Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

The Crew

Polecane posty

Z tymi kredytami to ja sobie myślę, że jak chcesz to je wydaj bo więcej ich raczej nie dostaniesz, no chyba, że sobie kupisz za złotówki. Ja np. chomikuję, ale tak mam i nawet gra poprzez Zoe zaczęła mi zwracać uwagę, że "Po co ci tyle pięniedzy? Zbierasz na emeryturę? Weź zainwestuj w swoje auto."

Ja z kolei odnośnie tych frakcji zacząłem się zastanawiać nad tymi wykresami w zakładce frakcji. No bo domyślnie byłem w Wilkach i mi pisało, że łup wynosi 100k. Ale popatrzyłem na wykresy i wyszło, że w średniej światowego łupu Wilki są najniżej. No to zmieniłem na Orłów, którzy są na 3 miejscu. Przez chwile łup wynosił tyle samo co u Wilków ale potem się zaktualizował do 6k. Trochę się zdenerwowałem bo jednak było to 94k mniej niż u Wilków, a dodatkowo okazało się, że frakcję można zmienić raz na tydzień o czym gra nie raczyła mnie poinformować. Teraz jednak myślę, że te 100k dolarów dziennie u Wilków na poziomie Żołnierza to musiał być jakiś bug i gra nie przekalkulowała na szybko mojej rangi na odpowiednią stawkę zaraz po dołączeniu do frakcji. No i tu moje pytanie. Czy dobrze rozumuję, że będąc członkiem frakcji, która jest na szczycie Średniej światowej ilości łupów (teraz Krokodyle) będę zarabiał więcej na tym samym stanowisku niż jakbym był w Wilkach, którzy aktualnie są na dole w tabeli (średniej)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...