Skocz do zawartości

Propozycje zmian na Forum Actionum


wies.niak

Polecane posty

Problemu by nie było, jakbyś sam wymyślał synonim. To, co ty podałeś, można po prostu napisać "moja bardzo chora fantazja".

Tu masz na szybko słownik synonimów

http://synonimy.ux.pl/

Nie wiem, czy czytasz książki, ale z doświadczenia wiem, że jak jest się trochę oczytanym, to słowa łatwiej wpadają do głowy i nie trzeba się głowić "co by tu napisać, żeby nie było wulgaryzmem". W ogóle podstawą nie powinno być "co dać zamiast wulgaryzmu". Lepiej wychodź z założenia, żeby w ogóle omijać wulgaryzm na FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę problemu. Mogłeś napisać "porąbana" i to byłoby najlepszym wyjściem. Jakby to nie był bluzg to byś nie cenzurował, proste. Jak chcecie dopracowania autocenzora to możemy to zrobić, tylko wtedy napis zamieniający bluzgi będzie brzmiał "Proszę wstawić mi osta". Raczej forumowicze, którym się wymsknęło nie będą Ci z tego powodu wdzięczni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja bym miał taką propozycję:

Już nie raz i nie trzy zdarzyło mi się, że przez mejla otwieram sobie serię kart z tematami. Niestety, każdy jest traktowany jako oddzielna wizyta na forum i uniemożliwia mi to sprawdzenie ostatnich postów. Nierzadko rano, kiedy po raz pierwszy danego dnia wchodzę na forum, nie pojawiają się żadne nowe posty, żebym mógł sobie włączyć wyświetlanie np. z całego tygodnia. Tak więc czy dałoby się zrobić obok odnośnika 'Nowe posty' umieścić drugi, wyświetlający właśnie choćby z całego tygodnia?

Fajnie by też było, gdyby pojawiła się opcja 24 lub 48 godzin, bo jest taka ogromna luka (ostatnia wizyta - tydzień), oczywiście, jeśli jest to wykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. czesto tak mam, ze przy tlumaczeniu jakiejs satyrycznej piosenki (to moja metoda nauki J ang) na j polski potrzebuje pomocy i pytam w temacie "Pomoc szkolna przedmioty Humanistyczne" I czy niedaloby rady zrobic tematu: "Pomoc w Tlumaczeniu [ENG]" lub"Pomoc w J. Ang"??? Zalezy mi na tym poniewaz do tematu "Pomoc szkolna przedmioty Humanistyczne" nie zawsze zagladaja osoby bedace w stanie pomoc w ang. a na pewni nie w wakacje.

Temat ktory proponuje moglby miec przeciez swoj okres probny i w razie braku "rentownosci" zostalby wywalony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałeś się, czy nie napisać w temacie "Only English"? Tam z pewnością odpiszą ci tylko osoby zainteresowane językiem angielskim :) I szczerze mówiąc - już prędzej widziałabym zbiorczy temat nie do dyskusji w jakimś języku, tylko o językach (tzn. ciekawe zwroty, trudność języka, wymiana wiedzy o sposobach ich nauki etc.).

Myślę, że byłoby to warte przemyślenia, jeśli pojawiłyby się jeszcze inne głosy za takim tematem.

EDIT: I słusznie, że byś nie poprawiał, bo skoro M@TRIX już napisał tutaj w sprawie pytania, które powinno było być tam zadane (skoro nawiązywał do tematów 'Pomoc szkolna...', to wolałam jednak odpowiedzieć tutaj, niż biegać po całym forum z jedną sprawą. Aczkolwiek uwaga do M@TRIXa celna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałeś się, czy nie napisać w temacie "Only English"? Tam z pewnością odpiszą ci tylko osoby zainteresowane językiem angielskim :)

Tak tylko, ze nie zawsze moge zadac pytanie w J ang w taki sam sposob jak w J pol (z uwagi na nie wystarczajacy poziom mojego jezyka angielskiego), bo tak w koncu jest "only English" i trzeba gadac tylko only english.

I szczerze mówiąc - już prędzej widziałabym zbiorczy temat nie do dyskusji w jakimś języku, tylko o językach (tzn. ciekawe zwroty, trudność języka, wymiana wiedzy o sposobach ich nauki etc.).

