Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Avatar nie zmienia się od razu, ja musiałem czekać około pół godziny.

Albo nacisnąć [ctrl] + [F5] :) - Gofer

Gofer spryciarz się odezwał :). U mnie ta Twoja "sztuczka" nie działała, magiku :).

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samej górze strony wyświetliło mi sie takie coś.

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1522

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/cdaction/forum.cdaction.pl/sources/action_public/topics.php on line 1530

Nie wiem co to, mam nadzieje, że się komuś to przyda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że dzieje się tak w temacie a ankietą i nie wyświetla ankiety :) Czyli coś takiego -> KLIK

EDIT: Przepraszam z tragiczną jakość, ale robiłem to narzędziem wycinania w Win7 i nie wiedziałem że to takie badziewie ^^

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawym dolnym rogu każdego posta masz przycisk "odpowiedz" - wtedy pojawi ci się tekst cytowanego posta umieszczony w odpowiednich tagach, zawierających kod odnośnika do postu. Jeśli chcesz zacytować kilka różnych postów - naciskaj przy nich przycisk "cytuj" żeby je oznaczyć, a potem na dole strony "dodaj odpowiedź", wtedy wszystkie posty, które zaznaczyłeś przez "cytuj" pojawią się w polu pisania odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie zaznaczasz kopiujesz i wklejasz do posta, bo inaczej się nie da. Nie ma łatwiejszych sposobów :/

Edit:

Sevard ci powiedział, ale ja myślałem, że się domyślisz i tak już jestem zaskoczony, że szukasz łatwiejszego sposobu :?

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem coś ciekawego.

Zegar forum jest przesunięty o godzinę.

Jak na przykład pisze, że użytkownik napisał post w takim, a takim temacie to obok widnieje przesunięta o godzinę godzina :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że modzi powinni się kiedyś przyczaić na użytkowników na sygi, może i ja się czepiam o to jak zawsze, ale od jakiegoś czasu zauważyłem że wiele osób nagminnie łamie ten regulamin, nie powiem że mi się też nie zdarzyło ale to nie o to chodzi, mówiąc łopatologicznie: nie ma bata by takie sygi jak co niektórzy mają mieściły się w regulaminie, a to zjawisko bardzo się nasila, wystarczy pozwiedzać ten temat. To nie moja robota by się za tym uganiać starczy mi modowanie na innym forum o quake live i na sklepie, po prostu mówię co widzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale na forum trochę użytkowników jest. Nie możemy sprawdzić wszystkich sygnaturek, bo doba jest na to za krótka. Jeśli ktoś nam zwróci uwagę, że danej sygnaturce trzeba się przyjrzeć, lub też sami zauważymy, że ktoś nie przestrzega zasad dotyczących umieszczania sygnaturek, to to załatwiamy. Jeśli nie, no to cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jeśli przeszkadza komuś czyjaś przepisowa (ale np. źle animowana) sygnaturka, to AdBlock okazuje się przydatny również w tym przypadku. Mrugające na zmianę jasnym i ciemnym tłem logo Jamesa zostało tak przeze mnie potraktowane i jestem z rozwiązania zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pewne pytanie natury stricte technicznej. Czy pojawiające się w pewnym momencie ograniczenie związane z jakimikolwiek wklejanymi grafikami w "stronie o mnie", jest determinowane ilością tych obrazeczków czy ich rozmiarem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...