Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Przeszukalem cale forum ( dyskusje o grach ) i nigdzie nie mogle znalezc tematu odnosnie gierki od Codemaster: F1 2010. Byl bym wdzieczny gdyby ktos zajal sie ta gierka, a forumowicze podyskutowali by na jej temat, bo zapowiada sie na bardzo dobra gierke. Jezeli nikt nie bedzie tak uprzejmy i nie zalozy tematu zwiazanego z ta gra to mam male pytanie czy moze ktos wie jaki bedzie system jazdy, czy bardziej nastaiwiony na zrecznosciowy czy symulacja?? Zainstalowalem sobie inna produkcje od Codemaster: RaceDriver GRID i tam mozna pojezdzic sobie F3 no i jakos nie podchodzi mi ten system jazdy tymi "maszynkami" za bardzo taki "narwany", i jestem ciekaw czy bedzie podobny w F1 2010 jezli tak no nie zbyt mi sie to widzi. :rolleyes:

Z gory dzieki za pomoc/odpowiedz

pzdr :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosik na Kingdoms Under Fire II....i na DA2

Proponuje jeszcze Twierdze 3...gdyby ktos chcial poklikac na temat tej gry

Dorzuce jeszcze Beyond God and Evil 2 i Dungeon Siege 3, jezeli jest juz temat poswiecony tym produkcja to z gory przepraszam, ale szukalem na forum i nie znalazlem nic na ich temat..

Edytowano przez piotrekk100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam propozycję utworzenia tematu o grze Euro Truck Simulator. Jest to bardzo grywalny symulator ciężarówki, gdzie zarówno aspekt symulacyjny, jak i ekonomiczny stoi (moim zdaniem) na wysokim poziomie. Już od jakiegoś czasu można zakupić wersję rozszerzoną o Wielką Brytanie za przysłowiowe grosze (spotkałem się już z ceną nawet poniżej 20 zł). Do tego dochodzi masa modów zrobionych przez graczy, które można ściągnąć z for internetowych, np. nowe samochody, mapy itp.

Ta gra naprawdę wciąga.

P.S. Acha... i jeszcze coś - po Polsce też sobie jeździmy ;) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...