Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

The Crew

Polecane posty

Serwery działają, sklepy wysłały klucze na pre ordery.

Grę odpaliłem przed pełnym pobraniem więc nie wiem tak serio czego brakuje ale robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Model jazdy kojarzy mi się najbardziej z Driverem San Francisco co dla mnie jest zaletą bo uwielbiam tą grę i jej model jazdy, na pewno jest o niebo lepiej niż w TDU2, a jak podepnie się pada z xklocka to jest jeszcze lepiej.

Gram na lapku z sygnaturki i gar działa płynnie na średnio/wysokich z wyłączoną synchronizacją pionową i ssao (które zawsze mnie denerwowało w grach), pewnie przy większym ruchu i akcji chrupnie, ale mam kilka suwaków w których mogę jeszcze zejść na średnie.

Dam jej teraz pobrać się do reszty, pogram i zobacze jak wygląda to dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się postarali, optymalizacja o wiele lepsza niż w becie, gdzie na najwyższych ustawieniach trochę mi klatkowało, tak teraz mam 30-40 fps. Model jazdy również jakby lepszy się wydaje. Ogólnie o ile w becie dawałem grze 9/10, tak teraz dam jej 9+/10, za to, że nie zepsuli niczego od bety, a tylko poprawili jakość. Szkoda mi tylko, że gra straciła sporo graczy, przez inne gry ubisoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że już zakupiłeś pełną wersję? Nie ma problemów z podłączaniem się? Jeżeli podczas trybu wolnej jazdy, znajdujesz się już w jakiejś sesji (grupie graczy), to czy nie rozłącza Cię bez powodu i tracisz ich z zasięgu? Innymi słowy, czy ta cała sieciowa otoczka działa dobrze :) ?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję gold. Od czasu do czasu są małe problemy z internetem, ale to od czasu. Podczas wyścigu jeśli ktoś ma problem z połączeniem, to cały wyścig się zatrzymuje i jeśli po 10 sek osoba nie wróci, to wyścig kontynuuje się bez niej. Czasem ciężko jest znaleźć ludzi do misji co-op i wyścigów, choć to raczej jest spowodowane małą ilością osób w danej strefie. Dodano więcej wyzwań niż było w becie, lepsza optymalizacja, ale nadal brak lusterka wstecznego w kokpicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy siak - zakupię The Crew za kilka dni :) .

Dzisiaj światowa premiera i naprawdę się dziwię, że na głównej stronie CD-Action, nie ma o tym, ani słowa (dobrze, że już znalazłem sobie inne źródło newsów, bo serwowanych tam bzdetów nie da rady czytać...).

Dla zainteresowanych zwiastun premierowy:

.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu było dobrze, teraz wywala mnie co kilka minut, poczekam do jutra na ogarnięcie serwerów.

Na forum ubi ludzie piszą, że w sesji może być max 8 graczy... to miało być mmo jak TDU z tego co pamiętam.

No ale i tak o ile nie wywala to szybko znajduje graczy więc nie jest źle, chociaż brakuje mi jazdy w dużej grupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena gry się trochę pozmieniała na przestrzeni paru dni. Z 9+ na 7 ze względu na mało rozgrywek online, oraz czy to brak moich umiejętności lub naprawdę niektóre testy są niemal masochistyczne. Teraz moja ocena wynosi 8, gdyż choć to co wspomniałem wcześniej się nie zmieniło, to teraz jeszcze lepiej poznałem grę, brałem udział w kilku wyścigach różnymi rodzajami samochodów i to mi zrekompensowało poprzedniejsze braki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra bardzo podoba. Gdyby nie to, że musze iść do pracy to pewnie bym grał cały tydzień non stop. Mapa jest ogromna ale nie jest pusta. Wszędzie jest coś ciekawego. To co mi się nie podoba to jakby brak precyzji w sterowaniu. Mam kierownice ale używam jej już teraz tylko do spokojnej jazdy. Lepiej się gra na klawiaturze. Jak mam np. przejechać szybko przez ulice pełną samochodów i wszystkie precyzynie wyminąć to na kierownicy to jest prawie niemożliwe. Może lepiej by było jakby ta kierownica miała kąt obrotu 900 stopni ale mój Mikołaj chyba nie jest taki bogaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Ok. Będę pamiętał.

