Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Mam problem z sondą na moim blogu. Otóż nie che ona mi się wyświetlać - pomimo tego, że dobrze robię, tzn. klikam: "Kliknij tutaj, aby zarządzać wpisami w tej ankiecie" > ''Tytuł sondy" - np. "xxxx" > dalej jest "Zawartoś sondy" > i "dodaj pytanie do sondy" - klikam i np wpisuje w nazwie tego pytania np. "xxxx2" - chcę dodać odpowiedzi, to wybieram: "dodaj odpowiedź do sony" - chcę dodać 6 odpowiedzi i jak chcę zatwierdzić to, by ta sonda się pojawiła, to klikam na "dodaj wpis" i nic. Opis postu jest, a sondy nie ma.

To samo dzieje się, gdy chcę teraz zedytować swojego posta i powtarzam to samo by dodać sondę i dalej mi się nie wyświetla.

--------------------------

@EDIT - Okej. Problem sam się rozwiązał :uklon: :uklon: :uklon:;)

Edytowano przez HacKNSlasHMonsteR21
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że chcesz ustawić userbary jako sygnaturę.. Po pierwsze: KLIK.. Po drugie: na stronie userbars.pl, wybierasz jakiś userbar, a w Edytuj sygnaturę wpisujesz same BB Code pobrane ze strony userbars.pl.. To by było na tyle :smile:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanko: Napisałem wczoraj post w temacie Katalogowanie tematów, w którym zamieściłem katalog osób, które wypełniły Ankietę dla forumowiczów.. Długość postu była naprawdę spora (ponad 900 użytkowników). Po dodaniu odpowiedzi strona się załadowała, ale zobaczyłem, że post był pusty, tzn jakbym nic nim nie napisał.. Nie wiem o co kaman, czy długość postu była za długa, czy co :rolleyes:Sevard powinien najlepiej wiedzieć o co chodzi z tym katalogiem, bo to właśnie on zgodził się "nadzorować" prace nad nim.. Dodatkowo dziś patrzę, post zniknął, pojawił się w koszu, ale nadal jest "pusty".. Czy mogę się dowiedzieć o co chodzi?

Aha, post napisałem o 23:52...

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja też nie mam pojęcia dla czego tak się stało :confused: Spróbuję jeszcze raz wstawić tą samą treść postu w temacie i zobaczę co teraz się stanie :rolleyes:

No i znowu jest to samo :confused: Nie wiem dlaczego tak się dzieje... Jak napisałem post i kliknąłem pogląd postu to nic nie było widać.. Wiecie co może być tego przyczyną?

A jak daję edytuj - szybka edycja to też nic się nie dzieje..

Może wyślę to jednemu z moderatorów jako PW lub na maila i on spróbuje wstawić mój post...

down

Wysłałem i dalej nic nie widać..

EDIT: Sprawdziłem: jak zaznaczam część (jakieś około 20%) całego tekstu, to na podglądzie widać normalnie..

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Może rzeczywiście coś w tym jest, ale czy to ograniczenie tyczy się wszystkich użytkowników, czy moderatorzy bądź też admini mogą pisać "ile chcą", tzn bez ograniczeń? Bo jeśli tak jest, to mogę wysłać jednemu z moderatorów na maila wiadomość i on wrzuci cały tekst w jednym poście..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tagi CODE rzeczywiście tak rozciągają forum. Zajrzyj do "Programów" tam też się tak dzieje. Trzeba się nauczyć z tym żyć :)

Tag CODE nie rozciąga strony. Ale tag CODEBOX, który tu był użyty już tak i zresztą dlatego go nie używam.

Może rzeczywiście coś w tym jest, ale czy to ograniczenie tyczy się wszystkich użytkowników, czy moderatorzy bądź też admini mogą pisać "ile chcą", tzn bez ograniczeń?

Moderatorzy również podlegają tym ograniczeniom. Nie wiem jak admini. Rozwiązaniem jest napisanie dwóch postów jeden po drugim. Skrypt forum powinien to skleić o ile drugi post pojawi się po pierwszym w odstępie do 2 godzin i nikt nie napisze posta pomiędzy tymi postami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym umieścić w sygnaturce taki pasek, informujący o aktualnych postępach w grze sieciowej. Są takie na przykład z XFire, Medal of Honor czy tez MW2. Ja chciałbym ustawić taki pasek z gry Toribash. Gdy pod sygnaturką wklejam adres Url MisczU.png wyskakuje taki mały kwadracik z różnymi kółeczkami i innymi bryłami(taki jak się nie może obraz załadować). Co zrobić żeby poszło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ja też mam problem z zegarem, ale u mnie zegar się późni o 1 godzinę (uwzględniając przestawienie czasu na zimowy). Normalnie mam 18.56 na zegarze, a na forum pokazuje mi 17.56. Oczywiście mam ustawioną strefę czasową GMT +1.

Edytowano przez Napalony666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...