Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Ja jak gram systematycznie gry rankingowe to zazwyczaj do legendy wbijam się w 15-25 dni, jak się dużo czasu grze poświęca to do legendy się wbić to nie jest jakiś większy problem.

PS. Brawa dla MkRR3 za wbicie legendy na czystym koncie w 9 dni. https://m.reddit.com/r/hearthstone/comments/48665w/polish_streamer_mkrr3_just_hit_legend_with_f2p/

PPS. Legendę Mati wbił aggro paladynem bez legend i bez epicków z tego co pamiętam.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się kilka plotek na temat nowego dodatku. Dodatek może dotyczyć starych bogów

sporo ludzi o tym pisze. Oprócz tego poszła jeszcze plota że nerfa może dostać nożownik i trędowaty gnom. Sam dodatek prawdopodobnie nie wystartuje przed 27 marca bo wtedy jest rozgrywany turniej jeszcze na starych zasadach przez Blizzard. Czyli dodatek pewnie w kwietniu.

PS. Blizzard coś szykuje na 9-11 marca możliwe że podadzą datę wyjścia dodatku albo nowe skórki dla postaci. Miłoby było jakby pokazali kilka kart z nowego dodatku :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak ostatnio zagrają ze 3 mecze z dodanymi kartami z ekspansji. Mam nadzieję że nie będzie w śród tych kart starych bogów. Bo starzy bogowie > Arhimond > Malganis a malganis już jest 9 dropem. Dodatkowo Deathwing został spaczony przez jednego z nich. Przygotujmy się na kilku innych z kategorii Faceless. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Deathwing zostaje.

Mnie boli to że nie które karty będą miały slabe legendy w zestawie klasycznym po wieki (tak patrzę na kapłana i łowcę).

Liczę na więcej bestii, totemów, piratów, murlocków, jakieś nowe plemię, może trochę demonów i kilku faceless. Więcej removeall-u dla kapłana i uczynienie z szamana normalnej klasy. Nie będzie mi brakować żadnej z rotujacych kart może poza śluzożerem. Ale zawsze jest wild. :P

Edit: I jakiegoś nowego giganta. ;)

Edytowano przez Hejnewar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kalisi

Moim zdaniem te zmiany jakie ciągle wprowadzają są kierowane tylko chęcią wyciągnięcia kasy z kieszeni graczy. Nie podoba mi się ale to jedyna gra do jakiej obecnie się loguję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie inwestuj w Wild. Tam Power level będzie wyższy w związku z tym mniej kart będzie grać czyli mniej golda musisz wydać. Obecnie gotuje nax i gvg które mają najwyższy Power lvl. I jezeli będziesz grać tempo przydało by się w nie inwestować teraz. + mniej kart o wyższym Power lvlu czyli mniej pyłu do wydania. Chyba że będą grać tylko combo decki ale to inna historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kalisi Nic dziwnego że Blizzard chce wyciągać hajs z ludzi po to są gry by to robić. A same formaty nie mają nic do wyciągania kasy dalej można grać w Dzicz przesadzonymi dodatkami jak np. Naxx. Formaty to normalna rzecz w grach karcianych które zamierzają dłużej utrzymać się w branży. Obecnie gra za bardzo się nie zmienia przez zbyt dobre karty z Naxx część decków ma jakieś 20-30% kart z Naxx. Formaty mają wprowadzić różnorodność, co roku meta będzie się zmieniała przez odpadające dodatki, przez co przyniesie to sporo świeżości dla samej gry. Same nazbieranie na dodatki złota to nie jest jakiś wielki problem, wystarczy grać codziennie i wygrywać po te 2-5 pojedynków codziennie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla nowych graczy, jeśli będą chcieli grać rankedy to zdecydują się na tryb standard bo tam będą musieli ogarnąć mniej dodatków, niż w trybie dzicz w którym z roku na rok będzie przybywać coraz więcej dodatków. Nowi gracze skupią się na kartach klasycznych a później na dodatkach które są najświeższe przez co wyjdzie im to na lepsze niż nadrabianie np. 11 dodatków. Jakbyś grał w gry pokroju MTG to byś wiedział że formaty to normalna sprawa.

PS. Ja bym z chęcią w nowym dodatku zobaczył aoe dla Szamana które będzie commonem, Szamanowi na arenie brakuje bardzo często obszarówki przez to że jedna to epic a druga to rare. Z chęcią bym zobaczył również jakiś nowych piratów i jakieś sensowne karty dla Łotra i Szamana oraz Druida. Łotr oberwie mocno jeśli niczego nie dostanie bo obecnie grane talie to Oil i Malygos a olejek wyleci ze standardu. Szaman ma tylko praktycznie które działa obecnie bardzo dobrze ale przydałoby się trochę rozbudować mid wersję oraz jakąś kontrolną lub combo. Druid dostanie nerfa więc pewnie ramp Druid przestanie istnieć(w sumie dobrze że dostanie nerfa bo był to zbyt mocny deck było to widać po turniejach), więc przydałoby się wzmocnić Druida na bestiach albo coś nowego.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druida mogliby zrobić też pod drzewce i nocne elfy. Lub dać drugą bestie z inspiracją i kilka wsparć. Obecnie dobrze skonstruowane plemię to takie w którym warto grać 2/3 -2 vanilia tylko ze względu na to iż posiada tag dragon czy mech czy murlock. ( zwłaszcza tych dwóch ostatnich są takie przypadki). Murlocki nie są grane gdyż ich buffy można usunąć zabijając warleadera czy coś podobnego. A bestie nie są grane bo nie wygrywają w tempo ani w aggro tym bardziej kontroli ( za mało tantów). Jedna zmiana jest potrzebna aby Beast Hunter zaczął być grany. To zmiana statystyk hound mastera z 4/3 na 3/4 w ten sposób unika dużej części removeall-u i lepiej się tradeuje ponieważ w mecie nie ma wielu stworów z 4 hp które są grane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Deathwinga i tak nikt nie zagra, to jest tak bardzo sytuacyjna karta, którą większość klas pokona jedną kartą, że po prostu nie warto. Tak po prawdzie łowca nigdy nie potrzebował legend, commony i rare i do legendy... ;)

