Jump to content

Saracen

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About Saracen

 • Rank
  Goblin

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Tak, coś w tym stylu. Fakt za portfel się trzeba trzymać wiec odpada. Dodatkowo bardzo odsuwa monitor od ściany.
 2. Nie chcę ramienia. Bardziej szukam czegoś stylu tego uchwytu ale z płynną regulacją wysokości położenia monitora.
 3. Witam Szukam uchwytu ściennego z płynną regulacją wysokości po zamontowaniu monitora. Zależy mi też na tym, aby monitor był możliwie blisko ściany. Przeglądałem net i nie wpadła mi w oko taki model. Może ktoś widział coś takiego i jest mi wstanie podać link lub nazwę.
 4. Ja dzisiaj dostałem nowy numer CD-Action i napisałem w sprawie rekompensaty bo kończy mi się prenumerata. Zobaczymy jak to rozwiążą w moim wypadku. Edit: Właśnie mi odpisali. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi.
 5. Cześć Przy obniżce ceny CDA była mowa o rekompensacie dla prenumeratorów, który zapłacili za prenumeratę po starej cenie. Czy ktoś z Was dostał jakieś info o takiej rekompensacie. Do mnie właśnie dotarła informacja wraz z nowym numerem, przypominająca tylko o końcu prenumeraty (prenumerata od numeru 7/2018). Do kogo napisać aby wyjaśnić tę sprawę?
 6. Wpisałem kod z płyty i mam taki komunikat: Zgłaszać reklamacje czy mam czekać do 5.06
 7. W takim razie na jaką podkładkę wymienić aby revoltec lu Gb działały poprawnie.
 8. W zależności od gry tak w granicach 1200 - 2400 DPI. Czułość w grach mam ustawioną na 3 -4 ,a w windowsie na 6/11 (środek).
 9. Nie miałem jeszcze do czynienia z ceramicznymi ślizgaczami. Używam za to zawsze szmacianych podkładek pod mysz. Obecnie ma steelseries Qck.
 10. Chwyt to już ustaliłem. Dlatego mam już wybrane modele. Teraz mnie interesuje czy warto dołożyć do tych droższych czy nie opłaca się dopłacać i kopić revolteca.
 11. Poczytałem trochę opinie o rożnych myszkach i wybrałem sobie trzy modele. Podstawą był Revoltec FightMouse Elite. Jednak później doszły dwie kolejne: CM Storm SENTINEL ADVANCE II i Gigabyte GM-M8000X. Obecnie korzystam z Roccat Kone ale się już sypie. Zastanawiam się czy warto dołożyć do tych droższych czy zostać przy Revoltec FightMouse Elite?
 12. Mam tą kartę i kupuje gry na Steamie. jak do tej pory wszystko odbywa się bez żadnych problemów.
 13. Mam na wymianę kupon 50% zniżki na Portala 2. Propozycje proszę kierować na PW.
 14. Witam Jak to jest wreszcie z dostępnością CD-Action? W żadnym kiosku RUCHu nie ma CD-Action, a w wielu otrzymałem informację, że już w ogóle nie będzie. Smuggler pisał na początku czerwca, że problem jest rozwiązany ale chyba jednak nie został rozwiązany.
×
×
 • Create New...