Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

The Crew

Polecane posty

Wiekszosc graczy PC dysponuje sprzetem slabszym niz PS4 (source: ankieta sprzetowa Steam i Unity Web stats). Jesli nie widzisz nic zlego w docieraniu do wiekszosci to skad niesmak zwiazany z rzekomym zablokowaniem The Crew na 30FPS?

To nie oznacza, że gra nie będzie im chodzić w czymś poniżej 60 fps. Po pierwsze - nie znamy wymagań The Crew. Po drugie - nie słyszałeś nigdy o czymś takim jak opcje graficzne?

PS Jakieś tam wymagania po sieci chodzą i są dość niskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, bo to jakieś pomieszanie z poplątaniem. Co z tego, że większość graczy ma słabszy sprzęt?

Przeczytaj ostatnich kilka postów to zauważysz w jakim celu to przytoczyłem.

Piję do tego, że na fakt, że The Crew będzie zablokowane na 60FPS nikt nic nie powie. To takie wybiórcze traktowanie portów PC jest zaskakującym zjawiskiem. Zwraca się uwagę na to czy gra działa w 60FPS, czy ma pasek FoV i czy sterowanie można sobie zmienić, bo to rzeczy, o których gada TotalBiscuit. Z kolei jak takie Bioshock Infinite ma w opcjach AA tylko On i Off, Tomb Raider2013 się psuje w 21:9, a Titanfalla na premierę nie dało się odpalić w 120FPS to nikogo to nie obchodzi. Takie coś to "PC Good Enough Race".

A jak masz dobry sprzęt, to dlaczego masz być traktowany gorzej niż użytkownik PS4?

Gorzej? Raczej na równi. Tak być nie powinno, bo jeśli ktoś ma triCrossfired 7990 to powinien móc je wykorzystać. Rzecz w tym, że na platformowej równości tracą również posiadacze PS4 i o tym się zapomina.

@Alpharadious - Żeby zablokować The Crew na 60 sprawiając, żeby nie wyglądało to jak gra z X360 trzeba będzie mieć coś więcej niż 7850 i laptopowe CPU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej? Raczej na równi. Tak być nie powinno, bo jeśli ktoś ma triCrossfired 7990 to powinien móc je wykorzystać. Rzecz w tym, że na platformowej równości tracą również posiadacze PS4 i o tym się zapomina.

Och oświeć mnie proszę jak na platformowej równości tracą konsolowcy. Lecę po popkorn.
@Alpharadious - Żeby zablokować The Crew na 60 sprawiając, żeby nie wyglądało to jak gra z X360 trzeba będzie mieć coś więcej niż 7850 i laptopowe CPU.
A strzelasz z palca wymaganiami czy jesteś tajnym współpracownikiem Ubisoftu? O ile jeszcze mi wiadomo gra ma trochę do premiery i pewne rzeczy mogą się zmienić, a nawet jeśli nie zmienią, to znając życie, nie zabraknie takich (jak w wielu innych mmo), którzy poskręcają wszystko dla jak największej płynności.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pograłem dzisiaj 3 godziny w betę i mogę śmiało powiedzieć - ta gra jest świetna. Nie jestem fanem symulatorów, więc Project C.A.R.S., Forza czy GT do mnie nie trafia. To, co spodobało mi się w The Crew to właśnie ten świat. Bardzo fajnie było się wybrać z kumplem od Detroit, przez cały Teksas z przystankiem w Dallas i przejechać Wielki Kanion. Model jazdy przyjemny. Tak jak wspomniałem nie jestem fanem symulatorów, wolę te arcade'owe tryby jazdy, więc ten trafia do mnie świetnie. Gra przypomina mi świetne TDU, przy którym bawiłem się świetnie. Chyba kupię w dniu premiery, albo i nawet wcześniej. Sprzętu nie mam zbyt dobrego, a gra działa mi na medium/high w 2560x1080. Szkoda, że HUD nie jest przystosowany pod taką rozdziałkę i na zewnętrznej stronie HUD'a jeszcze mam dużo miejsca, ale idzie się przyzwyczaić i nic mi nie zasłania. Mimo to jestem zaskoczony jak to działa, spodziewałem się problemów z odpaleniem gdyż np. CS:GO działa mi w 60FPS na niskich.