Co do gry, minął tydzień i cały hype znikł, a kolejne kłopoty z grą sprawiają, że zaczynam żałować wydanej kasy. Pomijając wszystkie niedoskonałości, oraz to że w grze mmo ciągle jest brak ludzi w mojej sesji na co-opa lub godzinne czekanie na znalezienie ludzi do poczekalni pvp. To od wczoraj nie mogę wejść do gry, a devowie nadal milczą i nikt nie odpowiada na tickety. Ubisoft stracił całkowicie moje zaufanie i innych graczy. Gdyby nie był on wydawcą, to gra możliwe, że jeszcze byłaby w produkcji, jeszcze z pół roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem na forum ktoś z ubi się odzywa, tickety zostają bez odpowiedzi, a oficjalnych wiadomości brak na stronie. Gdyby napisali oficjalnie, że już planują patch, który naprawi przynajmniej częściowo problemy, to już by część ludzi się uspokoiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra ma skopany net-code czy po prostu się źle sprzedaje?

Netcode jest akceptowalny. Problemem jest sprzedaż. The Crew wszędzie zaliczyło dość kiepski komercyjny start (w UK np.). Do tego ci, którzy grę kupili szybko ją porzucili, bo zrozumieli, że nie ma ona sensu (bo ileż można jeździć po pustym świecie?). W sumie można to było przewidzieć. "Racing&driving" jako gatunek nie jest już tak pusty jak miało to miejsce przez ostatnich kilka lat i dużo lepsza konkurencja spowodowała, że nikt nie chce The Crew. Ubisoft odpalał też bety przed premierą na tyle często, że każdy kto był zainteresowany grą mógł dostrzec, że gameplay jest w niej na żenująco niskim poziomie, a jedynym jej ratunkiem są fajne zespołowe misje. Doszła zepsuta biznesówka, techniczne niechlujstwo, mierny garaż (40 samochodów w podstawce - nikt nie ma mniej) i bardzo źle wyceniony season pass, bo za 25 euro dostajemy 14 samochodów (dla porównania: Driveclub - 38 za 25 euro, Forza Horizon 2 - 30 za 25 dolarów, GRID: Autosport - 19 za 30 euro). No i Ubisoft ma tak nadszarpniętą reputację, że tylko kompletnie narwani kupują ich gry day1. Mnie osobiście najbardziej boli to, że ta cała praca wykonana przez masę graczy w alfach i betach została olana. Niektóre rzeczy nawet były już w grze (inna konstrukcja lobby, ograniczenie wpływu mikropłatności na tuning, mniej rozwodniony leveling), ale z jakiegoś głupiego powodu wszystko wróciło w ostatnich paru betach do złego stanu.

ostatecznie doszedłem do wniosku, że kiedyś w przyszłości może dam jej szansę.

Problem w tym, że kiedyś w przyszłości ta gra będzie już całkiem pusta.

Najbardziej mi szkoda, że fiasko The Crew zabiło samochodowe MMO na kilka najbliższych lat. Nikt niezależny się za to nie zabierze, bo to kosztuje potężne pieniądze. EA ma za sobą swoją porażkę (NFS World). Japończycy są generalnie mało zainteresowani racing/driving. MS i Sony mają swoją bogatą samochodową ofertę, >Nintendo >MMO. Ubisoft był jedyną na tyle szaloną firmą, która mogła sobie na taki eksperyment pozwolić.

No i szkoda talentu Ivory oraz Reflections.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać duch TDU już nigdy nie wróci pod strzechy graczy.

Forza Horizon 2. Pierwsza część jest moim zdaniem bardzo przeciętna, ale druga to postęp pod każdym względem i chyba najlepsza otwarta samochodówka wszech czasów. Jak ktoś chce TDU nowej generacji to lepiej nie trafi.

/ot; w kwestii FH2 zapraszam do odpowiedniego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo nie jest tak źle jak piszecie, ale ja do gry podszedłem z innym założeniem + nie zależy mi na tej całej otoczce MMO bo dla m,nie to tylko miły dodatek. Szukałem czegoś co pozwoli mi pojeździć dla samej frajdy z jazdy i mając dookoła siebie jakieś ładne widoki. I dokładnie to dostałem, no ale jestem fanem ETS2 które w sumie jest właśnie jazdą po wielkiej mapie z punktu A do B bez innych ludzi itp.

Model jazdy jest przyjemny (na padzie), grafika nie jest zła, samochody są ładne, a wraz z ulepszeniami prowadzą się inaczej, świat jest duży i otwarty, no i są długie misje przy których Wyścig Milionerów z TDU to sprint, jedyne czego mi brakuje to deszczu, burz no i dłuższych nocy. Jedyne do czego się przyczepię to radia bo te są słabe, ale mam swoją muzykę więc mi to nie przeszkadza.

Na pewno jest o niebo lepiej niż w TDU2 które dalej mnie boli i FUEL które było jeszcze gorsze.

Szkoda tylko, że przez pracę mam tak mało czasu by pograć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...