Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

  • 3 weeks later...

Witam mam pewnien problem ze stoną, z racji że nie znalazłem lepszego miejsca postaram sie go opisac tutaj. Mój problem jest dos prosty, a mianowicie zawsze gdy kozystam z waszego generatora kodów dostaje takio oto komunikat: "This service is only available for Polish users. Sorry.

Jeżeli uważasz, że powinieneś dostać numer, pomimo odrzucenia przez automat lub masz problemy z uzyskaniem numeru w systemie automatycznym, zaloguj się na naszym forum i napisz prywatną wiadomość do użytkownika seriale (odbiorca tej wiadomości odpowie najszybciej jak to będzie możliwe, ale może to potrwać do kilkunastu godzin, zwłaszcza w czasie dni wolnych od pracy)."

O ile przy pełnych wersjach jest to dość kłopotliwe, o tyle przez to "TO" straciłem szansę dostania sie do bety SW:TOR. Mozecie cos z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Szaman1701 - napisz do Ghosta - on co prawda nie zajmuje się stroną, ale może będzie mógł pomóc (napisz w jego temacie z pytaniami, albo na maila), albo napisz po prostu w wątku z pytaniami do redakcji. My nie jesteśmy w stanie udzielić Ci odpowiedzi. Oczywiście Ghost zagląda też do tego tematu, ale myślę, że bezpośredni kontakt z kimś z redakcji będzie szybszy.

Poza tym przytnij proszę sygnaturkę, bo będę zmuszony ją wyciąć:

http://forum.cdaction.pl/Sygnaturka-Podpis-t1996.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co zrobić, zeby filmiki YT działały w profilu użytkownika? Przy użyciu tagu

 [yt] [/yt]

wyświetla się białe okienko bez filmu, zaś tag wcale nie działa. Próbowałem wstawić długi link (bo te skrócone zazwyczaj w tych tagach nie działają) - nic z tego.

@ DOWN - niestety, to też nie działa - sprawdzałem. Tagi tag jest nieprawidłowy i nawet nie można zmienić strony "o mnie", bo wyskakuje komunikat o nieprawidłowości.

@ yoyo2 - dzięki. :P Pamiętałem i zapomniałem, bo dawno nie musiałem tego używać.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pytanie nie bardzo tutaj pasuje, bo w zasadzie nie jest to problem natury technicznej, ale nie mogłem znaleźć odpowiedniejszego działu ani tematu.

Czy istnieje możliwość zmiany nicka/loginu na forum? Jeżeli tak to do kogo mogę się z tym zgłosić lub jak sam mogę to zrobić? Mój obecny nick na forum jest już trochę nie aktualny i bardzo zależało by mi na tym by go zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały problem. Jakiś czas temu wrzuciłem sobie avatar Daft Punk. Teraz chcę go zmienić. Niestety, niby akceptuje mi inne obrazki, ale zamiast nich i tak przy moich postach widnieje stary obrazek. Jedynie całkowicie usunięcie avatara coś daje. :tongue: Da się to jakoś odkręcić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam jeden problem, a właściwie pytanie:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak ustawić, że w profilu widać "kiedy byłem ostatnio widziany"? Szukałem, edytowałem, ustawiałem i nidzie nie mogę znaleźć możliwości zmiany wartości z Prywatne, na cokolwiek innego. :/ Pomoże ktoś? Z góry dziękuje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, pomogło!

Swoją drogą to ciekawe, bo nigdy nie korzystałem z tej opcji, dziwne, że sama się aktywowała :).

W każdym razie pomogło, aha i mam jeszcze jedno pytanie: Jest jakaś różnica czy się loguję ze strony głównej (cdaction.pl) czy z forum(forum.cdaction.pl)? Bo zazwyczaj się logowałem z cdaction.pl, może przez to byłem ciągle widoczny jako ukryty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...