Jump to content

jini3

Forumowicze
 • Posts

  213
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jini3

 1. Cześć, od dwóch - trzech tygodni mam problem z feedem na Facebooku. Poza trzema, czterema nowymi postami, cały Facebook jest, przy scrollowaniu, wypełniony postami datowanymi na 2 dni temu, 1 dzień temu, 20 godzin temu. Do tej pory miałem ustawione, żeby pokazywało mi najważniejsze aktualności (a nie najważniejsze) i wszystko było w porządku - były one może trochę przemieszane godzinowo, ale raczej wszystkie były z jednego dnia. Teraz to wygląda, jakby algorytm się całkowicie posypał, zamroził i zgłupiał. Taka sama sytuacja na różnych przeglądarkach i różnych urządzeniach. Próbowałem coś zmieniać i ustawiać aktualności na najnowsze, ale cały czas nie jest tak, jak być powinno. Nic nie dają te jakieś ustawienia priorytetów - wszystkie dotychczasowe strony czy profile znajomych mam obserwowane tak, jak wcześniej. Ktoś miał może podobny problem i potrafi coś doradzić? Dzięki i pozdrawiam.
 2. @Up wszystko zrobione. Dalej ten sam problem.
 3. Ja zamykam Chrome przed graniem i potem włączam jeszcze raz. Poza tym mam 8GB RAM-u, na starym PC miałem 4 i nigdy takich problemów nie miałem.
 4. Witam. Ostatnio zaobserwowałem pewien problem w przeglądarce Google Chrome. Mianowicie. po uruchomieniu komputera i odpaleniu przeglądarki, Chrome z automatu odpala się w zminimalizowanym oknie (piszę o tym, bo za każdym razem jest tak samo) i wszystkie rozszerzenia są wyłączone lub ich po prostu nie ma (brak ikonek w prawym górnym rogu i wyszarzona opcja "rozszerzenia" w ustawieniach). Po pierwszym takim incydencie spróbowałem ponownie uruchomić komputer i wyskoczył mi komunikat o aktualizacji systemu, pomyślałem więc, że rzeczony problem spowodowany jest właśnie tym. Przez jakiś czas było w porządku, jednak kłopot z przeglądarką pojawia się nadal i to w bliżej niesprecyzowanych okolicznościach. Często potrafi być tak, że po starcie komputera wszystko jest normalnie, natomiast po odpaleniu na jakiś czas jakiejś gry i następującym po tym włączeniu Chrome sytuacja znowu ma miejsce. Czy wiecie może być przyczyną takiego zachowania? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.
 5. Temat nieaktualny. Do zamknięcia.
 6. Witam. Czy wiecie, w jaki sposób (czy w ogóle) można zwiększyć rozdzielczość/rozciągnąć ikonę w ten sposób, aby wypełniła ona całe obramowanie (tak jak w zdjęciu "bez tytułu")? Chodzi mi tutaj o okładkę folderu z filmem, tak aby wyglądało to jak na zdjęciu "bez tytułu 2" (co istotne, na drugim załączniku jest ikona pliku, a mi chodzi głównie o foldery). Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam.
 7. Witam. Nowy PC po dwóch dniach zaczął wyć jak opętany. Podczas pierwszych dwóch dni pracy, w ciągu których były odpalane na nim wymagające gry, zachowywał się zupełnie normalnie - praca zupełnie cichutka (w pokoju słyszalny był jedynie głośnik subwoofer). Jednego wieczora (na PC była wtedy uruchomiona jedynie przeglądarka) z drugiego pokoju usłyszałem bardzo głośny ryk (przypominający w pewnym stopniu nawet rzężenie traktora). Okazało się, że był to właśnie komputer. Fakt, że w tym jednym (pierwszym) momencie rzeczony dźwięk był najintensywniejszy, jednak mimo jego późniejszego osłabnięcia, PC nie pracował już potem tak cicho jak na samym początku. Po odesłaniu do reklamacji otrzymałem diagnozę, która mówiła, iż "powodem SPORADYCZNIE wydobywających się dźwięków są piszczące cewki karty graficznej, których to producent zastrzegł brak możliwości wymiany w ramach gwarancji". Poczytałem i z tego co widziałem, to ludzie mający problemy z piszczącymi cewkami karty graficznej, nienormalne dźwięki zaczynają słyszeć dopiero przy 80-90 FPS-ach itp. U mnie natomiast, sytuacja ma miejsce dokładnie od momentu naciśnięcia przycisku POWER, aż do całkowitego wyłączenia komputera. Ów PC wymieniam na nowy, chciałbym jednak dowiedzieć się, czy przyczyną takiego stanu rzeczy jest istotnie diagnoza podana przez serwis, czy być może coś innego. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam. P.S. W załączeniu link z filmikiem obrazującym zachowanie (dźwięk) komputera. W rzeczywistości wydawany dźwięk jest dużo głośniejszy niż na filmie. https://www.youtube.com/watch?v=JMvNgKWtvnc&feature=youtu.be
 8. jini3

