Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

AC4 jest, hm... pewny? Tzn. nie są to już spekulacje tylko fakty? Bo jeśli tak... to w zasadzie można by założyć temat, jeśli byłoby w ogóle o czym mówić.

Niestety, to nie spekulacje. Następny AC w realiach piratów...

Gadać jest o tym. Skoro zaczęli umieszczać podtytuł może to oznaczać, że następny (po BF) AC też będzie z IV. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wskrzeszenie tematu homeworld 2 i zmianie tytułu na homeworld (seria), gdyż dzieją się ciekawe rzeczy po bankructwie THQ a i było więcej częsci niż dwójka :)

więcej o pojekcie wykupienia tej marki Tu i tu

Edytowano przez DaChmielu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt "Torment: Tides of Numenera" został sfinansowany (w sześć godzin) i w tej chwili wygląda na rekordzistę kickstarterowego (2x więcej pieniędzy zebranych w pierwszym dniu niż Project Eternity). Chyba należy mu się temat.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowrun Returns.

Kolejny oldschoolowy RPG z Kickstartera, moim zdaniem zapowiadający się równie dobrze co Wasteland 2, czy Project Eternity. Tyle, że cyberpunkowy.

@Hawken - Jestem za.

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt "Torment: Tides of Numenera" został sfinansowany (w sześć godzin) i w tej chwili wygląda na rekordzistę kickstarterowego (2x więcej pieniędzy zebranych w pierwszym dniu niż Project Eternity). Chyba należy mu się temat.

Z jednej strony byłbym za, ale nie wiem, czy jeszcze nie za wcześnie na to. Ale niech będzie, że popieram pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, parę gier powstających z crowdfundingu o jakich miało swoje tematy niemalże przy zapowiedzi, więc czemu robić wyjątek dla "duchowego następcy" Tormenta? Dorzucam swój akordeon trzeci głos na temat biggrin_prosty.gif

Czwarty. ;) ~Sevard

...a jednocześnie przypominam sobie, że otrzymałem przecież uprawniania w dziale a tym samym stworzyłem TEMAT ^_^ Można brać się za dyskusję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założyć temat o symulatorach wyścigowych, takich jak GTR2, GT Legends, rFactor, czy np. RaceRoom Experience, który obecnie znajduje się w fazie bety.

Jestem za założeniem takiego tematu. Wcześniej grałem w Race, teraz gram w Race 07 a na temat symulatorów od SimBin, czy innych firm, nie ma gdzie się wypowiedzieć. A chyba bez sensu jest otwieranie osobnych tematów do każdej z wyżej wymienionych gier, bo z tego co widać na forum mało osób gra w tego typu produkcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy inni forumowicze zainteresowaliby się grą Transcendence. Jest to darmowa gra, z dużym potencjałem, posiadająca już oficjalne forum. Nie jest to prosta, krótka gierka jakich pełno, dlatego uważam że zasługuje na osobny temat :) Poza tym z tego co wiem to chyba nie ma nikogo z polski, kto ciągle w nią gra, a warto byłoby się zainteresować tym tytułem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuję, że ostatni Mortal Kombat trafi na blaszaki. Brytyjski oddział Amazonu zaczyna już przyjmować zamówienia przedpremierowe na edycję GOTY, na dowód tej tezy oto link - http://www.amazon.co.uk/dp/B00BTXEFKS/ . Jeśli wersja PC stanie się faktem to uwazać, że warto pomyśleć o założeniu tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł nie ma wielkiego budżetu, świetnej grafiki i jakiegokolwiek realizmu, ale mnie na Xboxie wciągnął swego czasu na długie dni i noce. Z okazji jutrzejszej premiery Trials Evolution Gold Edition proponuję założenie o tej gierce tematu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka informacja pojawiła się już, ale fajnie by było założyć temat o grze Call to Arms - następcy serii Men of War.

Mało wiadomo o tej grze w Polsce, ponieważ mało które media o grach cokolwiek o niej wspomniały, ale myślę, że warto by było dać jej temat, zwłaszcza, że ma ona zrewolucjonizować serię. Dodatkowo, twórcy gry poinformowali, że zależnie od wkładu polskich graczy możliwe jest, że pojawi się w grze Polska Armia :) Wiem, że do premiery jeszcze sporo czasu, ale z racji nietypowości tytułu, chyba informacja by się przydała już teraz :)

Tu są oficjalne informacje o tej produkcji: http://digitalmindsoft.eu/products/call-to-arms

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale Ty tu rządzisz ;)

Aczkolwiek temat finansów jest specyficzny - to czy osiągną te finanse czy nie to nie warunkuje wydania gry - według oficjalnego stanowiska i tak zostanie wydana i tak, tylko, że dodatkowa kasa ma być na kolejne "featury". Aczkolwiek latem, jak zaprezentują kolejne informacje o grze chcą iść na kickstartera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...