Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

HammerHead -> A co się dzieje z obrazkiem po kliknięciu "zmień" / "wyślij" / czy jak tam się ten przycisk nazywa? Przecież nie wisi na kablach.

Jest tak, jak opisał P_aul, plus małe co nieco, o którym wspominałem już ze trzy razy (Ctrl+F5 nie zadziała na całej stronie, ale na samym obrazku już tak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego co 3 raz, jak zmieniam stronę(temat), lub wchodzę w profil mój kogoś innego itd. , to mi wyskakuje błąd bazy danych. Czyli to co Dracii wyżej.

IPS Driver Error
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm, wraca IPS board error, tylko na chwilę, ale miałam nadzieję, że nigdy więcej go nie zobaczę.

A tu psikus....

Mnie z kolei co jakiś czas wyskakuje "połączenie z serwerem zostało zresetowane", chociaż wszystkie inne strony poza FA działają bez zarzutu. Trwa to przez jakieś kilkanaście minut i problem znika, ale powtórzył się przez ~półgodziną po raz trzeci w ciągu dwóch dni. I teraz nie wiem, czy to ja jestem taka niedobra, że aż forum mnie odcina, czy to jakaś wariacja problemu wspomnianego przez Drejszję.

edit:

...zdaje się, że wykrakałam, bo dodatkowo pokazał mi się wspomniany IPS board error. : (

Edytowano przez Yennefer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkosBoss - nie włączyłeś czasem jakiegoś alternatywnego trybu wyświetlania stron? (np. low-bandwith, czy inny Tryb Użytkownika) Nie wiem, jak sprawa wygląda w Chrome, ale w Operze jest taka opcja i efekt przypadkowego przełączenia jest zbliżony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie jest to jakiś wielki problem, ale jest to trochę dziwne :mellow:

primo - forum jest o godzinę naprzód - ostatni post był z 14:06, kiedy u mnie jest 13:06

secundo, ważniejsze - posty nie oznaczają mi się jako przeczytane

edit: tertio - u mnie nie ma tego postu w "postach od ostatniej wizyty"

edit2 @primo: jeszcze dziwniejsze - gdy wchodzę w temat, tam godziny dodania postów są właściwe

- - - - - - - - - -

wątpiłem by to coś miało zmienić, ale zalogowałem się ponownie i spróbowałem w innej przeglądarce (chrome). cały czas to samo.

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, u mnie takie problemy nie występują. Może problem występuje tylko u Ciebie?

Za to mam inny problem:

Często post zamiast się pojawić w danym topicu, to pojawia się "wiadomość forum", że nie mogę napisać postu, lub coś w ten deseń. Na ogół muszę odczekać wtedy kilka minut, zanim będę mógł napisać post. I tylko dzisiaj mam takie problemy.

EDIT:

Właśnie zauważyłem że czas na forum rzeczywiście jest przesunięty o godzinę do przodu.

Edytowano przez Stillborn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem zmieniłem kilka dni temu avatara ze Starkillera na ten (jeżeli go widać) obrazek mam w 2 wersjach mniejszy i większy próbowałem z obydwoma żaden z nich nie zajmuje więcej niż 25kb. ;/ Ale czasem pokazuje się stary a czasem nowy avatar (nowy tylko wtedy gdy edytuje posta jak teraz) a gdy wchodze w "Profil" pokazuje mi się starkiller co robić?

Edytowano przez Argaris
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy adblock czegoś nie blokuje (o ile go masz, to wyłącz go na chwilę i sprawdź). U mnie w Firefoxie wszystko działa normalnie.

Nie musisz cenzurować mojego nicka i awatara i tak jestem do rozpoznania po numerze użytkownika, czy sygnaturce. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość sophi13

Całkiem nie dawno wyświetlał mi się komunikat (na samej górze strony, nad reklamami), że coś jest nie tak w kodzie strony, tj. została napisana i skompilowana z błędami.

Teraz mi się nie pokazało, więc nie napiszę dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...