  Kaczor Donald

  Mam taie pytanie. Czy nie kojarzycie może numer KD (nie Gigant, tylko z tych cienkich), w którym do numeru dołączony był taki gwizdek, z którego wychodził taki kaczy dźwięk? Jak ktoś kojarzy gadżet, a jeszcze lepiej jaki był to numer, będę wdzięczny. Pozdrawiam.
 9. Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja z aktywacją pudełkowej wersji GTA IV? Gdzie ewentualnie można napisać z zapytaniem o to?
 10. Apke FB mam, a tę synchronizację facebooka z gmailem gdzie się ustawia?
 11. Mam następujący problem. Chciałbym mieć w książce telefonicznej na smartfonie kontakty z FB, które mają nr telefonu. Jednak, mimo że jest tam w ustawieniach niby wszystko zsynchronizowane, posiadam jedynie kontakty z telefonu. Czy ktoś orientuje się może jak zrobić to na Huawei P8 Lite? Z góry dzięki i pozdrawiam.
 12. Ja już praktycznie każdą opcję tam klikałem i nic.
 13. Witam. Mam następujący problem z ww. telefonem. Próbowałem zainstalować na własną rękę nowe oprogramowanie (należało w tym celu zrobić ROOTA, użyć ClockWorkMod itd.). Jedna aktualizacja poszła bez problemu natomiast później wyszło tak, że telefon przy próbie włączenia albo pokazuje nieprzerwanie logo HTC albo ewentualnie można przejść (przycisk POWER i głośność +) do CWM. Cały szkopuł tkwi w tym, że musiałbym przerzucić na telefon paczkę z softem, a w tym stanie komputer nie widzi HTC przez USB, a ten model nie ma możliwości dostania się do karty SD. Czy macie pomysł jak inaczej mogę przerzucić plik na telefon, bądź może znacie w ogóle inne rozwiązanie całego problemu? Za wszelkie wskazówki i pomoc z góry dziękuję.
 14. @Up Zainstalowałem wersje i 32- i 64-bitowe. Próbowałem odpalać w trybie zgodności z 7 i XP.
 15. Po instalacji gry, przy próbie uruchomienia wyskakuje mi ww. komunikat. Dzieje się tak na zupełnie nowo kupionym laptopie (instalacja gry w dniu dotarcia do mnie komputera). HP Pavilion 15 p-205 - Windows 8.1 64-bit, procesor AMD A10-4655M, karta graf. AMD Radeon HD 7620G, 8GB RAM. Zainstalowałem wszystkie Microsoft Visual C++ Redestributable i Neframwork. Czy wina może leżeć po stronie "ósemki"? Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
 16. No faktycznie, płytka jest lekko przybrudzona. Co polecacie do wyczyszczenia?
 17. @Kawalorn Na innym sprzęcie też nie działa.
 18. @Kawalorn Już nie występuje błąd CRC a komunikat "Niepoprawna funkcja".
 19. Pasek postępu w ogóle nie rusza podczas instalacji. Po chwili czekania wyskakiwał mi błąd CRC, natomiast teraz mam komunikat "Niepoprawna funkcja". Windows 7 Home Premium Nvidia GeForce 9800 GTX Intel Core 2 Quad 4,00 GB RAM
 20. Jak w temacie. Posiadam bowiem internet z Netii o prędkości 10mb/s wszystkie pliki ważące po kilka GB bardzo szybko pobiera, a jak chcę obejrzeć przypuśćmy Rocka i jego filmiki nowe z AC Unity w ww jakości to mi zacina i to nie tak że zatrzymuje i buforuje tylko po prostu klatkowanie. A pamiętam na przykład że jak oglądałem pierwszy chyba trailer BF Hardline który był w 60 klatkach to bez problemu i również w 1080p. Z góry dzięki za zainteresowanie i pomoc.
×
×
 • Create New...