Dla mnie ten ogranicznik FPS nie jest problemem, mam monitor 60Hz i tyle mi wystarczy, chociaż mam wrażenie, że jednak tych klatek na sekundę mam mniej (30?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, 8 godzin gry za mną, więc mogę teraz się wypowiedzieć co należy poprawić. Wrażenia opisałem na poprzedniej stronie. ;)

  • wyrzucanie z sesji - zdarza się, że wyrzuca z sesji. Nie idzie dołączyć do kumpla, więc czasami konieczny jest restart.
  • lagi pojazdów - czasami gracze mają wręcz teleportowane pojazdy, wkurza to.
  • lusterka - zamiast odbicia są tekstury ;/
  • możliwość wyłączenia sobie zadań - przejeżdżając np. przez Teksas, Nevadę czy Kalifornię nie mieliśmy problemów z tymi zadaniami, ale w Chicago i Detroit czasami to Nas denerwowało.
  • mogliby jakoś dodać Alaskę, ale nie wiem jak. Dodać Kanadę? Byłoby ciekawie, chociaż nie wiem, pewnie USA tworzyli już bardzo dużo, więc dodanie przejazdu do Alaski byłoby trudne.

Reszta jest chyba okej, grało się bardzo przyjemnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę w betę i znalazłem jedynie 2 problemy: sporadyczne samochody NPC jadące w poprzek autostrady, czy zjeżdżające z niej z lewego pasa, oraz miejscami zbyt nachalny interface szczególnie po wykonaniu jakiegoś zadania zasłania on cały widok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również :trollface: . Cóż - do premiery nie zostało aż tak dużo czasu, więc uzbroję się w cierpliwość i poczekam do dnia pierwszego.

Teraz pewnie Ivory Tower doszlifowuje swój produkt, mając na uwadze sugestie i uwagi użytkowników, którzy grając w wersję Beta, sumiennie zgłaszali wszystko na oficjalnym forum gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie następna beta, ale na xboxa one i ps4. Co do The Crew na PC: jeśli wyjdzie w takim stanie, jak w becie, to z miejsca będzie hitem. Klucz dostałem w ostatni dzień, kiedy można było potestowac grę i jak ją wyłączyli, to nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Chętnie pograłbym dłużej, gra miażdży. Zapowiada się jeszcze lepsza scigałka niż TDU

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do The Crew na PC: jeśli wyjdzie w takim stanie, jak w becie, to z miejsca będzie hitem.

Ta.. Zwłaszcza że w podobnym czasie wychodzie Project CARS, że nie wspomnę o konsolowych tytułach (FH 2 i DC). Ciekawi mnie jak będą te grę wspierać po premierze, będzie ciekawie jeśli wypuszczą ze 2-3 patche i na tym się skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do The Crew na PC: jeśli wyjdzie w takim stanie, jak w becie, to z miejsca będzie hitem. [..] Zapowiada się jeszcze lepsza scigałka niż TDU

O kolego, nie wiem na jakich używkach jedziesz, ale odstaw to jak najszybciej. The Crew prezentuje się biednie. Model jazdy to jakaś totalna kpina, samochodem miota jak szatanem, jest to kompletnie niekomfortowe. Na autostradzie przez to nie da się bezbłędnie jechać w korku wymijając zygzakiem auta. Najważniejsza rzecz w tej grze jest totalnie beznadziejna.

A pisanie, że ten wytwór samochodopodobny może być(a nawet będzie) lepszy od TDU pokazuje tylko Twoją niewiedzę na temat tego gatunku gier.

P.S To prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą model jazdy w TDU wybitny nie był.