Jestem za :)

Aczkolwiek uwaga do M@TRIXa celna :D

Juz ide do tematu "Propozycje offtopicow" i oglosze ta szlachetna idee gdzie wszyscy mogliby mnie popierac :D

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego autor wpisu na blogach może usuwać komentarze?

Nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby tracić czas i chęć dyskusji, kiedy osoba intelektualnie niezdolna do korzystania z forum / komentarzy może bez żadnego argumentu usunąć cały jego trud, ała.

Edit, miałem już tak parę razy.

Edytowano przez Qrowsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, że jak ktoś ma zamiar zamieszczać bzdurne komentarze na blogu to od tego ma przycisk usuń. Jeśli ktoś sobie nie życzy komentarzy na dany temat to również może tak zrobić. Od dyskusji jest forum, blog inną formę pełni. Możliwe jest również, że autor nie chce prowokacji i flejmu w komentarzach, dlatego wszelkie cudaczne opinie wyrzuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w sytuacji, która skłoniła mnie do napisania tego posta, przytoczyłem raczej dość sensowną (no...) i, powielaną wyżej, opinię. Sam fakt jednak, że blogowicz na pierwsze argumenty odpowiedział, ale już nie dał się zrewanżować uważam za turbożałosny, godny wspomnienia i upomnienia w postaci dożywotniego bana na internet. Just sayin'.

Po to, że jak ktoś ma zamiar zamieszczać bzdurne komentarze na blogu to od tego ma przycisk usuń

Cóż, myślałem, że od wychwytywania takich akcji jest moderacja, nie wiem dlaczego zwykły raport miałby nie wystarczyć.

No ale argument "blog inną formę pełni" mnie przekonał jakby coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja sprzątania ogólnie, a blog to takie "własne poletko". Właściciel też może o nie dbać chociaż w taki sposób. Jeżeli ktoś wywala mądre komentarze to szkodzi tylko sobie. Moderacja też nie siedzi 24/7, by wszystko wychwycić. Jeżeli są blogi, gdzie autor wywala jak leci komentarze, to najprościej radziłbym je omijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może system reputacji na + i - ? Dziennie użytkownik moze wystawic 2 pkt reputacji. Co Wy na to ? A po prawej stronie (obok Szybkie Menu Nawigacyjne) moze byc top 10 reputacji uzytkownikow ? ;D Cos takiego...

Edytowano przez Bowler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nawet nie spróbował stwierdzić że się nie da albo coś, więc pozwolę sobie po tygodniu powtórzyć...

Ja bym miał taką propozycję:

Już nie raz i nie trzy zdarzyło mi się, że przez mejla otwieram sobie serię kart z tematami. Niestety, każdy jest traktowany jako oddzielna wizyta na forum i uniemożliwia mi to sprawdzenie ostatnich postów. Nierzadko rano, kiedy po raz pierwszy danego dnia wchodzę na forum, nie pojawiają się żadne nowe posty, żebym mógł sobie włączyć wyświetlanie np. z całego tygodnia. Tak więc czy dałoby się zrobić obok odnośnika 'Nowe posty' umieścić drugi, wyświetlający właśnie choćby z całego tygodnia?

Fajnie by też było, gdyby pojawiła się opcja 24 lub 48 godzin, bo jest taka ogromna luka (ostatnia wizyta - tydzień), oczywiście, jeśli jest to wykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - czytałem, ale mi umknęło. To dość duża zmiana, więc nie ma co się nastawiać. Chodzą jakieś słuchy o zmianie skryptu (choć były takie plany i z rok czy dwa temu...), więc robienie czegoś przed zmianą mija się z celem.

W zasadzie nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany, jeśli nie są one związane z bezpieczeństwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewną propozycję - odkryłem że na forum (moim zdaniem) jest mało konkursów. Więc co powiecie na konkurs odnośnie czegoś z czego CD-A słynie najbardziej czyli gier ? Dawałoby się tam różne skriny,cytaty postaci itd. Pomysł dość ogólny ale co powiecie tak z okazji 200 numeru CD-A taki konkurs zrobić na forum :D ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie dodać wasze forum do jedynej z najlepszych przeglądarek for na Adroida i Iphona

Tapatalk . Wiele polski for jest już dostępnych przez tą platformę. Ułatwiłoby to przeglądanie waszego forum ludziom z komórkami a wam dodatkowych odsłon. Tapatalk staje się po woli standardem szkoda to przegapić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...