Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Może to niekoniecznie ten temat, bo to problem z forum niby, ale innego rodzaju niż pewnie te inne ;-) .

Otóż: nie byłem tu chyba jakoś od lata (albo i dawniej) i nie mogę znaleźć tematu (i nie pamiętam, jak się nazywał), gdzie pytało się o to, jaką ocenę, plusy i minusy dostała jakaś konkretna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już się to pojawiło, ale co się dzieje z dodawaniem wpisów na blogi? Zawsze kiedy kliknę publikuj teraz, wpis pojawia się z datą dodania go jako szkic. Muszę ręcznie ustawiać aktualną godzinę i datę, żeby wpis nie pojawił się jakby trzy dni wcześniej. Jak to z tym jest i czy zanosi się na poprawę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicuś - właśnie sprawdziłem i wszystko działa jak należy. Może masz przestawioną datę systemową, albo w ustawieniach na forum? jest jak mówisz. To prawdopodobnie zależne od skryptu i nie da się, póki co, nic z tym zrobić. Niemniej przekażę do administracji, bo to faktycznie nieco upierdliwe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już się to pojawiło, ale co się dzieje z dodawaniem wpisów na blogi? Zawsze kiedy kliknę publikuj teraz, wpis pojawia się z datą dodania go jako szkic. Muszę ręcznie ustawiać aktualną godzinę i datę, żeby wpis nie pojawił się jakby trzy dni wcześniej. Jak to z tym jest i czy zanosi się na poprawę?

Jak masz widok bloga i tam wyświetlają się też szkice, kliknij w ten kwadracik u góry, a nast. Publikuj. U mnie tak działa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym ustawić sobie tego gifa jako avatara , na CDA - http://images4.fanpop.com/image/photos/19200000/Shakira-yes-or-no-yes-or-no-gerard-pique-19285698-430-240.gif

Jednakże ma on za duże wymiary, lub waży za dużo. Jakiego programu użyć i jak to zrobić, a sprowadzić go do rozmiarów odpowiednich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii blogów. Jest pewien kłopot z nimi. Jeżeli ustawimy czas publikacji wpisu (żeby na przykład ukazał się sam o konkretnej godzinie, bo nie mamy kiedy go dodać) to niby pojawia się na stronie głównej cdaction.pl, ale nie ma go na stronie głównej blogów. Sprawdzałem z kilku przeglądarek i smartphona i problem pojawiał się za każdym razem. Czasami zdarza się, że wszystko jest w porządku, ale niestety nie zawsze.

Edytowano przez Otton
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to wina przeglądarki czy forum, ale gdy chcę przeczytać post pojawia się coś takiego:

Pojawia się to tylko w ostatnim poście w dowolnym temacie i utrudnia czytanie postów

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wstawiania linków z YT. Dobrych kilka miesięcy temu przy wstawianiu ich do posta, filmik automatycznie się pojawiał na forum i można było z jego poziomu oglądać. Teraz jest tylko czysty link. Od czego to zależy, czy filmik jest od razu do oglądania z poziomu FA, albo przekierowanie na YT?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi tu ktoś odpowiedzieć co to za dziwne zjawisko? Wszedłem sobie w dział poglądy i na górze strony wyskoczyło mi takie coś (w innych działach tego nie mam):

Warning: memcache_connect() [function.memcache-connect]: Can't connect to 10.172.35.31:11211, Connection timed out (110) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/classCacheMemcache.php on line 90

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/classCacheMemcache.php:90) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 110

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/classCacheMemcache.php:90) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/classCacheMemcache.php:90) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/classCacheMemcache.php:90) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/classCacheMemcache.php:90) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...