszke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w tym momencie Cie prawie pokochałem... Strasznie tęsknię za tymi pięknymi czasami przesiadywania godzinami nad pisaniem letterków, nagrywaniem stufu albo pisaniem tekstów do zinów. Jeśli to nie tajemnica to w jakiej grupie (grupach) się udzielałeś? Pisałeś coś może do zinów? Jeśli tak to do jakich? Ja pisałem do Bigoza, PMM i trochę do Gedana. Jeśli będziesz miał kiedyś ochotę powspominać stare, dobre czasy nastukaj mi coś na maila.

Edytowano przez Seeker2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w tym momencie Cie prawie pokochałem... Strasznie tęsknię za tymi pięknymi czasami przesiadywania godzinami nad pisaniem letterków, nagrywaniem stufu albo pisaniem tekstów do zinów. Jeśli to nie tajemnica to w jakiej grupie (grupach) się udzielałeś? Pisałeś coś może do zinów? Jeśli tak to do jakich? Ja pisałem do Bigoza, PMM i trochę do Gedana. Jeśli będziesz miał kiedyś ochotę powspominać stare, dobre czasy nastukaj mi coś na maila.

Pamieta Fat Agnusa? :)

Na całe szczęście nie tylko Ja mam obiekcję co do zmian w CD-A, mają to również inni czytelnicy/forumowicze, więc pewnie prędzej czy później sytuacja z pewnymi działami wróci do normy.

Pozyjemy, zobaczymy.

Podałeś argument odnośnie SS, Reset itp. wszystko dobrze, tylko że lata w których startowały one w Polsce, były latami przemian/przeobrażeń i ich stary styl + niemożność dostosowania się wizualno-technologicznego pędu spowodowały to, iż zaczęły upadać;

Ciekawe rzeczy glosisz, ale jakos niezbyt IMO zgodne z faktami.

również dlatego iż mało było osób (redaktorów/dyrektorów) kompetentnych, mogących sobie radzić przy szybko zmieniającej się technologii i prawach rynku

W tych pismach pracowali ludzie z wielkim doswiadczeniem w branzy.

Wy natomiast stworzyliście molocha (jak już starsze panie w kiosku nie pytają dwa razy o jakie pismo chodzi, tylko po pierwszym "strzale" dają właściwe to coś to oznacza:D), wraz z Bauerem (czy może raczej Bauer stworzył Was),

Gdy Bauer kupowal CDA bylismy juz liderami na rynku i sprzedawalismy grubo ponad 100.000 egz. miesiecznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie gdzie się teraz podziali Ci ludzie z "wielkim doświadczeniem w branży", gdzie te pisma, gdzie te prywatki etc. ...

Anyway, mea culpa że z tym Bauerem to wyjechałem deczko nie w sos, bo nie o to mi chodziło (utrzymanie się na samym topie przez tyle lat z jego pomocą to mi świtało żeby nadpisać.), za co jeszcze raz biję się w pier(w)ś.

Kończąc już te rozwleczone "wynurzenia cymbała", pragnę jeno dodać, żebyście bezpiecznie podchodzili do różnych zmian w piśmie i nie robili czegoś na hurra. Dotrwajcie do tego 2020:)

Takie mamy plany i zamiary :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Fat Agnusa i jeszcze parę innych zinów. Mam je nawet gdzieś w moich przepastnych zbiorach razem ze Scene xplorerem 1 i 2. Fajnie było napisać do kogoś kto wie co to scena amigowa i na niej był. Niestety jutro stracę stały dostęp do netu i już sobie nie powspominam. Trzymaj się ciepło i nie zapominaj o Ami!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, Smugg, że gier MMO nie lubisz(zresztą tak jak ja), ale czy to samo dotyczy trybów multi w grach,np.:strzelankach, strategiach?

Tak czytam opinie o zmianach w cda i ........dużo osób je lubi.

Co do mnie, to niestety wciąż nie mogę zrozumieć czemu usunęliście Gamewalkera.

No a Ty dotrzymałeś swych gróźb odnośnie AR(mniej stron itp)ale po jaką cholere zmieniliście styl, który teraz wygląda jak w innych czasopismach zwykły kącik na listy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam wielką nadzieję że nie zgnoisz mnie za tego posta. Do przeznaczenia na aparat cyfrowy mam kwotę 400zł, jaki wybrać aparat który będzie robił bardzo dobre zdjęcia na pewno odpowiesz canon A610 i kupiłbym go ale na allegro są tylko dwie aukcje z tym aparatem Canon A610 cena 285zł oczywiście używka i jeszcze jedna aukcja Canon A610 335zł i nie ma w nich pokazanych faktycznych zdjęć aparatu, jak myślisz opłaca się ryzykować i kupić kota w worku, czy może w tej cenie kupię dobry aparat nowy/używany, jeśli tak to poleć mi model będę Ci naprawdę wdzięczny.