W The Crew też nie jest. Fizyka jazdy jest kompletnie przeciętna, na trybie jazdy HC auto się telepią jakby miały ADHD, a na trybie Sport są zbyt drętwe. Gdyby fizyka byłaby na poziomie świata gry (genialna), to można by było mówić o jednej z lepszych gier wyścigowych w tym roku, niestety tak nie jest. Może i faktycznie z tym lawirowaniem na autostradzie to przesada, ale zgaduję, że mowa była tutaj o szybkim manewrowaniu z pasa na pas:

A od kiedy jazda po autostradzie z dużą prędkością i wymijając zygzakiem auta to prosta rzecz? Samochodem kiedyś jechałeś? Przynajmniej jako pasażer? Poza tym da się tak jeździć, tylko jesteś po prostu w tę grę za kiepski.

Proszę cię... Zabrzmiało to tak jakbyś próbował robić z tej gry jakąś symulację. To jest arcade, w takich grach takie rzeczy powinny być możliwe. Nie róbcie z tej gry nie wiadomo jakiej realistycznej gry, bo taka nie jest.

ps. Nie ma to jak porównywać grę arcade do prawdziwej jazdy, grę, w której karoseria regeneruje się w magiczny sposób... Będziecie mi oddawać pieniądze za leczenie, pisząc takie rakotwórcze posty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie gry arcade(!) do prawdziwego życia. xD

Twoje porównanie miałoby sens gdyby The Crew było simem. W grach z modelem jazdy arcade bez problemu można wykonywać takie manewry, natomiast w The Crew przeszkadza w tym beznadziejny model jazdy przez co gra się totalnie niekomfortowo.

Przykro mi, do TDU to nawet przy piętach nie stało. Daliby model jazdy z Driver:SF i gra byłaby świetna, a tak wyjdzie kupsztal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę gier kupić w bliskim czasie, ale zrezygnowałem z nich na rzecz The Crew. Jeśli grać w grę online to tylko zaraz po premierze, kiedy nadal dużo osób gra i ogólnie można poczuć się jednością z community. Nowy asasyn, czy też far cry 4, bądź jeszcze wiedźmin 3 poczekają sobie trochę, najlepiej jak będą jakieś promocje w przyszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj betę i nie jestem pod szczególnym wrażeniem. W sumie, nie spodziewałem się, że będę biorąc pod uwagę fakt, że to gra twórców Test Drive Unlimited. Auta skręcają tak, jakby chciały, a nie mogły, dosłownie płynąc majestatycznie po asfalcie, ale jak już o coś zahaczysz to 360 stopni z miejsca. Przechodnie na ulicy nawet nie odbijają się od samochodów, po prostu przesuwają się wzdłuż nich podczas kontaktu. Pomijam, że ten Nie-CODEC wygląda szkaradnie, ponieważ modele postaci przypominają wyjęte z wczesnego PS2. Dodajmy do tego nieczytelną mapę z toną ikonek i fakt, że gra jest kolejnym sim racerem, jakich teraz nie brakuje. Czy nikt nie może zrobić kolejnego Motorstorma albo Burnouta? Nikt nie ma jaj być Split/Second? Nie obchodzą mnie wasze mapy świata, chcę menu z wyborem wyścigów. Nie chcę godzinnego tutoriala o wszystkich opcjach tuningowych i co każda ikonka na mapie oznacza. Nie chcę waszego "ścigaj się ze znajomymi". Chcę auta, trasy i przeciwników, tyle. A już na pewno nie interesuje mnie urocza historia, w której mój awatar z Uplay zostaje wrobiony w morderstwo brata i zostaje wynajęty przez FBI, by złapać przywódcę gangu i skorumpowanego agenta, którzy również są powiązani ze śmiercią twojego brata. Jeśli mam się ścigać tylko po to, żeby dostać tatuaż, który gra mi pokazuje na samym początku i FBI wie, jak on wygląda, to mi go wytatuujcie. Czy kolesie od Watch_Dogs pisali fabułę tej gry, zaraz po całonocnym maratonie Szybkich i Wściekłych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać, dawać, dawać https://cdp.pl/gry/t...ew-gold-edition za 170zł. Szybko bierzcie, bo minie promocja. Wszystkie dlc i dodatkowe auta są już w cenie. Chyba najlepsza okazja przed premierą. Miałem kupić, tańszą wersję, ale zdecydowałem się dołożyć 30zł już do tej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...