Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

To, czy się na pewno zapisał możesz sprawdzić albo przeglądając forum jako niezalogowany, albo przeglądając forum w wersji lo-fi - w obydwu przypadkach wydaje się chodzić sprawniej z jakiegoś powodu.

Sposób z wersją lo-fi jest pewny? I czy działa wtedy, gdy jesteśmy zalogowani?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mógłbym zasugerować aby ktoś z ludzi kompetentnych kiedyś przysiadł i poważnie zastanowił się nad stabilnością forum? Człowiek czasem naprawdę chce coś napisać a tu się trafia potężny zator i nawet się ruszyć i wylogować nie idzie i tak przez kilkanaście minut. To nie jest mały problem, ale coś co naprawdę potrafi człowieka zdenerwować. Co z tym forum jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nerv0 - nie licz na pomoc moderacji, oni tutaj kompletnie nie mogą niczego zrobić (w końcu "kiedyś było gorzej" - równie dobrze jednak można powiedzieć, "eh, kiedyś to było taniej" - "ale mięso było na kartki, a na półkach był tylko ocet, więc teraz macie lepiej, nie marudźcie!"), a admin ma ważniejsze sprawy na głowie. Pozostaje się przyzwyczaić i mieć nadzieję, że za kilka miesięcy (?) sytuacja się ustabilizuje. Prawda jest taka, że pismo jest na pierwszym miejscu (potencjalne zyski), a dopiero potem strona i forum.

Jak się nie możesz wylogować, bo ci mieli i mieli (mi tak potrafi mielić i godzinę i się strona nie wczyta!), to wyczyść wszystkie dane przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Nerv0 - nie licz na pomoc moderacji, oni tutaj kompletnie nie mogą niczego zrobić (w końcu "kiedyś było gorzej" - równie dobrze jednak można powiedzieć, "eh, kiedyś to było taniej" - "ale mięso było na kartki, a na półkach był tylko ocet, więc teraz macie lepiej, nie marudźcie!")

Po pprostu trzeba znaleźć jakieś pozytywy. Jesli nie masz możliwości czegoś zrobić, czy wpłynąć na to, żeby ktoś to zrobił - pozostaje szukanie jakichś pozytywnych aspektów sytuacji. Niestety czasem trzeba się odwołać do czasów króla Ćwieczka, jeśli nie ma nic bliżej. Ale jak widać, Ghost się tym zainteresował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z załadowaniem nowego awatara. Ciągle pokazuje mi stary, mimo że ustawiłen nowy (dyniowy, na halloween) . Próbowałem kombinacji ctrl+ F5, wylogowania się z konta i nic. W ekranie zmiany już jest wyświetlony nowy. Rozmiar jest odpowiedni, typ też i nie wiem czemu się nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy z prywatnymi wiadomościami? Mianowicie, próbowałem wysłać PW - chyba poszło (po kilku minutach kręcenia kółeczka przez Chrome). Teraz natomiast chciałbym się upewnić, czy rzeczywiście wiadomość została wysłana, ale nie mogę wejść w "Wysłane", bo po długiej próbie wczytywania, przeglądarka wyświetla błąd. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takowe problemy, ale o dziwo, jak straciłem cierpliwość po wielominutowym "mieleniu" i zamknąłem kartę, to wiadomość i tak doszła. Niestety, robi się to nieciekawe, ale trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że problem szybko zostanie rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to api-verify.recaptcha.net:80 (Connection timed out) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/class_captcha_plugin/recaptcha.php on line 238

Mój przyjaciel nie może zarejestrować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez minutes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega nie może stworzyć nowego konta na forum.

Gdy trzeba wpisać 2 słowa z reCaptcha

recaptcha.png

to nawet jak dobrze wpisze się te 2 słowa to pojawia się komunikat "Zostały znalezione następujące błędy

Kod rejestracyjny nie pasuje do tego wyświetlonego na ekranie, nowy kod został wygenerowany, proszę spróbowac ponownie."

I można próbować ile się chce razy i i tak nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up- Przecież tam nie ma kropki, wpisz bez niej i powinno być dobrze.

@Ogólnie- Ponieważ siedzę na forum, właściwie o każdej porze, to moje obserwacje a propos jego działania, są dokładne i raczej obiektywne. IMO w porównaniu z poprzednim tygodniem bardzo się poprawiło, nie jest idealnie, ale dość znośnie. Myślę, że wszystko zmierza ku dobremu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wkurzyłem się, bo @antos22 wg mnie robi sobie osty. W każdej dziedzinie się zna, w każdej chce pokazać, że jest najlepszy. Ogólnie wszystko wie. Dziwne. Ja ukończyłem wiele szkół (treściwie prawie dr-kończę za rok, jak projekt zrobię z instalacji), a on chyba nie. Moderatorem chce zostać, a nie ma ku temu podstaw. Nawet chyba nie wie z czym to się "je".

Chociaż czasami go lubię. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arthaus- Pomyliłem się, coś mi się przywidziało, mam ostatnio gorączkę i bredzę, przepraszam.

@tom615- Nie wkurzaj się, ale masz rację- tak na wszystkim się znam (niestety, jeno ogólnie, a nie mieć żadnej specjalizacji to bardzo kiepska sprawa). ;)

Moderatorem??- nigdy (wyjątkowo mnie to rozbawiło). :D

Może rzeczywiście za bardzo się mądrzę, jednakowoż, nie jest to zamierzone, po prostu, chcę albo komuś pomóc, albo podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Lubię czasami, szukać dziury w całym.

Ponadto, jeśli chodzi o ten temat, to trochę tu marudziłem, więc jak zauważyłem chociaż drobne pozytywy, przy okazji chciałem o nich napisać (bardzo mi ciężko cokolwiek chwalić, mam wredny charakter i zazwyczaj wszystko krytykuję; pracuję nad tym, jak widać- fatalnie mi to wyszło, ponieważ zostało odebrane jako lizusostwo).

Naprawdę i szczerze, dziękuję Ci za tę krytykę, jest to dla mnie bardzo pomocne (z różnych względów, ale szczególnie zawodowych), choć IMO lepszym rozwiązaniem byłoby PW. Jednak chciałeś to zrobić publicznie i nic mi do tego, widocznie mocno Cię zbulwersowałem, sorry (błędnie odczytujesz moje intencje). :)

P.S. Proszę, o nie usuwanie mojego posta, zdaję sobie sprawę, iż jest to offtop, lecz bronić / jakoś się wytłumaczyć- muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

When my friend trying to register he see that error at the top of the page, and he can't register!

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to api-verify.recaptcha.net:80 (Connection timed out) in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/ips_kernel/class_captcha_plugin/recaptcha.php on line 238

Can you fix that error?

P.S. I'm not from Poland, but I like your forum, though to read it i'm using dictionaries.

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...