Osobiście jednak liczę na coś co pozwoli mi zachować Avianna-Malygos Druida bo wczoraj zrobiłem za 90% GvG i parę innych kart, ale warto było - dawno tak się nie zabawiłem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Tryb Standard ma ruszyć z nowym dodatkiem, tryb Dzicz już praktycznie jest w grze bo nie różni się on prawie w ogóle od zwykłych gier rankingowych, no może tylko tym że nie będzie można w nim zbierać punktów na Blizzcon. Zresztą wszystko masz opisane tutaj: http://eu.battle.net...-gry-02-02-2016

PS. Jakbyś jeszcze czegoś nie wiedział to w tym linku powyżej jest również rozbudowane dosyć FAQ.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te zmiany jakie ciągle wprowadzają są kierowane tylko chęcią wyciągnięcia kasy z kieszeni graczy. Nie podoba mi się ale to jedyna gra do jakiej obecnie się loguję...

W jaki sposób? Nic się w grze nie zmieni poza dostępem do przestarzałych przygód, które obecnie można scheesować nowymi kartami. Dotychczas również nie dało się złożyć dobrej talii bez najnowszego dodatku, więc parcie na kupowanie kart pozostanie bez zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartami. Dotychczas również nie dało się złożyć dobrej talii bez najnowszego dodatku

Z tym się raczej nie zgodzę: patrz TGT.

Żeby nie było hejtów w moją stronę: sam uważam, że TGT to był świetny dodatek ze świetnymi kartami i kiedy standard wejdzie to wiele z nich będzie rdzeniem większości talii. Ale faktem jest, że bez TGT i tak można (i można było przed wyjściem LoE) stworzyć prawie każdą talię z top 10 (tak naprawdę jedynie control warrior wymaga kart z TGT).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie to tak, rzeczywiście. Tzn. BRM też wprowadził praktycznie pięć kart, które w swoim czasie były użyteczne, tj. Emperor Thaurissan, Quick Shot, Flamewalker, Imp Gang Boss i Grim Patron, więc może poprawię tę myśl ~ bez najnowszych dodatków traci się dostęp do wielu archetypów talii, które co jakiś czas wchodzą do mety. W przypadku TGT byłyby to Secret Paladin, Murloc Paladin, Beast Druid, Dragon Priest, Face Shaman, poza tym Control Warrior bez Justicar Trueheart boli. Tych niegrywalnych nie wymieniłem, ale może wraz z wyjściem Whispers of Old Gods będą dawać radę na rangach 15-5 (Taunt Warrior, Control Hunter, Control/Mill Rogue).

Edytowano przez Aroniusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niejemfrytek

Te trzy karty to jest żart rzucony bodajże przez Toast'a, za który już przeprosił. 11 marca najprawdopodobniej poznamy datę wyjścia dodatku i kilka kart. A sam dodatek wyjdzie pewnie jeszcze w tym miesiącu lub na początku kwietnia.

PS. Dojdzie nowa funkcja w HSie http://eu.battle.net...alii-08-03-2016

PPS. Wyciekło zdjęcie które sugeruje to że jednak dodatek będzie o starych bogach http://www.hearthpwn.com/news/1213-whispers-of-the-old-gods Jakby ktoś nie wiedział to 11-03-2016 o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się stream na którym Blizzard prawdopodobnie poda datę dodatku jak i jego częściową zawartość(a może i nawet cały dodatek).

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kart zostało już ujawnionych i można zauważyć kilka ciekawych nowych mechanik. Każdy dostanie legendę C'Thun. Zadaje ona obrażenia równe jej atakowi podobnie jak arcane missels czy avenging warth. Ujawniono też dwie karty które go bufują. Sam C'Thun jest 6/6 za 10. Dla mnie najciekawsza kartą jest zdecydowanie spaczony antique healbot który leczy przeciwnika za 8 i jest 6/6 za 5. Już widzę kombo z Auchentaj Soulpirest. ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard chce pocieszyć biednych Paladynów, którzy stracą m.in. Minibota i Avenge ;)

A tak serio - dawno na mym średnio aktywnym serwerze nie widziałem tyle osób na niskolevelowych terenach. Dobrze, że miałem Druida na 13 poziomie - po wbiciu na 15 --> Dungeon Finder --> Wailing Caverns --> Lady Liadrin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...