Edytowano przez LedZeppelin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi odpowiesz, ale jeśli nie to się mówi trudno. Wiesz co się stało z Czarnym Iwanem, bo bardzo lubiłem jego recenzje i podejście do niektórych kiepskich gier, a dawno nie widziałem jego recenzji w CDA.

Edytowano przez badcompany2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie, to niestety wciąż nie mogę zrozumieć czemu usunęliście Gamewalkera.

No a Ty dotrzymałeś swych gróźb odnośnie AR(mniej stron itp)ale po jaką cholere zmieniliście styl, który teraz wygląda jak w innych czasopismach zwykły kącik na listy??

Dlatego nawet nie bede usilowal ci tego wytlumaczyc :happy:

A co do AR to ja naiwny myslalem, ze klimat tego kacika to tresc, a nie uklad graficzny :dry:

Smuggler mam wielką nadzieję że nie zgnoisz mnie za tego posta. Do przeznaczenia na aparat cyfrowy mam kwotę 400zł, jaki wybrać aparat który będzie robił bardzo dobre zdjęcia na pewno odpowiesz canon A610 i kupiłbym go ale na allegro są tylko dwie aukcje z tym aparatem Canon A610 cena 285zł oczywiście używka i jeszcze jedna aukcja Canon A610 335zł i nie ma w nich pokazanych faktycznych zdjęć aparatu, jak myślisz opłaca się ryzykować i kupić kota w worku, czy może w tej cenie kupię dobry aparat nowy/używany, jeśli tak to poleć mi model będę Ci naprawdę wdzięczny.

A610 to bardzo dobry sprzecik i za te cene ogolnie warty uwagi. A ze dosc czesto pojawia sie na allegro, to jak sie boisz "kota w worku" to poczekaj na lepsza oferte.

Może mi odpowiesz, ale jeśli nie to się mówi trudno. Wiesz co się stało z Czarnym Iwanem, bo bardzo lubiłem jego recenzje i podejście do niektórych kiepskich gier, a dawno nie widziałem jego recenzji w CDA.

Mowilem juz wiele razy - po upadku Clicka kilka osob musialo niestety z redakcji odejsc - glownie ci, co do Clicka pisali. Jednym z nich byl Czarny Iwan. Sila wyzsza. :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie kupię trochę porównywalnego aparatu do canon a610 tylko bardziej ogólnie dostepnego na rynku oczywiście używanego, ale żeby był większy wybór, bo im więcej danego modelu na rynku to zawsze mogę trafić na jakąś perełkę, tanią i dobrą. Jeszcze raz z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już jestesmy przy wątku tozsamości Smugglera, to przeprowadzę małe śledztwo w tej sprawie. Przeanalizuje wszystkie numery CDA jakie posiadam (od 103 do dziś z kilkoma wyjatkami) i napisze wszystko co znajde o Smugglerze! A na koniec postaram sie udowodnić KIM jest Smuggi!!! :tongue:

Myśle źe juz w przyszly weekend uzyskam odp

Edytowano przez patriqshare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś formę AR, niech Ci będzie. Ale czy będzie tam teraz miejsca na czystą głupotę ? :laugh: Np. czy będzie możliwe spotkanie tam listu głupiego/''antyfańskiego''/prowokacji od zwolennika piractwa itp ?

A dlaczego by nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz źołte papiery ? Jak tak to sprzedaj na allegro mi je. Będe mogł zabijać ludzi i nic mi nie zrobią niby źże nie poczytalny...

Czy skakałaś w młodości z 8 piętra na główke bo Ci mama kazała?

Czy masz dość tego forum?

Czy wolisz bokserki czy normalne majty?

Lubisz wpierdzielać schabowe?

Czy to prawda źe masz wystąpić w filmie Resident Evil 4 jako boss potwór który walczy z Alice ( Milla Jovovich)1

Naprawde uwazasz, ze odpowiedzi na takie pytania maja sens i sa dla ciebie wazne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg jaki aparat (dla początkującego fotomaniaka) byś polecił?? Lubie robić zdjęcia - ale nie mam jeszcze cyfrówki - robiłem fotki na telefonie z aparatem 3,2 mega pixeli. Nawet jakość była dobra, ale to nie jest to co aparat cyfrowy. Coś w granicach 300zł o ile jest to możliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...